Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Laptop - puhastada või mitte märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.12.2005 20:02:56 Laptop - puhastada või mitte vasta tsitaadiga

Jumbu: vaidluseks kippuv osa eraldatud sellest teemast: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=221346

Erm, kas keegi seletaks mulle, MILLEKS neid s6rmej2lgi sealt nyhkida? Mingi "obsession"? Minu isiklik arvamus on, et arvuti, nagu nimigi ytleb, on ARVUTAMISEKS. Milleks teda nyhkida nagu isane koer emast?
OK, LCD nyhkimisest ma saan veel kuidagi aru - kui pilt ikka v2ga enma l2bi paista ei taha, siis tuleb see tyytu töö ette v6tta. Aga kaas? Point?
Nagu mingi autopede kes veedab pyhap2eva oma saani vaha ja lapiga l2ikima lyyes? V6i mis v2rq on?

A. (On oma patja puhastanud 1 x - siis kui klaverisse kallatud kodu6lu hakkas trykkmist segama)

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2005 20:47:34 vasta tsitaadiga

mul on ta ka sitaga koos, aga ma ei kuulu sellesse klassi, nagu eelmised. icon_lol.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 08.12.2005 21:23:39 vasta tsitaadiga

kasvõi selleks, et läppar kotti ja ennast määrima ei hakkaks icon_wink.gif (esinduslikkusest ja muust ei viitsi pikemalt kirjutada..)
_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 08.12.2005 21:35:42 vasta tsitaadiga

OFFF, mõnele ei meeldi räpaseid/vms asju kasutada.
Endal ka peab kõik puhas olema
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2005 21:40:06 vasta tsitaadiga

IBM on osad masinad magneesiumsulam korpustega, mis on väga vastupidavad ja kerged (tehakse ka võidusõidu autode velgi)
On käinud ka jutud titaankorpustest, ise ei ole ühtegi kohand, ilmselt on eelnevaga segi aetud.
Puhtus on iga inimese personaalne teema.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 08.12.2005 21:41:35 vasta tsitaadiga

Ok mina ei vea ka enda l2pparit kaasas aga endale on vastik kui ta siin laual kuidagi r2pane tundub... Aga parim oleks t6esti sellele im plastik kummile spray mis m6eldud auto armatuuri puhastamiseks.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.12.2005 22:04:11 vasta tsitaadiga

Ahahhh... siis peab inimesel vist küll v2ga kummaline suhe oma l2pakaga olema, kui ta p88rab t2helepanu sellisele pisiasjale nagu korpuse seisukord.
Mis puutub esinduslikuse juttu - mina ikka arvasin, et l2pakas on töö, mitte EPUTAMISE vahend. A nohh... keelatud muidugi pole ka eputamiseks l2pats osta.

A.

to JP. tore teada, et peale minu veel m6ni pragmaatiline isik on.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oswald
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2004




sõnum 08.12.2005 22:16:32 vasta tsitaadiga

oleneb tööst ka veidi - välimus võib mõnel juhul pool võitu olla(inimestega suheldes - eks nad tõmbavad asjade eest hoolitsemisel vbolla paralleele ka tööasjade suhtes - nii lihtsalt on ). Kodus ma arvuti välimusele ka erilist tähelepanu ei pööra(hiljuti küll pesin klaveri ära, sest hakkas trükkimise ajal käte külge kleepuma icon_razz.gif )
_________________
Stirlits kõndis mööda öist Berliini. Äkitselt plahvatus ees, taga, paremal, vasemal...
"Dolby surround," mõtles Stirlits.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 08.12.2005 22:29:13 vasta tsitaadiga

oswald : anojah, seda küll, ma unustan vahel 2ra, et HV foorumit loevad ka paljud arvutikauged inimesed mitte ainult praegused ja tulevased bastardoperaatorid ja 2kkerid. "Seal maailmas" kus kodanikud lipsuga k2ivad on asjad vist jah pisut teist moodi. See on yks imelik koht, kus inimeste yle otsustatakse nende v2limuse, ja rahakoti paksuse, mitte vaimsete v6imete j2rgi ja tehakse muudki hullu. 6nneks ei pea sellega eriti tihti kokku puutuma icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2005 23:28:32 vasta tsitaadiga

Välimuse järgi oleks Õun isegi edevam vist.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zbx
Piiratud kasutaja
zbx

liitunud: 25.02.2004




sõnum 09.12.2005 00:58:09 vasta tsitaadiga

OFFF, leian et sinu väited ei ole argumenteeritud.

miks ma peaksin särki pesema kui ta hoiab ka s*tasena sooja?

loomulikult on asi töötamiseks, mitte limpsimiseks, aga kui sa pühid ekraanilt tolmu ja klaverivahelt saiapuru, siis mis perverssus see ibm'ile omase määrduva kaane puhastamine on?

kas peab kõik asjad viimase piirini laskma? kuni nupud ei liigu ja ekraan on pasakihi all?

ma lihtsalt ei viitsi rohkem kommenteerida, kuna sul ei ole õigustust ja mina pole "autopede".

Z.
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 09.12.2005 02:17:32 vasta tsitaadiga

Ja samuti mina ei salli kui mingi asjapuu mul näppude vahel mustem on kui mu enda näpud.
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.12.2005 09:08:46 vasta tsitaadiga

erkinem kirjutas:
Ja samuti mina ei salli kui mingi asjapuu mul näppude vahel mustem on kui mu enda näpud.


N2ppude vahel/all olev osa st. klaviatuur ei saa kuidagi olla mustem kui n2pud ise. See kulub ju suure kasutamisega peaaegu l2ikima.

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 09.12.2005 09:28:58 vasta tsitaadiga

Loomulikult puhastada, aga mõistlikkuse piirides ehk siis peale igat tekkinud näpujälge pole vaja paanikasse sattuda.
Muu mustuse suhtes peaks ise hoolikam olema - kui küpsist ei söö klaviatuuri peal, siis pole ka puru vaja taga sealt ajada.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.12.2005 10:10:49 vasta tsitaadiga

zbx kirjutas:
OFFF, leian et sinu väited ei ole argumenteeritud.

miks ma peaksin särki pesema kui ta hoiab ka s*tasena sooja?

loomulikult on asi töötamiseks, mitte limpsimiseks, aga kui sa pühid ekraanilt tolmu ja klaverivahelt saiapuru, siis mis perverssus see ibm'ile omase määrduva kaane puhastamine on?

kas peab kõik asjad viimase piirini laskma? kuni nupud ei liigu ja ekraan on pasakihi all?

ma lihtsalt ei viitsi rohkem kommenteerida, kuna sul ei ole õigustust ja mina pole "autopede".

Z.


Kui mina veel noor olin, siis kutsuti noormehi, kes ennast lakkusid, l6hnastasid, kreemitasid ja riietusele suurt t2helepanu p88rasid ning igasugu trendiv2rke kandsid, PEDERASTIDEKS.
Analoogia p6hjal kutsutakseka arvutilakkujaid, sinise-ledi-mehi ja muid selliseid tegelasi "pededeks"
kellapeded, casemodipeded, jahutuspeded jne. Kui kellamisel ja jahutamisel v6ib veel mingit 6hk6rna pointi leida, siis muu on puhas "vaimne onanism" arvuti k6rval (kallal).
OK, see on muidugi minu arvamus, aga ma pole ka ainus selle esindaja. Enamik inimesi, keda ma isklikult tunnen, ei p88ra sellisele PISIASJALE nagu korpuse seisund mingit t2helepanu.
Huvitaval kombel, needsamad tyybid p88ravad v2gagi suurt t2helepanu arvutava kasti sisemusele ja hingeelule.
Millegip2rast ei nuta neist ykski HV foorumis, et viirus tuli sisse... et see-v6i-teine asi ei k2i, et "l2ks katki" jne. jne.
Kas pole huvitav nyanss.

A.

P.S. zbx - tegemist on yldise aruteluga, mitte konkreetselt sinu kohta k2ivate v2idetega. Sinu kirja tsiteerisin ma selle p2rast, et seisukohtade v2lja toomine sobis ka sulle vastuseks.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.12.2005 10:35:23 vasta tsitaadiga

... ma ei usu, et siinkohal sõna võtnud kasutajatest, keegi sedavõrd esteet oleks, et teda lausa sellepärast ükskõik milliseks *.pedeks tembeldada. Igal inimesel on oma personaalne elementaarse puhtuse tunnetus, mis võib väljenduda väga erineval moel ja erinevates valdkondades. Kõik oleneb, mida keegi tähtsaks peab, mõnele meeldib väline, mõnele sisene ilu, kuid üksteist oma eelistuste pärast halvustada on ikka äärmiselt lapsik ja küündimatu ...
_________________


viimati muutis DigeBeni 09.12.2005 10:36:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hilton
HV kasutaja
Hilton

liitunud: 28.11.2001




sõnum 09.12.2005 10:37:42 vasta tsitaadiga

Kuidas kutsuti neid tegelasi, kui sina veel noor olid, kes sitaste riiete, kasimata oleku ja ülbe käitumisega silma paistsid?! Anti-pededeks...?
_________________
There are no weapons of mass destruction. Just Chuck Norris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.12.2005 10:54:46 vasta tsitaadiga

Hilton kirjutas:
Kuidas kutsuti neid tegelasi, kui sina veel noor olid, kes sitaste riiete, kasimata oleku ja ülbe käitumisega silma paistsid?! Anti-pededeks...?

Punkarid icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 09.12.2005 10:58:27 vasta tsitaadiga

Hilton kirjutas:
Kuidas kutsuti neid tegelasi, kui sina veel noor olid, kes sitaste riiete, kasimata oleku ja ülbe käitumisega silma paistsid?! Anti-pededeks...?


Ei kutsutudki kuidagi... miks peaks normi kuidagi eraldi "kutsuma"?
Muide, ma pole kunagi v2itnud, et tingimata peaks "sitane" olema. Ma viitasin selle esimese l6iguga rohekm sellele, et normaalne mees ei p88ra ERALDI t2helepanu sellistele "naiselikele" pisiasjadele nagu riiete br2nd (tootja), v2rvide kokkusobivus (must,hall ja indigosinine v2rv, muide, sobivad absoluutselt k6igega st. k6igi teisete, mustade, hallide ja indigosiniste toonidega), seisukord v. puhtusaste. Kui puhtus- v. katkisusaste m88dub teatavast kriitilisest piirist, siis torkab see ISE silma, ilma spetsiaalse uurimiseta ja siis tuleb ilmselt ette v6tta k2ik riidekapi juurde ja sealt midagi rabada.

A.

P.S. Punkar olla pole ka sugugi lihtne, peab ennast neetima ja juuksed roheliseks v2rvima ja pl2gaga harjakas ajama... mina küll ei viitsi nii palju j2nnata, pealegi oli 6ige aeg "punki panna" circa 15 aastat tagasi - t6si küll, siis sai seda hobi korras "pyhap2evapunkarina" ka pisut tehtud.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vulcan
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2002




sõnum 09.12.2005 11:25:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui puhtus- v. katkisusaste m88dub teatavast kriitilisest piirist, siis torkab see ISE silma, ilma spetsiaalse uurimiseta ja siis tuleb ilmselt ette v6tta k2ik riidekapi juurde ja sealt midagi rabada.


Hehe, OFFF paneb ikka heal OFFF-i tasemel. Kui sind ei oleks, siis oleks HV palju igavam muideks.

Põhimõtteliselt olen nõus aga. See "norm" on ikkagi erinevates olustikes erinev. Näiteks see mis on "normaalne" kodus arvutiekraani ees istudes ei ole "norm" tehaseliini juures ja ei ole "norm" laulupeol dirigeerides. Need "norm"-id on erinevad, kuna erinevaid tegevusi saab sooritada ühe "norm"-iga efektiivsemalt kui teisega. Näiteks Ferraarisid müüa saab efektiivsemalt läikiva läpparikaanega.

Või siis näide veidike lähemast valdkonnast sulle OFFF icon_razz.gif . Rääkisin hiljuti ühe sõbraga kellel ettevõttes taheti teatud tööprotsesse automatiseerida. Selleks võeti ühendust mingi tarkvarafirmaga, kes siis lendas kohale. Esimene kokkusaamine oli OK, siis oli kohal "projektijuht" ja "programmeerija". Edasi aga võttis kogu initsiatiivi üle see "programmeerija" (hakkas tegelema analüütiku töökohustustega). Ja siis see sõber mul iga päev hädaldas (kuna tema oli pandud kliendipoolseks kontaktiks) et krt. jälle istusin päevläbi higist haiseva ja karvase programmeerijaga. Et. "raske on teemale keskenduda" kui tuba higihaisu täis on. St. analüütiku töö jaoks on teised eeldused kui programmeerijal.

Lisaks veel siia see et hügieenist tegelikult ei olene ju sinu oskused teatud valdkonnas. St. kõva higihais ei anna sulle veel taset programmeerimises nii nagu kõva hügieen ei tee sinust automaatselt head suhtlejat. A muidu huvitav arutelu siin icon_biggrin.gif .

PS: Ise olen samuti programmeerija/analüütik/projektijuht - ühesõnaga multifunktsionaalne idioot.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
muhvn
Kreisi kasutaja
muhvn

liitunud: 28.10.2002




sõnum 09.12.2005 12:22:07 vasta tsitaadiga

Eks ole teatud ametikohti kaa kus saab kaltsuna tööl käia aga ametisuhtluses inimestega on parem, kui käitutakse väljakujunenud norme austades ja puhtalt riietudes. Samuti on viisakas kui presentatsiooni tehes ei ole su arvuti nõgine ega ekraan näpujälgi täis, eriti kui pole projektorit vaid kui su läppar ongi selle jaoks. Kuidas kutsuda aga neid kes tegelevad casemodiga selle kohta peaks juba njah kui inimesel aega üle on siis võib ju ka kasti seinad läikime nühkida.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.12.2005 12:54:53 vasta tsitaadiga

to vlucan : need EI OLE t6esti p88rdteoreemid, nagu Sa 6igesti mainid, aga kas MINA olen seda v2itnud??? Ei ole ju!!!
Ma v2itsin ainult seda, et T6esti K6vad Mehed enamasti ei tegele selliste pisiasjadega nagu enda v6i arvuti pidev "lakkumine".
Enamasti pole neil ka isiklikku elu, naist ega lapsi. Nad elavad ITle ja "tavaline itimees" ei saa iial nende tasemele ligil2hedalegi.
Ei, 2rme hakkamegi parem r22kima juttu: "aga mina tean tippmeest sel-ja-sel alal, kes on t2iesti normaalne"
Konks on selles, et YHEL kitsal erialal v6id sa olla "tippmees" ja sul j22b ruumi/aega ka isiklikuks eluks. Aga T6elised Itimehed on tippmehed peaaegu IGAL alal.
Nad on UNIVERSAALSED - WANist progemiseni, multimeediast elektroonikani. Oskavad k6ike v. kui ei oska, siis 6pivad imelyhikese ajaga selgeks.

Teistele: teeme k6igepealt selgeks, kas me r22gime itimeestest v6i "tavalistest inimestest". Kuidas yks myygineeger-markedroid v2lja n2eb, see mind t6tt-ytleda ei huvita. Enamgi veel - ma ei pea "pasteedipuhujaid" (myykarid, PR konsultandid, reklaamigurud jne. jne.) yldse inimesteks. Nad EI LOO mingit v22rtust vaid parasiteerivad yhiskonna seljas v22rtust VAHENDADES. Ma ei n2e mingit p6hjust, miks sellistest peaks siin teemas yldse arutama icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 17.12.2005 13:36:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

T6esti K6vad Mehed enamasti ei tegele selliste pisiasjadega nagu enda v6i arvuti pidev "lakkumine".



Siis ma nägin eile ühte Tõesti Kõva Meest Ühispanga liftis. Sõitsime koos head 11 korrust. Tema sõitis lausa keldrisse.
Siiani on ninas ühe tõeliselt kõva mehe "lõhn" icon_mad.gif
Neil võiks eraldi kõvade meeste lift olla, sest üksteist nad vaevalt häirivad oma lõhnaga/välimusega
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OFFF
HV veteran
OFFF

liitunud: 29.07.2004




sõnum 17.12.2005 14:52:30 vasta tsitaadiga

MP: mis teha, tuleb 2ra kannatada. Nali on selles, et TK itimehel pole makspowerseid tarvis, aga makspowersitel oma asjade k2ima saamiseks TK itimehi on icon_wink.gif

A.

_________________
Õnnelikul malakamaal ei nuteta! Parem käsi abistab. Sõidame!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vulcan
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2002




sõnum 17.12.2005 15:07:14 vasta tsitaadiga

Tegelt tean ühte EKIT-i (Eriti Kõva ITimeest), kellel olla isegi naissõber olnud icon_smile.gif . Nüüd läks Skypesse tööle ja väidetavalt mingi suvalise raua peale (mingi embedded junn mida ta esimest korda nägi) mingi tarkvara (mida ta samuti esimest korda nägi) teise tööpäeva lõunaks tööle kompileerinud. Loomalikult ilma manuaale lugemata. Sellised jutud siis õigest EKIT-ist.

Ise vist ma EKIT kategooriasse ei kuulu - elektroonika poole pealt kukuvad oskused ikka täiesti ära. Ja tegelikult on EKIT-il samuti vaja maxpauersi võimeid - vaata mida Skype kutid (see põhituumik) teevad. Ühesõnaga saab olla korraga EKIT ja MaxPauers (MP), lihtsalt VÄGA VÄHESED suudavad seda icon_wink.gif.


viimati muutis vulcan 17.12.2005 15:09:01, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Laptop - puhastada või mitte mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.