Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2008 21:25:51 vasta tsitaadiga

nuh tegelikult peaks alati olema võimalik kasutada alternatiive nagu trillian, amsn, dmsn jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.09.2008 08:21:24 vasta tsitaadiga

Muide, 3G või 3.5G ühenduse otsas msniga probleeme pole :S
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.09.2008 09:15:08 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Muide, 3G või 3.5G ühenduse otsas msniga probleeme pole :S


muidugi ei ole, ideaalselt töötab sellega, kohati ei ole ka gprsi'ga jamasid, a teine kord on täitsa lootusetu. umbes nii nagu ei jätkuks lihtsalt msn'i sisse logimiseks ja laadimiseks jõudu ja sellepärast logib välja jälle.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.09.2008 14:40:42 vasta tsitaadiga

Selgitage seda, miks 3G võrgus esineb mõnikord minutiline ühenduse puudumine? Käib ka puhkusel vä? Internetis surfates lööb brauser ette teate, et ühendus puudub, teed 2-3 korda refreshi ja hakkab jälle tööle. Mõnikord aga sureb nii ära, et ei aita refresh ega programmi katkestamine vaid ainult modemi lahti ühendamine ja tagasi panemine.
Ärge tulge rääkima, et midemil mingi tarkvara uuendamata. Kui Eesel müüs mulle modemi 2 aastase lepinguga, siis ei pea klient selle tarkvara seitsmendal kuul uuendama hakkama!

Muideks, kui tahtsin siia postitada, siis foorum viskas välja ja pidin uuesti sisse logima. Kas on kindel, et Elisal pole Suur Vend liinipeale astunud?

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 04.09.2008 14:47:53 vasta tsitaadiga

montez, asi on sinus, mitte ühenduses. Ise oled pehmelt öeldes totu kui uuendada tarkvara ei taha. Kuradi paranoiak.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 04.09.2008 15:04:49 vasta tsitaadiga

Seega sa siis tunnistad, et Elisa toode on puudulik ja klient peab seda uuendama? Ütleme, et lausa pooleldi kasutatav.
Teiseks mul puuduvad võimed, mis mõjutaksid ühenduse ärakadumist. Kinnitan, et viibin alati vähemalt 1,5 meetri kaugusel. Järelikult ühenduse vigade puhul ei OLE ASI MINUS!

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 04.09.2008 15:18:36 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Seega sa siis tunnistad, et Elisa toode on puudulik ja klient peab seda uuendama? Ütleme, et lausa pooleldi kasutatav.
Teiseks mul puuduvad võimed, mis mõjutaksid ühenduse ärakadumist. Kinnitan, et viibin alati vähemalt 1,5 meetri kaugusel. Järelikult ühenduse vigade puhul ei OLE ASI MINUS!


see on ju loomulik, et omanik ise uuendab riistvara softi jne... samas veits nõme on see, et elisa kodulehel on ma ei tea kui kaua juba see vana tarkvara ja firm.

mobileconnect'is on see uus firmware üleval, samas on ka kiri, et not official, kuid saksa keelselselt vodafone'i lehel oli uus versioon olemas.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.09.2008 17:10:05 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Seega sa siis tunnistad, et Elisa toode on puudulik ja klient peab seda uuendama?

Võiks tuua väikese analoogia sellega, et kui sa lähed Elisasse tööle, siis alguses puhta lehena oled nende jaoks suht kasutu. Pigem ainult kulu. Aja jooksul sa õpid, omandad kogemusi, oskad vajalike tööoperatsioone optimaalse aja- ja energiakuluga lahendada, ilma et aju pidevalt kokku jookseks. Sama on selle modemiga - tootja on teinud valmis riistvara ja tellinud progejatelt tarkvara, mis peaks selle riistvara korralikult tööle panema. Loomulikult on valminud toodet enne müüki paiskamist ka normide piires testitud. Samas, tehase testijad ei saa kunagi arvestada tuhandete erinevate mobiilivõrkude ega tuhandete erinevate konfiguratsioonidega arvutitega, millega see seade peab koostööd tegema hakkama. Nii et on kaks võimalust - vaadata võimalikele puudustele läbi sõrmede ja loota, et järgmine toode saab parem või koguda kasutajatelt tagasisidet ja anda ka juba valmistehtule välja paranduspakette. Õnneks on antud juhul tegemist teise variandiga. See aga eeldab ka kasutajapoolset väikest vastutulekut selle paranduspaketi paigaldamisel, mitte jonnakat endale vastu rinda tagumist ja kõikide teiste süüdistamist. Usu mind - ka Elisa tahaks, et nende võrk olekski reaalselt kiire, stabiilne ja erinevate klientseadmetega hästi kokkusobiv. Teel ideaali poole on neil aga vaja pidevalt kasutajate konstruktiivset tagasisidet, mida arendusosakond saaks asjade paremaks muutmisel kasutada.

Mina hõiskasin ka liiga vara - uuendamata softiga E220 on mul siiski kuskil 1½-2 ööpäeva tagant ära hangunud. Uus sessioon on võimalik luua, aga paketid selles enam ei liigu. Aitab ainult füüsiline restart modemile (USB-ist välja ja tagasi). Eile lasin uue (teoorias) 7.2 giga võimaldava firmware peale, eks näis, kas muutub selles osas stabiilsemaks. Samas ma annan endale aru, et tegu on mobiilsust võimaldava seadmega ja ei nõuagi temalt otseselt traditsioonilise püsiühendusega võrreldavat stabiilsust. Kui sessiooni päevade kaupa ülal hoida ei soovi, siis muus osas on kasutatavus siiski oodatust parem olnud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 05.09.2008 11:36:16 vasta tsitaadiga

Ma vist ei ole varem kirjutanud aga oman ka EMT modemi kasutamise võimalust, kus pole seda Vodafone tarkvara peal vaid modemi tootja oma ja tuleb tunnistada, et sellega on kümme või lausa kakskümmend korda vähem katkestusi. Õigemini mäletan eelmisest poolaastast umbes 5 korda kui tuli modem lahti ühendada (Elisa puhul olen saanud siiani vist 4 korda PÄEVAS!). Seejuures ei mäleta ühtegi modemi programmi eneslikku sulgumist ega ka minutilist katkestust võrgu toimimises. Järelikult on see Elisa modem ikkagi üks äraütlemata mannetu pask. Ma kahjuks ei saa selle lepingut lõpetada, sest pole 3000 krooni maksta (modemi enda hind oli ca 2300 või 2700) kuid ma võin kõik välja öelda selle saasta Huawei E220 kohta.
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2008 11:47:43 vasta tsitaadiga

Mina ka seda VMC-d hetkel ei kasuta. Viska see prügikasti ja lase Huawei Mobile Connect peale. EMT kasutab täpselt sama E220.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.09.2008 18:31:59 vasta tsitaadiga

montez kirjutas:
Ma vist ei ole varem kirjutanud aga oman ka EMT modemi kasutamise võimalust, kus pole seda Vodafone tarkvara peal vaid modemi tootja oma ja tuleb tunnistada, et sellega on kümme või lausa kakskümmend korda vähem katkestusi. Õigemini mäletan eelmisest poolaastast umbes 5 korda kui tuli modem lahti ühendada (Elisa puhul olen saanud siiani vist 4 korda PÄEVAS!). Seejuures ei mäleta ühtegi modemi programmi eneslikku sulgumist ega ka minutilist katkestust võrgu toimimises. Järelikult on see Elisa modem ikkagi üks äraütlemata mannetu piix. Ma kahjuks ei saa selle lepingut lõpetada, sest pole 3000 krooni maksta (modemi enda hind oli ca 2300 või 2700) kuid ma võin kõik välja öelda selle saasta Huawei E220 kohta.


modem on ju neil kõigil see üks ja sama.

olen ka mõelnud uuesti mobile partner peale panna, a eelmine kord tahtis ta pärast installi neid mingeid numbreid ja koode saada, siis pidin elisasse selle pärast helistama, enam ei viitsi. a kui keegi oskab mulle neid öelda, siis prooviks küll uuesti seda.

E: krt, ma ei leia praegu mobile partneri softi huawei kodukalt.... damn.

E2: ja samuti, kas seda mobile partneri softi sai ka vista all installida, või oli selleks ka xp'd vaja?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2008 18:39:24 vasta tsitaadiga

Mis koode? Lood uue profiili, seal on juba vaikimisi *99# numbri valimine olemas, APN paned static ja sisestad sinna "internet", kogu lugu.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 05.09.2008 18:55:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Mis koode? Lood uue profiili, seal on juba vaikimisi *99# numbri valimine olemas, APN paned static ja sisestad sinna "internet", kogu lugu.


neid ma vist mõtlesingi icon_razz.gif lihtsalt esimene kord ei teadnud, mis kuidas käib.

vaatamata sellele, et ma partneri peale panen, oleks ikkagist soovitatav viimane firmware peale panna?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.09.2008 20:48:39 vasta tsitaadiga

rex: Väike, aga oluline märkus: Valimiskood pole sugugi alati *99#, vaid see sõltub sellest millise firma seadet kasutad. Samuti on on see valimiskood ka erinev erinevate firmade telefonide korral.

Mul on Siemensi korral Dial-Up koodiks hoopis näiteks: *99***1#. Ja selle valib Siemensi enda Dial-Up programm. Samuti pean sedasama koodi siis kasutama, kui ma kasutan mingit teistsugust Dial-Up programmi.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.09.2008 22:49:52 vasta tsitaadiga

tahanteada, jutt on Huawei modemitest ja nendel on nii, nagu rex kirjutas!
_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 09.09.2008 17:32:28 vasta tsitaadiga

Elisast lahkumine on hoogu juurde saanud: Henrik Roonemaa http://henrik.tehnokratt.net/?p=89
Elisa kingitus varjatud hinnatõusu näol kõigile senistele klientidele: Alates 1. septembrist ei arvestata Elisa miinimumarve summasse enam ühtegi M-kommertsteenust ega ZEN-kõnekaardi laadimist, muutes nii miinimumarve täitmise mõnelegi kliendile raskemaks. http://www.arileht.ee/?majandus=440238

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.09.2008 22:35:35 vasta tsitaadiga

krt, mina ei saa aru, pärast seda kui üle ilma käib reklaam, et parim levi talinnas. on minul rohkem probleeme, kui eelnevate aastatega kokku icon_razz.gif pidevalt emps kaebab, et kaon ära kuhugi ja mul jällegi hakib. võta siis näpust. muidugi naisega on mul täiesti lootusetu rääkida, pidevalt annab teate, et telefon on väljas, kuigi ei ole a tema puhul on tegemist "õnneliku" tele2 kliendiga.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 10.09.2008 07:39:35 vasta tsitaadiga

Renq, leviga on Elisas nii, et on teatud kohad kus telefon läheb natuke rumalaks ja ei suuda keset kõnet masti vahetada ning kõne katkeb (Pirita vabaajakeskuse ees olev ristmik nt. on üks selline koht). Muudes kohtades peaks levi olema esmaklassiline (Kasutan ise E71 telefoni, ning niipalju kui mina linnapeal ringi olen tatsanud, on levi 5+ olnud). Tee enda telefonile radio rom update ära, olen enam kui kindel et asi läheb paremaks.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 10.09.2008 08:46:26 vasta tsitaadiga

kas d3t on näiteks Elisaga lähemalt seotud kui tahab seda tunnistada? Nüüd ta soovitab ka telefoni tarkvara uuendada, sest see pidavat aitama levi probleemide vastu. Minul soovitas Elisa interneti katkemise, minutilise katkestuste või modemi programmi kokkujooksmist samamoodi ravida ehk siis modemi tarkvara uuendada. Äkki d3t oskab öelda, miks Elisa võrgus tooted oma algses seadistuses ei tööta?
Selgitad äkki seda ka, miks te SMS sõnumis rohkem kui kahe õ tähe korral võtate ka topelt hinna? (üks õ vastab väidetavalt 90-le tavalisele sümbolile)

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2008 09:37:53 vasta tsitaadiga

Mina soovitaks nüüd ka sul, montez, sellele Huawei'le uus firmware selga lasta. Mina tegin selle ära ja kui varem modem päeva-pooleteisese uptime'iga hangus, siis nüüd on sessioon 5 ja pool ööpäeva üleval olnud. Selle sees olen mööda linna ringi ka sõitnud. Kui see ei ole kvaliteetne teenus, siis mis sa hing veel oskad tahta...

http://www.mobileconnected.co.uk/wp-content/uploads/software/E220Update_11.117.09.00.00.zip

3 minutit ja korras.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2008 10:48:41 vasta tsitaadiga

montez, miks ja miks ja miks?
sest näita mullegi 1 sidevahendite tootja/toode (välja arvatud Tartu Telefonitehas icon_smile.gif) kes suudab/soovib täielikult lõpuni arendatud toodet turule tuua. Selleks ajaks on lihtsalt rong läinud! Valik on lihtne: võta või jäta!

_________________
- censored -
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 235
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 10.09.2008 11:26:27 vasta tsitaadiga

Mitte sugugi, EMT pakub samu modemeid tootja tarkvaraga ja selle kasutamisel oli ehk error nädala jooksul kuid elisa tarkvaraga on mitu errorit päevas!
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.09.2008 11:27:58 vasta tsitaadiga

Mine nüüd tarkvara uuendama. Mõttetu kobisemine muidu.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
montez
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.12.2002




sõnum 17.09.2008 10:00:32 vasta tsitaadiga

Eesli uudiseid veel Elisa kohta:
Sain viimase arvega koos kõneväljavõtte, mida küsisin eraldi sest iseteenindusse tekkivad need alles 5.-7. kuupäeva paiku. Elisa eeslid üllatasid mind, sest saatsid väljavõtte interneti modemi kohta (mitte helistamiseks kasutatud numbri eest). Nüüd mul ongi siis terve A4 lehekülg väljavõtet internetis oldud minutite kohta.
Teiseks lasin muuta augusti esimesel päeval paketi poole väiksema vastu, kuid arvake ära, kas see ka arvel nii oli. Sugugi mitte, seal oli endiselt vana paketi hind.

_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2008 22:33:40 vasta tsitaadiga

Räägi parem, kas sa uuenduse tegid ära? Ilmselt ei, muidu sa ju kirjutaks sellest? Tasuks ehk siiski proovida. Nagu ma juba kirjutasin, siis minul pärast seda enam probleeme ei esinenud. Hetkel kasutan pisemat E169 pulka ja ka sellega on kõik fine.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.