Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 484, 485, 486 ... 746, 747, 748  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2010 11:24:21 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas niipalju probleeme rahval on selle windooza 7 asjaga, Üle 400 lehe probleeme . Kui ma midagi ei katseta siis sellel pole häda midagi.
Aru ma ei saa mida te teete selle windoozaga ,et pidevalt jamab.
Võimalusi mitu.

1, Viirused.
2, beta driverid.
3, Pidev programmide ja driverite re install ja uninstall.
4, Võimalik mobo BIOSide fläshimine ilma OS reinstallita.
5, Võimalik twiikimine mingite programmide abil. Speed up ja optimize juradega.
6, Võimalik ka ,et vool läheb ära ja sellest tulevad jamad kui HDD jaoks on write to cache lubatud või sarnane probleem voolukadumise puhul mingil muul põhjusel.

96% probleemidest aitab OS reinstall ja ära torgi rohkem probleemseid asju. Mingit formatit pole OS reinstalliks vaja. Lihtsalt valid HDD custom installis ja joga läheb windows.old kataloogi. Formati hullud võivad ka formatit teha mis on minusilmis lauslollus uuemate windoozade puhul.


kui sa viitsiks nendest 400-jast lehes kasvõi 10 läbi lugeda, siis sa teaks, et probleeme kohe kindasti nii palju pole eusa_wall.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 19.12.2010 17:23:58 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Margus kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas niipalju probleeme rahval on selle windooza 7 asjaga, Üle 400 lehe probleeme . Kui ma midagi ei katseta siis sellel pole häda midagi.
Aru ma ei saa mida te teete selle windoozaga ,et pidevalt jamab.
Võimalusi mitu.

1, Viirused.
2, beta driverid.
3, Pidev programmide ja driverite re install ja uninstall.
4, Võimalik mobo BIOSide fläshimine ilma OS reinstallita.
5, Võimalik twiikimine mingite programmide abil. Speed up ja optimize juradega.
6, Võimalik ka ,et vool läheb ära ja sellest tulevad jamad kui HDD jaoks on write to cache lubatud või sarnane probleem voolukadumise puhul mingil muul põhjusel.

96% probleemidest aitab OS reinstall ja ära torgi rohkem probleemseid asju. Mingit formatit pole OS reinstalliks vaja. Lihtsalt valid HDD custom installis ja joga läheb windows.old kataloogi. Formati hullud võivad ka formatit teha mis on minusilmis lauslollus uuemate windoozade puhul.


kui sa viitsiks nendest 400-jast lehes kasvõi 10 läbi lugeda, siis sa teaks, et probleeme kohe kindasti nii palju pole eusa_wall.gif

Kas on see kõik mida sa oskad ütelda. icon_question.gif 400 lehte ei hakka keegi lugema oih jõudsin alles 300 lehele ja leidsin suva lahenduse. Sellised lahendused ainult korraks ja kuu ajapärast hakkab midagi muud jamama. icon_lol.gif

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 19.12.2010 18:34:54 vasta tsitaadiga

Arvan,et täielikud juhised mahuks 4000 lehele.Aga lehed peaks VÄGA SUURED OLEMA thumbs_down.gif
Sõbral on elionist tasuta saadud arvuti 3a.vana ja vistaga,ühtegi probleemi ei ole olnud!Ainuke proge mis juurde pandud on open office ja see ka alles hiljuti,antiviirus,tasuline ka muidugi.Arvuti on nädalas lahti 3-4 tundi,(et ei kuluks).Kui midagi ei tee ei juhtu ka midagi.Minul aga millegipärast väga sageli juhtub kui ekstreemset katsetada.Viimati partitsioonide muutmisel,kui hakkasin backup kapslit muutma jooksis programm kinni ja hakkas ennast idles kordama.Peale päevast jamamist vajutasin nupust kinni ja oligi kõik.Enam muud ei aidanud kui uusinstall,tegemist küll vistaga.Kuna aega on siis miks mitte jamada ja kasutada erinevaid opsysteme ja lahendusi.....tarkus tuleb tasapisi.
Kunagi sai proovitud kahel täpselt ühesugusel arvutil ja ka opsystem&programmid samad boot aega.Tulemuseks oli,et see arvuti millel opsystem oli vanem bootis kiiremini.Arvutid tegin spetsiaalselt ühte confi ja tveagid&ja muu 100% sama.Vat see jäi arusaamatuks,vahe oli kui mälu ei peta ~20% ajas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 19.12.2010 18:40:33 vasta tsitaadiga

sama123, see sõbra arvuti jutu moraal oleks
tsitaat:

Peale päevast jamamist vajutasin nupust kinni ja oligi kõik
?
_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2010 18:53:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Arvuti on nädalas lahti 3-4 tundi,(et ei kuluks)

icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2010 19:10:28 vasta tsitaadiga

No pmst ainsad asjad, mis saavad mehaaniliselt kuluda, on laagrid ventikate / hdd sees, kuid need ei saa eales nii suurt vatti.
Kuid muidu hea statement icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 19.12.2010 19:33:45 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2010 20:25:23 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
1, Viirused.

Pole õnneks kokkupuudet olnud.Praegused turvameetmed on olnud piisavad.
Margus kirjutas:
2, beta driverid.

Kohati jah.Beta programmid palju tihedamini siiski.
Margus kirjutas:
3, Pidev programmide ja driverite re install ja uninstall.

Tunnistan end süüdi icon_redface.gif
Margus kirjutas:
4, Võimalik mobo BIOSide fläshimine ilma OS reinstallita.

Oleks ka mida uuemat peale fläshida icon_lol.gif
Margus kirjutas:
5, Võimalik twiikimine mingite programmide abil. Speed up ja optimize juradega.

CCleaner vist ongi ainuke selline.Defragmenterit ma selliste hulka ei loeks.Muidu eelistan ikka otseseid tweake mida saab teha käsurea või mõne sisseehitatud asjaga thumbs_up.gif
Margus kirjutas:
6, Võimalik ka ,et vool läheb ära ja sellest tulevad jamad kui HDD jaoks on write to cache lubatud või sarnane probleem voolukadumise puhul mingil muul põhjusel.

Jah täitsa võimalik.Meil ei saa siin õhtu midagi suuremat vooluvõrku panna, kuna mõned jobud kütavad elektriga ja viskab kaitsme kohe välja icon_evil.gif thumbs_down.gif

Siiski mingeid märkimisväärseid probleeme pole.Üks väike probleem viimastel päevadel on tekkinud, et akent liigutan, siis pole tavapärast animatsiooni kus ma näen akna sisu:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sama probleemiga seoses taskbar autohide funktsioon pole sujuv vaid selline hüplev.Vaatasin visuaal sätted üle ja sel on kõik animatsioonid lubatud ja sees icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.12.2010 21:13:29 vasta tsitaadiga

Üks nõrk koht on Win7-l täiesti olemas. Nimelt see, kui Update installi ajal installi lõppu mitte ära oodata ja siis "nupust jõuga arvuti välja lülitada". Siis selle peale võib Win pärast käimapanekut tööle enam mitte minna.
Hakkab ennast Repairima ja sinna see tegevus jääb - Repair-repair, koos teatega, et Repairida ei suudeta ja normaalselt ka tööle ei lähe.

Mingi aeg tagasi tehti üht Win7-e Update installi aeglasel arvutil oma 10 minutit - hea, et ma viitsisin ära oodata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2010 21:27:22 vasta tsitaadiga

tahanteada, no siis võib probleemi otsida mõistusest. Kui "Ära lülita arvutit välja!" hoiatus pole piisav, mis siis on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 20.12.2010 02:50:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Margus kirjutas:
1, Viirused.

Pole õnneks kokkupuudet olnud.Praegused turvameetmed on olnud piisavad.
Margus kirjutas:
2, beta driverid.

Kohati jah.Beta programmid palju tihedamini siiski.
Margus kirjutas:
3, Pidev programmide ja driverite re install ja uninstall.

Tunnistan end süüdi icon_redface.gif
Margus kirjutas:
4, Võimalik mobo BIOSide fläshimine ilma OS reinstallita.

Oleks ka mida uuemat peale fläshida icon_lol.gif
Margus kirjutas:
5, Võimalik twiikimine mingite programmide abil. Speed up ja optimize juradega.

CCleaner vist ongi ainuke selline.Defragmenterit ma selliste hulka ei loeks.Muidu eelistan ikka otseseid tweake mida saab teha käsurea või mõne sisseehitatud asjaga thumbs_up.gif
Margus kirjutas:
6, Võimalik ka ,et vool läheb ära ja sellest tulevad jamad kui HDD jaoks on write to cache lubatud või sarnane probleem voolukadumise puhul mingil muul põhjusel.

Jah täitsa võimalik.Meil ei saa siin õhtu midagi suuremat vooluvõrku panna, kuna mõned jobud kütavad elektriga ja viskab kaitsme kohe välja icon_evil.gif thumbs_down.gif

Siiski mingeid märkimisväärseid probleeme pole.Üks väike probleem viimastel päevadel on tekkinud, et akent liigutan, siis pole tavapärast animatsiooni kus ma näen akna sisu:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sama probleemiga seoses taskbar autohide funktsioon pole sujuv vaid selline hüplev.Vaatasin visuaal sätted üle ja sel on kõik animatsioonid lubatud ja sees icon_confused.gif


Vahel esineb ka programmide ühildamatus,üks programm takistab teist normaalselt töötamast.
Kui kasutada normaalselt jätta (cracid&hacid&viirused) välja ja programme ei ole ülearu töötab opsystem aastaid ilma eriliste probleemideta.Ketta sektsioneerimine on alati õnnestunud aga kunagi tuleb esimene kord mil midagi läheb nihu....Mis võib viga olla kui keelevaliku ribal sageli iseeneslikult läheb ET pealt EN peale?Kas see mõte win7 help-i koostamiseks oli väga rumal?

Sama probleemiga seoses taskbar autohide funktsioon pole sujuv vaid selline hüplev.Vaatasin visuaal sätted üle ja sel on kõik animatsioonid lubatud ja sees:tundub,et osad vead on lihtinimesele avastamatud või viga on opsystemis endas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 20.12.2010 05:11:38 vasta tsitaadiga

Hmm, kunagi ammu kui win xp 32 välja tuli, laenasin sõbralt plaati ja installisin ära, install ise oli juba paras anaal, win oli just välja tuld, esimesed driverid olid just väljas, hädaldas ja stop iga teise asja peale, mõni error ka sekka. 2 tundi kasutasin ja tõdesin et winni suure hädaldamise sekka sain aint pooled asjad tööle icon_eek.gif tegin format ja lasin win me pealt edasi ja väga hea oli thumbs_up.gif paar aastat hiljem viskas sõber ukse vahelt laenuks win xp pro 32 sp2 plaadi, mainis et päris hästi töötab, suhtusin skeptiliselt sellesse, aga noh kuna me driverite tugi oli killimise staadiumis juba, siis panin xp uuesti peale, ja asi ikka töötas julmat hästi icon_eek.gif . Arvuti oli mõlemal juhul sama muideks ja see oli aastal 2003. See arvuti on mul siiamaani alles ja sama korra xp install on töötanud netikastis 7 aastat järjest ja töötab ka edaspidi thumbs_up.gif . Sama korraga panin ka nortoni tulemüüri 2003 aasta oma ja siiamaani töötab, matsu ei võta perse ka ei lähe ja kaitseb kah isegi beer_yum.gif (Positiivse kogemuse põhjal win 32 bit xp-a läksin ja ostsin win xp pro sp2 64 bit, mõtsin et parem on icon_lol.gif Suht kiiresti sain teada et päris hull anaal on suvade asjade driveritega- neid lihtsalt pole ja vidinate kodulehtedel vastuses olid et drivereid ei ole ega tule - use win 32 instead icon_lol.gif leidsin erinevaid linke kus tüübid ise olid viitsinud himitsitada erinevatest driveritest mingeid gemüüsesid icon_eek.gif hullud vennad iseenesest, aga kahjuks nendega kaasnes liiga palju sinist, siin viimane asi mida ma pidin xp 64 all hakkima oli msn installer, see oli siis 2003 ja veel midagi (xp 64 on 2003 hybriid midagi) panin häkki külge ja töötas täiesti ja peabki töötama, ta ongi tegelt mõeldud töötama ka xp 64, aga microsoft üritab win 64 jõuga maha hakata killima thumbs_down.gif lihtsalt keelab ära, ma tahtsin veel midagi öelda, seda et mingi aeg kunagi hakkasin endale win 7 pro 64 bit installima sinna arvuti peale, ja arvasin et häda saab olema kuna sp 1 veel väljas pole ja kindlat on bugine see asi beeta värk või midagi noh ja, aga ei install oli edukas ja kõik nagu töötas ja ainuke probleem oli nende ati uute driveritga mis ei toetanud seda 6870 kaarti samas lasi dirverit installida aga ei töötand see asi, see probleem sai korda, nii et okie nagu vot. Ja siis ma panin sinna seda pfysx drivereid ja häkk et saada see physx tööle seal ati all, ja siis se talle ei meeldind miski pärast, ja siis mida rohkem ma seda nvidia asju ati jaoks lähti häkkisin seda jamaks asi läks vist, muidu on ikka normaalne ja siis värk oli ei mäleta mis värk oli, ei saa kirjutada kah noh saad aru beer_yum.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 20.12.2010 07:50:08 vasta tsitaadiga

Saan küll! beer_yum.gif Sobran kuradi registris ringi ja tuleb mõningad muudatused teha,et asi funkaks.Järjekordselt "identy switch canceled" ja win installer ei tööta.Juhuslkult sattus selline leht ja seal pakuti normaalset proge mis ajab mitmed asjad korda:
http://forums.lunarsoft.net/forum/33-dial-a-fix/
installeri sain korda aga kuradi "switch" tahab manuaalset näppimist thumbs_down.gif Huvitav,et osadel foorumis boot aeg on alla 30sek,laadisin alla selle:
http://www.soluto.com/Download/
ja ajad tulid nii 1,5-2,5min kanti,win7 T7600 ja 4GB RAM 2,5min? thumbs_down.gif Kui võrrelda T5600 ja 2GB RAM ja enam-vähem võrdsete progede arvuga P4 3,06 2GB RAM, viimane buudib isegi kiiremini ja on muidu ka nobedam.Arusaamatu.....parem üks kiire kui 2 aeglast tuuma.Ega muidu i5 680 poleks kallim kui i7 920.
Imelik,REG_SZ fail User ID on üldse puudu,õpetused :
http://attachments.techguy.org/attachments/132285d1211514681/export.jpg
http://attachments.techguy.org/attachments/132284d1211514667/reg4.jpg
http://attachments.techguy.org/attachments/132283d1211514658/reg3.jpg
http://attachments.techguy.org/attachments/132282d1211514649/reg2.jpg
http://attachments.techguy.org/attachments/132281d1211514635/reg1.jpg
ei aita. icon_evil.gif
Niipalju on kasu,et sai vahepeal tuttava läpparile win7 peale pandud ja programmid ka ~15GB asi seegi. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.12.2010 08:31:29 vasta tsitaadiga

Ei saa küll aru mida selle Win7-e juures nii hirmsasti rabeleda vaja on - küll twiikimised, küll registrites tuhnimised...
Olen katsetanud Win7 Proffi tervel real enda arvutitel, vanim oli 8 aastat, uusim on vana a 3 aastat, lisaks mustmiljon juhuslikult, korraks katsetatud erinevad laua- ja l2pakad - ei mingit vajadust ei tviikida ega muudmoodi jamada. DVD lugejasse, mingi 15-20 minti installi, uuendused ja asi OK...

Postitatud mobile device
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 10:03:58 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Huvitav,et osadel foorumis boot aeg on alla 30sek,laadisin alla selle:
http://www.soluto.com/Download/
ja ajad tulid nii 1,5-2,5min kanti

No siis jaga screeni mis sul seal nii palju aega võtab.Selleks Soluto ongi ju icon_wink.gif
tahanteada kirjutas:
Ei saa küll aru mida selle Win7-e juures nii hirmsasti rabeleda vaja on - küll twiikimised, küll registrites tuhnimised...
Olen katsetanud Win7 Proffi tervel real enda arvutitel, vanim oli 8 aastat, uusim on vana a 3 aastat, lisaks mustmiljon juhuslikult, korraks katsetatud erinevad laua- ja l2pakad - ei mingit vajadust ei tviikida ega muudmoodi jamada. DVD lugejasse, mingi 15-20 minti installi, uuendused ja asi OK...

On asju mida ma muudan selle pärast, et mulle meeldib teistmoodi rohkem ja on asju mille muutmine tõesti muudab kasutuskogemust paremaks.
Nt Exploreris kaotan ära Folderbari, kuna ei kasuta seda kunagi(raiskab ainult ruumi).Lisaks keeran kinni autodetect folder contents, et explorer ise vaadet ei muudaks eri kaustade puhul.Preview ja details pane peidan ära, sest ei kasuta neid praktiliselt.

Vaikimisi kursorid kustutan ja asendan enda omaga.Teenused konfin enda vajadustele.Ebavajalikud logid keeran kinni.Thumbnail kausta õigused piiran, et Win7 oma hea aruga iga nädal nulli ei lööks sadu thumbnaile jne jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.12.2010 11:03:13 vasta tsitaadiga

tomorrow: Eks siis peab sul kõvasti vaba aega olema või võtad seda millegi muu - kas une või kasvõi suusatamise icon_smile.gif arvelt - et neid mustmiljon-võimalust läbi uurida ja katsetada.

Mina ise eelistan küll 10-15 minti installi ja siis seejärel millegi muuga tegelemist, kasvõi magamist või väljas, ilusa lumise ilmaga, pikalt jalutamist. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 20.12.2010 11:18:43 vasta tsitaadiga

Mina sain siis oma boot ajals 1:30
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 11:52:55 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tomorrow: Eks siis peab sul kõvasti vaba aega olema või võtad seda millegi muu - kas une või kasvõi suusatamise icon_smile.gif arvelt - et neid mustmiljon-võimalust läbi uurida ja katsetada.

Mina ise eelistan küll 10-15 minti installi ja siis seejärel millegi muuga tegelemist, kasvõi magamist või väljas, ilusa lumise ilmaga, pikalt jalutamist. icon_smile.gif

Mitte päris.Enamus asju teeb ära batch skriptiga.Ülejäänud on kas sfx arhiivide või juba moditud ressursifailidega.Eraldi asjad veel imporditakse skriptiga eri registrifailidest, seega käsitsi praktiliselt midagi iga kord tegema ei pea.Lasen Win peale ja tõmban lihtsalt asjad käima mis kõik vajaliku ära teevad.
Kõige ajamahukamaks on ja jääb alati programmide konfimine pärast clean installi aga isegi selle olen suutnud suht miinimumi viia kiiruse mõttes thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2010 16:35:09 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
Mina sain siis oma boot ajals 1:30
Spoiler Spoiler Spoiler

Saaks mingit linki või kust seda "testi" teha saab?

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 20.12.2010 16:36:58 vasta tsitaadiga

nimi ju pildil kirjas "Soluto" :p
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 20.12.2010 18:07:05 vasta tsitaadiga

Mure siis selline, et arvuti on enamasti kole aeglane. Avatud on palju programme, enamasti on avatud >100 protsessi (natukene üle 100). Lihtne ja loogiline, eks ole, jõudlusest jääb puudu? Kuid mille jõudlusest siis? Cpu usage enamasti 5-10%, rami kasutusel <75%, video lööb kellad 750mhz pealt 250mhz peale ja kasutus on 0%. Minu silmis jäävad siis vaid kõvakettad? Aga kasutusel on 2 kõvaketast, millest 1 peal windows, teise peal enamik "suuremaid" programme. Olen proovinud mõlemat pidi, et "suuremad" programmid on windowsi kettal ja vastupidi. Oskab keegi spekuleerida? Viirustega muresid ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 20.12.2010 19:05:12 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
tomorrow: Eks siis peab sul kõvasti vaba aega olema või võtad seda millegi muu - kas une või kasvõi suusatamise icon_smile.gif arvelt - et neid mustmiljon-võimalust läbi uurida ja katsetada.

Mina ise eelistan küll 10-15 minti installi ja siis seejärel millegi muuga tegelemist, kasvõi magamist või väljas, ilusa lumise ilmaga, pikalt jalutamist. icon_smile.gif


Vaba aega on sunnitult palju tekkinud.Muidugi,võib ka muud teha näiteks beer_yum.gif võib ka registris sorida....vahel beer_yum.gif kuulub see ka riistvaraliste probleemide alla.Õnneks mitte viimasel ajal...
vastuseks warkiss:
1) startup programme vähemaks
2) vaadata antiviirus üle
3) ajad saab siit: http://www.soluto.com/Download/
4) registri ja kettapuhastus
5) registri&ketta defrag.Kettal aga selliselt,et väiksemad failid paneb ketta etteotsa (paragon)
6) kindlasti enne registri puhastust teha kogu registrist backup,muidu võib sama mis mul juhtuda ja jama palju


viimati muutis sama123 20.12.2010 19:18:35, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 20.12.2010 19:07:21 vasta tsitaadiga

taikonaut,

http://www.soluto.com/Download/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 20.12.2010 19:46:24 vasta tsitaadiga

boot 1:45
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 20.12.2010 20:16:10 vasta tsitaadiga

Noh jah kuidas see meeldib, ise küll twiikima ei hakka.

Noh jah väga mõttetu tegevus.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 484, 485, 486 ... 746, 747, 748  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.