Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tribalwars märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 24.07.2007 11:50:41 Tribalwars vasta tsitaadiga

link :: tribalwars.net

Unholy kirjutas:
Mega lahe brauseripõhine mäng, Ei teinud spets teema alla, sest neid siin laiali teisigi ja mujal ei saa nad lihtsalt tähelepanu.

Põhi teema on, et ehitad küla ja mida tugevamaks saad saad rünnata ja ka üle võtta teiste külasi.

www.tribalwars.net


Minu küla World9 algusest.


Minu küla World8-sast kus ma kuskil siis alustasin kui mäng 1,5kuud käind oli ja nüüd kuu aega mänginud

Kuidas alustada?

Kui hakkate World 9 (kõige mõttekam, olete teistega ühel tasemel) mängima, siis esimesed 5-15 päeva on tuim ressurside majade ehitamine, alguses on vaja põhiliselt Timberit ja Clayd, natuke ka Ironit. Kaua sa neid ehitad oleneb oma tahtest.
Kui tahad kohe rünnata teisi (alguses on mõttekas rünnata külasi kellel puudub armee, sellest saab nii aru, et neil mingi alla 100 punkti ja juurde ka ei tule, ehk nö "Abandoned külad") siis tuleb ehitada 3 lvlit Peamaja ehk "Village Headquarters" ja siis saate ehitada barracki ja mehi treenida, alguses teised põhiasjad on Warehouse, et mahuks ära ressursid samal ajal kui sa magad/töötad ja Farm, et saaksid mahutada mehi/maju.


Kuidas Edasi?

Mida edasi mäng areneb tuleb välja mängu põhiteema, teiste külade ülevõtmine, aga enne seda, et mitte endaga jänni jääda tuleb ehitada 22-25 lvlit igat ressursi andvat maja. Selle kõrval käib koguaeg tihe farmimine, enne peab sul kindlasti olema smithyst välja aretatud lvl 3 Scoudid ja omama ise mingi 200-500 scouti. Kui su scoudid sellest külast jagu ei saa siis ei saa su armee ka. Scoutidega näed täpselt ära keda farmida ja hiljem ka keda nobleda.
Noblemise põhi unitid on enda arvates Axemenid ja light cavalry, light cavalry aitab Swordsmenide vastu ja Axemenid spearide vastu. Unitid tasub ka kõik lvl2heks vähemalt välja arendada kellega ründad.
Et saada noble pead ehitama 20 Levelit peamaja, 20 Levelit Smithyt ja 10 Lvlit Marketit, siis saad ehitada Academy ja treenida välja Noble, kellega tuleb teha enda poolt välja valitud külale 4-5 edukat rünnakut, iga rünnakuga läheb maha kindel arv Loyaltit 20-35 kui see 0ini jõuab on küla sinu. Jätke meelde, et noble on kõige aeglasem unit 35 minutit 1 väli ja vastasel tuleb iga tunniga 1 loyalti juurde nii, et seni kaua kuni su noble 2 väljakut edasi jõuab on tal 1 loyalti tagasi juba, nii, et tasub jääda võimalikult lähedale enda külale noblemisega, muidugi ei tasu rünnata kedagi kellel alla 1k punkte, noble raiskamine, nii kui küla sinu saab küla mingi 30 loyaltit tagasi kohe (natuke vähem vist isegi) Saada suurem osa oma väest sinna kaitsesse lihtsalt, et olla kindel, et sa ilma ei jää oma uuest külast.



Kõige lahedam on see, et kui keegi proovida tahab siis Alles algas World 9

Neljapäeval ehk 2. Augustil algab World 10
kella 11:00-13:00 vahel.


Teavitage oma sõpru jne kellel võib olla huvi icon_razz.gif, Üritaks siis jälle kuskile SOUTH WEST kõik minna icon_razz.gif


niipalju kui mina välja lugesin ei saa alla 5 päeva vanasid külasid keegi rünnata.. icon_wink.gif
Niiet 4 päeva aja tootmine taevasse ja siis hakka kaitsma/ründama. icon_razz1.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2007 11:52:41 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Timberg, niipalju kui mina välja lugesin ei saa alla 5 päeva vanasid külasid keegi rünnata.. ;)
Niiet 4 päeva aja tootmine taevasse ja siis hakka kaitsma/ründama. :-P

Kurat küll.. kõik mu unistused.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 25.07.2007 16:53:37 vasta tsitaadiga

Aktiivset mängukogemust on pea 2 kuud ning mängin hetkel w8 ja w9 maailmas. Küla nimeks jurakas village. Kes lähemat teavet millestki soovib, võib lahkesti küsida.
Timberg saab oma verejanu w9 maailmas enne viie päeva möödumist rahuldada statue ehitamisega. Seejärel teed Paladini ja lähed tassid abandonvillagesid tränist tühjaks beer_yum.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2007 18:02:44 vasta tsitaadiga

No mis seal ikka.. sündigu paladin ja läheb rüüstamiseks.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 25.07.2007 22:35:03 vasta tsitaadiga

Timberg endal oli sama mõte aga pean selle unelmlootuse purustama sellega, et kui sa ei saa ühte clani nende vendadega kes suga umbes 10 ruudu kaugusel on siis eriti clanil pointi pole, sest enda kaaslasi sa kaitsta ei jõua : /

Muide mina tegin oma World 9 küla põhja!

Ja paljud mu eestlastest sõbrad.

Kunagi kui mäng hoogu kogub ja me palju külasi üle oleme võtnud siis saab mingist Eesti clanist unistada mby icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vedru>
HV kasutaja
vedru>

liitunud: 24.02.2006




sõnum 25.07.2007 23:20:02 vasta tsitaadiga

Tegin ka kylakese.. hakkame siis aga nolifema
_________________
Club M-Spot
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 26.07.2007 10:41:08 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Timberg endal oli sama mõte aga pean selle unelmlootuse purustama sellega, et kui sa ei saa ühte clani nende vendadega kes suga umbes 10 ruudu kaugusel on siis eriti clanil pointi pole, sest enda kaaslasi sa kaitsta ei jõua : /

Muide mina tegin oma World 9 küla põhja!

Ja paljud mu eestlastest sõbrad.

Kunagi kui mäng hoogu kogub ja me palju külasi üle oleme võtnud siis saab mingist Eesti clanist unistada mby icon_biggrin.gif


Eesti gängi on siis juba mõttekas world 10 avamisel koostada. Ongi algajatel paras w9 mängides kogemusi omandada.
Kusagil karup...se kolkas võid vabalt üksi ka istuda kui su rahvas muidu kõva on. World8-s on mul nii, et minu kontinendil on üks teine hõim minu omast nii 30x suurem aga üldises skooris jäävad nad 3x alla. Ja keegi ei torgi mind, sest muidu läheks neil mujal elu hapuks icon_biggrin.gif
Omade keskel on ka vahel kehv olla. Mul w2-s on üks sõber, kel lähima külani, mida kolkida, on 100 tundi astuda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 11:40:46 vasta tsitaadiga

Millal w10 avatakse?

Tegin oma esimese rüüsteretke ära. Karukoopast läks paladin välja kusagil kell 9.. kõmpis minutit, kõmpis 20 - leidis tühja küla. Vaatas siia, vaatas sinna, külas nagu polnudki kedagi. Siiski vedeles kusagil puitu, rauda ja liiva, paladin tubli mees.. toppis siis kotid kola täis ning hakkas kodupoole tagasi astuma.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 11:42:14 vasta tsitaadiga

Mingi HV tribe ka olemas on juba?
Kui ei ole siis tehke keegi
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 11:46:10 vasta tsitaadiga

artur- kirjutas:
Mingi HV tribe ka olemas on juba?
Kui ei ole siis tehke keegi

Tribe tuleb siis, kui world 10 avatakse. Praegu pole mõtet teha, sest mängu alustamisel ei saa sa otseselt valida, KUHU küla tuleb. Avatakse world 10, teeme ühel ajal külad, tekkivad külad ka ühte kohta (umbes).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 26.07.2007 12:05:18 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Millal w10 avatakse?

Tegin oma esimese rüüsteretke ära. Karukoopast läks paladin välja kusagil kell 9.. kõmpis minutit, kõmpis 20 - leidis tühja küla. Vaatas siia, vaatas sinna, külas nagu polnudki kedagi. Siiski vedeles kusagil puitu, rauda ja liiva, paladin tubli mees.. toppis siis kotid kola täis ning hakkas kodupoole tagasi astuma.


No siiani on neid maailmu ca 1-1,5 kuulise vahega avatud, ehk siis augusti lõpu poole on vast oodata.
Anna paladinile mõni spear ka seltsiks, aitavad kotte tassida. Kui sa seal külas esimene olid, on arvata, et seal nii 500-600 ühikut igast sordist nänni on. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 16:40:03 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:
Anna paladinile mõni spear ka seltsiks, aitavad kotte tassida. Kui sa seal külas esimene olid, on arvata, et seal nii 500-600 ühikut igast sordist nänni on. :-P

Juba tehtud. Uurinvad tõprad ka teisi läheduses asuvaid külasid .p

Millal marketplace saab?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 26.07.2007 21:14:28 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
artur- kirjutas:
Mingi HV tribe ka olemas on juba?
Kui ei ole siis tehke keegi

Tribe tuleb siis, kui world 10 avatakse. Praegu pole mõtet teha, sest mängu alustamisel ei saa sa otseselt valida, KUHU küla tuleb. Avatakse world 10, teeme ühel ajal külad, tekivad külad ka ühte kohta (umbes).


Tegelikult - Ei teki : /, Sõpradega proovisime 6 tükki meist tegid ühel ajal ja täiesti erinevad kohad, kui me mingi päeva - pooleteist päeva pärast algust teeks, siis vb saaks lähestikku ja neid tegijaid peaks ikka sitaks olema : /
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 26.07.2007 21:50:46 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:
Timberg kirjutas:
artur- kirjutas:
Mingi HV tribe ka olemas on juba?
Kui ei ole siis tehke keegi

Tribe tuleb siis, kui world 10 avatakse. Praegu pole mõtet teha, sest mängu alustamisel ei saa sa otseselt valida, KUHU küla tuleb. Avatakse world 10, teeme ühel ajal külad, tekivad külad ka ühte kohta (umbes).


Tegelikult - Ei teki : /, Sõpradega proovisime 6 tükki meist tegid ühel ajal ja täiesti erinevad kohad, kui me mingi päeva - pooleteist päeva pärast algust teeks, siis vb saaks lähestikku ja neid tegijaid peaks ikka sitaks olema : /


No igatahes samale kontinendile tekivad nad küll kui külasid tehes piirkond sama määrata. Sellest rahvast, kus mina w8 mängin, tegid üle 30 inimese nii tunni jooksul w9 maailma oma külad ja enamus on suhteliselt lähestikku. Samas viskas ka nii kontinendi keskele kui äärtesse.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 21:54:41 vasta tsitaadiga

EKs.. praegu on ükskõik ka. W9 alles avati ja ega 10 niipea tule. Eeldan, et saame kõik W9s peksa, enamustele esimene kord.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 22:09:36 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
EKs.. praegu on ükskõik ka. W9 alles avati ja ega 10 niipea tule. Eeldan, et saame kõik W9s peksa, enamustele esimene kord.

Said voodis ka naisekäest peksa kui esimene kord oli? icon_lol.gif
Mis vahet sel on kas saame või ei saa. Cool ja actioni peab olema
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 26.07.2007 23:34:34 vasta tsitaadiga

Timberg, Käid korralikult sees, maintanced sarnast skoori nagu ümber, liitud clani kus on liikmeid sinu ümber, ei saa elusees peksa.

Kontinendi ühest äärest keskele on mingi 50 ruutu, teise äärde 100, kui su kaaslane sulle ikka mingi MIINIMUM 20-10 ruudu kaugusele ei saa siis eriti kasu pole, vb kuskil hiljemas mängus kus külasi üle võetud jõudsalt!

Umm, Kes vähegi huvi tunneb võiks allkirjaga seda topicut levitada hv.ee-s, et siis kui TW10 tuleb on täis omang icon_wink.gif

Kui keegi huvi tunneb ja 3-4 päeva liiga kaua tundub siis te eksite, sa võid ennast kuu aega hiljem ka korraliku lucky korral üles töötada, 7 päeva ei muuda mitte midagi eriti, vähe!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuuker
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 26.07.2007 23:41:04 vasta tsitaadiga

Unholy kirjutas:

Kontinendi ühest äärest keskele on mingi 50 ruutu, teise äärde 100, kui su kaaslane sulle ikka mingi MIINIMUM 20-10 ruudu kaugusele ei saa siis eriti kasu pole, vb kuskil hiljemas mängus kus külasi üle võetud jõudsalt!


See kasu seisneb siis selles, et kui mingi võõra rahva tegelane sind kottima hakkab, on nendel sinu kaugetel sõpradel võimalik taguda mingit selle teise rahva mängijat. Peale seda on tavaliselt kolm varianti: kas lõpeb sinu kottimine, vistakse too vend oma hõimust välja või puhkeb üldine sõda. Lihtsalt team peab tugev olema. Kirjutasin sellest ka eespool.

Mina liitusin world 8-ga ka ca nädal peale selle avamist. Oma kontinendil olen praegu võll aga üldises plaanis on koht seal 6000 kandis. Teised tegelevad juba nädala külade ülevõtmisega aga mina jõuan selleni ilmselt alles ülehomme. Lumepalli teema. World 9-ga liitumiseks on praegu küll viimane aeg.

Mängijad võiks oma külaksesd siia üles ka tähendada, oleks huvitav jälgida, kuidas kellelgi läheb. Mina ise:
jurakas village (515|508) K55


viimati muutis tuuker 26.07.2007 23:44:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2007 23:41:17 vasta tsitaadiga

tegin ka küla ära
x:655
y:416
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2007 08:44:07 vasta tsitaadiga

LAIR of the BEAR (613|432) K46
Olen mingis värdjatehõimus. Gildi juht ei tee absoluutselt midagi.

Aga mäng on lahe. Kui töös tuleb miskeid pause, mõnus korraks sisse-logida ja natuke rüüstada :)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2007 09:06:39 vasta tsitaadiga

Killhovens village 666/491 K46 thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2007 10:10:21 vasta tsitaadiga

Nendest koordinaatidest vast praktilist kasu pole, tuleb oodata uut maailma .P

Muide vanemad olijad. On soovitusi? Millal, mida arendada? Kui palju?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2007 11:50:58 vasta tsitaadiga

Kahte traibi on mind kutsutud

ühel on kirjas:

JOIN US - WE ARE SUCH NEWBS icon_lol.gif

GM Ryan invites you to the tribe 'Global Defense Initiative' Jul 27,2007 10:43
compuer invites you to the tribe 'The brotherhood of warlords'

Kumba minna siis ja kas on üldse mõtet?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2007 12:08:08 vasta tsitaadiga

Vali need, keda su ümber kõige rohkem on. Mu tribe on täiesti saamatu, olen seal lihtsalt selle tõttu, et umbes 8 liiget asuvad täpselt minu ümber, kõrval ja lähistel.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 27.07.2007 12:35:12 vasta tsitaadiga

tuuker kirjutas:

Mina liitusin world 8-ga ka ca nädal peale selle avamist. Oma kontinendil olen praegu võll aga üldises plaanis on koht seal 6000 kandis. Teised tegelevad juba nädala külade ülevõtmisega aga mina jõuan selleni ilmselt alles ülehomme. Lumepalli teema. World 9-ga liitumiseks on praegu küll viimane aeg.


Tuuker siis on sul asi küll väga aeglaselt läinud, ma liitusin mingi üle kuu peale avamist ma olen alla 3000 ja 2 küla ammu, siis arendasin sitaks, kohe varsti võtan 3. ka...

Timberg kirjutas:

Muide vanemad olijad. On soovitusi? Millal, mida arendada? Kui palju?


Algusesse tegin õpetuse... Kirjutan millalgi algusesse mida põmst teha kui 10-20 päeva möödas... Üldiselt kui sul ressursi majad mingi 14-18 on siis teed armeed, et hakata enda lähedal olevaid külasi kes ei mängi farmima,
Kasulik on teha ka kohe Stable mis vajab = ( Barracks (Level5) Smithy (Level5) Village Headquarters (Level10) ), et ehitada Scoute kellega rünnates saad ülevaadet palju külades ressurse/mehi on ja nii läheb sul suurem osa rünnakuid asja ette.
Kui su ressursi majad on 21-25 siis teed Pea maja LVL 20, Smithy 20 ja Market 10 ja hakkad noblema, Enne kui kedagi nobled teed vähemalt 300 axe kui too vend mingi armeetu on siis peaks nondest piisama.

PS! Ärge elusees noblege alla 1k punktist, noble raiskamine, noble hind suureneb iga korraga, isegi kui uuest külast teed 3. noble maksab samapalju kui kolm esimest.

Üritan selle sinna algusesse ka panna mõnede veaparandustega!

artur- kirjutas:
Kahte traibi on mind kutsutud

ühel on kirjas:

JOIN US - WE ARE SUCH NEWBS icon_lol.gif

GM Ryan invites you to the tribe 'Global Defense Initiative' Jul 27,2007 10:43
compuer invites you to the tribe 'The brotherhood of warlords'

Kumba minna siis ja kas on üldse mõtet?


Ikka sellese kellel rohkem külasi sinujuures on, neid tribe invitesi tuleb sulle veel palju, kõige mõttekam on alati sellese tribesse liituda kellel palju palju külasi just sinu lähedal on. Muidugi võid vaadata kaardilt enda ümbert kus suuremosa rahvast on ja siis saata liidrile kiri, et tahad ka sisse, kindlasti võtavad!

Veel PS! Küla peamajast saab alt vahetada küla nime, lõpmatuseni! icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Tribalwars mine lehele 1, 2, 3 ... 68, 69, 70  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.