Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jõululoosi raames heategevuseks mõeldud summade kulutamine. 10720 EEK on nüüd lõpuks leidnud sihtkasutuse. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kellele peaks heategevus minema?
a) Loomade abistamisele
24%
 24%  [ 109 ]
b) Suurpered
4%
 4%  [ 18 ]
c) Suurpered, kellel olnud traagiline õnnetus või lapsevanema kaotus
21%
 21%  [ 97 ]
d) Puuetega inimesed
5%
 5%  [ 26 ]
e) Mõni väiksem lastekodu
18%
 18%  [ 82 ]
f) Mõni suurem lastekodu
0%
 0%  [ 4 ]
g) Mõni ahv loomaaiast
12%
 12%  [ 56 ]
h) Neutraalne variantide suhtes, kõik sobivad
12%
 12%  [ 57 ]
hääli kokku : 449

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 01:00:03 vasta tsitaadiga

ilmselt. naaskel, kellel omal v6i tuttavaetel empiirilist kogemust pole. ei oma adekvaatset seisukohta. mul p6hikoolis klassivennal talvel tühjast kohast läks maja põlema, kuna korstnas olev nõgi võttis tuld.. ainsad asjad ms kaks venda v2lja toodud said, olid telekas ja need riided mis seljas olid. maja asus 9km tyrilt v2ljas ja kui lõpuks tuletõrje jõudis, sest naabreid pole ja ainuke mobiiltelefon oli issil ja emmel kylas kaasas. polnud majast enam suurt j2rel.. koolis oli aktsioon neile asjade korjamiseks.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.12.2007 07:48:24 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
.. koolis oli aktsioon neile asjade korjamiseks.

HinnaVaatlusel ju oma logodega särgid-värgid. kui nüüd neid jagada stiilis: võimalikult rohkematele vajajatele vähemalt midagi (mitte : ühele kogu pott), oleks ehk riskid (and saab sellisele, kes ei vääri) maas ning samas ka HV-le, kui äriühingule (mis teistpidi tuleb foorumile tagasi) samuti jalutav reklaam olemas. 8k eest saab päris mitu särki
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 08:44:51 vasta tsitaadiga

Loomade varjupaigad ei ole hea mõte - loomulikult vajavad nad raha, kuid olete te kunagi huvi tundnud selle vastu kui palju maksab ühe looma varjupaigas hoidmine? Rakveres näiteks kassi jaoks 50 krooni, koer vastavalt kaalule 70-100 krooni. Ja seda raha peavad 14 päeva maksma kõik kohalikud omavalitsused, kelle territooriumilt hulkuv koer-kass leitakse on. Seega, kui näiteks leitakse kassiema koos kuue pojaga, siis läheks see mingile vallale maksma püüdmine 7x70=490.- + hoidmine 7x50x14=4900.-+ vaktsiin 7x100=700 kokku 6090.- Nüüd mõtleme kui palju kulub pappi ühe kassipoja peale päevas? Ja kes saab ülejäänud raha - varjupaik (seda nii oma tegevuseks kui kasumiks).
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007




sõnum 14.12.2007 11:30:06 vasta tsitaadiga

Loomade varjupaika thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.12.2007 11:57:49 vasta tsitaadiga

neid loomade varjupaiku on jube palju ju. miks nad neid loomi magama ei pane? või avagu näiteks kassi või koeratoidu restoraan, või veelparem ärgu ütelgu mis liha restoranis viibijal taldrikul on.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 14.12.2007 12:56:38 vasta tsitaadiga

punktiir, väga must huumor

Aga tegelikult on ka nii, et mõni tuhat krooni varjupaigale kaob musta auku. 2 kassi elavad nädal aega kauem räpases puuris ja kuna neid siis ka tõenäoliselt keegi ei taha, on tulemus sama. võiks hoopis osta paar pange ja tassida merest vett kusagile basseini, et globaalsest soenemisest tõusvat veetaset alandada.
Mulle meeldivad loomad ja mul on ka kahju neist seal varjupaigas, aga see on REAALSUS ja meie annetus asja tegelikult ei paranda.

esimene otsing googlisse andis mingi ekspressi numbri, kus kirjutas:

2001. aasta septembris olid majandusnäitajad palju paremad – üldkoosolekul protokolliti (samuti Liina Kolmanni juhtimisel), et “8 kuuga on varjupaik jõudnud 95 200 kroonise puhaskasumini”, vähendades samas eelmise aastaga võrreldes oluliselt “ärikahjumit”

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 13:42:17 vasta tsitaadiga

Ja just sel põhjusel eelistaks mina toetada mõnda lastekodu just selliste asjadega, mida nad muidu ei saa - suusad jms. Minu tutvusringkonnas viidi Soomest toodud ja üleskõpitsetud jalgrattaid lastekodudele - ja lapsed olid õnnelikud.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 14.12.2007 13:54:58 vasta tsitaadiga

ega see summa eest saadud asi ei peagi ese olema. talvel küll loomaaia külastamine on nadi aga mingi tore päev lastele oleks palju meeldivam neile, kui konkreetne asi
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 14:30:31 vasta tsitaadiga

AHV'id võtavad mõned lastekodukasvandikud näpu otsa ja viivad nad kohvikusse ja loomaaeda. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001




sõnum 14.12.2007 14:41:08 vasta tsitaadiga

arvestades meie üldisi käimisi, siis viiakse bowlingusse ja kõrtsi icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paisutom
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2006




sõnum 14.12.2007 16:04:02 vasta tsitaadiga

Eelkõige ikka inimesed. Suuremad projektid nagu tantsud tähtedega ja miljonimäng toetavad puuetega inimesi ja suurperesid, siis mina annan hääle väiksemale lastekodule.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Piipz
HV veteran
Piipz

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 16:31:33 vasta tsitaadiga

loomade varjupaiku võib küll aidata, kuid neid ei tohi propageerida. Tim, see musta augu jutt ja globaalne soojendamine on loll jutt. kui sind ennast ei koti, siis sa ei saa asja niimoodi üldistada. tegelikult ju iga kroon aitab icon_wink.gif Annad lastekodule, siis ei kao nagu musta auku või? kui sind mõte vaesekestele loomakestele piinab, siis mine võta endale sealt kassipoeg või koerakutsikas, ning tunned, et päev on tehtud. enam paremat abi olla ei saa icon_wink.gif või mine ja vii neile üks kotitäis koera- ja kassiküpsiseid.
miks ei tohi propageerida? see just soodustabki inimesi oma loomi tänavale hulkuma jätma, et "niikuinii viiakse ju varjupaika soojale toidule".

mina näiteks ei ole siiani mitte ühegi suurema heategevuskampaaniaga kaasa läinud (mõiste "suurem kampaania" all mõtlen ma just täpselt neid Tantsud tähtedega saadet jms kräpp, mis tegelikult reklaamivad kõigerohkem ise ennast). kõik asutused on siiamaani saanud raha otse, mitte läbi mingi teise projekti. enamus neist kampaaniatest on korraldatud emt, elioni, tv3 või mõne muu suurema firma poolt. kerge kalkull näitab, et tegemist ei ole heategevuse, vaid reklaamiga. näiteks: "ostame sünnitusmajja uue aparaadi, mis maksab 300 000eek". kui palju aga maksab väli- raadio- ja telereklaam? asi on tegelikult enamuses selles, et mis firma saab oma logo suuremalt reklaamis näidata ja mis firma esindaja saab isiklikult raha haiglale üle anda. puhas imidzhi värk ju. miks ei võiks võtta lihtsalt raha ning see üle anda? aga siis ju keegi ei näe, et kes tegi. sellesmõttes ei lähe minu maailm kännuämmelga omaga kokku, heategevus ei tohiks kindlasti võrduda reklaamiga.

isiklikult annaks lastekodude projektidele hääle ning nad võiksid saada ikka midagi vajalikku ja asjalikku, mitte HV logoga pastakaid ja t-särke.


lugege N. Nossovi Totut, sealt saate teada, mismoodi tuleb inimestele head teha nii, et see ära tasuks icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.12.2007 17:23:44 vasta tsitaadiga

Piip, minu maailma võid lugeda mu esimesest selle teema postist.
Aga ses mõttes oled tabanud naelapea pihta- ettevõtete laialtkisatav heategevus on odav reklaam.
Antud jõuluäris on heategevus ju kohustusliku elemendina, et seadusega mitte poksima minna. Materjaalsete väärtuste heategevusele andmisel saab keegi sellelt nagunii tulu. Näiteks koeraküpsiste puhul nende tootja, vahendajahordid ning müüja.
T-särk(pastakaid, helkureid jms träni ma silmas ei pidanud) oleks minu nägemuse koha pealt vägagi vajalik lastekodude kasvandikele, Ning kui piisaval tillukesetele suunata, pole ka suurt võimalust neid personali seljas kohata. Ja taolisel puhul ei saa ma aru, miks Nike, Marati või Armani (need pididki olema rämedad näited) silt oleks HV omast õigustatum.
Lisaks oled Sa unustanud ühe tillukese tõsiasja: inimene hakkab mõtlema heategevusele siis, kui talle seda meelde tuletatakse- Tantsude, EMT jms sarjad koputavad iga inimese südametunnistusele ja ta hakkab selle vajaduse üle mõtlema. Sina, mina ja paljud veel eelistavad suurtele kampaanatele personaalseid annetusi(minu puhul enamasti mingi tegevus), kuid paljud ei taha/saa märkimisväärseid kulutusi teha ning ühtivad kampaaniaga.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.12.2007 18:32:19 vasta tsitaadiga

No tehke või tina, ikka ei saa aru, miks peale oma valiku põhjendamise on siin vaja veel lamenti lüüa, kelle idee on ainuõige icon_question.gif

Suur demokraatia vms. - asi läheb sinna, mis küsitluse järgi kõige enam oselejate hääli saab ja kogu lugu. Kasvõi Keskkerakonna toetuseks (kui selline variant sees oleks ja üldsus nii otsustab). Üks asi arvamus, teine asi, mida enamus otsustab.

Teema point, et sõimame nüüd ülejäänud postidega üksteisel siin lõusta täis? icon_smile.gif

Mõttetu kembelda ju "üks vs. teine" - iga tegelinski põhjendas oma arvamuse ära ja ongi ju äge, või peab nüüd kõigile selgeks tegema, et tema valik idiootne, kuna ta ei oska "õieti" mõelda ja ei näe asju "reaalselt"

Ei hakka näiteid tooma kõikvõimalikest variantidest, muidu see eetriaur tulle.

Püüame nüüd ikka olla.... Proska beer_yum.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 14.12.2007 18:45:49 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
.. "õieti" ..


Nüüd peaks mainima, et Sa vist tahtsid öelda ikka "õigesti" (närin tähte selleks , et õli tulle valada) 8)

Vaata, kui asi antakse aruteluks, siis oleks loogiline sealt ka arutelu leida. Ehk siis tiba mõtteainet neile, kes ei suuda valikust sobivat leida. Kui lihtsalt nõustuda sellega, et valida tuleb savisaar, sest nii on hetkel popp, või et nii teevad arvamusliidrid, ei peaks ju arutelu korraldama
icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 14.12.2007 18:47:36 vasta tsitaadiga

Ah andke minna, ju siis mul veidi teine arusaamine terminist arutelu.

Loodetavasti selgub vaidlusest briljantne ainuõige tõde.

Jõudu!


viimati muutis batman 14.12.2007 18:49:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.12.2007 18:49:24 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
batman kirjutas:
.. "õieti" ..


Nüüd peaks mainima, et Sa vist tahtsid öelda ikka "õigesti" (närin tähte selleks , et õli tulle valada) 8)

Mulle ei jõua kohale, mida siin närida?? Igas foorumis on selle sõna üle vaidlus icon_rolleyes.gif
Juba ammu on paika pandud, et MÕLEMAD VARIANDID ON ÕIGED!!!!

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abe
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004




sõnum 14.12.2007 20:12:26 vasta tsitaadiga

Vaja teha Toetajate Toetamise MTÜ. Ühing toetab (transport, lõunasöök, vms.) neid, kes mingit ühiskondlikult kasulikku tööd tasuta teevad.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 20:13:46 vasta tsitaadiga

abe kirjutas:
Vaja teha Toetajate Toetamise MTÜ. Ühing toetab (transport, lõunasöök, vms.) neid, kes mingit ühiskondlikult kasulikku tööd tasuta teevad.


Kriminaale ?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rixk
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 21:41:18 vasta tsitaadiga

Mina toetaks mõnda ahvi loomaaias. Kui sinna veel mõne HV-ga seonduva slogani ka veel üles saaks, siis tuleks loomaaiale lisatoetust veel, kui HV-lased (raha eest) ahvipuuri juurde HV logo imetlema lähevad.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2007 23:07:06 vasta tsitaadiga

ma toetan loomi.. hiljuti suri just kass ära ja koer tuli magama panna.. on ikka s*tt tunne küll icon_sad.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 14.12.2007 23:28:21 vasta tsitaadiga

Minu hääl läkas kah loomadele,kuna näha on et summa tuleb suts alla 10K siis las söövad vähemalt natukesegi aega endal kvaliteetsemat nodi koos vitamiinidega ilusast läikivast mollist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 15.12.2007 01:06:54 vasta tsitaadiga

http://www.loomakaitse.ee/et/23/4/

Loomadele thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 15.12.2007 01:15:45 vasta tsitaadiga

Kindlasti loomadele ja rip mu kaks koera, iga aasta üks. Keegi tark mõtles ka kassi alla ajada.

Tähendab, loomadest ma hoolin. Kindlasti loomadele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2007 01:22:28 vasta tsitaadiga

vahemärkus: tundub, et ka siin inimesed õigustavad oma valikut sellega, mis nad ise läbi on elanud: viimasel ajal on silma j22nud looma lkaotanud tegelased, samas nt katkisest perest pärit tegelased või puuet/puudelist õde venda omavad inimesed suud lahti pole teinud. mina olen pärit perest, mis lagunes siis kui ema ootamatult vähki siru kui mina olin 12 ja mu vend 10 ja isa jooma hakkas.. kohati oli ikka väga raske. polnud poppe asju, millega koolis käia jms.. väga paljusid asju ei osanud jms ..
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. ca 100km raadiuses võin täna/homme ära ka tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV üritused »  HV Jõululoosi raames heategevuseks mõeldud summade kulutamine. 10720 EEK on nüüd lõpuks leidnud sihtkasutuse. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.