Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  HALE NALJAKAS JUHTUM märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rain128
HV vaatleja
rain128

liitunud: 12.09.2003




sõnum 27.09.2003 20:27:32 HALE NALJAKAS JUHTUM vasta tsitaadiga

Ma olen hetkel tiba "pissed-off"

Mu tüdruk läks saksamaale karlsruhesse magistratuuri. Muretsesin talle sellise korraliku laptopi milles oleks ka kindlasti wifi sees.

NEED RAISAD SAKSALASED on nii koonrid, et sõna wifi ei tähenda neil sugugi tasuta leviala vaid 5 euri on tunnine seans ja ainukesed lehed mida külastada saad on *.de lõpuga. Kuna muidu äkki lähed tasulise lehekülje peale ja kes siis maksab. arrrrgghh

Ok see selleks, iga mehe asi kuidas businessi ajad. Läks siis tüdruk university territooriumile ja seal on wifi lükatud läbi VPN-i. Antakse kätte ainult parool ja kasutaja nimi, ise pane üless. SHIT - iga inimene ei peagi oskama VPN-i seadistada, kaasarvatud selle wifi administraator. See tolgus, kes UNI serverit administreeris ei olnud elu see näinud laptopi sisse ehitatud wifi kaardiga. Peale selle ei olnud tal õrna aimugi kuidas üldse wifit läbi VPN-i käima ajada. Mingi dude oli kunagi kogu asja käima pannud, tema lihtsalt valab serveri juures.

Ausal öeldes ei ole kunagi ise pidanud tegema VPN-i aga kiire pilk Statoli wifi konfimisele ütleb, et seal ei ole midagi üle mõistuse keerulist.

KAS SELLIST EESTIT ME TAHTSIMEGI.

TAVAI VENNAD LÄHEME SAKSAMAALE HARIDUST VIIMA.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 27.09.2003 20:30:24 vasta tsitaadiga

ega see meie süü pole, et teised riigid pole nii arenenud (kui jutt käin internetiseerimisest) kui meie beer_yum.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2003 20:30:37 vasta tsitaadiga

Kui sa ostad pileti siis küll
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002




sõnum 27.09.2003 20:42:57 vasta tsitaadiga

Seda olete kuulnud, et kõik kõrgema IT'i haridusega eestlased saavad Saksamaal lihtsustatud korras elamis ja töötamisloa.
Ei tea miks? icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain128
HV vaatleja
rain128

liitunud: 12.09.2003




sõnum 27.09.2003 21:05:23 vasta tsitaadiga

Ahha sa vana siga.

Ma tegin pisikese otsingu googles ja nüüd olen ma sellest kohalikust IT mehest veel sitemal arvamusel. Kuigi ma saksa keelt ei ole kunagi õppinud leidsin 5min otsingu järel puust ja punas õpetus, kuidas karlsruhe ülikooli territooriumil VPN käima ajad. Tuli välja, et nad kasutavad Cisco klienti. Windows XP sees olev client õpetuse järgi ei tööta cisco ipsec serveri poolse osaga, selle peab enne uninstallima ja siis alles cisco oma peale laskma.

IGVANA PEDE ON see kohalik IT mees seal saksas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maksuamet
HV kasutaja
Maksuamet

liitunud: 18.09.2003




sõnum 27.09.2003 21:11:05 vasta tsitaadiga

rain128 kirjutas:
Ahha sa vana siga.

Ma tegin pisikese otsingu googles ja nüüd olen ma sellest kohalikust IT mehest veel sitemal arvamusel. Kuigi ma saksa keelt ei ole kunagi õppinud leidsin 5min otsingu järel puust ja punas õpetus, kuidas karlsruhe ülikooli territooriumil VPN käima ajad. Tuli välja, et nad kasutavad Cisco klienti. Windows XP sees olev client õpetuse järgi ei tööta cisco ipsec serveri poolse osaga, selle peab enne uninstallima ja siis alles cisco oma peale laskma.

IGVANA PEDE ON see kohalik IT mees seal saksas.


ei tea kas nii karmilt kohe peab ütlema icon_razz1.gif
võib-olla ta on lihtsalt natsa algaja icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 27.09.2003 21:12:21 vasta tsitaadiga

no jama lugu tundub küll olema jah, kuid siiski võiksid vähem ropendada ja närvitseda see siiski foorum!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain128
HV vaatleja
rain128

liitunud: 12.09.2003




sõnum 27.09.2003 21:48:38 vasta tsitaadiga

vabandust, ma olin vähe tige.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 27.09.2003 22:01:18 vasta tsitaadiga

Ma ei saa kah aru misasja sa siin õitsed, oled ise kusagil võrguadmin olnud, et tead kes oma tööd kui hästi teeb.... pane ise üks suurem arvutivõrk ülesse nii, et te ka peale 2 kuud tööd korralikult funksib ja siis tule foorumisse kisama.......f*** administraatori töö juures ongi kõige nõmedam see, et alati üritavad mingi 10 wannabee-d tulla ja sulle õpetada kuidas sa oma tööd tegema peaksid ja mis "nendearust" peaks teistmoodi olema...ma ütlen kõll, sellised vennad paned kusagile terminali taha istuma ja siis ei oska nad midagi teha kuna "start menüüd ju ei ole icon_sad.gif "...
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rain128
HV vaatleja
rain128

liitunud: 12.09.2003




sõnum 27.09.2003 23:39:14 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Ma ei saa kah aru misasja sa siin õitsed, oled ise kusagil võrguadmin olnud, et tead kes oma tööd kui hästi teeb.... pane ise üks suurem arvutivõrk ülesse nii, et te ka peale 2 kuud tööd korralikult funksib ja siis tule foorumisse kisama.......f*** administraatori töö juures ongi kõige nõmedam see, et alati üritavad mingi 10 wannabee-d tulla ja sulle õpetada kuidas sa oma tööd tegema peaksid ja mis "nendearust" peaks teistmoodi olema...ma ütlen kõll, sellised vennad paned kusagile terminali taha istuma ja siis ei oska nad midagi teha kuna "start menüüd ju ei ole icon_sad.gif "...


Paistab, et keegi on sinu tagumist täna kõva ampsu võtnud.

Jah ma olen wannabee aga kui inimene mu käest abi küsib siis ma aitan ja kui ise ei oska siis leian venna kes oskab. Too dude ei osanud ei I-d ega O-d öelda, vaid saatis vaese maamõõtja wifi-ga tegelema. No come on, kui sulle antakse niveliir kätta ja öeldakse tavai anna mulle selle kännu kõrgused, siis on sul mökk, mökk. Nii lihtsalt ei tehta.

P.S Niveliir on geodeesias kõrguse mõõdistamiseks kasutatav instrument.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 02.10.2003 20:16:16 vasta tsitaadiga

Niveliir niveliiriks aga sa peaks siiski leidma mõne muu koha, kus ropendada.
Kui see tehtud, siis tule ja kurda oma muret, aga ilma ropendamisteta icon_mad.gif


PS! plugger, ma näen, et sa kasutad kõvasti vähem roppsõnu kui tavaliselt icon_razz1.gif
Keep up the good work!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiphop_est
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2002




sõnum 02.10.2003 23:53:25 vasta tsitaadiga

ni mida te kisendate, mees ütles 2 koledat sõna ja nüüd on selline probleem lahti... kui inimene on vihane siis las ta ropendab natukene... ja ärge öelga, et see on foorum ja siin ei tohi ropendada. tegelikult on hoopis nii, et see on footum ja siin on peaaegu 1kõik mis sa teed ! ! ! Igatahes selline on minu arusaam asjast (ja mul POHHUI kui keegi arvab teisiti)
_________________
love, peace & free software
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 02.10.2003 23:56:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS! plugger, ma näen, et sa kasutad kõvasti vähem roppsõnu kui tavaliselt icon_razz1.gif
Keep up the good work!


Mis parata, viimasel ajal on töö hakanud nõudma inimestega suhtlemist....ei saa enam päris nii läbustada nagu tahaks :lol

_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 03.10.2003 00:04:02 vasta tsitaadiga

hiphop_est kirjutas:
...tegelikult on hoopis nii, et see on footum ja siin on peaaegu 1kõik mis sa teed


Tegelikult siis tegu foorumiga, ning siin on üsnagi täpsed reeglid ja käitumismallid. Seega, sinu enda huvides on parem neist kinni pidada.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 03.10.2003 17:18:16 vasta tsitaadiga

Tundub, et sa, rain128, ei seedi eriti, kui keegi sulle midagi käitumisnormidest räägib icon_lol.gif

Mina olen ära teeninud rain128 viha, vaadake ise siit

Ma nüüd mõttetu tähenorija icon_lol.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  HALE NALJAKAS JUHTUM
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.