Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53, 54, 55  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
react
Kreisi kasutaja
react

liitunud: 02.10.2003




sõnum 23.12.2007 21:46:55 vasta tsitaadiga

Kärjeinfo tuleb ka maha võtta, see pidi kah korralikult võtma. BT on koguaeg sellepärast sees, et näiteks ma kül ei viitsi koguaeg BT sisse/välja lülitada kui ma läpaka taha jõuan ja syncima hakkab. Palju lihtsam on teda koguaeg sees hoida, nii nagu levisse jõuan syncib ise ära ja kogu moos. Muidu mul läheb meelest üldse kui ma pean teda veel sisse ka lülitama.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2007 17:57:31 vasta tsitaadiga

Mul on auto HF mille pärast BT sees hoian enamasti

tsitaat:

Samas Ekraani seaded on vaid valik - Valgusandur. Aga see valik hoopis reguleerib heledust,
mitte valgusanduri tundlikkust.


Pole rohkem uurinud, kuid telefon lülitab ju taustavalguse ja klahvide valgustuse ümber kui ümbrus valgemaks pimedamaks muutub?


Pusisin mitu päeva erinevate automaatvastajate kallal, aga tööle ei saanud, salvestavad aga ei mängi tervitust. Lõpuks leidsin tasuta ja toimiva lahenduse nimega MobieGenie
http://mosh.nokia.com/content/3EFAB72B041D4D43E040050AEE0423A5

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2007 14:24:13 vasta tsitaadiga

Ostsin ka ära. Tundub igati mõnus. Klahvistik on väga mugav kasutada. WiFi, 3G, MSN, kaardid, kõik toimivad. Võib 6310i mõneks ajaks ära sahtlisse visata.

stosoorok kirjutas:
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. icon_smile.gif thumbs_up.gif kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!

edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138

Certificate expired ütleb selle peale. Mis selle vastu aitab? Kuupäeva proovisin juba aasta tagasi keerata, polnud abi.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2007 19:38:21 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Certificate expired ütleb selle peale. Mis selle vastu aitab? Kuupäeva proovisin juba aasta tagasi keerata, polnud abi.

samas foorumis oli ka õpetus olemas:
copy/paste

If you own Nokia E-series mobile phone (E60, E61, E70, ...),
you may want to do following in order to allow phone
to install this application:

1) Open Application Manager
2) Choose Options, then Settings
3) Switch Software installation to *All* (not Certified only)

This will allow you to install non-certified applications.


telefoni ja arvuti kuupäev muuda ka 10.11.2006!!!


edit: aku kohapealt rääkides saab mul homme jälle 7 päeva täis, aga järgi 3 pulka (42%). kuigi kõvasti sms'tud. 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipper
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 30.12.2007 22:55:17 vasta tsitaadiga

Kas tasuks äkki müüja poole tagasi pöörduda, kui aku peab ~3 päeva vastu? Palju rääkimist ega muude funktsioonide kasutamist pole enda arust. Mõned siin räägivad et aku peab 2 päeva, teised jälle, et 7 päeva. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Domeen
HV vaatleja
Domeen

liitunud: 20.10.2003




sõnum 31.12.2007 14:35:34 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
...telefoni ja arvuti kuupäev muuda ka 10.11.2006!!!...

ja kui 10.11.2006 ei aita, võib proovida ka 10.11.2005. Mul endal (küll ühe teise symbian60v3 telefoniga) on vastav trikk aidanud icon_wink.gif

_________________
Press Ctrl-Alt-Delete to login. Press Start to logout. To connect, click Work Offline.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volur
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2008




sõnum 03.01.2008 00:34:13 vasta tsitaadiga

Kas selle telefoniga saab korralikke pilte ka teha? Ei ole autofookust ega ka välku... Kuna see suhteliselt uus asi siis ei ole ühtegi pilti leidnud mis selle telefoniga tehtud oleks... Komentaarid on küll pigem negatiivsed olnud... Äki keegi E51 omanik teeks mõned pildid valges ja pimedas et näha kuidas need siis välja näevad? icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 02:12:14 vasta tsitaadiga

Pilditelefon see paraku ei ole. Ma ei ole isegi proovinud ühtki teha. See objektiivihakatis võiks seal minu poolest vabalt ka olemata olla. Kui telefoniga pilditegemine huvitab, vaata N-seeria poole.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2008




sõnum 03.01.2008 03:34:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pilditelefon see paraku ei ole. Ma ei ole isegi proovinud ühtki teha. See objektiivihakatis võiks seal minu poolest vabalt ka olemata olla. Kui telefoniga pilditegemine huvitab, vaata N-seeria poole.


N seeriat ma alguses vaatasingi. N73 on odav kuid see on aeglane võrreldes E51-ga ja see on tõsine tellis millega võib aknaind sisse visata ja nagu ma aru saan siis E51 on osaliselt selle järglane. Ülejäänud N seeria telefonid on juba liiga kallid. E51 on hea hinnaga ja üleüldse on see supper telefon aga kaamera on ainuke miinus selle telefoni juures. Üldjuhul on need kaamerad normaalsed ja teevad ikkagi korralikke pilte aga lihtsalt tahaks näha millised pilte see aparaat siiski teeb. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 09:17:43 vasta tsitaadiga

N73 järeltulija on pigem N82. E-seeria on jäetud pigem õhukeseks ja stiilseks ärimehetelefoniks. Korralikum AF obje ei mahuks sinna lihtsalt ilma nõmedalt paksemat kühmu moodustamata ära. Pildikvaliteedist saad aimu, kui vaatad suvalise odava veebikaamera pilte. Hädapärast valgel ajal mõne sündmuse (liiklusõnnetuse vms) jäädvustamiseks ajab asja ära, aga mingeid teravaid detailiderohkeid kunstfotosid sealt loota pole.

Ise tunnen puudust pigem integreeritud GPS-ist. BT moodul kipub koju ununema.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 15:40:59 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ise tunnen puudust pigem integreeritud GPS-ist. BT moodul kipub koju ununema.

autosse ei kannata jätta? mõtlesin ise ka osta. kas töötab ilusti kiiresti ega mingeid probleeme ei esine?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2008 19:36:44 vasta tsitaadiga

Kannatab ikka, aga kui vahepeal mõne teise autoga sõita, siis kipub ta jälle vales autos olema. icon_razz.gif Pluss üks vidin jälle juures, mida laadida. Oleks ta telefoni intergeeritud, oleks ta alati kaasas ja laetud. Mul on hetkel 2 tk. Holux GPSlim236 ja MSI SF200. Erinevus tegelikult ainult korpuses ja firmwares. Sama layoudiga pesad, tulukesed ja lüliti, sama Nokia aku. Võin ühe sulle ärida. icon_smile.gif

Toimib muidu enamvähem ok. Vahel ei leia kohe levi, aga kui natuke nikerdada ja erinevaid asju restartida, on ikka jälle tööle hakanud. icon_smile.gif

Mul on hetkel E61 ka. Selle landscape asetusega ja poole suurem ekraan on tegelikult igasuguseks navigeerimiseks ja emmessennimiseks ja brausimiseks jne kordi parem. Kuigi reso on täpselt sama 320x240. Täisklaveri eelistest tavaliste telefoninuppude ees ei hakka rääkimagi. Samas on ta jälle ka omajagu suurem labidas. E51 on igapäevatelefoniks mõnusam. Samuti tundub tema aju veidi kiiremini mõtlevat. Omadustelt on aga mõlemad väga sarnased - mõlemal Symbian, WiFi, 3G jne. Hetkel mul on E61 sees Elisa GPRS kaart ja kasutan seda kommunikaatorina (MSN/IRC/web), kui läpakat ei viitsi kaasa tirida. Autopesula järjekorras passides näiteks hea aega surnuks lüüa. icon_smile.gif

Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005




sõnum 07.01.2008 19:11:17 vasta tsitaadiga

E51 prose on ka kiirem - 400mhz vist isegi. Pideva näppimisega on saanud 3-4 päeva, eks peab ka kärjeinfo ja muu kama välja lülitama. Võrreldes E65-ga tuleb märkida hulga paremat wifi ühendust - kui e65 leiab 2 tugijaama siis e51 leiab neid 5-7. Osa programme ei lähegi peale, hoolimata sertifikaadi jaoks tagasikeeratud ajast ja muust trikitamisest. Ootab selle Qstarz GPS-i ka ära, 816 mudel sai tellitud, siis saab ka selle kohta muljeid pajatada. TT6.02 peal, laenugps-iga kõik toimis. Nokial on selline jupstükk nagu Energy Profiler, tasub mõõta energiatarbimist ja sellest vastavad järeldused teha. Kas ekraani taustavalgus peabki surisema?
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.01.2008 22:01:32 vasta tsitaadiga

Kerge surin on sees jah, kui lambid põlevad. Samas mind ei häiri. Eelpool on sellest vist juba juttu ka olnud.

Kärjeinfoga seoses huvitaks, kas seda saab nii ka kuvama panna, et ta oleks kogu aeg ees, mitte ei kaoks sealt ülevalt nurgast kuskilt menüüst algasendisse tulles alati paari sekundi pärast ära?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 09.01.2008 18:18:48 vasta tsitaadiga

Tekkis puhtinimlik huvi, et mis värvi "liistuga" variante siinsed inimesed no eelistanud? Ise võtsin hõbedase, kuna must tundus koledam ja igavam (nii pildilt kui ka oma käes hoides). See kolmas variant, pruunikas, tundus ka huvitav, aga seda polnud tol hetkel esinduses kohapeal olemas ning nii oluliseks ka ei pidanud, et oleksin kuhugi mujale uudistama läinud.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2008 20:20:44 vasta tsitaadiga

Kui ostmas käisin, siis oli vaid must alles. Võtsin selle. Teisi pole reaalselt näinud. Samas pildi peal tundus mulle hõbedane koledam.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2008 01:10:08 vasta tsitaadiga

Minu silmis oleks kroomrandiga variant siis ilus olnud, kui terve ta tagapool oleks ka ühes tükis kroomitud metallist olnud. Kuna aga antenni pole mõistlik metalli alla peita, on suht loomulik, et see ülaosa on mustast plastist. See aga muudab välimuse kuidagi lapiliseks ja kirjuks. Must on ilus ühtlane ja soliidne. Näeb kompaktsem ja terviklikum välja. Samas mõnele ehk meeldibki jälle selline kontrastsem värvilahendus. Maitse asi. Minu jaoks oli must ainuke variant.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2008




sõnum 10.01.2008 23:18:01 vasta tsitaadiga

zimson kirjutas:
Kui ostmas käisin, siis oli vaid must alles. Võtsin selle. Teisi pole reaalselt näinud. Samas pildi peal tundus mulle hõbedane koledam.


Tahtsin sama öelda icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.01.2008 23:57:35 vasta tsitaadiga

No niikaua kui nad pole mustast värvist midagi tumedamat välja mõelnud, siis ikka MUST thumbs_up.gif
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubberguy
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 11.01.2008 15:39:35 vasta tsitaadiga

ostsin kah endale siis E51.. täitsa meeldib.. nüüd sain aku esimest korda kuivale.. küsimus: kui kaua siis peaksin esimest korda laadima? 12h, 16h.. kuni aku täis saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.01.2008 15:49:05 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:

Tõde on selles, et nokia võtab akult toite nagunii tagant ära kui 100% täis ning ei hakka ennem laadima uuesti kui kukub 90% peale või võtad korra laadija juhtme tagant ära. Seega see 12h laadimine on ebavajalik tehnilises aspektis, kuid vajalik inimese psühholoogilisel tasandil. Liiga tugevalt on meile NiCd ja NiMH ajastu sisse sööbinud.
Elektrokeemiliselt pole tähtsust kui kaua sa teda taga hoiad, vaid, et esimesed laadimised algaksid täiesti tühja akuga. (Et eemaldada piikidena moodustuvaid elektrolüüdi kristalle)


Mina olen samal seisukohal icon_redface.gif

Pole nüüd praktiliselt rääkinud ja näppinud telefoni, laadisin viimati reedel ja praegu on 2 kriipsu vell alles

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rubberguy
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 11.01.2008 15:54:53 vasta tsitaadiga

hmm okei.. seega laen lihtsalt täis.. tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keios
HV vaatleja
Keios

liitunud: 17.05.2004




sõnum 11.01.2008 17:27:45 vasta tsitaadiga

kuidas see kuradi sim kaart välja käib? icon_redface.gif
_________________
"I don't count my sit-ups, I only start counting when it starts hurting because they’re the only ones that count". - Muhammad Ali
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2008 17:54:37 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Ootab selle Qstarz GPS-i ka ära, 816 mudel sai tellitud, siis saab ka selle kohta muljeid pajatada.

oled kätte saanud? on nendest lisakanalitest kasu ka?

John Smith kirjutas:
No niikaua kui nad pole mustast värvist midagi tumedamat välja mõelnud, siis ikka MUST thumbs_up.gif

täpselt nii. icon_smile.gif ammu pole ühtegi ilusat musta telefoni olnud...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nooskip
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2008




sõnum 11.01.2008 18:33:33 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!



Aga mis värk selle läbi WLAN võrgu MSN'is käimisega on? Et ma ei saa selle slick'iga WLAN võrgus MSN'i. Ütleb, et "auth failed. Socket error. Host not found."
Samuti proovisin Fring'i ja sellega ka ei suuda MSN'i minna WLAN'iga, ainult 3,5G läheb MSN'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53, 54, 55  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.