Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1904, 1905, 1906 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 13:24:23 vasta tsitaadiga

Inspiro, ära ise uduta. icon_lol.gif

HDMI versioonil pole mingit seost KAABLI versiooniga. Kaablitel pole versioone. icon_lol.gif

Sinu enda antud lingilt:
>> Can existing HDMI cables support the higher bandwidths of HDMI 2.0 Specification?
- Yes, existing High Speed HDMI Cables (wire only) will support the new higher bandwidths (up to 18Gbps).

>> Does HDMI 2.0 require new connectors?
- No, HDMI 2.0 uses the existing connectors.

>> Does HDMI 2.0 require new cables?
- No, HDMI 2.0 features will work with existing HDMI cables. Higher bandwidth features, such as 4K@50/60 (2160p) video formats, will require existing High Speed HDMI cables (Category 2 cables).

"High Speed HDMI Cables" on defineeritud juba HDMI 1.4 jaoks ja ajal.
Järelikult eelmise Arrisega oli kaasas "Standard" taseme kaabel. Või midagi mis väitis end "High Speed HDMI Cable" olema aga seda tegelikult polnud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 22.11.2018 13:24:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 22.11.2018 13:34:23 vasta tsitaadiga

arvestades, et eelmise arrise spec räägib ka 1080p väljundi võimalusest, siis sellega standard kaabli kaasa panemiseks peaks ikka päris rumal olema.

hdcp-l pole kaablitega mitte mingit pistmist.

kaablil ja kaablil on muidugi vahe.
ka hdmi on sellest aru saanud ja kaablite jaoks on nüüdseks sertifitseerimise programm olemas: https://www.hdmi.org/manufacturer/premiumcable/faq.aspx
see on siiski natukene teine asi kui hdmi versiooni jaoks vajalike kaablite nõuded.

tegelikult peaks siis siinsete väljaütlemiste valguses oma uue arrisega premium high speed sertifitseeritud kaabli kaasa nõutama? icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 15:34:49 vasta tsitaadiga

Sai siis lõunast jälle lülitud asja ja ikka jebis mitu mintsa enne kui pilt tuli. See kas CEC sees või väljas ei muuda midagi - mul see ei toimi ka - ükskõik kas panna siis sõltuma boks telekast või vastupidi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 17:39:33 vasta tsitaadiga

Auron, CEC mul toimib ilusti. Hetkel on siis korra jamanud. Eks ma kisendan jälle kui uuesti jamab. Kõige kummmalisem oligi see, et VIP1113 järgipanek ei lahendanud minu puhul probleemi.
Võimalik ka, et minu puhul oli tegu hoopis mingi teise bugiga aga kahtlen selles. Kõige naljakam on asja juures see, et kui uut boksi võttes ütlesin teenindajale, et testin nädalakese, siis ta ütles, et see on meil juba testitud ja kasutusvalmis. Tuletasin siis meelde, et telekaid on turul mustmiljon ja see mis toimib ühega ei pruugi toimida kõigiga icon_wink.gif . Telia ei saagi puhtfüüsiliselt testida kõiki kombinatsioone. Ega see pole näritud õun sul, et on teatud kindel hulk seadmeid ainult.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 19:21:11 vasta tsitaadiga

Noh - ütleme nii, et kui väga konkreetset konkreetset probleemi ilmneb mitmetel inimesel siis mingi tark tegelane peaks suht hästi suutma välja raalida milles jama.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 19:36:25 vasta tsitaadiga

Auron, google "sinu teleka mudel hdcp 2.2 error" ei anna mingeid vasteid? Ehk on ka teistel mõne seadmega probleeme olnud?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agox57
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2010




sõnum 22.11.2018 20:03:46 vasta tsitaadiga

Ei tea kas olen ōnnelik inimene vōi on mul lihtsalt vedanud.Olen omanud kōike digibokse mida Elion nüüdne Telia on pakkunud isegi salvestavat.Kōik on siiani töötanud normalselt,millegiüle siiani kurta ei saa mōlemad arrised on ja olid ühendatud läbi Sony kodukino Täpset kodukino marki ei mäleta aga maksis üle 900 euro,niiet kallima otsa oma.Kōik puldid mis boksidega kaasas on olnud on lülitanud korraga tööle nii kodukino, teleka (mis on Samuti Sony kuskil 5 aastat vana)Samuti lülituvad ühe nuppule vajutusega välja.Sisse lülitades kasutan nuppu Telia Tv välja
Lülitades Tv nuppu Isegi digiboks lülitub sisse välja koos teleka ja kodukinoga.Vōibolla Kellel ei tööta korralikult on asi neti ühenduses ise oman 200 alla 200 üles internet kiirust.See on muidugi minu arvamus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 22.11.2018 22:09:30 vasta tsitaadiga

Päris üllatav lugeda, et nii palju Sonysid. Reaalselt klientide juures käies on Sony telekaid umbes 5% või vähem, ja needki on kõik LCD algusaegadest pärit mudelid.
(Mul endal on ka ca 8a vana Sony, siiamaani kõik boksid ideaalselt toiminud. CEC toimib uue boksiga veel kõige paremini, alati lülitab nii nagu peab).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 22:18:11 vasta tsitaadiga

DamienDK, probleeme pildiga kipub olema vist ennekõike 4K võimelistel seadmetel. "LCD algusaegadest pärit mudelid" ja su "8a vana Sony" vaevalt seda on.
Neil kel probleem 4K telekaga võiksid võimalusel proovida ka mõnda muud 4K signaaliallikat et mismoodi nood käituvad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.11.2018 00:53:24 vasta tsitaadiga

DamienDK kirjutas:
Päris üllatav lugeda, et nii palju Sonysid. Reaalselt klientide juures käies on Sony telekaid umbes 5% või vähem, ja needki on kõik LCD algusaegadest pärit mudelid.

Igatahes on hea lugeda, et need LCD "algusaegade" kümmekond aastat vanad Sony telekad on kõik heas töökorras.
Vähem neid osteti jah võrreldes tolleaegsete GoldStaaridega, mis reeglina on prügimäel.
Huvitava faktina võib välja tuua, et esimene värviline LCD teler toodeti Sharpi pool 1988 ja ekraan oli 14".
LCD telekate põhitootjad alguses olidki Sharp ja Sony.
2009 olid kuni 42" LCD ekraanid juba domineerivad telekaturul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 03:20:08 vasta tsitaadiga

Esimest korda nägin ilma kineskoobita telerit eestis müügil kusagil 90-ndate keskel. Tõenäoliselt oli see plasma, suuruselt nii umbes 32", aga võib olla ka palju väiksem. Täpselt enam ei mäleta. Hind oli sellel üsna utoopiline ja jäi kuhugi 200 000 EEK kanti icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 10:47:57 vasta tsitaadiga

Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü kasutajaid jube vähe järgi jäänud? Või olen ma blacklistis :-p
tsitaat:
Digiboks Motorola VIP1003 (MB*********): diagnostika ebaõnnestus.
Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse.

Taaskäivitatud korduvalt. Tuhkagi.
Pilt on ees.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2018 10:48:20 vasta tsitaadiga

hard reset vms ka ei aita?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 11:00:41 vasta tsitaadiga

Ei
Vaatab peale lõunat, ehk viitsib esindusse kõmpida. Kuigi ma ei tea, mis volitused neil on näiteks hokilitri tasuta rendile andmiseks vms
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2018 11:01:37 vasta tsitaadiga

Las lükkavad esinduses juhtme taha laadivad uue peale. Kui ei saa, siis küsi tasuta arris icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Online

sõnum 24.11.2018 11:13:25 vasta tsitaadiga

p2ep, 123 on tegelikult ka nädalavahetusel täiesti olemas, kodulehel ka kirjas, et 10-21 laupäeval ja pühapäeval thumbs_up.gif
Pakun huupi, et äkki on sul thomsoni ruuter? Kui jah, siis thomsonile reset(külje peal on reses nupp, seda vaja 10 sekundit all hoida), digiboksile restart, ootad kuni vana menüü tuleb ette ja proovi uuesti vana puldi peal tagasi nuppu vajutada.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 24.11.2018 12:02:55 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Olen kolmel päeval järjest katsetanud oma Motorolale uut menüüd peale lasta kahe puldiga vehkides - "praegast ei saa" ja kogu lugu.
123 teenindab kah ainult tööpäeviti, ilmselt on vana menüü kasutajaid jube vähe järgi jäänud? Või olen ma blacklistis :-p
tsitaat:
Digiboks Motorola VIP1003 (MB*********): diagnostika ebaõnnestus.
Probleemide korral soovitame teha digiboksile taaskäivituse.

Taaskäivitatud korduvalt. Tuhkagi.
Pilt on ees.


Mul digiboks ka kogu aeg sama errorit andud, kui diagnostikat teha. Ise ei hakka uuele menüüle minema, äkki ei panda ikka kinni veel icon_biggrin.gif. Eks esmaspäeval paistab.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2018 12:52:35 vasta tsitaadiga

Nagu enne mainiti 99% ruuteri sätete keiss.
Kindluse mõttes katsetasin viimastel päevadel klientide juures ja kahe puldiga sai kenasti uue menüü peale.

Teie puhul on lihtsam järgida foorumlaste juhendit vana puldiga digiboksi tühjaks tegemise osas ja siis saabub uus menüü.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 15:21:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:


1. mida tavaklient teeb, helistab 123 ja konsultant tallab nuppu ja uus menüü 5min jooksul ees.
2. mida spets kohapeal teeb, võtab vana puldi ja hoiab MENU nuppu ning ühendab boksi vooluvõrku, kustutab seadmest softi ja laetakse peale TeliaTV menüü.


Kui kaua seda MENU nuppu peaks muljuma?
Proovitud paar sekundit, 10 sekundit, pool minutit, minut - kõik lõpeb mummude lugemise, vana menüü ja pildiga (vahepeal promotakse uut nutit).
Ruuter? - teine boks - Arris - töötab uue menüüga
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2018 15:43:11 vasta tsitaadiga

p2ep, kindluse mõttes vajuta vana pult ka enne "stb" reziimi mida ta üldiselt on ja siis järgi juhendit, hoiad menu nuppu ja ühendad boksi vooluvõrku, avaneb sinine menüü.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 24.11.2018 17:07:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
p2ep, kindluse mõttes vajuta vana pult ka enne "stb" reziimi mida ta üldiselt on ja siis järgi juhendit, hoiad menu nuppu ja ühendad boksi vooluvõrku, avaneb sinine menüü.

Enesest mõistetavalt on pult STB režiimis.
Sain helpdeski kätte, lugesin ette mis teinud olin. Lubas teha kaugelt ruuterile reseti ja boksile uue menüü peale ajada.
Panin ise kodust ajama. Tagasi tulles ikka vana menüü.
Proovisin MENU nuppu litsuda - ikka ei mingit tulemust. Järgmisena katsetasin kahe puldiga vehkimist ja ennäe - õnnestus.

/ ja nagu teada - boks uimane kui sügisene kärbes.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011




sõnum 24.11.2018 18:45:38 vasta tsitaadiga

kellelgi minutv-ga hetkel probleeme pole, mul ei liigu üldse miskit enam. Saated käima ei hakka, nagu oleks stop koguaeg peal.

Kui üldist juttu veel ajada siis siiani käis telekas pilt läbi samsungi ja telia äppi, aga lõpuks pressiti digiboks peale, kuna äppi enam ei uuendata vms, mingi jama. Kuramus sellep sai üldse telia võetud, et ei peaks mingi digiboksiga maadlema.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2018 18:52:56 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Kui üldist juttu veel ajada siis siiani käis telekas pilt läbi samsungi ja telia äppi, aga lõpuks pressiti digiboks peale, kuna äppi enam ei uuendata vms, mingi jama. Kuramus sellep sai üldse telia võetud, et ei peaks mingi digiboksiga maadlema.

Selle vastu on ju veel hetkel rohtu, mingid alternatiivsed coax lahendused hetkel veel toimivad..kauaks ei tea.. kui sa just Teliaga eluaegset lepingut ei sõlminud.
Samas ütle otse, et äpiga maadlemine oli hullem kui uue digiboksiga mis vaikselt omaette teleri taga tiksub.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riiks
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 24.11.2018 20:18:00 vasta tsitaadiga

Mul siis siuke mure, et telia puldist (ilma numbriteta) digipoxi (Motorola 1003) käivitades, käivitub ilusti telekas LG ja Yamaha kodukino. Aga ainukene probleem on, et kodukino ei võta kõlareid taha - heli on puudu. Kas mingit kavalat rohtu on selle vastu?
Tundub nagu koos avanedes digipox ja kodukino ei suuda andmeid vahetada - muidu kui üks nendest on eelnevalt avatud, siis probleemi ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.11.2018 20:23:52 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Samas ütle otse, et äpiga maadlemine oli hullem kui uue digiboksiga mis vaikselt omaette teleri taga tiksub.


Sul endal ju ka äpiga teler, millega sa seal siis päevast päeva maadlesid ? icon_rolleyes.gif
Mul pole samsaga kordagi äpiga maadlemist olnud, selle aja mis minu käes olnud, on kõik ilusti töötanud. Samas tõele au andes sain ma selle teleka siis, kui Telia oli juba äpi arendamise ära lõpetanud. Selles võib ka põhjus peituda. icon_cool.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1904, 1905, 1906 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.