Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2009 16:29:41 vasta tsitaadiga

LongHorn kirjutas:
Mitte just eriti õnnetus, aga tahtsin mõnda aega tagasi oma vana telefoni korpust ilusti mustaks värvida. Teades, et kuuris oli must "autolack spray", läksin kuuri seda otsima. Otsisin natuke ja leidsingi musta korgiga spray, hakkasin korpusele seda siis peale pihustama ja järsku vaatasin, et midagi ei sobi. Spray ei olnud mitte tavaline spray vait auto põhjakaitse maastiks (bituumeni baasil). Eks siis toppisin korpuse lahusti sisse ja puhastasin ära.
Hiljem sain teada, et must värv oli alles otsa saanud ja see oli vahepeal ära visatud. Eks siis midagi, võtsin halli värvi ja värvisin korpuse üle ja täitsa ilus jäi. icon_razz.gif


Ma värvisin markeriga üleni üle ,aga pikapeale kulub maha, oli üks Alcatel OT seeria oma.

Natuke rohkem teemasse veel ,et kui väiksem olin siis sai sõbraga üritatud mingi Nokia ekraani puruks lüüa. Tagusime igatmoodi ja erinevate asjadega ,aga puruks ei saanud.
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.12.2009 16:46:23 vasta tsitaadiga

Viimase aja õnnetus on see, et naine (nüüdseks siis eksnaine) helistab koguaeg ja närvidele käib. Ei saa blokkida ka selle juustuga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 30.12.2009 19:53:35 vasta tsitaadiga

RustyZ, kõnnid operaatori esindusse ja lased ära keelata.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003




sõnum 31.12.2009 01:48:31 vasta tsitaadiga

ühte numbrit niiviisi küll ära keelata ei saa. aitab numbrivahetus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 01:49:26 vasta tsitaadiga

Miks ei saa?
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 10:28:31 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Miks ei saa?


Sellist varianti ma nagu ka pole kuulnud, et saab sedasi lihtsalt ühe numbri blokkida. Kui kellelgi kogemusi, võiks lähemalt rääkida, ei tea mis hetkel vajalikuks võib osutuda.

EMT pakub kõnefiltri teenust, mille puhul saad tekitada nii musta kui valge nimekirja (võimalik et isegi mitu, pole lähemalt uurinud) ja siis valida et kas mustad keelatud ja ülejäänud lubatud või lubad näiteks üldse ainult valge (a la vabal ajal ainult pereliikmed ja sõbrad). Sellel teenusel oli miski kuutasu.

Teiste operaatorite kohta ei tea.

PS! Numbrivahetuse peale lootma ei jääks, Eesti on liiga väike - uuritakse ka uus number välja kui piisavalt tahtmist.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2009 11:12:38 vasta tsitaadiga

Siin mitmeid aastaid tagasi tahtsin sõbra mingit uuemat ja kallimat Nokia telefoni ära osta. Aga tahtsin ennem proovida paar päeva. Saime diilile, et teeme tol hetkel telefonide vahatuse. Samas sõber soovis mu vana Alcateli.
Järgmisel hommikul pidime kokku saama, kuid sõpra ei tulnud. Telefon ka välja lülitatud. Umbes tund aega hiljem saime siiski kokku, ning siis ta rääkis, et mul see Alcatel tõesti hea telefon. Ma ei saanud kohe asjale pihtagi, et ta sellega midagi teinud oli. Tal on ka komme, et lülitab telefoni ööseks välja. Ju ei olnud ta Alcateli siis sisse veel lülitanud.
Nimelt läks vetsu, telefon teksade tagataskus, ja Alcatel läks kangide juurde ujuma. Õnneks sai asja kätte õngitsetud ennem vee peale laskmist. Telefoni nägi ta potis ennem vee pealelaskimis nupule vajutamist. Kui ei oleks näinud, oleks arvatavasti veega alla läinud. Hiljem ligi tund ta küüris ja puhastas ja aroomitas seda telefoni, kuid siiski läks tööle. Mõtlesin, et mis ta jahub, kindluse mõttes enda kätte ei võtnud. Ta pani telefoni laua peale, siis nuusutasin korra telefoni eusa_think.gif ja olingi otsusele laksust jõudnud: jäta endale, mina seda rohkem ei puutu. Lõpplahendus oli see, et ta lasi uue telefoni hinda veelgi alla ning sain tolle Nokia Alcateli vastu ära vahetatud, makstes vaid paarsada peale. Suht hea diil oli. icon_biggrin.gif Ise olin seda Alcateli kasutanud umbes aasta.
Sõbral töötas see Alcatel veel kuskil 1,5 aastat laitmaltult, ennem kui ta selle maha müüs ja mingi uue telefoni ostis.

Omal tööl olles(eelmisel suvel) töökaaslased ütlesid, et võta mingi vanem telefon ja pane telefon minigripp kilekotti, siis ei saa tolmuseks. Hea, et võtsin nende nõu kuulda. Järgmisel hommikul oli kalli telefoni asemel vana Nokia 3310. Järgmine päev oli telefon kenasti kilekotis. Hommikul seal sai bossiga veidi "grillitud", kuna töö leping hakkas lõppema ja rahadega oli probleeme. Enne lõunat siis boss helistas, et anda uue objekti kohta infot, ning kohe pärast vastuvõtmisnupule vajutamist libises telefon( Nokia 3310) märjast käest ära ja kukkus veel liiga vedela segu pange. Sai siis seda õngitsetud roppuste saatel. Kui lõpuks kätte sain, siis boss oli veel teisel pool otsas ja küsis vaikselt: õu, ära nüüd nii närvi ka mine ja telefoni ära tapa, ma tahtsin sulle vaid uue objekti kohta infot anda. Tead tule pärast mu juurest vaikselt läbi, ajame kohe rahaasjad ja lepingu korda. Lõppkokkuvõte: telefon jäi terveks, raha sain kätte ning lepingut ka pikendati. icon_biggrin.gif

Muid asju nagu telefonide polegi juhtunud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 31.12.2009 12:30:22 vasta tsitaadiga

Mõned aastad tagasi, kui mul oli veel klapiga Nokia 6060, kandsin ma teda taskus.. sai käidud siis Lihula tänavatel ja suht libedad olid (ei soola, liiva ega midagi).. kõndisin ühest trepist ülesse, hakkasin alla tagasi tulema ja siis libisesin päris õnnetult ja lendasin otse tasku peale, kus oli minu õnnetu telefon. Alguses ei pööranud tähelepanu, kuid kui jõudsime kohta kuhu vaja, hakkasin kella vaatama ja keset displeid oli lihtsalt üks suur must auk. Alguses oli tunne, et wtf kuidas see siia sai, aga siis tuli meelde, et olin eelnevalt kukkunud.

Telefonidega on mul senimaani õnnelikult läinud, kõik mis ma kasutanud olen on terved (v.a 6060).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 31.12.2009 14:45:31 vasta tsitaadiga

Mina enam plastikkorpusega telefone ja puutetundlikke telefone ei osta.
Nokia 5800 2el nädalal oli ekraanil paar heledamat täppi, ilmselt kõvasti muljuda saanud + ühel peol sai jooki peale kallatud ja nüüd bluetooth ei tööta :S.
Krt mingi E61i pidas ikka igasugustele eksreemsustele vastu ja see on 3 kuuga mis olnud hullem kui E61i mis müües oli ca 2 aastat vana.


Numbriblokeermise koapealt on olemas täiesti tomivad tarkvarad telefonidele, kõikidele telefonidele, kus jookseb mingi SymbianOs/Win Mobile vme. peaks tarvara ikka leiduma. Ise kasutasin ka, täpselt ei mäleta mis nimi sellel oli, aga sai isegi valida mida teha kui mittesoovitud number helistab a la kinnist tooni annab, laseb kutsuda, suunata vme.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 08.01.2010 19:31:05 vasta tsitaadiga

jooksin kunagi üle sõidutee,telefon kukkus suure rappumise peale taskust teele tükkideks.kuna söitev auto oli juba läheda ei jöudnud enam korjama minna neid juppe- auto söitis omakorda veel mu telef.jupid kildudeks.kehitasin ölgu ja mötlesin endamisi,et siin ei aita enam super atack ka. icon_redface.gif
samuti olen ka mina wc potti oma telefone uputanud.telefonidega on mul üldse kuidagi halb klapp.nad vihkavad vist mind.

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixvilll
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2008




sõnum 08.01.2010 20:08:12 vasta tsitaadiga

Ühel väga pimedal, märjal ja üldse s***l öösel, sel sügisel, prantsatas Karu ühika juures üks smartphone veelompi. Egas midagi, asi uuesti tööle ja näe töötaski. Aga mingi tunni aja pärast harjumäel pani telefon jälle käest plehku, seekord veidi kõrgemalt, paviljonilt. Ja jälle vette, aga kuna oli pime ja silmad enam oma tööd ei teinud, siis püüdsin solberdades külmas lombis oma telefoni klaviatuuri üles leida, aga ma feilisin selles missioonis sõprade naeru ja huilete saatel. Tel ise korras aga klavi siiani kadunud. Üldse oli s**t õhtu....
_________________
regret all the things i have done wrong...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 09.01.2010 17:51:16 vasta tsitaadiga

5310 XPM Jäi põrandale ja makropudel oli ka seal. Aga makropudel oli selle tilaga ja kasutasin seda nati ja panin makro pudeli tagasi tel kõrvale. Aga siis hakkas vist asi susisema vaikselt ja nii ta peale tilkus tel. Korpus on fataalselt rikutud icon_neutral.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006




sõnum 09.01.2010 19:09:07 vasta tsitaadiga

pole küll mobiil, aga selle lähedane - PSP. Aastavahetusel sai natuke liiale mindud šampuse ja kõige muu põlevaga. Koju minnes sai sõpradega natuke tõuklema kukutud nalja pärast, niikaua oli naljakas, kuni ühel siiber sai ja mu pikema jututa lumehange suunas. Minut aega hiljem kontrollides avastasin, et kõrvaklappidel oli 3.5 otsik üsna kõveraks väänatud, hiljem kodus sirgeks väänates murdus hoopis küljest. Hea seegi, et PSP pesa ega PSP ise viga ei saanud. 2 aastat truult teeninud ülimugavatest ja headest klappidest siiski ilma icon_sad.gif Saaks kokku tinutada, aga võru oli niikuinii väsimas, nii et poleks mõtet.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 09.01.2010 19:37:50 vasta tsitaadiga

naabri perel näris koer paar päeva tagasi navigaatori puruks. icon_eek.gif
_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 09.01.2010 20:14:53 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
pole küll mobiil, aga selle lähedane - PSP. Aastavahetusel sai natuke liiale mindud šampuse ja kõige muu põlevaga. Koju minnes sai sõpradega natuke tõuklema kukutud nalja pärast, niikaua oli naljakas, kuni ühel siiber sai ja mu pikema jututa lumehange suunas. Minut aega hiljem kontrollides avastasin, et kõrvaklappidel oli 3.5 otsik üsna kõveraks väänatud, hiljem kodus sirgeks väänates murdus hoopis küljest. Hea seegi, et PSP pesa ega PSP ise viga ei saanud. 2 aastat truult teeninud ülimugavatest ja headest klappidest siiski ilma icon_sad.gif Saaks kokku tinutada, aga võru oli niikuinii väsimas, nii et poleks mõtet.


Ma juba oma Sennheiser HD 202'del kaks korda juhet vahetanud, sest on head aga juhe ei pea vastu icon_sad.gif
Hetkel sikutan korra juhtmest kui ühest klapist ei mängi ja hakkab jälle mängima icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2010 23:48:08 vasta tsitaadiga

geisha kirjutas:
naabri perel näris koer paar päeva tagasi navigaatori puruks. icon_eek.gif
Sul juhtub üldse palju asju ma vaatan
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
geisha
HV vaatleja
geisha

liitunud: 11.09.2009




sõnum 11.01.2010 19:21:18 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
geisha kirjutas:
naabri perel näris koer paar päeva tagasi navigaatori puruks. icon_eek.gif
Sul juhtub üldse palju asju ma vaatan

KAHJUKS jah.rohkem võiks meeldivaid üllatusi olla. icon_confused.gif

_________________
Kajakad ja vobla icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 17.01.2010 21:48:20 vasta tsitaadiga

Ühel tuttaval n.n. "vanakooli" mehel oli alati 2-3 generatsioni vanem telefon.Kord tuldi tänaval ligi raha pommima...võttis siis koti asemel telefoni põuetaskust välja....ja mehed jätsid rahule.Telefonil oli antenniks aretatud suur,pikk ja terav puur.Muidugi telefon oleks ka ilma puuritagi nii mõnegi päti kustutanud.Kahju,et enam külmrelv telefone ei tehta.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 17.01.2010 21:57:56 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Ühel tuttaval n.n. "vanakooli" mehel oli alati 2-3 generatsioni vanem telefon.Kord tuldi tänaval ligi raha pommima...võttis siis koti asemel telefoni põuetaskust välja....ja mehed jätsid rahule.Telefonil oli antenniks aretatud suur,pikk ja terav puur.Muidugi telefon oleks ka ilma puuritagi nii mõnegi päti kustutanud.Kahju,et enam külmrelv telefone ei tehta.
no krt ma tahaks seda "puuriga" telefoni näha!! icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 18.01.2010 20:51:25 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Ühel tuttaval n.n. "vanakooli" mehel oli alati 2-3 generatsioni vanem telefon.Kord tuldi tänaval ligi raha pommima...võttis siis koti asemel telefoni põuetaskust välja....ja mehed jätsid rahule.Telefonil oli antenniks aretatud suur,pikk ja terav puur.Muidugi telefon oleks ka ilma puuritagi nii mõnegi päti kustutanud.Kahju,et enam külmrelv telefone ei tehta.

Ma olen viimasel ajal mõelnud, et kui tehakse erinevate funktsioonidega telefone, et miks taskunuga ei tehta icon_lol.gif

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.01.2010 16:26:50 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
sama123 kirjutas:
Ühel tuttaval n.n. "vanakooli" mehel oli alati 2-3 generatsioni vanem telefon.Kord tuldi tänaval ligi raha pommima...võttis siis koti asemel telefoni põuetaskust välja....ja mehed jätsid rahule.Telefonil oli antenniks aretatud suur,pikk ja terav puur.Muidugi telefon oleks ka ilma puuritagi nii mõnegi päti kustutanud.Kahju,et enam külmrelv telefone ei tehta.
no krt ma tahaks seda "puuriga" telefoni näha!! icon_lol.gif thumbs_up.gif


iep, keegi võiks pildi ka siis thereifixit'isse orgunnida
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004




sõnum 20.01.2010 16:47:40 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jkddp kirjutas:
sama123 kirjutas:
Ühel tuttaval n.n. "vanakooli" mehel oli alati 2-3 generatsioni vanem telefon.Kord tuldi tänaval ligi raha pommima...võttis siis koti asemel telefoni põuetaskust välja....ja mehed jätsid rahule.Telefonil oli antenniks aretatud suur,pikk ja terav puur.Muidugi telefon oleks ka ilma puuritagi nii mõnegi päti kustutanud.Kahju,et enam külmrelv telefone ei tehta.
no krt ma tahaks seda "puuriga" telefoni näha!! icon_lol.gif thumbs_up.gif
iep, keegi võiks pildi ka siis thereifixit'isse orgunnida
Pigem lasti jalga pigem mitte hirmu pärast vaid nähes mis "saia" mees taskust välja tõmbas - arvati, et ega seal pole ka rahakotist midagi võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 21.04.2010 16:17:30 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Kaotasin täna SE K800i ära,kardan et see sai lumehunnikusse lükatud icon_neutral.gif


Telefon läks kaduma 23 detsembril.
Leidsin telefoni paar päeva tagasi ülesse sealt kus ennem suur lumehunnik oli.Tegin lahti ja lasin kuivada ning panin laadima,ekraan töötab,kõlar töötab ning isegi levi on olemas icon_biggrin.gif .K800i ikka päris vastupidav telefon thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2010 22:15:51 vasta tsitaadiga

Njaa, mul ligunes w810i ~20h õlletopsis ning paar tundi kuivamist ja töötas jälle. Ainult kaamera nupp hakkas jamama. Suhteliselt pommikindel luts
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2010 22:26:50 vasta tsitaadiga

kõige parem juhtum oli minul selline, et:
Olin volbrit tähistamas ja jõime ümber lõkke natuke õllet, ning ükshetk segasin lõket, et tuli ikka suurem oleks, ning segam ise käigus otsustas telefon Jopetaskust jooksu panna icon_biggrin.gif Jaa otseloomulikult lõkkesse icon_biggrin.gif
Siis ükshetk avastasin, et tel pole taskus. Ning lasin omale helistada ning kuulsin kuidas lõkkes hakkas telefon tirisema. Siis urigtsesin ta sealt välja ning kui maha jahtus oli korpus peaaegu täiesti ära sulanud. Kuid peale seda kasutasin telefoni veel suht kolmkuud icon_biggrin.gif ning siis andis Lintkaabel otsad. Telefoniks oli LG KU380.

Ning motorolla vedeles mul umbes 3-4 tundi saunas (veetoru oli lõhki läind(plastik toru)) Ning telefon kukkus dresside taskust otse värskesse ja voolavasse vette, ning tähele panemattusest jäi se sinna kauaks icon_biggrin.gif Ning kui teist korda sauna tagasi läksin siis avastasin telefoni veest. Kuid pilt oli ees ja helises ka parajasti ning raputasin tiba vett välja rääkisin kõne ära (kõlar tegi märjana imelikku häält) kuid midagi hullu polnud, ja panin kuivama. Kuivas öö otsa ning nüüd töötab senini probleemi vabalt juba aasta ehk.
Telefoniks Motorolla F3 Töötelefon icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.