Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.03.2011 17:53:15 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Minul samamoodi Galaxy 3 puhul. Nüüd huvi pärast panin ta GSM reziimi ja aku siiamaani täiesti uskumatult kestnud. Ilmselt kodus mul on 3G/2G piir ja koguaeg pendeldab nende võrkude vahel ning kulutab rohkem saatja/vastuvõtja võimsust... Hetkel üle 30 tunni kasutuses olnud ning 80% akust alles. Aga andmeside pärast ma ilmselt ei saa elu lõpuni 2G peal hoida.


see võtab räigelt jah ka kui piiripealses kohas olla. Olin ka just paar päeva kohas, kus mõnes toas läbi häda 3G on, aga enamasti mitte. 8 tunniga oli 2/3 akust läinud üsna mõõduka (tiba üle 1h) uudiste ja meilide jms lugemise järel.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 06.03.2011 19:05:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.03.2011 18:31:27 vasta tsitaadiga

Täiesti müstika... nüüd juba mingi 3 ööpäeva olnud ja aku ikka veel 80% peal... nüüd siis hammustasin läbi mis selle aku varasemalt 24 tunniga läbi tõmbas
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 06.03.2011 18:59:18 vasta tsitaadiga

Mis seadmest jutt ? Ja mis see aku röövel siis oli mille läbi hammustasid ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.03.2011 20:08:30 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Mis seadmest jutt ? Ja mis see aku röövel siis oli mille läbi hammustasid ?
mis see röövel muu olla sai, kui 2g/3g pidev ümber lülimine peaaegu olematus 3g levis.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 06.03.2011 21:05:26 vasta tsitaadiga

aa nojah, mis mõte on üldse hoida võrku kogu aeg auto reziimis icon_rolleyes.gif ?
Mul kogu aeg GSM only ja kui on vaja kiiremat mobiil netti, siis lülitan
selleks ajaks ümber ainult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.03.2011 21:14:05 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
aa nojah, mis mõte on üldse hoida võrku kogu aeg auto reziimis icon_rolleyes.gif ?
Mul kogu aeg GSM only ja kui on vaja kiiremat mobiil netti, siis lülitan
selleks ajaks ümber ainult.

+1
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.03.2011 21:15:41 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Mis seadmest jutt ? Ja mis see aku röövel siis oli mille läbi hammustasid ?

galaxy 3 ja 2G/3G vaheldumine...

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
egert
Kreisi kasutaja
egert

liitunud: 20.01.2007




sõnum 06.03.2011 21:26:08 vasta tsitaadiga

Huvitav, mu Magic sai tühjaks ennem vähem kui 24h. Tahtsin uue fw peale panna aga ei õnnestunud, siis tegin factory reseti ja asja ning laadisin aku usb juhtmega täis. 24h on möödas ning 2% on ainult läinud akut icon_smile.gif
_________________
I need about tree fiddy.
Egert
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 06.03.2011 21:41:53 vasta tsitaadiga

Kas Desire puhul ei ole keegi võrrelnud 220v laadimist ja USB laadimist, et kaua USB-st laeb ja kuidas aku kestab pärast, et kas on mingi vahe ka ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 06.03.2011 22:02:15 vasta tsitaadiga

Meremees1, ei ole vahet, kui charge only paned, vähemalt kestvuses küll mitte.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 08.03.2011 21:33:22 vasta tsitaadiga

Miskipärast on mul ikkagi selline tunne, et see Battery Doctor nagu aitab tõesti ja aku kestab paremini... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 08.03.2011 21:35:44 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Miskipärast on mul ikkagi selline tunne, et see Battery Doctor nagu aitab tõesti ja aku kestab paremini... :roll:
Ma ei ole mingit vahet täheldanud.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2011 03:30:23 vasta tsitaadiga

Mul jookseb Battery Doctor alles kolmandat päeva, seega ei saa veel etteruttavaid järeldusi teha. Kuigi tundub huvitav app.
Häirib aga see, et kui olen BD "Tasks" alt erinevad serviced ära "killinud", siis Maps on see, mis ise lampi veidi aja pärast tagasi tuleb. Mis selle vastu aitaks? GPS, WiFi, andmeside, sync jms kõik kinni keeratud. Mapsi ennast pole üldse kasutanud (maha kahjuks ka lasta ei saa).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 09.03.2011 12:39:01 vasta tsitaadiga

ceemic, see maps on jah meeltult kangekaelne ja tuleb esimesel võimalusel tagasi. Olen saanud ta maha rahustada ainult "services" alt sunnitud sulgemise teel.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2011 12:39:45 vasta tsitaadiga

olafsand, jah, paistab, et see aitas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivarmees
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2011




sõnum 10.03.2011 10:09:04 vasta tsitaadiga

Tahaks mainida sellist asja ei see doctor ei aita midagi see abi et ta aitab istub teie peas kinni ja kahjuks see nii on kasutan ka htc erinevaid mudeleid ja olen neid ka katsetanud ise tegelen Nokia tel remondiga, aku kestvus sõltub millkiseid appe kasutad see kõik on suhteline isegi see kui kaugel oled mastidest ja ka linnas olles kui tel on uneresiimis võib juhtuda et aku kaob kiiresti miks, sest toimub ülelevi see tähendab et levi jookseb sisse nii palju et tel tahab haarata mitut masti korraga ja siis ta pendeldab nende vahel, kõik sõltub ikkagi tel kasutusest isegi sellest kus me tel hoiame kas rinna taskus või põkste taskus jne jne, kinnitan et doctor ei aita aku kestvusele kaasa kontrollitud mõõte seadmetega ja erinevate android tel juures näit juba rakenduse map käivitamine võtab niipalju energiea et kole kohe ja neid asju on küll ja küll, kõige parem sääst, tast peaks olema tume ilma elusate piltideta sünk manuaalne heledus automaatne vot need aitavad kuigi jah mõõdetud tulemuste phul oli seegi sääst 3,5 protsenti nii siis laul tel lebades sai aku kestvuseks 75,6 h ja intendsiivselt töötades 6,2h kõik sinna vahelejääv on normaalne
icon_wink.gif icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.03.2011 10:15:25 vasta tsitaadiga

aivarmees, ära solvu, aga täiega tahaks kuulda, kuidas Sa sama teksti kõnes vuristad beer_yum.gif icon_lol.gif
Samas võin kinnitada ka, et pole ka mina erinevust selle progega laadides täheldanud. Vb ka seetõttu, et laen nagunii öösiti 8h jutti umbes.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.03.2011 15:57:01 vasta tsitaadiga

aivarmees laual lebades peale battery doctor full cyclet pidas aku 6 päeva htc desirel vastu ja oleks veel isegi 7 päeva ka välja vendand aga ma ei tahtnud öösel telefoni piiksumist kuulata mis aku tühjenemisest teada annab ja normal cycle ja ilma battery doctorita pole vahet täheldand peale selle sai tegelikult selle 6 päeva sees ka iga päev 15minutit wifi netti aga muidu see network oli sätitud gsm only peale kuna normaalset hspa levi nagunii pole ja pidev ümberlülitamine gsm ja hspa vahel röövib kõvasti akut just nimelt kehv hspa levi ja lülitamise hetkel oled päris pikaks ajaks suhteliselt täielikult levist väljas niiet 6päeva aku pidamist peale battery doctor full cyclet midagi ikka näitab muidugi see eeldab et syncid gps jms kinni ja telefon ainult gsm modes ja minimaalselt wifi võrgu kasutamist ilma oleks võibolla ka 8 päeva pidand aga suht ebatõenäone et 2h neti kasutamajätmine piisavalt akut oleks säästnud aga 6 päeva oli täiesti piisav tõendus selle mõjust.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 11.03.2011 12:49:55 vasta tsitaadiga

Aku majandus hakkas ennastki huvitavama. Desire on rootimata ja stock 2.2, esmaspäevast alles olnud ja teen esimesi täislaadimisi aga tugevamal kasutamisel(äripäevad peamiselt) kestab 1 ööpäev.ok, öösel on stand by peal suuresti. Töö tõttu palju kõnesid(laua telefon ka moblale suunatud konstantselt) ning meilid,nett. Mingeid task managere ega battery doctoreid ei kasuta. Peale käivitamist vaatan üle jooksvad programmid ja sulgen akusöödikud, näiteks maps,xda,raadio, twitter ehk programmid, mida reaalselt hetkel ei kasuta. Ekraani valgustugevus on auto peal. Accounts and Sync alt on mul ära võetud linnuke news ja stock pealt, sünkimist teevad Exchange, gmail ja facebook. Auto sync on peal. Tundub, et nad ise tagasi ei tule, kui just ei kasuta. 2g/3g on auto peal ja mobile datat kasutan vastavalt kas 3g kaudu või võimalusel wifi ühendus. 2G mobile data kasutamine on hull aku röövel! Aku kestab küll. Eile Tallinnast Tartu sõites oli telefon suhtkoht punane, aeg ajalt jooksis katsetamise mõttes Navigon. data oli väljas vahepeal, suurtemates linnades sees ja mõned mailidele vastamised. Õhtul veel kolamine marketis ja youtubes ja südaööks pani pildi tasku. Polegi väga kehv tulemus minu arust:)
_________________
Asju saab kah teisiti teha!


viimati muutis rocki 11.03.2011 13:16:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivarmees
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2011




sõnum 11.03.2011 12:52:52 vasta tsitaadiga

Täitsa normaalne thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2011 13:06:53 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
Aku majandus hakkas ennastki huvitavama. Desire on rootimata ja stock 2.2, esmaspäevast alles olnud ja teen esimesi täislaadimisi aga tugevamal kasutamisel(äripäevad peamiselt) kestab 1 ööpäev.ok, öösel on stand by peal suuresti. Töö tõttu palju kõnesid(laua telefon ka moblale suunatud konstantselt) ning meilid,nett. Mingeid task managere ega battery doctoreid ei kasuta. Peale käivitamist vaatan üle jooksvad programmid ja sulgen akusöödikud, näiteks maps,xda,raadio, twitter ehk programmid, mida reaalselt hetkel ei kasuta. Ekraani valgustugevus on auto peal. Accounts and Sync alt on mul ära võetud linnuke news ja stock pealt, sünkimist teevad gmail ja facebook. Auto sync on peal. Tundub, et nad ise tagasi ei tule, kui just ei kasuta. 2g/3g on auto peal ja mobile datat kasutan vastavalt kas 3g kaudu või võimalusel wifi ühendus. 2G mobile data kasutamine on hull aku röövel! Aku kestab küll. Eile Tallinnast Tartu sõites oli telefon suhtkoht punane, aeg ajalt jooksis katsetamise mõttes Navigon. data oli väljas vahepeal, suurtemates linnades sees ja mõned mailidele vastamised. Õhtul veel kolamine marketis ja youtubes ja südaööks pani pildi tasku. Polegi väga kehv tulemus minu arust:)


Ütleks, et nii vihasel kasutamisel väga hea tulemus.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.03.2011 13:38:11 vasta tsitaadiga

aivarmees kirjutas:
taust peaks olema tume


See kehtib ainult OLED ekraani kohta.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivarmees
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2011




sõnum 11.03.2011 14:26:32 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
aivarmees kirjutas:
taust peaks olema tume


See kehtib ainult OLED ekraani kohta.


Jah kehtib OLED ekraani kohta kohe kindlasti aga neid enam juba ammu ei liigu HTC seas, samas SLCD voolutarbimist vähendab samuti tunduvalt tumedam taust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 11.03.2011 16:24:55 vasta tsitaadiga

Oma tarkusest tean, et akudel on laadimiste arv. Kas igasugune arvutiga ühendamine vähendab seda, panen telefoni USB kaudu arvutile järele, jõuab laadida protsendi- viis ja ongi üks kord vähem?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 11.03.2011 17:40:46 vasta tsitaadiga

andree kirjutas:
Oma tarkusest tean, et akudel on laadimiste arv. Kas igasugune arvutiga ühendamine vähendab seda, panen telefoni USB kaudu arvutile järele, jõuab laadida protsendi- viis ja ongi üks kord vähem?
mis laadimiste arv? kust selline info?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidiga telefoni akumajandus mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.