Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 449, 450, 451 ... 546, 547, 548  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.03.2020 14:02:10 vasta tsitaadiga

londiste, https://www.pcworld.com/article/3039827/7-ways-windows-10-pushes-ads-at-you-and-how-to-stop-them.html
icon_razz.gif
Aga kuna MS CEO lubas, et ei nemad datat ei müü, siis me kõik sinisilmselt usume ka seda.
Ma ei mäleta, et google oleks suures leak skandaalis olnud, MS lõin otsingusse sisse ja just oli "jälle" 250 m kasutaja andmed lekkind.

Kasutaks muud softi, aga dx rakendused linuxi all ei tööta, nii et ootaks, et mu PC(PERSONAL computer) käituls minu mitte suurkorporatsiooni juhiste järgi.
Maili kasutan mitte google oma, FB on ka valiku küsimus, mitte vajalik etapp raua ja muu softi vahel.

Ja kes mainis, et AMD pidi BSD vea parandama, õige. Aga mis see MS neid crash reporte kogub, siiis kui neist tuhkagi kasu pole. Võiks vähemalt mingi statistika kokku lüüa ja AMDle näpunäiteid jagada, selmet telemeetrial tühja tiksuda lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.03.2020 14:45:21 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Märt., nõus ja tehniliselt võttes tulidki andmed tagasi MS serveritest. Aga seostada seda Windows 10 telemeetriaga on ikka eriline hüpe järelduste tegemisel.


Seda küll, aga kui kerge on seda kõike üheks pudruks kokku segada. Paljud ei tee asjadel üldse mingit vahet. No näiteks kunagine juhtum:
- "Windows ei tööta!"
- (vajutan läivitusnuppu, kõik buudib kenasti töölauale) "Töötab ju??"
- "Ei tööta!" Ja klõpsatakse Wordi ikoonil....
Hoopis Office ei töötanud. Aga tal vahet polnud, üks Windows kõik.
Ja kui NSR meetodil kõike kuulatakse, nagu hiljutine "uudis" Tallinna lukkukeeramise kohta, siis saabki samalaadse tulemuse nii telemeetria kui failitaaste kohta.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 28.03.2020 14:49:34 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

Logid esimesel korral sisse, Onedrive hüppab ette, no logime siis sisse või teeme uue konto. Ah, pakub kaustade lisamist, lisame. Millek seda vaja on? Ei tea, aga küllap on vaja, ilmaaegu ju ei pakutaks seda?
[....]
Selliselt arutlevaid-käituvaid inimesi on üksjagu.
Vaat' see ongi üks punkt kus viiese fondiga teksti ei viitsi keegi lugeda. Ning samal ajal tahetakse, et asjad oleks tasuta, lihtsad, mugavad ja turvalised. No ei saa seda kõike, eriti kui ise ei tutvu erinevate lepingutega millele "I agree" litsutakse. Jah, igaüks ei saa olla spetsialist aga siis ei tasu ka olla rahulolematu kui mingi jama on. Sest igal asjal on oma hind, ka võhiklikkusel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2020 15:06:18 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
londiste, https://www.pcworld.com/article/3039827/7-ways-windows-10-pushes-ads-at-you-and-how-to-stop-them.html
icon_razz.gif
Aga kuna MS CEO lubas, et ei nemad datat ei müü, siis me kõik sinisilmselt usume ka seda.
Ma ei mäleta, et google oleks suures leak skandaalis olnud, MS lõin otsingusse sisse ja just oli "jälle" 250 m kasutaja andmed lekkind.



Eee, see on suht mõttetu link antud kontekstis ju.
Kui sa keelad info kogumise ära, saad üldistatud reklaame (ka olemasoleva tarkvara upgrade jne käib siia alla), kui lased koguda, saad sihitud reklaami. TÄPSELT nii nagu siin kiidetud Google ja Facebook icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 28.03.2020 15:09:13 vasta tsitaadiga

ot:

Märt. kirjutas:
erko kirjutas:
Märt., nõus ja tehniliselt võttes tulidki andmed tagasi MS serveritest. Aga seostada seda Windows 10 telemeetriaga on ikka eriline hüpe järelduste tegemisel.


Seda küll, aga kui kerge on seda kõike üheks pudruks kokku segada. Paljud ei tee asjadel üldse mingit vahet. No näiteks kunagine juhtum:
- "Windows ei tööta!"
- (vajutan läivitusnuppu, kõik buudib kenasti töölauale) "Töötab ju??"
- "Ei tööta!" Ja klõpsatakse Wordi ikoonil....
Hoopis Office ei töötanud. Aga tal vahet polnud, üks Windows kõik.
Ja kui NSR meetodil kõike kuulatakse, nagu hiljutine "uudis" Tallinna lukkukeeramise kohta, siis saabki samalaadse tulemuse nii telemeetria kui failitaaste kohta.


"Internet ei tööta" on ka selline tore väljend, mis sageli tähendab hoopis, et neti.ee (sest neti.ee = internet, eks ole) on maas või eKooli avaleht. Kõik muud veebilehed võivad kenasti avaneda samal ajal. icon_biggrin.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 15:32:21 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
londiste, https://www.pcworld.com/article/3039827/7-ways-windows-10-pushes-ads-at-you-and-how-to-stop-them.html

Sellel lingil on kõik väljalülitatavad. Osad teated on seotud su enda valikutega Windowsi esmasel käivitamisel.
Solitaire teadet ei ilmu, kui sa Solitaire ei kasuta.

Üldiselt selline niu-niu clickbait tähelepanu saamiseks, et oh, minu lehel saate teada, kuidas Windowsit seadistada, sest muidu müüakse sind saba ja sarvedega maha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 28.03.2020 15:34:57 vasta tsitaadiga

Haakub teema pealkirjaga, mistõttu jätan selle siia
https://arstechnica.com/information-technology/2020/03/no-microsoft-isnt-killing-the-control-panel-off-just-yet/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 16:58:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ja Microsofti toodetele on ju alternatiivid olemas.

Naer saalist. Alternatiiv võib ju olla nimeliselt. Kas see ka kasutatav on on iseasi. Sinusugused on kah naljakad. Multi biljoni dollariline korporatsioon aga näed fänboid viskuvad kohe kaitsele kui keegi julgeb midagi kritiseeda nende toodete osas.
Ok las ma siis küsin asjalikuimaid küsimusi: millal tuleb task manager dark mode?, millal saab file explorer omale tabid?, millal lastakse login ekraanil kasutajaid valida ainult klaviatuuriga nagu eelnevates windowsites nii, et ma ei pea TAB klahviga üksuseid valima? Millal tehakse normaalne unified kontrollpaneel?
Baeskades kirjutas:
Ahjaa Tomorrow, minu valveküsimus - kuidas linuxi kasutamine edeneb? icon_smile.gif

Edeneb. Kuigi tunnen puudust sellest, et ei saa root kasutajana kogu aeg kasutada. Tegelikult ideaalne oleks see kui ma saaks küsida endale root õigused x tunniks kui ma tean, et ma tegelen millegagi mis nõuab kümneid kordi passi sisestamist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.03.2020 17:25:35 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Microsofti suund on juba aastaid sinnapoole, et kõik sinu küsimustega seotud asjad kaovad WIN10-s järk-järgult ära ja jääb alles õunalaadne kontorotööd võimaldav meelelahutuskeskus. Juba praegu on winkümne tööriistaks nimetamine rohkem huumori valdkond. Sa ei saa WIN10 all kunagi neid funktsioone mida küsid ja veel enam, peab pöialt hoidma, et task manager ja muud peenemad asjad üldse alles jäävad. WIN10 pole tööriist ja pole seda kunagi olnudki, nagu pole tööriist Android või iOS.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 28.03.2020 17:30:29 vasta tsitaadiga

Vondur, tegelikult pigem mitte. kasvõi praegune (ja eelmisega võrreldes täiustatud) task manager on ju päris alles windows 8 ajast. microsoftil on selge suund apple-laadse seintega aia os-i tegemise suunas aga peavoolu windowsi nad sinna suunata ei julge, sest siis windowsi kasutajad tõesti sellega ei nõustuks. äri- ja enterprise turust rääkimata, mis windows 10 peale juba väga tigedad on. selle ürituse jaoks on neil windows 10 s tüüpi piiratud asjad, mis üsna iseenesestmõistetaval kombel eriti vedu ei võta.

muuseas, ka apple tundub olevat enterprisest alates oma turuosa kaotamas, püsides paljuski vaid entusiastide ja legacy toel. raud on asja üks külg, ka tarkvara pool on applel pigem soosiv consumer turule.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.03.2020 17:51:29 vasta tsitaadiga

Apple laiutab ainult loomevaldkonnas vist päris edukalt veel.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 28.03.2020 17:54:57 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Tomorrow, Microsofti suund on juba aastaid sinnapoole, et kõik sinu küsimustega seotud asjad kaovad WIN10-s järk-järgult ära ja jääb alles õunalaadne kontorotööd võimaldav meelelahutuskeskus. Juba praegu on winkümne tööriistaks nimetamine rohkem huumori valdkond. Sa ei saa WIN10 all kunagi neid funktsioone mida küsid ja veel enam, peab pöialt hoidma, et task manager ja muud peenemad asjad üldse alles jäävad. WIN10 pole tööriist ja pole seda kunagi olnudki, nagu pole tööriist Android või iOS.

Ausalt öelda, ma ei saa sellest "WIN10 pole tööriist" jutust aru. Operatsioonisüsteem ise ei peagi tööriist olema, tööriistad on opsüsteemi peal töötavad rakendused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 28.03.2020 18:05:34 vasta tsitaadiga

harakas, see mõiste "windows kui tööriist" on pähe juurdunud meiesugustel vanadel kärssadel kes kogu töö kunagi ennemuiste win98 või XP-ga ja põlve otsas ära tegid. Vahepeal on Windows muutunud aga meelelahutusele suunatud operatsioonisüsteemiks ja vanadele kärssadele see ei meeldi. Vanad kärsad tahavad endiselt nii öelda "hambaid tagumiku kaudu ravida".
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 18:07:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ja Microsofti toodetele on ju alternatiivid olemas.

Naer saalist. Alternatiiv võib ju olla nimeliselt. Kas see ka kasutatav on on iseasi. Sinusugused on kah naljakad. Multi biljoni dollariline korporatsioon aga näed fänboid viskuvad kohe kaitsele kui keegi julgeb midagi kritiseeda nende toodete osas.
Ok las ma siis küsin asjalikuimaid küsimusi: millal tuleb task manager dark mode?, millal saab file explorer omale tabid?, millal lastakse login ekraanil kasutajaid valida ainult klaviatuuriga nagu eelnevates windowsites nii, et ma ei pea TAB klahviga üksuseid valima? Millal tehakse normaalne unified kontrollpaneel?

Kui keegi siin fänboi on, siis oled see sina oma Windows seitsmega, mida sa alatasa siin Windows kümnega võrdled ja ja fännad stiilis "kunagi oli rohi rohelisem..."
Mul on täiesti savi, mida Microsoft mõtleb või teeb. Võin kasutada nii Linuxit, OS X kui ka Windowsit. Ei ole probleemi.
Mis mulle aga pinda käib on mingid ajulagedad pidevad samasugused heitimised, et see on halb ja too on mõttetu, aga samas kasutame ikkagi edasi. Selline tunne nagu mõni mees tahaks endale personaalset Windowsit erisoovidega.
Ja sinu küsimused siin küll asjalikud pole. Pigem sellised vinguva alatooniga jälle, et sulle ei sobi. Mitte keegi siinsetest ei arenda Windows 10. Suuna oma küsimused pigem Microsofti poole.
Ainus asjalik, mida ma siit viimastel nädalatel olen lugenud, on see, kuidas Dogberti kalkulaatorisaaga lõppes.

Ahjaa, tahad tumedaid aknaid ja unified kontrollpaneeli, mis aastate jooksul samaks jäänud? Kõlab nagu Mac OS X oleks sinu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 19:03:09 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui keegi siin fänboi on, siis oled see sina oma Windows seitsmega, mida sa alatasa siin Windows kümnega võrdled ja ja fännad stiilis "kunagi oli rohi rohelisem..."

Olen ma ainus või? Paljud jagavad minu arvamust, et Win7 oli üks MS-i parimaid tooteid. OS mis polnud küll ideaalne, sest no miski pole aga OS mis ei pildunud kaikaid kodaratesse ja ei frustreerinud kasutajaid. See, et sinu kogemus teine oli ei muuda sinu arvamust veel õigeks.
Betamax kirjutas:
Mul on täiesti savi, mida Microsoft mõtleb või teeb. Võin kasutada nii Linuxit, OS X kui ka Windowsit. Ei ole probleemi.

Aga ometi leidub sul aega kaitsta MS-i. Ma pole teisi alamfoorumeid vaadanud. Kas sa kaitsed Linuxit ja Maci samamoodi kui seal keegi välja tuleb argumentidega miks talle see OS ei meeldi?
Betamax kirjutas:
Mis mulle aga pinda käib on mingid ajulagedad pidevad samasugused heitimised, et see on halb ja too on mõttetu, aga samas kasutame ikkagi edasi. Selline tunne nagu mõni mees tahaks endale personaalset Windowsit erisoovidega.
Nii, et sulle käib pinda, et inimesed tahavad paremaid featuure ja loogilisemat ülesehitust? Ajulagedad? Eelmises postis tõin täpselt välja mis puudu on. Ükski sinu vastuargument pole hetkel küll eriti vettpidav olnud miks neid featuure ei saaks või ei peaks implementeerima. Jällegi rõhutan, et ma ei taha mingit ülispetsiifilist asja a'la, et kell kolm päeval pöörab arvuti ennast meka poole ja hakkab mulle koraani ette lugema. Ma tahan featuure mis peaks olema üsna iseenesestmõistetavad või mis isegi eksisteerisid eelnevates versioonides.

Mis puutub edasi kasutamisse, siis siinkohal olen ma seda ka varem selgitanud aga sinusugusele tuleb seda ilmselt haamriga kümme korda pähe taguda enne kui pidama jääb: ma olen Win10 peal raua pärast. Uus raud ja vana OS ei käi tavaliselt väga hästi kokku ja on featuure mis mulle Win10's tõesti meeldivad nagu nt dark mode (isegi kui see on veel piiratud ulatuses). Teine asi on tagasiühilduvus. Kui ma läheksin homme 100% Linuxi peale üle, siis ma võiks palju mänge jms tarkvara lihtsalt ära kustutada, sest see oleks kasutamatu. Jah ma nägin sinu argumenti eelnevalt laurx vastu selles osas, et see on tarkvaratootja mitte Win10 süü aga jutt käib siinkohal asjadest mille arendajaid enam ei eksisteerigi. Nt vanemad mängud mis nõuavad DX7 või DX8. Kelle käest ma seda ühilduvust täpselt sinu meelest peaks minema nõudma?
Betamax kirjutas:
Ja sinu küsimused siin küll asjalikud pole. Pigem sellised vinguva alatooniga jälle, et sulle ei sobi.

Ainus vingats siin tundud olevat sina. Vabandust väga, et rikun sinu nädalavahetust kaeveldes elementaarsete asjade üle mis võiks Win10's olemas olla. Loodetavasti sa pole liiga traumeeritud.
Betamax kirjutas:
Mitte keegi siinsetest ei arenda Windows 10. Suuna oma küsimused pigem Microsofti poole.

Kuhu ma need suunan? Kas MS support foorumisse mis on enamasti täiesti kasutu vs muud foorumid või äkki Insider programmi kus ei implementeerita isegi Top 10 küsitud featuure aastate jooksul. Äkki peaks Satya Nadella'le meili saatma või?
Betamax kirjutas:
Ainus asjalik, mida ma siit viimastel nädalatel olen lugenud, on see, kuidas Dogberti kalkulaatorisaaga lõppes.

Selektiivne nägemine siis. Niipalju kui ma märkasin olin ma ainus kes suutis kasutaja TiirP küsimuses olnud probleemi seostada skaleerimisega ja pakkuda ka lahendusi. Vaatamata sellele, et mulle on korduvalt erinevates teemades vastu vaieldud kui ideaalne skaleerimine on ja kuidas teised selles mingit probleemi ei näe. Kuidas see on mingite vanade legacy programmide süü jne.

Teades sinu vastuseid, siis sa lihtsalt ei loe neid arvamusi mis sinu omaga ei nõustu, seega ma ei imesta ükldse kui minu pikale postile tuleb nüüd silmapöörituse emojiga post, et sa ei viitsi minu posti lugeda. Kui sa ei viitsi süveneda ja eitad lihtsalt puudujääke seetõttu, et "vale" inimene neid postitab, siis võiks oma vastuhaukumist siin vähemaks võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 19:29:37 vasta tsitaadiga

Ema, anna padruneid... Microsoft ei kuula sind ja seetõttu nõuad nüüd siinse teema kaudu neid featuure? Kuidas siin samade asjade üle jätkuv kaeblemine seda parandaks? Mitmendat korda ma loen siit sinu häda ja viletsust selle sisselogimisakna ja tabi osas? Tõenäoliselt said esimesel korral juba kõik aru, et see ei tööta ja tundub, et sa oled ainus, keda see kotib, sest teised suudavad ilma selletagi sisse logida. Sa räägid mingitest "arvamustest", aga kui sa iga natukese aja tagant sama "arvamust" avaldad, siis see viskab veidi üle küll. Iga kord, kui keegi mainib, et Windows 10 see või teine ei tööta või on katki, ilmub siia mingi grupp tegelasi, kes hakkavad rääkima mingitest "feispuukidest", "vanadest erisoftidest", "treipinkidest", "vanast rauast" ja "Windows 7 oli ikka nii hea" asjadest. Ja niipea, kui üks hädaldaja tuleb, lähevad teised kooris kaasa... Veidi aega võib seda kõrvalt vaadates lugeda, aga mingil hetkel viskab siibrisse.
Sama nagu see tüüp oma iidse helikaardiga siin vahepeal nonstop lasi - drivereid pole, seega Windows 10 on saast. Õnneks ta on nüüd vait jäänud. Tea, kas Microsoft tegi ta kaardile lõpuks driverid valmis?

Ahjaa, vanemad mängud, mis nõuavad DX7 või DX8? Need on 20 aastat vanad asjad, mis eksisteerisid juba enne XP-d. Too veel mõni absurdne näide eusa_wall.gif

Skaleerimine on teada probleem Windows 10 peal, aga Windows 7 peal oli see märksa hullem. Seega edasiminekut on. Kui tahad ideaalset skaleerimist - hangi Mac. Seal töötab see nagu valatult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 28.03.2020 19:40:22 vasta tsitaadiga

skaleerimine ei ole tehniliselt võttes windowsi probleem vaid softi oma. lõpptulemus on kahjuks sama.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 28.03.2020 20:15:21 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
.

Ka Win10 peale läksin raua vahetuse pärast. Tehniliselt oleks Win 7 tööle saanud Ryzen 3000 peal aga ma otsustasin, et kergem on Win10 enda vajadustele kohandada kui hakata implementeerima workarounde, et Win7 tööle saada. Kuigi Win7 mulle väga meeldis. Üks parimaid kui mitte parim Win OS mille MS kunagi loonud. Uuendustega on mul seni vedanud. Olen kasutanud alati 30 päeva edasilükkamise võimalust ja teinud uuenduse ära just enne Patch Tuesday'd, et saada viimane stabiilne uuendus aga mitte riskida uuega mis võib esimestel päevadel midagi katki teha. See on reaalsus milles miljard inimest peab nüüd elama tänu MS jäärapäisusele.


W2K oli palju parem.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 28.03.2020 20:31:35 vasta tsitaadiga

ot:
Tomorrow kirjutas:

Baeskades kirjutas:
Ahjaa Tomorrow, minu valveküsimus - kuidas linuxi kasutamine edeneb? :)

Edeneb. Kuigi tunnen puudust sellest, et ei saa root kasutajana kogu aeg kasutada. Tegelikult ideaalne oleks see kui ma saaks küsida endale root õigused x tunniks kui ma tean, et ma tegelen millegagi mis nõuab kümneid kordi passi sisestamist.
See on ilmselt midagi GUIs nii? Käsurealt ole palju root tahad, ei pea midagi sisestama. Ning üldse tasub võtmega logimine selgeks teha aga see on hoopis teine teema.

GUIs saad ilmselt seda kõike ka ümber konfida soovi korra aga siis peab kapoti alla sukelduma. Ning ma pole küll kindel aga mulle tundub, et lähened linuxile ka väga... jõuliselt, soovides kõike teha nii nagu on sinu arvates õige. Linuxis küll saad seda tõesti teha, kõik hoovad on sinu kätes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 21:33:37 vasta tsitaadiga

erko, sa võinuks ise samahästi teemat kammida ja selle koha üles leida. Umbes siitkandist loe: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9954661&highlight=taastada#9954661
Nii kõvad vennad võiks muidugi ise ka kursis olla, mis jutud olnud on icon_lol.gif

londiste, kas sa oled kindel, et taastamist pakuti vaid neile, kel oli sünkimine sees?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 28.03.2020 22:23:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
londiste, kas sa oled kindel, et taastamist pakuti vaid neile, kel oli sünkimine sees?
jah. on sul vastupidiseid viiteid?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.03.2020 22:30:26 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
erko, sa võinuks ise samahästi teemat kammida ja selle koha üles leida. Umbes siitkandist loe: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9954661&highlight=taastada#9954661
Nii kõvad vennad võiks muidugi ise ka kursis olla, mis jutud olnud on icon_lol.gif

londiste, kas sa oled kindel, et taastamist pakuti vaid neile, kel oli sünkimine sees?

Kuule, lõpeta ära. See ühe kasutaja, kes ilmselgelt ei ole MS siseasjadest ja spetsiifiliselt Windowsi telemeetria toimimise põhimõtetest üldse teadlik, arvamine siin foorumis pole mingi tõestus sinu poolt väidetud faktile. Veider et sa sellist asja üldse faktiks pead.
Muide, lugesin sealt postist edasi ca 500 posti. Peale sinu enda ühe postituse mitte keegi teine ei maininud dokumentide salvestamist ja taastet MS serverites. Null diskussiooni sel teemal, veel vähem tõestust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2020 01:53:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ema, anna padruneid... Microsoft ei kuula sind ja seetõttu nõuad nüüd siinse teema kaudu neid featuure?

Aga keda MS kuulab siis? Sind või? Näha on, et ega ikka eriti kedagi ei kuula. Ma ei nõua siit neid featuure. Ma toon välja asjad mis minu meelest puudu on. Nüüd ei tohi seda enam teha? Tõlgendatakse automaatselt nõudmiseks?
Mis siis foorumi mõte üldse on?
Betamax kirjutas:
Kuidas siin samade asjade üle jätkuv kaeblemine seda parandaks?

Jõuab ehk kohale mõnele, et Win10 pole ideaalne ja valmis nagu mõned siin kipuvad arvama. Hakkavad ka teised samu asju tahtma.
Betamax kirjutas:
Mitmendat korda ma loen siit sinu häda ja viletsust selle sisselogimisakna ja tabi osas?

Niikaua loed kuni MS ükskord need lisab. Täpselt samamoodi nagu mingi seeria graafikakaardi teemas loed probleemidest kuni tootja lõpuks asja parandab. Mind üllatab, et see sind vihastab kuidagi. See on alati nii olnud foorumis. Mitte ainult siin foorumis. Mispärast suhtutakse tarkvara puuduvatesse featuuridesse või probleemidesse palju leebemalt kui riistvara probleemidesse. Ilmselt rahalised põhjused. OS ei maksa 200€+ (noh mitte Win10, ärme hakka siin nüüd enterprise asjadest rääkima).
Betamax kirjutas:
Tõenäoliselt said esimesel korral juba kõik aru, et see ei tööta ja tundub, et sa oled ainus, keda see kotib, sest teised suudavad ilma selletagi sisse logida.

Sa räägid nagu paljudel oleks erilist valikut. Desktop arvutil veel aga minu enda kogemused uute läpakatega näitavad, et Win10 on seal suht ainus valik. See on umbes sama kui öelda, et mida sa siin kaebled. Kõik teised suudavad hakkama saada kitsaskohtadega. Järelikult probleem on ühes inimeses kes tahab võimatut. Tüütu putukas lihtsalt.
Betamax kirjutas:
Sa räägid mingitest "arvamustest", aga kui sa iga natukese aja tagant sama "arvamust" avaldad, siis see viskab veidi üle küll.

Point taken.
Betamax kirjutas:
Iga kord, kui keegi mainib, et Windows 10 see või teine ei tööta või on katki, ilmub siia mingi grupp tegelasi, kes hakkavad rääkima mingitest "feispuukidest", "vanadest erisoftidest", "treipinkidest", "vanast rauast" ja "Windows 7 oli ikka nii hea" asjadest.

See on igas teises teema samamoodi. Kui keegi ütleb, et tal on see probleem tuleb poste stiilis minul kaa.
Betamax kirjutas:
Ja niipea, kui üks hädaldaja tuleb, lähevad teised kooris kaasa... Veidi aega võib seda kõrvalt vaadates lugeda, aga mingil hetkel viskab siibrisse.

Mis see minu mure on, et sinul siibrisse viskab? Kui sa ei taha lugeda, siis lisa igno listi ja asi korras. Minul on tahanteada ja laurx seal. Ma ei pea aega kulutama nende postide lugemisele ja veelvähem vastamisele. Kas keegi hoiab sul relva kuklas, et PEAD LUGEMA või?

EDIT:

Pahandan jälle Betamaxi siin oma kaeblemisega. Nimelt Win7 hoiatas juba kella juures ette, et tuleb kellekeeramine. Win10 paistab, et ei suuda sama teha. Hoiatus eksisteerib aga selleks tuleb sukelduda vanasse kontrollpaneeli, sest desktopil seda ei kuvata:
Spoiler Spoiler Spoiler


Näide Win7-st (pole minu pilt):
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.03.2020 02:13:04 vasta tsitaadiga

Miks see kellakeeramise hoiatus nii oluline on tänasel päeval?
Igalt poolt tuleb seda infot kui aeg lähemale jõuab.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 29.03.2020 02:22:42 vasta tsitaadiga

ot:
Betamax ja Tomorrow, väldime palun isiklikuks minemist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 449, 450, 451 ... 546, 547, 548  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.