Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aliens: Colonial Marines märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 11:27:49 vasta tsitaadiga

tanel, mis sul nende emadega on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 14.02.2013 12:49:29 vasta tsitaadiga

kes siis keeras selle sita? nobody knows:
http://www.rockpapershotgun.com/2013/02/13/who-made-aliens-heres-what-we-sorta-know/
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 14.02.2013 14:45:16 vasta tsitaadiga

Siin ka lugemist -

http://www.reddit.com/r/LV426/comments/18ewf4/a_lot_of_you_are_rightfully_upset_at_the_final/

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 15:22:12 vasta tsitaadiga

Angry Joe ülevaade! icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 14.02.2013 16:11:37 vasta tsitaadiga

angry joe oli üks neist tüüpidest kes seda selle "demo" video põhjal korralikult kiitis ja haipis. icon_lol.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 14.02.2013 22:31:26 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Angry Joe ülevaade! icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Oh god ma ei saa naeru pidama @6:23 YOU DOUCHE icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kes see kott peas marine oli siis?

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2013 22:58:58 vasta tsitaadiga

aivar1988 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Angry Joe ülevaade! icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Oh god ma ei saa naeru pidama @6:23 YOU DOUCHE icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kes see kott peas marine oli siis?


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 14.02.2013 23:21:59 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
aivar1988 kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Angry Joe ülevaade! icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Oh god ma ei saa naeru pidama @6:23 YOU DOUCHE icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

Kes see kott peas marine oli siis?


Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.02.2013 00:00:38 vasta tsitaadiga

Uskumatu kui palju ulle arvas, et see mäng tuleb hea.

Veel üks siin:


Link

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 15.02.2013 00:10:15 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Uskumatu kui palju ulle arvas, et see mäng tuleb hea.


Miks ei oleks pidanud hea tulema? Gearboxi käest tulnuna oleks tegu ilmselt ühe parima litsentseeritud mänguga läbi moodsa ajastu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja
nolifer

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 00:26:16 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Esimene tund küll väga hea plnud.. icon_neutral.gif

Link

kui su oigamist kuulata siis oleks nagu elu parimat mängu mänginud...
ja kui teha mängu ülevaadet miks miks mitte seda jama välja lõigata, pole just eriti põnev kuulata AH MY GOOOD iga kahe sekundi jooksul tund aega järjest
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 15.02.2013 00:46:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
486 kirjutas:
Uskumatu kui palju ulle arvas, et see mäng tuleb hea.


Miks ei oleks pidanud hea tulema? Gearboxi käest tulnuna oleks tegu ilmselt ühe parima litsentseeritud mänguga läbi moodsa ajastu.

+preview demo nägi ju korralik välja
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 00:57:13 vasta tsitaadiga

... eks nii juhtubki, kui mängu kvaliteedi paneb paika kommertslik tootmisprotsess, mitte tulemusele orienteeritus. Teatud momendid mängust lubavad aimata, et see projekt polnud kindlasti algusest peale selline käkk. Pigem nagu siin eelpool toodud viidetestki lugeda võib, on projekt lihtsalt mingil hetkel lootusetult käest lastud. Tähtaegade kukkudes võeti produkt ette, kohitseti julmalt kõik poolik välja, plätserdati alles jäänud osast mingi hädapärast toimiv käkk kokku ja siin see nüüd siis on. Loomulikult äärmiselt kahju, järjekordne mäng, mis on mängurite ootusi üsna süüdimatult petnud. Vaikselt hakkab tekkima juba küsimus, kas me üldse kunagi enam selles vallas korralikku ja kvaliteetset üksmängija kampaaniaga mängu näeme ? Arendajatel on kogu aeg sponsorite kand kuklas, tähtajad tiksuvad kellapommina ja tules reeglina mitu rauda. Sellistes tingimustes on üsna keeruline saavutada head tulemust lõpptarbija ehk mänguri jaoks ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 15.02.2013 01:02:38 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... eks nii juhtubki, kui mängu kvaliteedi paneb paika kommertslik tootmisprotsess, mitte tulemusele orienteeritus. Teatud momendid mängust lubavad aimata, et see projekt polnud kindlasti algusest peale selline käkk. Pigem nagu siin eelpool toodud viidetestki lugeda võib, on projekt lihtsalt mingil hetkel lootusetult käest lastud. Tähtaegade kukkudes võeti produkt ette, kohitseti julmalt kõik poolik välja, plätserdati alles jäänud osast mingi hädapärast toimiv käkk kokku ja siin see nüüd siis on. Loomulikult äärmiselt kahju, järjekordne mäng, mis on mängurite ootusi üsna süüdimatult petnud. Vaikselt hakkab tekkima juba küsimus, kas me üldse kunagi enam selles vallas korralikku ja kvaliteetset üksmängija kampaaniaga mängu näeme ? Arendajatel on kogu aeg sponsorite kand kuklas, tähtajad tiksuvad kellapommina ja tules reeglina mitu rauda. Sellistes tingimustes on üsna keeruline saavutada head tulemust lõpptarbija ehk mänguri jaoks ...


Kindla plaaniga stuudio ostab õigused + Kickstarter = Win
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UrmoZ
HV Guru
UrmoZ

liitunud: 06.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 01:06:09 vasta tsitaadiga

Njaa, üsna kohutav mäng. icon_confused.gif
_________________
Amazon - will not buy!
Kommentaarid: 205 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 01:11:44 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Kindla plaaniga stuudio ostab õigused + Kickstarter = Win

... paraku viimase aastakümne järgi otsustades üsna pretsedenditu teooria icon_rolleyes.gif üksiküritajatel pole ressurssi nii mahuka projekti mõistliku aja jooksul kvaliteetseks tootmiseks ja suuremad stuudiod on juba nii kommertsistunud, et sealt tuleb ainult üks COD teise järel ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.02.2013 01:18:08 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
486 kirjutas:
Uskumatu kui palju ulle arvas, et see mäng tuleb hea.


Miks ei oleks pidanud hea tulema? Gearboxi käest tulnuna oleks tegu ilmselt ühe parima litsentseeritud mänguga läbi moodsa ajastu.


Enamus mängu aega tuleb teiste sõdurite vastu sõdida. Isegi kui see mäng oleks korralikult tehtud, seda ma küll alieni mängust ei oota thumbs_down.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 15.02.2013 01:30:25 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Archangel kirjutas:
Kindla plaaniga stuudio ostab õigused + Kickstarter = Win

... paraku viimase aastakümne järgi otsustades üsna pretsedenditu teooria icon_rolleyes.gif üksiküritajatel pole ressurssi nii mahuka projekti mõistliku aja jooksul kvaliteetseks tootmiseks ja suuremad stuudiod on juba nii kommertsistunud, et sealt tuleb ainult üks COD teise järel ...


Hetkel on jah veidi vara veel Kickstarteri edu üle täpselt kommenteerida aga eeldades, et nii mõnigi stuudio on kokku saanud miljoneid dollareid, mis on nende poolt nõutud summat ületanud mitmekordselt... siis ma arvan küll, et Kickstarter on tuleviku suund kvaliteet mängude tegemisel väga spetsiifilisele publikule. A'la ideaalne mängudele, mis teevad järgi filme, raamatuid või baseeruvad juba muidu eksisteerivatel mängudel/universumitel ja seega on eriti tähtis fännbaasi rahulolu.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 15.02.2013 01:39:08 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Scart kirjutas:
486 kirjutas:
Uskumatu kui palju ulle arvas, et see mäng tuleb hea.


Miks ei oleks pidanud hea tulema? Gearboxi käest tulnuna oleks tegu ilmselt ühe parima litsentseeritud mänguga läbi moodsa ajastu.

+preview demo nägi ju korralik välja

Ma lootsin et tuleb normaalne, isegi ootasin seda, aga videode pohjal on no comment. Dafug nagu, sellist shooterit perse keerata peab oskama - nimi oli olemas, asjad olemas, tegevus olemas, stoorit ka kirjutada eriti pold vaja nagu...

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 15.02.2013 01:42:34 vasta tsitaadiga

Osad artiklid püüavad näidata, nagu Gearbox poleks millesgi süüdi ja teised arendajad ala Timegate jms keerasid mängu piixu. Tegelikult aga minu arvates on Gearbox see kõige suurem süüdlane. Ma usun, kui Sega selle projekti Gearboxile andis, siis ta eeldas sellelt teatavat (Gearboxi) kvaliteeti. See oli täielik Gearboxi vastutustundetus kasutada alltöövõtjaid ja jätta projekt soiku, tegeledes mingite teiste asjadega selle asemel. Lõpude-lõpuks on nende ülesanne tagada kvaliteet, isegi kui kasutada alltöövõtjaid, siis tuleks neid juhendada pideva kontrollimise ja tagasiside käigus, mida ilmselgelt ei tehtud. Kui uskuda redditi juttu, siis Gearbox saades mängu kätte, ei olnud ka ise selle lahendusega sugugi rahul. Kui ma ostan Mercedese, siis ma ei eelda sellelt mingit Hiina kvaliteeti. Mercedes tagab mulle, et auto mille ma saan on vastav Mercedese standarditele, isegi kui kasutatakse alltöövõtjaid (mida ilmselt ka tehakse) icon_smile.gif. TB ütles õieti, Gearbox oli vatustustundetu võttes omale selle projekti, teades et neil omal on teised projektid ees ning sellelt oodatakse palju nii fännide kui ka Sega poolt. Segast võib arusaada, miks teda see pidev edasilükkamine vihale ajas. Samas üks asi, mis on segne, et kas tõesti Segal oli rahadega nii kitsas käes, et sellises konditsioonis roheline tuli selle väljastamisele anti, teades et asi kõrbeb ning teenitakse rohkem kahju kui kasu...

Aga Gearbox on ennemgi tech demode pähe produkte müünud, kui keegi ei mäleta siis Brothers in Arms Hell's Highway GC06 demo, ei olnud üldse mitte selline nagu lõpp produkt seda oli icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui kedagi TB arvamus huvitab siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 15.02.2013 09:21:07 vasta tsitaadiga

Jube käkk ikka..
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar1988
Kreisi kasutaja
aivar1988

liitunud: 01.08.2007




sõnum 15.02.2013 10:16:53 vasta tsitaadiga

Nüüd ootan huviga Geaboxilt pressikonverentsi. Ma arvan, et nad võlgnevad fännidele ikka ühe korraliku vabanduse!
_________________
Battlelog: Aivar1988
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 11:44:02 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
Archangel kirjutas:
Kindla plaaniga stuudio ostab õigused + Kickstarter = Win

... paraku viimase aastakümne järgi otsustades üsna pretsedenditu teooria icon_rolleyes.gif üksiküritajatel pole ressurssi nii mahuka projekti mõistliku aja jooksul kvaliteetseks tootmiseks ja suuremad stuudiod on juba nii kommertsistunud, et sealt tuleb ainult üks COD teise järel ...


Hetkel on jah veidi vara veel Kickstarteri edu üle täpselt kommenteerida aga eeldades, et nii mõnigi stuudio on kokku saanud miljoneid dollareid, mis on nende poolt nõutud summat ületanud mitmekordselt... siis ma arvan küll, et Kickstarter on tuleviku suund kvaliteet mängude tegemisel väga spetsiifilisele publikule. A'la ideaalne mängudele, mis teevad järgi filme, raamatuid või baseeruvad juba muidu eksisteerivatel mängudel/universumitel ja seega on eriti tähtis fännbaasi rahulolu.

... ma tahaks siiralt loota, et sul on õigus ja vähemalt esimesed entusiastlikud üritajad suudavad teha õiget asja ja ei lase ennast kullasärast kohe pimestada. Paraku ajalugu seda lootust väga ei toeta, rahal on äärmiselt korrumpeeruv mõju. Kindlasti ei maga ka suured kommertsfirmad, kes jälgivad iga projekti ja on valmis esimesel nõrkushetkel paremad palad rohelistelt ja kogenematutelt üritajatelt üles ostma ning edasi läheb kõik juba nii nagu alati ...

Mafia, kui keegi siin üldse süüdi on, siis kogu see lepingute ja alltööde tegemise protsess üldises plaanis. Mängude loomist ei saa võtta kui otseses mõttes tootmist. Teatud komponente tuleb küll toota sest mahud on suured, kuid üldises plaanis on siiski tegemist kunstilise loomeprotsessiga ja seda ei saa nii kitsalt tähtaegadega raamistada nagu sirge kraavi kaevamist kobedasse mulda. Ma ei usu, et Gearbox oleks iialgi sellist käkki välja andnud, kui poleks lihtsalt sundseisu sattunud ja seetõttu üle pea kasvanud surve tõttu valesid otsuseid teinud. Siinkohal tuleb ilmselt esile ka asjaolu, et loomeinimesed ehk arendajad, pole paraku head projektijuhid. Tegemist on ikka nii kõva tiitliga, et ma keeldun uskumast, et sedavõrd silmapaistev loomefirma selle omast vabast tahtest rentslisse lasi. Kogu teema sarnaneb äravahetamiseni DN:F fiaskoga, ilmselget toodi see projekt sama moodi muude projektide nimel lihtsalt ohvriks, raha võimu vastu lihtsalt ei saa ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2013 15:24:41 vasta tsitaadiga

Niih. Läbi. Ja good riddance. Olen hullemaidki mänginud, aga ikkagi väga kehv mäng.

*AI - loll nagu lauajalg. Ei vabandust - lauajalg on kah targem icon_lol.gif . Kahtlemata selle mängu kõige negatiivsem aspekt minu jaoks. Nagu ka platooni videost oli näha, siis jooksevad sihitult ringi,spawnivad jumal teab kuhu (eriti hea kui sinu selja taha),tulistavad kas täiesti mööda või absurdselt täpselt. Kuna mängisin hardened raskusastme peal, siis vb nii lollid polnud kui platooni videos, aga mitte ka palju paremad. Xeno ai sama, sest vahel ma lihtsalt ei viitsinud jälle mitukümment xenot killima hakata ja jooksin neist läbi/üle( icon_eek.gif ) - Järgmine checkpoint käes ja kahekümneliikmeline armee oli kahanenud kahe peale icon_lol.gif . Lisaks see loll rushimine otse mu relva otsa kahel jalal. Ikka väga loll.

*Gameplay - igav ja veelkord igav. Esimesed 5-10 minutit saab läbi, siis on kõik same shit all over again - mine sinna ja tee seda ja tapa 50 vaenlast vahepeal. Uni tuli peale lausa. Mis mind eriti häiris oli see, et xeno acid ei teinud suurt midagi. Tapsid terve hulga ära ja siis kõndisid molekulaarse happe sees ringi nagu boss - another day in the corps icon_lol.gif . Ainuke helgem hetk oli mängu keskel, kui spoiler alert:
Spoiler Spoiler Spoiler
Üldse ei tundunud xenod midagi hirmutavat. Teadsid ju alati, et ründavad sind kahel jalal kõvasti kisendades. Ei mingit hirmu. Tapa nagu prussakaid ajalehega thumbs_down.gif . Lisaks pärast iga surmasaamist või uue taseme algust oli flashlight jälle kustunud. Müstika - äkki xenod? ei pigem timegate icon_lol.gif .
Osasid sektsioone pidin korduvalt ja korduvalt üle mängima, sest sain mingi lolli granaadi või bugi pärast surma. Rekord oli vist ligi 10x ühte sektsiooni - öäkk thumbs_down.gif . Savegame süsteem kah eriti tore. Ja inimvastased? Aliens mängus? Unustage ära. See on jama. Ma tahan tõsiselt hirmutavate Xenode vastu mängida mitte mingite granaate loopivate tüütute inimvastaste vastu.

*Graafika - olnuks mäng ise hea, siis ma poleks nii väga hoolinudki graafikast. Kaua ma ikka neid 2D kujutisi seinal kirun vms. Paraku koos teiste puudustega ei saa ka seda mainimata jätta. Vähemalt oli näha, et animatsioonidega oli üritatud vaeva näha, et tegelased päris elutud ei tunduks, aga üldmulje võib kokku võtta kolme sõnaga: dark,blurry & lowres. Lisaks jooksis üllatavalt kehvalt nii kehva graafika kohta, aga vb see lihtsalt mina oma vana videokaardiga...

*Muu - bugid,bugid ja veelkord bugid. Kohe alguses kui keyes läks tunnelisse, siis ma ei jõudnud õigel ajal talle järgi ja uks sulgus jätte mängu õhku hõljuma. Pidin viimasest checkpointist alustama uuesti. Ja see polnud ainuke kord kui pidin mängu bugi tõttu uuesti alustama, sest vahepeal oli midagi katki läinud. Õhus hõljuvatest vaenlastest,companionitest ja itemitest isegi ei räägi. Igasugu buge oli veel. Näiteks kummaline füüsika kui ma kuhugi kinni jäin või killcam kui mu elutu keha kuskil lendles või breiktantsu tegi.

Kogu selle jama kõrval oli ka positiivseid aspekte mis paraku kunagi esile ei pääsenud. Näiteks helid olid tõesti head ja stooril oli potentsiaali selles mõttes, et seletada mis juhtus kahe filmi vahepeal. Paraku plotholed (Hadleys Hope terve?) ja ebausutav vaenukiskumine (Corps vs Weyland) jällegi rikkusid asja ära. Hea oli ka osalt vanakooli medpack süsteem kus ise pidi healthi korjma mitte ei kükitanud nurjas ja ei taastanud elusid. Vähekene taastus ise, aga õnneks mitte nii palju, et oleks võinud bossi mängida ja medpackid korjamata jätta. See omakorda sundis avastama ja uurima mitte speedrunnima mis on hea. Relvadest kasutasin alati kas Pulse rifle või tactical shotgun koos attachmentidega. Muid relvi ei viitsinud proovidagi. PR inimvastaste vastu ja TS xenode vastu. Relvad otseselt halvad polnud, aga ei midagi säravat kah. Pulse rifle oli küll mõnud kasutada. Kahjuks sai seda teha ainult paaris kohas mängu jooksul.

Kokkuvõtteks ütleks, et 10 punkti skaalal ehk 4 venitab kuidagi ära kui Alieni fänn oled. Kui mitte, siis 2.
2010 Aliens vs Predator kordades parem ja pikem+ parem graafika (k.a DX11) ja 3 SP kampaaniat. Kui tahate head kogemust, siis soovitan just toda uusimatest. Selle võib vahele jätta suurt midagi kaotamata.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 15.02.2013 19:41:51 vasta tsitaadiga

no kui nii võtta siis oli AVP 2010 tõesti kordades parem mäng ja graafika oli ka hulka parem kui sellel uuel nüüd

http://www.youtube.com/watch?v=WkynFwILS6k

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Aliens: Colonial Marines mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.