Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 100, 101, 102  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008




sõnum 29.03.2021 15:37:44 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"Kas keegi oskaks soovitada tõukeratast, mis peaks vastu ka ~125 kg meest? Liiklus oleks linnas kergliiklusteedel enamasti, kuid vahest mõni kruusasema lõigu taluvus oleks hea.
Esimesena jäi silma endale inoxim, kuid kas on veel alternatiive, ausalt öeldes ei raatsi nagu 1k euri välja käia, võibolla jääb nurka seisma üleüldse, et seaks piiriks pigem ~600 €"

ma küll 125 ei ole, kõigest 90 või natuke vähem aga sõitsin eile ühe inoximiga just. no tagarehv lõhkes päris kiirelt...kahtlustan, et vist kuskil raudtee ületamisel icon_biggrin.gif enne seda olin sama aparaadiga veel 2 korda sõitnud, neil kordadel jäi rehv siiski terveks. aga üldiselt jah, vaadates neid tõukse siis alla 10" ratastega asja on minumeelest päris mõttetu osta, kui veel kuskil kruusa peal ka tahad sõita siis eriti. kõigi väiksemate ratastega asjadega ainuke eelis tundub mulle olevat vaid ehk natuke parem kompaktsus, kuigi olgem ausad, kuhu kaugele inimesed seda tõuksi käe otsas ikka niiväga veavad


Võta minu oma ära:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=799043&highlight=
Kommentaarid: 320 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 29.03.2021 16:53:12 vasta tsitaadiga

Kas keegi seda GPad Foxenit ka omab?

https://gpad.ee/et/foxen-2/

Tahaks just läbisõidu pärast seda. Või oskab keegi soovitada sarnase (65km) läbisõiduga mõnda muud tõuksi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 29.03.2021 17:48:51 vasta tsitaadiga

Ära ei väsi kui 65km püsti järjest tiksuda?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 29.03.2021 19:11:55 vasta tsitaadiga

Karr000 kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, mis hinnaga Aliexpressis tavaliselt M365 Pro liigub?
Hetkepakkumine on 368€ tasuta kahepäevase transaga - kas see hind on seal koguaeg samasse auku või peaks pigem nüüd enne 02.04 ära krabama?

EDIT: 361€ lausa ALIAN9 sooduskoodiga icon_razz.gif
Ei taha spämmida, aga ehk on keegi hiljuti sealt tellinud või vaadanud?
Huvitabki, et kas 360€ kanti võiks ka muul ajal leida, või ongi tavaliselt hinnad 460+ eur nagu ilma hetkesoodukata näitab?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 29.03.2021 19:26:07 vasta tsitaadiga

Tugev tõuks link

Tellisin mullu tavalise ilma Pro-ta variandi, see paistab uus versioon olema. Kannatab vabalt 125kg ära, kirjelduse järgi rohkemgi. Aga kohale tuleb hiinamaalt 2 kuud. Rongiga Euroopa lattu, kus vabastatakse maksudest ja rohkem pole vaja juurde maksta.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raqon
HV vaatleja

liitunud: 29.03.2021




sõnum 30.03.2021 08:07:55 vasta tsitaadiga

Wusses,

Kas ma olen ainuke, kellel see link viib otse foorumi avalehele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 08:22:47 vasta tsitaadiga

Ei tea kas max-il esiratast mootoriga ratta vastu saaks vahetada?
Kommentaarid: 308 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 30.03.2021 09:42:40 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
Tugev tõuks link

Tellisin mullu tavalise ilma Pro-ta variandi, see paistab uus versioon olema. Kannatab vabalt 125kg ära, kirjelduse järgi rohkemgi. Aga kohale tuleb hiinamaalt 2 kuud. Rongiga Euroopa lattu, kus vabastatakse maksudest ja rohkem pole vaja juurde maksta.


Istme pead kohe ära viskama eestis ei tohi olla tõuksil sadul, kui sadulat tahad siis juba jalgratas. Aga jah mina küll ei viistsi püsti seista.
Jalgrattagagi võtab lohku kui 80km peaks läbima.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.03.2021 12:16:17 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
aga üldiselt jah, vaadates neid tõukse siis alla 10" ratastega asja on minumeelest päris mõttetu osta, kui veel kuskil kruusa peal ka tahad sõita siis eriti. kõigi väiksemate ratastega asjadega ainuke eelis tundub mulle olevat vaid ehk natuke parem kompaktsus, kuigi olgem ausad, kuhu kaugele inimesed seda tõuksi käe otsas ikka niiväga veavad

Tõuks on igal juhul kompromiss ja kui vaja igapäevaselt kuni viienda korruseni tassida või lifti mahutada ja mingi 5-10-20km mööda enamvähem siledat kergliiklus- või kõnniteed kulgeda, on ka need väiksemad-kergemad igati omal kohal. Kruusa peale sellega loomulikult ei roni. Ma ei taha autogagi enam väga kruusa peale minna...
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.03.2021 13:30:21 vasta tsitaadiga

Tõsi. Hakkasin mõtlema, et 6.5 kuuga 21000km maha sõitnud ja kruusateed vist kokku alla ühe kilomeetri sellest.
Tavalise tõuksiga ei roni ju metsa ega võssi ja kui ronid siis sa ei osta mingit kuni tuhandest vaid mitmetuhandese dualtroni.
Tõuks on ikkagi selline kergliiklustee lõbusõit või lihtsalt kooli/tööle. Ma ei oska oma 8" kohta midagi halba arvata. Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 30.03.2021 13:36:18 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁
Olen lugenud, et selline mögin rehvidesse ja on purunemistega muretu.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yeah1000
HV kasutaja
yeah1000

liitunud: 09.02.2005




sõnum 01.04.2021 11:09:06 vasta tsitaadiga

MRTO kirjutas:
Tõsi. Hakkasin mõtlema, et 6.5 kuuga 21000km maha sõitnud ja kruusateed vist kokku alla ühe kilomeetri sellest.
Tavalise tõuksiga ei roni ju metsa ega võssi ja kui ronid siis sa ei osta mingit kuni tuhandest vaid mitmetuhandese dualtroni.
Tõuks on ikkagi selline kergliiklustee lõbusõit või lihtsalt kooli/tööle. Ma ei oska oma 8" kohta midagi halba arvata. Ainult kiviklibu tekitab hirmu kuna kõik väidavad, et xiaomi rehvid lähevad katki 😁


Lähvad lõhki jah, võin kinnitada.

Tellisin õhkrehvide asmele hiinast täiskummid, aga need on natuke väiksemad ja teistsugusest materjalist ning edasiminek kohe oluliselt kehvem.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Condamed
Kreisi kasutaja
Condamed

liitunud: 04.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 11:40:39 vasta tsitaadiga

Mul 10 tolli GPadi rehvid kestsid tükk aega probleemideta kuni tagumine ühel hetkel otsustas alla anda. Samuti mingi killustikutükk torkas läbi.
Jõle k*pp oli vahetada, kuna mootor tagumises rummus ja juhtmed ei ole pistikuga ehk vahetuse protsessis rummu eemaldada ei saa, vaid ripub juhtmete otsas.
Sain vahetatud (sisekummi), aga paari päeva pärast läks uuesti. Vahetasin jälle ja sama jama. Ei saagi aru, kas tohutu ebaõnn või siis jäi midagi sise ja väliskummi vahele, mis paari päevaga sisemise puruks hõõrus.
Igastahes hing sai täis ja jäi seisma, peaks uuesti juurdlema nüüd hooaja tulekul. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 13:36:13 vasta tsitaadiga

8" asemel telli xiaomile 10" kit alist. Peab paremini vastu, mugavam sõita ja kergem vahetada.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 15:16:27 vasta tsitaadiga

Condamed kirjutas:
Mul 10 tolli GPadi rehvid kestsid tükk aega probleemideta kuni tagumine ühel hetkel otsustas alla anda. Samuti mingi killustikutükk torkas läbi.
Jõle k*pp oli vahetada, kuna mootor tagumises rummus ja juhtmed ei ole pistikuga ehk vahetuse protsessis rummu eemaldada ei saa, vaid ripub juhtmete otsas.
Sain vahetatud (sisekummi), aga paari päeva pärast läks uuesti. Vahetasin jälle ja sama jama. Ei saagi aru, kas tohutu ebaõnn või siis jäi midagi sise ja väliskummi vahele, mis paari päevaga sisemise puruks hõõrus.
Igastahes hing sai täis ja jäi seisma, peaks uuesti juurdlema nüüd hooaja tulekul. icon_biggrin.gif


Põhjuseid või erinevaid olla, aga laias laastus on variandid:
- sa ei võtnud seda killustikutükki või klaasikildu väliskummist välja ja see sama paharett lõhub sul ikka ja jälle siserehvi
- rehvis on liiga madal rõhk ja peksab lihtsalt rummuni kui äärekivist üle sõidad vms
- rehv on liiga õhukeseks kulunud(või oli algusest peale s_tt rehv) ja tõesti pisemgi killustikutükk lõhub rehvi ära

ja noh ei saa muidugi välistada ka seda, et seal kus sõidad ongi erakordselt palju teravaid killustikutükke või klaasikilde
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 15:29:34 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
19.03.2021 14:47
Kuidas hetkel kõnniteedel väljasulanud graniitkild tõuksi rehvidele maitseb? Jalatsitallad kipub küll pekki keerama.

Oligi ajendatud sellest, et kõnniteed hetkel üliteravat graniitpudi täis. Mina enne välja ei aja, kui see jura kokku pühitakse.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 01.04.2021 16:44:19 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et mingi netipood pakub 38eur rehvikomplekt ja tõsteplaadid ning tööstuse tänava mingi remondikoht kohapeal olemas ja 50eur. Huvitav palju tööraha rehvivahetusel jms on. Ma ise ei viitsi küll nikerdada ja ühtegi tööriista ka pole. Pm peaks ca 37km/h välja minema pärast m365pro 10" rehvide ja custom fw'ga. Vajadust pole aga tekkis loll mõte icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 18:24:07 vasta tsitaadiga

M365 esilohvi ventiili on veljest kätte saada ikka ilge kepp. Sügisel tegelesin ja lappisin lõpuks nii ära, et ei võtnudki täielikult maha. Ei kujuta ette, kuidas see peale pannakse, kuna ventiiliosa on pikem kui käigutee tal velje sees tagasi tulla, et ülespoole välja keerama hakkaks.

Väike 10" mod M365 Pro-le mõte on endal ka, kui enne maha ei müü. icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2021 19:49:37 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
M365 esilohvi ventiili on veljest kätte saada ikka ilge kepp. Sügisel tegelesin ja lappisin lõpuks nii ära, et ei võtnudki täielikult maha. Ei kujuta ette, kuidas see peale pannakse, kuna ventiiliosa on pikem kui käigutee tal velje sees tagasi tulla, et ülespoole välja keerama hakkaks.

Väike 10" mod M365 Pro-le mõte on endal ka, kui enne maha ei müü. icon_smile.gif


Tegid ikka õigesti? Seal on üks kummijulla ees, mille pead selleks hetkeks eemaldama, siis käib ikka vägagi lihtsalt.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 01.04.2021 23:31:33 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
rex kirjutas:
19.03.2021 14:47
Kuidas hetkel kõnniteedel väljasulanud graniitkild tõuksi rehvidele maitseb? Jalatsitallad kipub küll pekki keerama.

Oligi ajendatud sellest, et kõnniteed hetkel üliteravat graniitpudi täis. Mina enne välja ei aja, kui see jura kokku pühitakse.

Mul onu pühkis endale seda, hea koduõuel libedaga kasutada. Graniit teabmisodav pole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2021 00:01:54 vasta tsitaadiga

The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. icon_biggrin.gif Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2021 00:02:01 vasta tsitaadiga

The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. icon_biggrin.gif Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida.

Nonäed nüüd, mingi postitamiserror ja retryga topeltpost. Rookige maha, kes saab, ise siin foorumiosas seda teha ei lasta.


viimati muutis rex 02.04.2021 00:04:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 02.04.2021 00:11:20 vasta tsitaadiga

Mul ka oli error, Mingi HV kala jah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2021 05:21:07 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
The_Boss, krt, kui seal oleks mingi kummijulla olnud, oleks ma selle leidnud. icon_biggrin.gif Ma keerasin isegi küljelt kõik poldid välja lootuses, et ehk käib pooleks, aga ei sedagi... Aga küllap seal siis mingi nõks on, jah. Eks järgmisel korral tuleb täpsemalt uurida.


Võtad rattal "kaane" maha ja seal see julla ongi.

Vaata, mis ventiili ümber on
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.04.2021 08:17:25 vasta tsitaadiga

Selge. thumbs_up.gif Ma keerasin küll poldid välja, aga kuna velg ei paistnud siiski poolituvat, ei hakanud katet niisama maha kiskuma, kuna seal on ilmselt ka mingi tihendusmastiks, mida oleks siis pidanud uuendama, et veekindlus (niivõrd-kuivõrd) säiliks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Elektrilised tõukerattad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 100, 101, 102  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.