Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 191, 192, 193  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 15:37:16 vasta tsitaadiga

Tihti uuendate oma HC2 / HCLi tarkvara?
Hetkel olen ka pea nelja aasta jooksul esimest korda olukorras, kus 4.160 tulekuga on see keskseade rohkem maas kui töös. Fibaro foorumis on aegade jooksul paljud olnud hädas hanguva keskseadmega, nüüd siis jõudis järjekord ka minuni.


Hetkel on kas 503 või selline hangumine, et tuleb pistikurestart teha. Foorumis ka lubas mõni mees mehhaanilise taimeri vahele panna, et teeks umbes 15 minutilisi ja kaks-kolm korda päevas restarte keskseadmele. icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.03.2018 15:50:14 vasta tsitaadiga

Sul on seal midagi, mis tekitab probleemi. Meil on aja jooksul olnud neid error 503 vms muresid, aga viimase aastaga on see peaaegu olematu probleem. Mul monitooringu taga praegu u 150 HC2 ja Hclite keskust erinevate versioonidega ja ükski ei jookse maha.
Kui selline regulaarne probleem on, siis soovitaksin Fibaro supporti selle külge ja nemad saavad tagauksest vaadata mis seda põhjustab. Mingisugune regulaarne restart igapäevaselt ei ole nutikodu seadme mõttes eriti pädev lahendus ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 15:53:03 vasta tsitaadiga

Midagi seal on, ja ma pole ainus, kellel midagi seal on. Samas, ei VDsid, igasugu teavitused ja muud nutikad lisad on maha korjatud. Ainult paar taimerit veel jookseb, kuna lihtsalt süsteem ei tööta.
Fibaro vatsebuukis on ka hala üleval, et Fibaro ei suuda tuge pakkuda kasutajatele, kas probleeme palju või tehnikuid vähe. Ticket ei garanteeri, et keegi mõne nädala jooksul sinuga ühendust võtab.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.03.2018 15:55:29 vasta tsitaadiga

Hmm, mulle vastatakse üldiselt paari päevaga, alati võib ticketi teha ja järgi helistada, see kiirendab ka oluliselt. Alustuseks võiksid võtta kõik stseenid maha, manuaalse peale ja vaadata mis muutub. Äkki on mõni stseen, mis talle ei meeldi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.03.2018 16:02:24 vasta tsitaadiga

Kas HC2 USB augud on kasutatavad ka millekski muuks? A'la Paradox PRT3 külge ning sealtkaudu ASCII's valvekeskuse majandamine?
Kas Somfy mootoriga (RTS) ruloode juhtimine on ka tehtav? Somfy'l on muidu Z-Wave moodul olemas, paraku ainult USA sagedustega.
Ja LiftMasteri MyQ garaažiukse juhtimine...

_________________
Powered by MacBook Pro.
The sh*t has hit the fan.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 16:09:40 vasta tsitaadiga

Lauri_s, olen stseenid maha võtnud, ja üldse kustutanud süsteemist kõik tegevused, peale seadmete endi, muutust see ei ole toonud. Ehk siis seadmed ise ja nendel põhinev energiamonitooring ja temperatuuuriminitooring.
Mul on hetkel kaks stseeni töösse jäänud,
1. et kui teatud tuli on põlema jäänud teatud ajaks siis kustutatakse see ära. Block scene tüüpi lahendus.

2. paneb mul hommikul auto eelsoojenduse tunniks ajaks tööle. kAKS Magic Scene tüüpi selleks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.03.2018 16:22:42 vasta tsitaadiga

See sinu tehtud stseen nr1 ei ole hea lahendus. Pane see ka kinni ja vaata mis siis saab. See stseen põhimõtteliselt töötab sul praegu nii: Kui tuli põleb, siis X aja pärast kontrolli kas tuli veel põleb ja kustuta ära. Probleem on see, et stseeni ei katkestata kui keegi siiski vahepeal tule ära laseb. Seega võib juhtuda, et sul jookseb mitu stseeni korraga vahepeal, mis teevad sama asja.


Lauri - HC2 usbi augud täna ei anna mingit lisafunktsionaalsust. Vahepeal käisid erinevad jutud selle ümber, kuid tänaseni midagi muutunud ei ole. Somfy RTS ruloode puhul oleks seda z-wave jubinat vaja, kuid Somfy ei taha seda meie turule toota millegipärast. Kõige mõistlikum on täna kasutada ikka Fibaro enda ruloo moodulit ja läbi selle "rumalaid" ruloosid juhtida.
Liftmasteriga ei ole kokku puutunud. Kas neil avatud API on, üle selle saaks kindlasti midagi teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 17:25:21 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:
See sinu tehtud stseen nr1 ei ole hea lahendus. Pane see ka kinni ja vaata mis siis saab. See stseen põhimõtteliselt töötab sul praegu nii: Kui tuli põleb, siis X aja pärast kontrolli kas tuli veel põleb ja kustuta ära. Probleem on see, et stseeni ei katkestata kui keegi siiski vahepeal tule ära laseb. Seega võib juhtuda, et sul jookseb mitu stseeni korraga vahepeal, mis teevad sama asja.

See stseen on täpselt nii tehtud, nagu Fibaro teadmiste (knowledge base) leht ja aastate jooksul igasugu juhendid seda soovitanud on.
Aga..
Mingi kamm on alates sellest hetkest paljude kasutajate jaoks, et stseeni käivitumise korral hüppab ette aken "sul jookseb korraga multiple instances ehk mitu stseeni"
Seda on ametlikus foorumis suht palju küsitud, et miks ja kuidas, seda jama toimub isegi Magic stseenide puhul. Sabas plokkskeemide puhul on isegi käsitsi määratud, et ära jooksuta rohkem, kui üks kord seda stseeni.
Ilmselt on tegu tarkvaras mingi lahendamist vajava probleemiga, nagu ka kellaja seadmisega, mida ei ole uudtud ära lahenda.

Kui aga tingimustest rääkida, millal mingi asi millegi jaoks loa annab siis PLC programmides ma kasutan alati neid igasugu kontolleahelaid, et igasugu eelnevad tingimused peavad olema täidetud, mis ei lase mõtttuid ega ka masinaga opereerivate inimestele lausa ohtlikke tingimusi täita.
Fibaro aga ei lase seal plokkskeemi isegi valida erinevaid eelnevaid tingimusi või muutujaid suurt.

Ma ei suutnud tööle sada isegi suvalist esiku valgusti kustutamist ukseanduriga, kuna tuli kustus alati suvalisel ajal ära. Polnud seal timereid ega midagi, tuli pandi anduri katkemiselpõlema ainult, ning siis mingi tundmatu mateeria kustutas selle uuesti ise ära. Müstika.
https://manuals.fibaro.com/knowledge-base-browse/block-scenes/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 20.03.2018 17:26:13, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 17:26:02 vasta tsitaadiga

Lauri_s kirjutas:


Edit: Jägaja - Vaatasin ja Fibaro termostaadile oli ka uuendus olemas, muudatuste logi selline:



Siit on kasutajate jaoks oluline infokild puudu.
tsitaat:
if you are using TRV with HC version lower than 4.162 Beta device won't include properly after removing it from the network as lower version do not have a template for module in fw other than 4.0.
Beta 4.162 fully support valves with 4.3 fw, if you are sticking to last stable version please do not remove modules after the update or just wait few days for next stable release.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 20.03.2018 17:41:39 vasta tsitaadiga

Mul on suutnud 2 ukse-akna andurit saba anda. Õigemini magnetandur ei toimi. Teen silla, töötab. Proovin igas positsioonis magnetit liigutada, aga ei midagi. DS temp andur seal töötab ka ilusti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 17:43:36 vasta tsitaadiga

raxz, uus herkon poest ja jootekolb kätte? Või on magnet demagnetiseerunud?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 20.03.2018 17:45:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
raxz, uus herkon poest ja jootekolb kätte? Või on magnet demagnetiseerunud?
Magnet toimib. Aga herkoni saab teiselt poolt lahti joota, aga see plaat oli vastikult kinni seal korpuses. Plastik ümber augu sulatatud. Ei viitsi sellise pasaga tegeleda. Lihtsam uus osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 20.03.2018 18:12:41 vasta tsitaadiga

Fibaro vanemal uksekal oli klaasist korpusega herkon, olen näinud seda klaasi katkisena servast ja see surub herkoni klemmile, mis siis ei lase liikuda enam rahulikult. Võid korra vaadata sisse, kas on näha mis seisus kontaktid on ja kas väikse kruvikaga klemmi natuke painutades hakkab tööle või ei. Uued andurid peaksid olema juba teisttüüpi magnetkontaktiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 18:15:49 vasta tsitaadiga

raxz, tingimata ei pea herkonit plaadilt maha jootma, vaid lõika herkon plaadilt maha, nii et jalad jäävad püsti ja jooda sinna uus külge.
Noh, kui sa muidugi viitsid icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 20.03.2018 20:10:47 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:

Mingi kamm on alates sellest hetkest paljude kasutajate jaoks, et stseeni käivitumise korral hüppab ette aken "sul jookseb korraga multiple instances ehk mitu stseeni"
Seda on ametlikus foorumis suht palju küsitud, et miks ja kuidas, seda jama toimub isegi Magic stseenide puhul. Sabas plokkskeemide puhul on isegi käsitsi määratud, et ära jooksuta rohkem, kui üks kord seda stseeni.
Ilmselt on tegu tarkvaras mingi lahendamist vajava probleemiga, nagu ka kellaja seadmisega, mida ei ole uudtud ära lahenda.


Huvitav on see, et sellest teatest nii risti vastupidi aru võib saada icon_biggrin.gif

See teade tähendab maakeeli: “Jou, sul on sellele stseenile pandud peale x eksemplari limiit. Praegu just tahtis üks eksemplar käima joosta aga limiit oli juba täis. Ma ei lasknud tal käima minna, kõik on tšill”
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2018 22:28:35 vasta tsitaadiga

Pole hullu, see pagana engližhh pole mu emakeel, sõnast saan aru aga neist moodustatud lausest just mitte alati. Pole hullu, mul homme jälle tund, annan õpsile lause ette icon_biggrin.gif
Samas, vaikeseadetena on kaks eksemplari määratud, mida paganat see asi õiendab siis, palju neid vaja käivitada tal on?

Edit.
Eesti keeles kõlab see lause nii:

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 21.03.2018 06:06:51 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Samas, vaikeseadetena on kaks eksemplari määratud, mida paganat see asi õiendab siis, palju neid vaja käivitada tal on?


Küsid valet küsimust icon_smile.gif
Õige küsimus kõlaks: Vaikeseadetena on kaks eksemplari määratud, palju sa neid samaaegselt käivitada üritad?

Näiteks hästi lihtne näide väga populaarsest stseenist:
Kui nähakse liikumist siis pane valgusti põlema ja 5 minuti pärast kustuta ära.

Pane selline stseen tiheda "liiklusega" kohta ja ongi sul stseen, mis genereerib piiramatus koguses neid limiidi ületamise teateid. Miks? Sest kui stseen on käima tõmmatud, siis ta jookseb 5 minutit. Aga iga uus liikumine selle 5min sees tõmbab ju uue stseeni käima.

Korrektne lahendus oleks alati stseeni tingimustes kasutada välistavaid tingimusi. Näiteks kontrolli lisaks liikumisele, kas valgusti on hetkel ikka välja lülitatud, enne kui seda sisse lülitama hakkame.

Eriti tähelepanelik tuleb olla just nende stseenidega, kus kasutad mingisugust viidet. Küsi endalt - mis juhtub kui viite tiksumise ajal tuleb uus trigger?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2018 10:50:10 vasta tsitaadiga

Ja kuidas siis lahendada olukorda kui ongi soov, et tuli põleks 5 minuti viimasest liikumisest? Seda ma loodan ikka saab teha. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.03.2018 11:11:40 vasta tsitaadiga

bladerunner, ni ta ongi, raitl, pakutu ei anna seda tulemust, kui ma vahepeale kirjutan välistava tingimuse.
Tegelikult PLC maailmas ei hakata mul uut stseeni käivitama, jättes vanad, varasemalt käivitatud tingimused taustale tiksma, vaid uue käsu saades algab rida uuesti algusest timeri lugemisega.

Eile panin selle tulede väljalülituse stseeni kinni. Jäi ainult kaks Smart stseeni, millest esimene paneb kellaajaliselt auto sooja ja teine kellaajaliselt seisma.
Mida aga polnud hommikul, oli soe auto, kuna HCL oli täiesti kokku jooksnud.

Nüüd kujutage sellist asja maja valvamas või kütet juhtimas. icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 21.03.2018 11:40:26 vasta tsitaadiga

bladerunner, plokkstseeniga seda 100% toimivalt ei teegi. Toon paar näidet.

Ideaalstsenaarium:
00:00:00 Toimus liikumine
00:00:01 Lülitati valgusti sisse
00:00:30 Liikumine lakkas
00:05:31 Lülitati valgusti välja

Tegelikkus:
1) 00:00:00 Toimus liikumine
2) 00:00:01 Lülitati valgusti sisse
3) 00:00:30 Liikumine lakkas
4) 00:01:10 Toimus liikumine
5) 00:01:10 Tõmmatakse uus stseen käima (kui ei ole veel etteantud limiidini jõutud)
6) 00:01:11 Saadetakse valgustile uuesti sisselülitamise käsklus (uue stseeni poolt) [Võrku läbustav, mittevajalik käsklus kuna valgusti tegelikult juba põles.]
7) 00:01:40 Liikumine lakkas
Korda punkte 4-7 n arv kordi

00:05:31 Lülitati valgusti välja (esialgse stseeni poolt) Stseeni ei huvita, et näiteks 10 sekundit tagasi oli viimane liikumine lakanud
Siia järgi lisa nüüd n arv tagantjärgi saadetavaid OFF käsklusi valgustile, kui kõik need topelt, kolmandad, neljandad ja viiendad instantsid sellest stseenist oma 5 minutit täis on jõudnud jooksutada.

jägaja kirjutas:

Tegelikult PLC maailmas ei hakata mul uut stseeni käivitama, jättes vanad, varasemalt käivitatud tingimused taustale tiksma, vaid uue käsu saades algab rida uuesti algusest timeri lugemisega.


Selles ju probleem ongi. Uue käsu saades tahetakse käima tõmmata uus stseen. Jättes sealjuures vana kenasti alla jooksma. Kahjuks stseeni killimise võimalust hetkel plokkstseenides ei ole. Seda saab ainult Luaga (teatavate mööndustega) teha.
Huvipärast, kas võiksid visata mõne näite sellest välistava tingimusega stseenist?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.03.2018 12:05:10 vasta tsitaadiga

Nojah, see "tark" digitaalsus annab üheltpoolt palju huvitavaid lisavõimalusi aga teisalt tekitab probleeme kohtades mille peale analoogmaailmas nagu ei tulekski.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.03.2018 12:43:39 vasta tsitaadiga

raitl, mul praegult kaks Magic stseeni,viskasin kõik muud välja.

Mul oli tegelikult maagilisele stseenidele lisaks tehtud üks plokkskeem, kui maagiline seda ei võimaldanud luua, et kui automaatne on-off timer toimetab oma asja automatselt siis vahel tahaks k käsitsi sisse lülitada ning tahaks samas, et välja lülitaks automtselt etteantud aja möödumisel.

Nüüd ongi probleem, käivitus automaatne sisselülitumise stseen ja tõmmatakse tingimusega, et seade on sees, ka plokkskeemis olev mahalugemine käima. See pole aga vajalik, kuid blokeerivat tingimust, et välista see plokkskeemis loodud mahalugemise timer, paraku plokitasandil luua mul ei õnnestunudki.
Ehk siis on vaja luua mingeid erinevaid käitamistingimusi ühele täiturile, samas ma tahaks välistada, et kui mingi stseen juba jookseb, ei käivitataks mingeid muid stseene enam. Ehk siis ma ei saa kasutada mingi teise jooksva stseeni olekut mingi teise stseeni tingimusena selle välistamiseks või lubamiseks.

Ma pole internetist uurides ka kuidagi targemaks saanud, et ehk on peidetud võimalused, mida esmapilgul ei oska otsidagi. Aga ei miskit.
Kirjeldatud eda Maagigat ka siin, tee kaks stseeni.
https://manuals.fibaro.com/knowledge-base-browse/magic-scenes-turn-on-your-sandwich-toaster-connected-by-wallplug-on-exact-time/


Vahel tahaks aga kasutada tingimust If, et kui mingil põhjusel ei täida üks stseen oma ülesannet, siis seda kontrollitakse ja vajadusel käivitatakse uus tingimus soovitud tulemuse saamiseks. Plokkskeem on suht basic selle koha peal.


Imelik, et asi, mida kutsutakse maagiliseks stseeniks, ei võimalda jälle luua lihtsat stseeni, et õhtul kell 23.00 lülita tuled sisse ja hommikul kell 7.00 lülita tuled välja. Suht tavaline soov ja selleks on vaja siiski luua kaks maagilist stseeni. icon_rolleyes.gif
See Maagika peaks olema just kasutajale eriti lihtne, võrreldes plokkskeemiga, et sisesta ainult soov ja valmis. (Mille poolest see siis eelnevast plokkskeemist erineb)

raitl kirjutas:


jägaja kirjutas:

Tegelikult PLC maailmas ei hakata mul uut stseeni käivitama, jättes vanad, varasemalt käivitatud tingimused taustale tiksma, vaid uue käsu saades algab rida uuesti algusest timeri lugemisega.


Selles ju probleem ongi. Uue käsu saades tahetakse käima tõmmata uus stseen. Jättes sealjuures vana kenasti alla jooksma. Kahjuks stseeni killimise võimalust hetkel plokkstseenides ei ole. Seda saab ainult Luaga (teatavate mööndustega) teha.


See tundub suht vigane lahendus, kuna kurnab süsteemi ja protsessorit ning mälu. Kuidas sellise käitumise mustrit blokeerida saab?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 21.03.2018 12:46:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 21.03.2018 12:51:11 vasta tsitaadiga

bladerunner, minu soovitus Fibaro plokkstseenide puhul ongi sedasi asi enda jaoks lahti kirjutada. Kasvõi A4 paberile. Et mis ikkagi igas situatsioonis toimub.

Antud juhul lahendaksin mina olukorra järgnevalt:

Esiteks pikendaks liikumisanduril alarm cancellation aega nii pikaks, kui pikalt sa tahad et valgusti peale viiamst liikumist põleks.
Teiseks teeks stseeni selliseks:

KUI valgusti on sees
JA liikumist ei ole
SIIS kustuta valgusti ära

Stseeni ainukeseks triggeriks määraks liikumisanduri

PS. Maagilistest stseenidest hoian mina kaugele kaugele eemale icon_razz.gif

tsitaat:

See tundub suht vigane lahendus, kuna kurnab süsteemi ja protsessorit ning mälu. Kuidas sellise käitumise mustrit blokeerida saab?

Selle mustri blokeerimiseks lisaski Fibaro selle maksimaalse lubatud stseenide arvu piirangu. Et sul ei oleks võimalik enam tekitada stseeni, mis endast lõpmatu arv eksemplare saaks käima jooksutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri_s
Kreisi kasutaja
Lauri_s

liitunud: 10.06.2004




sõnum 21.03.2018 18:59:23 vasta tsitaadiga

Jägaja, kui su Lite ikka kinni jookseb, siis parim viis Fibaroga suheldes asi korda ajada.

Kui keegi Z-Wavetajatest soovib enda kogu täiendada, siis siin üks soodusmüük päris heale peotäiele juppidele: https://www.facebook.com/tarkkodu/posts/1581219008580137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.03.2018 19:04:06 vasta tsitaadiga

Lauri_s, ega ta ise ikka korda ei saa jah. Ma pole muidugi üksi sama murega, fibaro foorumis sama arutelu 4.160 tarkvarast alates.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Targa kodu ehitamine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 191, 192, 193  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.