Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
upper
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2001




sõnum 21.03.2009 21:44:45 vasta tsitaadiga

mis siis ikka,kui ei tohi,siis ei tohi.tuleb hakata rohkem omavahel mänge ja filme vahetama ja saamegi paremini tuttavaks .ongi üks ühine asi,mis paljusid erinevaid inimesi ühendab.muidugi kellel huvi võiks ennast kurssi viia saksa ja rootsi pirapartei tegemistega.meie ju nüüd suur riik ja miks ka mitte nendega ühineda .mängude ostmiseks peaks ühistellimusi uurima .
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 21.03.2009 23:18:35 vasta tsitaadiga

Mina pole rahul Eestis kättesaadavate DVD-filmide-valikuga. icon_evil.gif+nende kvaliteediga. Tottally nonsence!
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Online

sõnum 23.03.2009 08:31:40 vasta tsitaadiga

electron kirjutas:
Lihtsalt uudishimust küsin et kas te tõmbaks igast ussiaukudest piraatfilme, kui need samad oleks kõik DVD`l kohalikus poes müügil ja mingi 25 eeku maksaks tükk? Ma ei pea silmas tutikaid alles kinna jõudvaid filme, vaid umbes pool aastat vanu.
MA oleks nõus neid legaalselt netist sellise summa eest alla laadima, kui selline võimalus oleks olemas. Mugavuse värk , nahhui mulle veel mingit plaati koju vaja mis ruumi võtab (kõvaketas on alati sama suur olenemata palju seal datat peal on ning alati käeulatuses nö icon_wink.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 12:02:58 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Mina pole rahul Eestis kättesaadavate DVD-filmide-valikuga. icon_evil.gif+nende kvaliteediga. Tottally nonsence!

Milliseid probleeme on dvd kvaliteediga?
Valik on selline nagu on, arvestades seda kui väike on turg, siis ei ole see ju üldse imestada. Enamus poode ei saa lihtsalt endale lubada, et müüa filme, millele on ostjaskond väga väike.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 23.03.2009 13:53:40 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Mina pole rahul Eestis kättesaadavate DVD-filmide-valikuga. icon_evil.gif+nende kvaliteediga. Tottally nonsence!

Milliseid probleeme on dvd kvaliteediga?
Valik on selline nagu on, arvestades seda kui väike on turg, siis ei ole see ju üldse imestada. Enamus poode ei saa lihtsalt endale lubada, et müüa filme, millele on ostjaskond väga väike.

Eestis müüdavate DVD´de menüüd on tihtipeale maitselagedad ja vahest on inglise-keelse või eestikeelse menüü asemel venekeelne menüü ehkki karbil on kõik kirjas eesti keeles aga kui lahti teed vassib vastu nilbe venekeelne kiri ja käima pannes avastad ebameeldiva üllatuse et pead veel vene keelt kah oskama selleks et asja üldse käima saada.Pole just meeldiv kui näiteks vanaisa ostab oma lapselastele mingiks tähtpäevaks DVD ja avastab et pärast seda polegi kõik nii roosiline nagu karbil kirjas. Miks sellist saasta Eestisse tuuakse. Head näited on nt filmid Transformers,Mr.Beani Puhkus,Norbit,Jurassic Park, millel on kõikidel on kas venekeelne menüü või DVD enda peal vene keeles.Tekib küsimus et kui tahan olla legaalne siis kas see ikka on legaalne. Võibolla lähen USAsse reisile või tahan elama minna tarin oma DVDd ühes ja küsitakse kohe et mis see on? Ebaloomulik.Ostan eestikeelse DVD/või ingliskeelse karbiga ja sees on vene keeles.Nagu asjal pole kvaliteeti ju....kui legaalne see siis on.On ta suunatud vene turule siis võiks sellised ju sinna saata....milleks neid meil müüagi.Teiseks ei saa aru, kui ostan DVD, kus pole 2 DVD´d, miks on karbi kujunduses Disc 1, miks Disc2 ära võetakse??? (head näided Pirates of the Caribbean ja Wall-E kus on plaadil kirjas Disc 1) aga kus on Disc 2, miks ma maksab 200EEK kui teine plaat on puudu ja automaatselt hakkan otsima kus on Disc 2 icon_rolleyes.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 14:30:21 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Foxxx kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Mina pole rahul Eestis kättesaadavate DVD-filmide-valikuga. icon_evil.gif+nende kvaliteediga. Tottally nonsence!

Milliseid probleeme on dvd kvaliteediga?
Valik on selline nagu on, arvestades seda kui väike on turg, siis ei ole see ju üldse imestada. Enamus poode ei saa lihtsalt endale lubada, et müüa filme, millele on ostjaskond väga väike.

Eestis müüdavate DVD´de menüüd on tihtipeale maitselagedad ja vahest on inglise-keelse või eestikeelse menüü asemel venekeelne menüü ehkki karbil on kõik kirjas eesti keeles aga kui lahti teed vassib vastu nilbe venekeelne kiri ja käima pannes avastad ebameeldiva üllatuse et pead veel vene keelt kah oskama selleks et asja üldse käima saada.Pole just meeldiv kui näiteks vanaisa ostab oma lapselastele mingiks tähtpäevaks DVD ja avastab et pärast seda polegi kõik nii roosiline nagu karbil kirjas. Miks sellist saasta Eestisse tuuakse. Head näited on nt filmid Transformers,Mr.Beani Puhkus,Norbit,Jurassic Park, millel on kõikidel on kas venekeelne menüü või DVD enda peal vene keeles.Tekib küsimus et kui tahan olla legaalne siis kas see ikka on legaalne. Võibolla lähen USAsse reisile või tahan elama minna tarin oma DVDd ühes ja küsitakse kohe et mis see on? Ebaloomulik.Ostan eestikeelse DVD/või ingliskeelse karbiga ja sees on vene keeles.Nagu asjal pole kvaliteeti ju....kui legaalne see siis on.On ta suunatud vene turule siis võiks sellised ju sinna saata....milleks neid meil müüagi.Teiseks ei saa aru, kui ostan DVD, kus pole 2 DVD´d, miks on karbi kujunduses Disc 1, miks Disc2 ära võetakse??? (head näided Pirates of the Caribbean ja Wall-E kus on plaadil kirjas Disc 1) aga kus on Disc 2, miks ma maksab 200EEK kui teine plaat on puudu ja automaatselt hakkan otsima kus on Disc 2 icon_rolleyes.gif

See on sigadus tõesti jah icon_evil.gif .Isegi maksa hingehinda ja siis ripitakse sind veel kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 23.03.2009 15:03:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Foxxx kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Mina pole rahul Eestis kättesaadavate DVD-filmide-valikuga. icon_evil.gif+nende kvaliteediga. Tottally nonsence!

Milliseid probleeme on dvd kvaliteediga?
Valik on selline nagu on, arvestades seda kui väike on turg, siis ei ole see ju üldse imestada. Enamus poode ei saa lihtsalt endale lubada, et müüa filme, millele on ostjaskond väga väike.

Eestis müüdavate DVD´de menüüd on tihtipeale maitselagedad ja vahest on inglise-keelse või eestikeelse menüü asemel venekeelne menüü ehkki karbil on kõik kirjas eesti keeles aga kui lahti teed vassib vastu nilbe venekeelne kiri ja käima pannes avastad ebameeldiva üllatuse et pead veel vene keelt kah oskama selleks et asja üldse käima saada.Pole just meeldiv kui näiteks vanaisa ostab oma lapselastele mingiks tähtpäevaks DVD ja avastab et pärast seda polegi kõik nii roosiline nagu karbil kirjas. Miks sellist saasta Eestisse tuuakse. Head näited on nt filmid Transformers,Mr.Beani Puhkus,Norbit,Jurassic Park, millel on kõikidel on kas venekeelne menüü või DVD enda peal vene keeles.Tekib küsimus et kui tahan olla legaalne siis kas see ikka on legaalne. Võibolla lähen USAsse reisile või tahan elama minna tarin oma DVDd ühes ja küsitakse kohe et mis see on? Ebaloomulik.Ostan eestikeelse DVD/või ingliskeelse karbiga ja sees on vene keeles.Nagu asjal pole kvaliteeti ju....kui legaalne see siis on.On ta suunatud vene turule siis võiks sellised ju sinna saata....milleks neid meil müüagi.Teiseks ei saa aru, kui ostan DVD, kus pole 2 DVD´d, miks on karbi kujunduses Disc 1, miks Disc2 ära võetakse??? (head näided Pirates of the Caribbean ja Wall-E kus on plaadil kirjas Disc 1) aga kus on Disc 2, miks ma maksab 200EEK kui teine plaat on puudu ja automaatselt hakkan otsima kus on Disc 2 icon_rolleyes.gif

See on sigadus tõesti jah icon_evil.gif .Isegi maksa hingehinda ja siis ripitakse sind veel kah icon_lol.gif

Olen pikka aega püüdnud seda muret hammastetaga hoida...aga enam ei suuda. Lihtsalt südame ajab pahaks kui tahaks oma raha eest ka kvaliteetset toodet aga saan hübriid-saasta, mida isegi kapist on häbi välja võtta ja sõpradele näidata, rääkimata sellest et kui läheksin oma kandamiga kuskile USAsse, oletame näiteks kobin Eestist minema oma kraamiga, siis ma kujutan ette et peetaks kohe kinni et kuule kuule kuhu sa mees nende venekeelsete DVD plaatidega nüüd lähed, äri tegema või? Ma ei saa aru kuidas selline risu saab legaalne olla! Kas on palju tahetud et ostan ilusa DVD väljaspoolt, siis ma ei saa ju kilet pealt ära võtta poes et vaadata milline ta seest on...ja karbil pole kirjas et menüü on venekeelne näiteks. See on minu arust hobese kotis ostmine. Täielik sigadus mu arust icon_cry.gif Ja siis räägitakse veel et olgem ikka legaalsed jne. Püüa sa sellise rämpsu sees olla legaalne kui ka see legaalne võib tunduda vabalt nagu Kadaka-turu piraat thumbs_up.gif icon_sad.gif Hämming
Siin võiksid isegi inimesed, kellel analoogseid kogemusi/pettumusi, oma arvamust avaldada.
Ma ütleks nii et hea meelega ostan filme...aga...see peab olema kvaliteetne! Mitte vene-inglise-eesti hübriid ja lisad ära võetud jne. Saan aru kui see on suunatud Läti või Vene turule siis jumala eest, saatke need plaadid sinna,mis te reostate nendega Eesti plaaditurgu. See ajab inimese segadusse, ma võtan küll mingit isegi 200EEK eest ostetud venekeelse menüü ja eestikeelse karbiga DVD filmi nagu piraati. Ma ei suuda seda tõsiselt võtta. Ikka tekib kahtlus et kas see on legaalne. Ja kui ta on suunatud nii Eesti kui Vene või Läti turule siis peaksid kõik need elemendid (karbi kujundus, menüü,DVD enda tekst ja keel) olema kvaliteetsed. Milleks ma korjan koju uusi DVD hittfilme kus on karp puhtas eesti keeles, sisu DVD ise on vene keeles (Nt. Mister Bin na otõhhe DVD plaadil kirjas) ja DVD menüü venekeelne icon_exclaim.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 23.03.2009 17:00:11 vasta tsitaadiga

Aga kui prooviksime algatada sellise käitumishoiaku et kui ostame pealt eesti ja seest venekeelse plaadi siis tagastame selle poodi ning nõuame raha tagasi. Tegemist ei pruugi olla just piraatkoopiaga kuid PRAAKkoopiaga igal juhul. See on ju tarbija eksitamine - kui karbil kirjas et eesti keelne aga tegelikult mitte, toode ei vasta kirjeldusele. Kui kaupleja korduvalt jääb ette sellise praaktoodanguga siis on alust väita et tegemist on tahtliku ja pideva rikkumisega, hulgimüüja puhul siis suures ulatuses. On selge et igasugune menüüde tõlkimine ja autoriseerimie maksab omajagu ning levitaja üritab n.ö. kokku hoida, eeldades et kui siin ära ei osteta siis saab venemaal ikka maha ärida - nad ju vaatavad et välismaa keeles kirjad peal, järelikult hea asi. Ja kui veel seest leiavad omakeelse siis pidu jälle mitmeks päevaks.
Kui miskist hetkest hakkaksid jaemüüjad kaebama et kaup on ja jääb müümata siis paneb see levitajad mõningase surve alla ning võibolla hakkavad asjad muutuma.
Teisalt, mis kombel üldse on levitajal levitusõigus ostetud? Võibolla on õiguse ostmisel "liidetud" baltikum taas vene turuga ning selle litsentsi kohaselt peab vastama mingitele lepingu nõuetele a la meedia venekeelne ja pakend (karp) konkreetse müügikoha külaputka äranägemist mööda - lätis siis Mrs Bean´s Holiday`s? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 23.03.2009 17:22:23 vasta tsitaadiga

Minul saab mõistus juba otsa igatahes. Head näited on filmid Transformerid kus DVD plaadi enda kujndus seest on venekeelne, transformerõõ...muu ok, Norbit, sama lugu, edasi Jurassic Park 1-2 osa kindlasti, pealt OK, sees Park Juuroskovo perioda, jällegi ebameeldiv ja kuskilt ei näe ka ju millega tegu.Ja siis Mr Bean teine film. Pealt kõik kena aga kui karbi lahti saad on ees ootamas DVD peal Mister Bin na ottõh ja DVD menüü on plaadi käivitades vene keeles. Kindlasti on neid näiteid veel ma pole lihtsalt kõikide selliste filmide otsa veel sattunud, ehkki ostan filme üsna palju.Aga minu meelest on see häiriv ja isu läheb ära.Nilbe on originaal filmide kogus vaadata kaanekujundusi mis on vene keeles.Nagu tekib küsimus et miks kuskil pole kirjas selle kohta või miks on osad filmid pealt korralikud aga kui lahti teed kodus on plaaa! Poes vaatad küll et ilus ja korralik kui kile ümber on.
Uuuuuhhh icon_evil.gif
Ja siis see ka veel et milleks on vaja inimesi eksitada, ostan Wall-E, pange kõik tähele kes selle filmi ostavad omale 200EEK eest! Seal on plaadil kirjas disc1.....

Kes veel on analoogseid asju täheldanud võiksid samuti siin teemas sõna võtta(või keegi ei osta filme eriti? icon_rolleyes.gif)
Ma ei kujuta ette palju selliseid DVD-filme Eestis kokku on kus sisse ei näe aga asi on kujunduselt vene keeles/halvimal juhul ka menüü mis näeb nagu eriti räme välja

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 18:35:05 vasta tsitaadiga

Natuke teine teema oleks sarjadega. Kuidas nende uusi osasi saab? Ja kuidas vanu sarju vaadata? Kui tirida ei tohi siis oota 10 aastat et uued osad siin kodumaal telekasse jõuaksid icon_neutral.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 18:40:47 vasta tsitaadiga

Shaun Of The Dead plaadil on ilusti kirjas vene keeles "zombi po imeni šon", kui mu mälu hetkel ei peta siis oli sama värk ka The Bourne Identity plaadiga.
Olen samuti näinud mitut filmi kus karpi avades ilutseb plaadil suur "1" kuigi on müügil ühe plaadi versioonina.
Teine pidev jama on video füüsiline kvaliteet. Päris tihti on sama filmi meie turu versioon müstiliselt kodeeritud palju viltetsama kvaliteediga kui Skandinaavia või Lääne-Euroopa versioon.
See viga on eriti tihti just Läti-Leedu levitajate kahtlase päritolu ja autoriõigustega filmidega, kuid esineb ka FCHE poolt levitatavate filmide puhul.
Tegelikult on sellist jama päris palju, minu videokogus õnneks mitte eriti palju kuna olen ostnud enamiku filmidest netipoodidest või reisidelt kaasa toonud.
Eestist ostan DVD ainult siis kui midagi mõistliku tõesti hea hinnaga leian

Sarju saab täitsa vabalt osta. enamik antakse üsna ruttu peale hooaja lõppu välja ja vanemaid leiab tihti ka päris odavalt.
samas, ka mina tahaksin et sarja osad oleksid päev peale eetris olekut mõistliku raha eest netist tiritavad, nagu asi teisel pool suurt lompi toimib...
Rõhuv enamus sarju ei jõia nagunii kunagi meil eetrisse või jäetakse varakult pooleli.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 19:39:30 vasta tsitaadiga

Selles osas ei vaidle vastu, tõesti need venekeelsed menüüd ja plaadid ei ole kena, samas tuleb õnneks tõdeda, et vähemalt tasapisi kvaliteet tõuseb, viimasel ajal vähemalt mina isiklikult pole väga uute plaatide puhul seda kohanud. Mis puutub disc 1 varianti, siis see on kulude kokkuhoiuks, enamus ei hinda 2 dvd variante ja ei ole nõus selle eest rohkem maksma. Plaadikujundused tulevad tootjalt ehk stuudiotelt. Mina isiklikult tahaks ka, et hind oleks odavam, kes ei tahaks, aga tuleb arvestada, et me oleme väga väike turg ja sellest tulenevalt tuleb ka pisut järelandmisi. Veel paar aastat tagasi ei olnud kõikidel DVD-l isegi eesti keelseid subtiitreid, mis praegustel uute toodetel on reegline olemas.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 23.03.2009 19:59:56 vasta tsitaadiga

Seriaalidest.Ise sooviks soetada Heroes S1 ja S2 aga meil neid ei müüda.Üle jääb vist ainult Ebay aga selleks on vaja krediitkaarti jne.Omaette jama.
Oh jah...
Siin võiks isegi normaalseid netipoode nimetada, kust saab korralikke DVD-filme thumbs_up.gif

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 20:24:24 vasta tsitaadiga

TheDJ kirjutas:
Seriaalidest.Ise sooviks soetada Heroes S1 ja S2 aga meil neid ei müüda.Üle jääb vist ainult Ebay aga selleks on vaja krediitkaarti jne.Omaette jama.
Oh jah...
Siin võiks isegi normaalseid netipoode nimetada, kust saab korralikke DVD-filme thumbs_up.gif

Endal plaanis Stargate SG-1 kõik osad kokku osta. Vaatasin cdmarket.eu - täiesti olemas aga see hind - 3594 kr kõikide osade eest icon_eek.gif

No saan aru, et palju osasid jne. aga kindlasti puuduvad ka est subtiitrid ja kvaliteedist ei tea ka enne kui plaadi mängijasse panen.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 20:31:17 vasta tsitaadiga

Poolik S1(11 osaline) väljalase on täitsa eestis müügil.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 21:52:30 vasta tsitaadiga

Seriaalse saab vaadata kui erinevate netisaitide kaudu... üks neist on näiteks www.greatstufftv.com , selline asi siiski illegaalne pole..vähemalt paragrahvi kindlasti mitte icon_lol.gif
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.03.2009 23:11:06 vasta tsitaadiga

Axelmusic on suht mõistlik netipood kus tehakse tihti ka üsna häid alesid. Tuleb vaid silmas pidada et nad müüvad 1. regiooni plaate.

PCman kirjutas:
Endal plaanis Stargate SG-1 kõik osad kokku osta. Vaatasin cdmarket.eu - täiesti olemas aga see hind - 3594 kr kõikide osade eest

See on ju juba suht mõistlik hind. Minul läksid kõik 10 hooaega kokku maksma pea 5000kr. Tõsi küll ei ostnud kõiki korraga vaid hooaja kaupa aasta jooksul...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004




sõnum 24.03.2009 00:31:17 vasta tsitaadiga

Ei saa sellest Stargate populaarsusest aru aga see pole teema ka, kui ikka ostad DVD ja seal mingi vene keelne pealkiri või midagi muud muus keeles kui karbil märgitud siis vii tagasi või anna tarbijakaitsesse.
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 24.03.2009 10:45:33 vasta tsitaadiga

Vaatan seda asja. Uurin välja kes on nende konkreetsete filmide levitajabrändid Eestis ja saadan vastava teate neile võibolla. Huvi oleks teada kuidas nad seda põhjendavad. Minule küll ei meeldi osta DVDsid mis on poolenisti vene-eesti-inglisekeelsed.Ma pooldan ostmist aga....KVALITEETSET!
_________________
Võta aega veidi ringi vaadata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 24.03.2009 12:20:46 vasta tsitaadiga

Kui film on toodetud Vene turule, ehk siis 5-da Regiooni tarbeks, siis ongi ta ju Vene keelne, kuna ka Eesti kuulub selles olukorras 5-da Regiooni alla.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.03.2009 13:24:06 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Kui film on toodetud Vene turule, ehk siis 5-da Regiooni tarbeks, siis ongi ta ju Vene keelne, kuna ka Eesti kuulub selles olukorras 5-da Regiooni alla.


eesti kõigub seal 2 ja 5 vahepeal. Mis aga puutub nendesse est sub filmidesse, siis osad on ikka jubedused küll icon_sad.gif Olen näinud isegi filme kus on küll eestikeelne menüü, aga see on vigadega (paar tk olen näinud, kahjuks hetkel nimesid meelde ei tule)!!! Sõnad valesti kirjutatud, tähed puudu jms. Ja selliste asjade eest küsitakse veel raha!!! Jagataks veel tasuta, saaks aru et võib vigu olla, aga raha eest osta seda....lihtsalt masendav icon_sad.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 24.03.2009 13:29:37 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Kui film on toodetud Vene turule, ehk siis 5-da Regiooni tarbeks, siis ongi ta ju Vene keelne, kuna ka Eesti kuulub selles olukorras 5-da Regiooni alla.


eesti kõigub seal 2 ja 5 vahepeal. Mis aga puutub nendesse est sub filmidesse, siis osad on ikka jubedused küll icon_sad.gif Olen näinud isegi filme kus on küll eestikeelne menüü, aga see on vigadega (paar tk olen näinud, kahjuks hetkel nimesid meelde ei tule)!!! Sõnad valesti kirjutatud, tähed puudu jms. Ja selliste asjade eest küsitakse veel raha!!! Jagataks veel tasuta, saaks aru et võib vigu olla, aga raha eest osta seda....lihtsalt masendav icon_sad.gif

Täpselt täpselt....ja siis laiutavad veel käsi ja imestavad miks inimesed ei osta. Ma ostan praegu ka seda saasta ja mõtlen et ok tõesti hea film ma pigistan silmad seniks kinni kuni menüü osa mööda saab! Aga ütleme et see on ikka ilge näkkupanemine ja ajab marru icon_evil.gif Kahtlen sügavalt kas see kes neid sedasi valmis vorbib, toob turule, üldse kunagi ka ühte korralikku Ameerika Ühendriikidest pärit DVD-filmi näidist näinud on! Ei saa ligilähedalegi.Ja vahest on ka DVD karp selline ebakvaliteetne et pundunud jne, ja teinekord on see kile mis seal peal on, mingi õhk vahel ja karp ise pressib nagu ühele või teisepoole viltu. St ebakvaliteetne pakend.Ühed on sellised mustad, tugevad, teised on need valged sellised läbipaistvad mis punnitavad imelikult ja siis on see ACME värk, mis on ka täielik crap.Viisin ükskord ühe filmi tagasi kuna DVD film oli karbis sees lahti tulnud ja end ära kraapinud.Kehvalt tehtud õhukene karp koos kehva kinnitusega, kui kuskil kotis loksub tuleb lahti ja plaat rikneb.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 24.03.2009 13:31:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.03.2009 13:36:03 vasta tsitaadiga

Levitaja on kirjas karbi tagaküljel, suure tõenäosusega on sinu poolt loetletud filmide levitajaks Forum Cinemas Home Entertainment AS. Minu andmetel tuleb dvd kujundus eelkõige tootjalt ehk stuudiolt ja levitajal on suhteliselt vähe sõnaõigust selles osas.

Kahjuks ei saa meie turgu võrrelda UK või USA turuga, kuna see on lihtsalt nii palju väiksem.
Karpide osas täitsa nõustun, eelkõige on probleeme ACME ja Sonatiini toodetega, aga ka kohati on FCHE toodetel seda. Eks see kokkuhoiu pärast ole, kehvem karp on ka odavam karp.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ain69
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 24.03.2009 13:40:04 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
TheDJ kirjutas:
Seriaalidest.Ise sooviks soetada Heroes S1 ja S2 aga meil neid ei müüda.Üle jääb vist ainult Ebay aga selleks on vaja krediitkaarti jne.Omaette jama.
Oh jah...
Siin võiks isegi normaalseid netipoode nimetada, kust saab korralikke DVD-filme thumbs_up.gif

Endal plaanis Stargate SG-1 kõik osad kokku osta. Vaatasin cdmarket.eu - täiesti olemas aga see hind - 3594 kr kõikide osade eest icon_eek.gif

No saan aru, et palju osasid jne. aga kindlasti puuduvad ka est subtiitrid ja kvaliteedist ei tea ka enne kui plaadi mängijasse panen.


minulgi läks see pea 4000.- maksma aga see eest on nad nüüd est subtiitritega ja puha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 24.03.2009 13:48:16 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Levitaja on kirjas karbi tagaküljel, suure tõenäosusega on sinu poolt loetletud filmide levitajaks Forum Cinemas Home Entertainment AS. Minu andmetel tuleb dvd kujundus eelkõige tootjalt ehk stuudiolt ja levitajal on suhteliselt vähe sõnaõigust selles osas.

Kahjuks ei saa meie turgu võrrelda UK või USA turuga, kuna see on lihtsalt nii palju väiksem.
Karpide osas täitsa nõustun, eelkõige on probleeme ACME ja Sonatiini toodetega, aga ka kohati on FCHE toodetel seda. Eks see kokkuhoiu pärast ole, kehvem karp on ka odavam karp.

Nende Acme karpidega on juba mõttekam nii teha et ostad korraliku musta tugeva karbi paned DVD sinna ja viskad karbi koos kaanetutvustega vms minema. Kõige hullem on kui kuskile kotti paned loksub lahti ja kraabib plaadi ära.Ja muidugi need Acme filmide DVD-menüüd ei kannata mingit kriitikat, täiesti ilmetud ja inetud käkerdised.Sellise menüükujunduse oskaks ise ka valmis modida ausaltöeldes.

_________________
Võta aega veidi ringi vaadata


viimati muutis TheDJ 24.03.2009 13:49:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Üha kasvav internetipiraatlus saab löögi mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.