Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 419, 420, 421  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 11:32:55 vasta tsitaadiga

See on ajuvaba tõesti. Võiks keskenduda olulisemale ja võimaldada: "I just want the browser, skip all customization".
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 12:02:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui õhtu jooksul 3 arvutit seadistad ja iga kord neid lolle küsimusi näed, siis ajab veidi kettasse küll.

Kui rohkem kui ühte arvuti seadistad, siis on mõistlik krabada kuskilt policies.json fail mis tuleb panna %ProgramW6432%\Mozilla Firefox\distribution kausta (distribution kaust tuleb ise luua).
Selle failiga saab määrata ära hulk sätteid (k.a selliseid mida näiteks user.js või prefs.js ei kontrolli nagu telemeetria ja automaatsete uuenduste kinnikeeramine).
Ainuke asi mida ma pole suutnud sellega määrata on vaikimisi otsimootor. Mingil arusaamatul põhjusel on otsimootori eelmääramine policy-ga limiteeritud ESR versiooni peale.

https://support.mozilla.org/en-US/kb/customizing-firefox-using-policiesjson
https://kb.mozillazine.org/User.js_file#About_the_user.js_file

Minul on need kaks faili mille õigele kohale tõstes ma saan uue Firefoxi installi hetkega endale sobivaks.
Muidugi see ei ole tavakasutajale reaalne, et hakata midagi sellist tegema aga samas kui tihti tavakasutaja peab seadistama korraga 2 või enamas arvutis Firefoxi? (ja veel eri profiilidega).

Betamaxilt küsiks muidugi, et miks ei kasutanud eelnevat Firefoxi profiili uue installi puhul?
Ma eeldan, et vastus on see, et pole ammu või üldse kasutanud ja polegi vana profiili. Vastasel korral oleks seadistamine veelgi lihtsam sest siis saaks profiilikausta tõsta uude arvutisse ja oleks samuti kõik kohe olemas.

Muidugi see tuleb oma probleemidega kui see profiil on näiteks katkine või pahavaraga nagatunud vms.
Minu pakutud lahendus on selles mõttes puhtam.

Aga ikkagi isegi kui ühes arvutis käsitsi skip-skip-skip teha mis on tüütu saaks selles arvutis firefoxi sulgedes tõsta nüüd selle profiili uude arvutisse kus ei pea enam skip-skip-skip tegema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 12:20:55 vasta tsitaadiga

No kui seadistad pidevalt ja paljusid masinaid, siis ei viitsi eraldi ka mingite tõstmistega tegeleda.
Ma ise teen baasseadistuse ikkagi käsitsi lisaks veel ära, vb. Betamax panebki defaulti üldse, siis eriti tüütu skippe vajutada.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 12:31:07 vasta tsitaadiga

Kasutajad ise seadistavad seda enda äranägemise järgi. Ma lihtsalt tahtsin veenduda, kas ID-kaardi laiend on aktiveeritud.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:11:38 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
No kui seadistad pidevalt ja paljusid masinaid, siis ei viitsi eraldi ka mingite tõstmistega tegeleda.

See jaoks need failid eksisteerivadki, et administraatorite aega kokku hoida. Selline paari faili tõstmine on tunduvalt kiirem kui käsitsi seadistamine või isegi profiili kopeerimine (sest profiili maht on 100 korda suurem).
Rääkimata sellest, et käsitsi seadistamisega ei saagi kõike välja lülitada a'la automaatsed uuendused.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:19:47 vasta tsitaadiga

Need masinad olid erakasutuseks.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:20:27 vasta tsitaadiga

Arusaadav ja tegelikult "default location"-i jaoks saab ju nt. mälupulgale kopeeritavate failide kausta teha shortcuti, kuhu siis paste-ida enne shortcuti klikkimist copytud failid.

Aga tavakasutajatele ei ole vaja enamat üldiselt teha kui käsitsi teha saab. Ja primaarne probleem siiski see pidev tüütamine oma värvide ja muu tilu-liluga FF-lt ning see, et ei saa väljuda kohe ühe sammuga kiirelt.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:29:11 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Need masinad olid erakasutuseks.

Mõistetav aga neid enterprise featuure ei keela keegi ka eraisikul kasutada.
Lihtsalt tõin välja erinevad variandid. Eks igaüks kasutab seda mis talle mugavam.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:29:34 vasta tsitaadiga

Lihtlabase brauseri käivitamise jaoks pean hakkama mingite mälupulkada ja failidega võimlema? Ei, aitäh. Niigi see Firefox on midagi sellist, mida installin või uuendan parimal juhul korra-kaks kvartalis.
Miks mitte jätta nagu näiteks varem oli - uuenduse puhul avati käivitumisel uus tab, mille sai kergesti X kinni klikkida. Lihtsalt tekib küsimus, et millega seal Firefoxi arendajad tegelevad. Tõesti midagi muud ei viitsita leiutada ja otsitakse põhjuseid versiooninumbreid suurendada?
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:33:26 vasta tsitaadiga

Betamax, Ära nüüd üle vindi keera. Käivituse jaoks ei ole midagi vaja. Kohandatud käivituse jaoks küll.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 13:59:47 vasta tsitaadiga

Saad aru küll, mida ma mõtlen.
Kommentaarid: 688 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 14:38:54 vasta tsitaadiga

Betamax, ma pole nüüd juba mõnda aega firefoxi põhibrowserina erinevatel põhjustel kasutanud. Kasutan siis kui on mingit omadust vaja, mida Operas pole.
Aga IMHO pole ID kaart firefoxiga kunagi korralikult toiminud. Kui on vaja kuskil PIN2 sisestada, siis kasutan Chrome'i. Tean, firefox kinni->ID kaart lugejast välja->smart card service-le restart ja jälle ühe korra toimib. Aga erakasutajale, kes isegi id kaardi plugini ise installida ei oska, ma Firefoxi põhibrowseriks ei soovitaks või kui ta seda ilmtingimata nõuab, siis loeks sõnad peale, et ID kaarti nõudvad toimingud tee teise browseriga.
Ehk mina jätaks nii, et installin Firefoxi ära ja ei käivitagi, vastaku ise neile küsimustele kui esimest korda käima paneb.

PS. eeldan, et räägid FF windowsi versioonist. Linuxiga pole väga kogemust ID kaardi käimaajamisel, vbl seal töötab FF-ga paremini.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 14:41:50 vasta tsitaadiga

Mnjah. Omal pole jällegi kunagi probleeme id kaarti toimivusega olnud. Pista kuna tahad kaart sisse.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 15:16:07 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mnjah. Omal pole jällegi kunagi probleeme id kaarti toimivusega olnud. Pista kuna tahad kaart sisse.


Kas sul masin käib pidevalt ja/või lased selle õhtul hibrenate'i? Kui restarti ei tee, siis on jama. Kusjuures ainult FF-ga, Chromega toimib.
Aga ok, vbl siis kasutan masinat kuidagi "valesti" kuna väga palju rohkem kui enda kogemustest erinevate masinatega rääkida ei oska. Lähedased saavad ka oma asjad ise installitud ehk üliharva tuleb ette, et mingit masinat kellegi teise jaoks installima/konfima pean.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 15:16:43 vasta tsitaadiga

Ma pigem soovitan ja paigaldan just FF põhibrauseriks ja probleeme väga ei ole.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 15:27:04 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Mnjah. Omal pole jällegi kunagi probleeme id kaarti toimivusega olnud. Pista kuna tahad kaart sisse.
Kas sul masin käib pidevalt ja/või lased selle õhtul hibrenate'i? Kui restarti ei tee, siis on jama. Kusjuures ainult FF-ga, Chromega toimib.
Aga ok, vbl siis kasutan masinat kuidagi "valesti" kuna väga palju rohkem kui enda kogemustest erinevate masinatega rääkida ei oska. Lähedased saavad ka oma asjad ise installitud ehk üliharva tuleb ette, et mingit masinat kellegi teise jaoks installima/konfima pean.
Hibernate ei kasuta, sleep-i lasen enamvähem iga päev. ID kaart on enamus aega pesas, aegajalt juhtub et tirin selle välja kui kodust lahkun ja pärast jälle tagasi.
Viimased FF versioonid õnneks hoiavad PIN-i ka vähem aeg mälus ning seega kaarti pesas hoidmine eriti turvariski ka ei tõsta. Varasemalt võisid päevade kaupa kaarti sees hoida ja PIN-i võidi küsida kord nädalas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 15:32:21 vasta tsitaadiga

Mkay, peab siis firefoxi jälle proovima kunagi põhibrowserina kasutada. Kas nad selle häda on ka ära lahendanud, et mälu lekib ehk kui pole juba nädal aega browserit kinni pannud, siis läheb mälu kasutus müstiliseks ja isegi 16GB mäluga masinas hakkab anomaaliaid tekkima? Jah, ma tean küll, et pagefile keelamine pole mõne arvates hea mõte, aga kui windows nii käitub, et kasutame kõigepealt pagefile ära ja siis võtame näpuotsaga füüsilist mälu ka kui pagefilest puudu jääb, siis.....
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2022 19:10:37 vasta tsitaadiga

Kasutan ID kaarti Firefoxiga. Sleepiga ei ole probleeme olnud. Pigem on minul jama olnud ID kaardiga see, et Windows ise peksab segast ja siis ma pean minema ja käsitsi lülitama ümber, et õiget draiverit kasutaks kaardi jaoks. Vastasel korral kasutab vale draiverit. Seda on kohe näha kuna viskab ette hoopis teise disainiga PIN dialoogi. Ehk siis selle suure kasti samas kui õige draiveri puhul tuleb see pikk ja kitsas kast kus ainult väli koodi sisestuseks.

Pean minema Device Manager > Kaardilugeja (Omnikey 1021 minu puhul) > Update Driver > Browse my computer for drivers > Let me pick from a list of available drivers on my computer > ja sealt nimekirjast pean valima Omnikey 1021 kuna seal on ka Microsoft Usbccid Smartcard reader (UMDF2) ja (WUDF) versioonid mida Windows siis omast tarkusest tahab kasutada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.10.2022 22:03:01 vasta tsitaadiga

Heh, sain ka nüüd peale uuendust selle ägeda OOBE vaate.

Vajutasin ESC ja see läks kinni. icon_lol.gif

_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2022 20:47:16 vasta tsitaadiga

Sain kah selle versioon 106 peale. Peale seda täielik peavalu, sest 50% juhtudest jookseb FF avamisel kinni. Ütleb, et ei saanud eelmisi aknaid taastada (keegi pole tal seda palunudki) ning pakub välja vearaporti saatmise.

Ja kui crashib ja pakub restarti, siis tihtilugu crashib uuesti ja vahel harva veelkord uuesti.

Vahet pole, kas viimane kord sai FF ristist kinni panna või sunniviisiliselt sulgeda.

Kuna siin teemas ei tundu hädaldamist olema, siis vist olen ainus hädaline. Olen proovinud programmi eemaldada ja ka kõik firefoxi kaustad Appdata seest kustutada, kuid kasu ei miskit. Seega ükski lisa ega seadistus ei tohiks olla probleemi põhjuseks.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2022 21:30:03 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Sain kah selle versioon 106 peale. Peale seda täielik peavalu, sest 50% juhtudest jookseb FF avamisel kinni. Ütleb, et ei saanud eelmisi aknaid taastada (keegi pole tal seda palunudki) ning pakub välja vearaporti saatmise.

Ja kui crashib ja pakub restarti, siis tihtilugu crashib uuesti ja vahel harva veelkord uuesti.

Vahet pole, kas viimane kord sai FF ristist kinni panna või sunniviisiliselt sulgeda.

Kuna siin teemas ei tundu hädaldamist olema, siis vist olen ainus hädaline. Olen proovinud programmi eemaldada ja ka kõik firefoxi kaustad Appdata seest kustutada, kuid kasu ei miskit. Seega ükski lisa ega seadistus ei tohiks olla probleemi põhjuseks.

Oled proovinud mõnel teisel arvutil jooksutada?
106.0.2 oled proovinud?
Arvuti specid/andmed?

106.0.1 parandas vea kus see crashis AMD Zen 1 prosedel ja 106.0.2 parandas veel asju.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.10.2022 08:45:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Sain kah selle versioon 106 peale. Peale seda täielik peavalu, sest 50% juhtudest jookseb FF avamisel kinni. Ütleb, et ei saanud eelmisi aknaid taastada (keegi pole tal seda palunudki) ning pakub välja vearaporti saatmise.

Ja kui crashib ja pakub restarti, siis tihtilugu crashib uuesti ja vahel harva veelkord uuesti.

Vahet pole, kas viimane kord sai FF ristist kinni panna või sunniviisiliselt sulgeda.

Kuna siin teemas ei tundu hädaldamist olema, siis vist olen ainus hädaline. Olen proovinud programmi eemaldada ja ka kõik firefoxi kaustad Appdata seest kustutada, kuid kasu ei miskit. Seega ükski lisa ega seadistus ei tohiks olla probleemi põhjuseks.

Oled proovinud mõnel teisel arvutil jooksutada?
106.0.2 oled proovinud?
Arvuti specid/andmed?

106.0.1 parandas vea kus see crashis AMD Zen 1 prosedel ja 106.0.2 parandas veel asju.

Lootsin ka, et 106.0.2 parandab 0.1 vea ära, aga mitte midagi ei muutunud.

Ei ole hetkel teist arvutit võtta, et proovida. Tööarvutile ei julge ma enam üsna pikka aega uuendusi peale panna, kuna FF välimus on mul veidi mugavamaks modifitseeritud (õigemini CustomCSSforFx modide komplekt) ja peale igat muudatust tuleb tõenäoliselt hakata tegema detektiivitööd, et leida üles css koodides üles see koht, mis probleeme tekitab. Ei viitsi jebida nii mõttetute probleemidega, välimus ja basic asjad võiks jääda paika.

Kui nädalavahetusel viitsimist on, siis proovin teisel partitsioonil Win10 peal. Hetkel Win11.
tsitaat:

Operating System
Windows 11 Pro 64-bit
CPU
Intel Core i9 10900K @ 3.70GHz 33 °C
Comet Lake 14nm Technology
RAM
16,0GB Dual-Channel DDR4 @ 2200MHz (19-19-19-39)
Motherboard
Gigabyte Technology Co. Ltd. Z490 VISION G 32 °C
Graphics
4095MB NVIDIA GeForce GTX 970 (Gigabyte) 33 °C


EDIT: Logisin Win10sse ja panin uuenduse sinna peale, aga ei õnnestu seda seal kokku jooksutada mitte kuidagi. Seega mingi raskem ülesanne oleks see toimima saada.

Panin tagasi 105.0.3 ja uuendamise lülitasin välja. Hetkel nii toimib väga hästi.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 29.10.2022 22:56:48 vasta tsitaadiga

Võiksid ju ESR-i kasutada vananenud versiooni asemel. Oleks vähemalt turvaaugud lapitud ja samas vähem muret ootamatute uuendusprobleemide koha pealt ka.
Ma pole viitsinud selle nn stabiilse kanali versiooniga jantida sellele nn "rapid release development" süsteemile üleminekust saati, kui tavakasutajate peal loomkatseid tegema hakati.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2022 09:25:20 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Võiksid ju ESR-i kasutada vananenud versiooni asemel. Oleks vähemalt turvaaugud lapitud ja samas vähem muret ootamatute uuendusprobleemide koha pealt ka.
Ma pole viitsinud selle nn stabiilse kanali versiooniga jantida sellele nn "rapid release development" süsteemile üleminekust saati, kui tavakasutajate peal loomkatseid tegema hakati.

Hmm, ma polnud ESR versioonist kuulnudki varem. Uurin seda. Turvauuendusi tahaks küll saada, aga uute versioonidega kaasnevate uute jamadega ei viitsi kohe üldse tegeleda.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 02.11.2022 10:55:14 vasta tsitaadiga

ESR ongi selle jaoks. Selleks ajaks kui uuendused ESR-i jõuavad, on loomkatsed tavakasutajate peal enamasti juba tehtud ja bugid likvideeritud.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 413, 414, 415 ... 419, 420, 421  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.