Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Vega seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 101, 102, 103  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 01:01:57 vasta tsitaadiga

Mõned päevad nüüd Pro driveritega elatud, kõik tundub toimivat.
Driveri paigalduseks tuli arvutist eemaldada 280X, sellega koos ei õnnestunud Pro sätetesse siseneda.

Et oleks näha kui palju paremini on optimeeritud Pro driver, jooksutasin Specviewperf 13 testi jaoks mõlemas modes samadel kelladel. Pro modes otse klokke muuta ei lase, aga läbi registri annab takte/volte modida ilusasti.


Häirivaks oli see, et Pro modest Adrenalin modesse ümberlülitamine võtab aega tublisti üle minuti. Kuna restart parallelsesse Windowsisse on kiirem, tõstsin Autodeskid ja Solidworksi sinna ümber.
Ja kuna tavaliselt kütab Vega kaevates tuba ja mõttetu wattman kaevurprogrammiga hästi läbi ei taha saada, tuleb nüüd iga kord biose lülitit näppida.

Sügav kummardus AMDle tasuta perfi pakkumise eest igastahes beer_yum.gif

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 20.11.2018 02:28:53 vasta tsitaadiga

Mida siis plaanid ette võtta?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 12:53:15 vasta tsitaadiga

Viilutaja, see post oli jätkuks mu viimasele postitusele eelmisel lehel, enam pole miskit ette võtta - tehtud!

Kokkuvõtvalt: referents Vega 64 on flashitav 8GB FE-ks, mis võimaldab kasutada Pro drivereid. Hetkel kõik toimib, eks näis kas AMD tulevaste driveri uuendustega selle exploiti kinni keerab.

Huvitav, et lääne foorumites sellele häkile tähelepanu pole pööratud. Hetke seisuga on Radeon Pro WX 9100 või Vega FE ostmise ainus point ekstra 8GB mälu ja WX 8200 poindiks sama kogus, aga ECC-ga mälu.

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 20.11.2018 14:11:22 vasta tsitaadiga

hempadonok kirjutas:
Viilutaja, see post oli jätkuks mu viimasele postitusele eelmisel lehel, enam pole miskit ette võtta - tehtud!

Kokkuvõtvalt: referents Vega 64 on flashitav 8GB FE-ks, mis võimaldab kasutada Pro drivereid. Hetkel kõik toimib, eks näis kas AMD tulevaste driveri uuendustega selle exploiti kinni keerab.

Huvitav, et lääne foorumites sellele häkile tähelepanu pole pööratud. Hetke seisuga on Radeon Pro WX 9100 või Vega FE ostmise ainus point ekstra 8GB mälu ja WX 8200 poindiks sama kogus, aga ECC-ga mälu.


Jah, ma nägin seda eelmise lehe postitust. Lihtsalt mõtlesin, et sul omal on kohe mingi use-case ka. Hetkel siis lihtsalt testisid, et kas on võimalik ikka?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 14:37:55 vasta tsitaadiga

"Tavaperfi" ei mõjuta?
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2018 22:51:15 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
hempadonok kirjutas:
Viilutaja, see post oli jätkuks mu viimasele postitusele eelmisel lehel, enam pole miskit ette võtta - tehtud!

Kokkuvõtvalt: referents Vega 64 on flashitav 8GB FE-ks, mis võimaldab kasutada Pro drivereid. Hetkel kõik toimib, eks näis kas AMD tulevaste driveri uuendustega selle exploiti kinni keerab.

Huvitav, et lääne foorumites sellele häkile tähelepanu pole pööratud. Hetke seisuga on Radeon Pro WX 9100 või Vega FE ostmise ainus point ekstra 8GB mälu ja WX 8200 poindiks sama kogus, aga ECC-ga mälu.


Jah, ma nägin seda eelmise lehe postitust. Lihtsalt mõtlesin, et sul omal on kohe mingi use-case ka. Hetkel siis lihtsalt testisid, et kas on võimalik ikka?

Jah, leiva teenimiseks ise ei vaja, hobi korras kasutan Fusioni/Meshmixerit/Solidworksi kus Pro driverite optimiseeritus abiks.
Mingid tilulilud on seal driverites ka video töötlemiseks, aga põhiliselt siiski jõudluse kasv 3d-modelleerimises. Kõige suurem vahe võrreldes tavalise driveriga tuli snx-03 testis(Siemens PLM), kus jõudlus oli 6 korda suurem:


rmc, gaming modes ei mõjuta, sain isegi Vega 64 tõstetud SoC klokiga registrifaili otse kasutada.

PS. Kui keegi soovib Pro driverit 64 peal proovida, aga ei viitsi liialt süveneda, siis andke märku. Ma ei pruugi koheselt vastata, aga paari ööpäeva jooksul leian ikka aja. Sama kehtib ka praeguste Pro driveri kasutajate suhtes, kui te pole oma kaardi ülekuumenemisega rahul, andke märku, lahendused on olemas...

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2018 23:11:21 vasta tsitaadiga


Link


https://www.gamersnexus.net/guides/3399-best-workstation-gpus-2018-for-adobe-premiere-autocad-vray-and-more
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 00:22:17 vasta tsitaadiga

FE'ks flashitud Vega puudu sealt.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 00:26:09 vasta tsitaadiga

Liiga uus teema, ma arvan. Peab küsima.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2018 16:06:02 vasta tsitaadiga

Selles ülevaates võib fläshitud 64 võrrelda wx8200(Vega 56 8GB ECC mäluga) tulemusega. Ainult et ei tea, kas wx8200 undervolt/oc on sama lihtne kui FE 8GB puhul.
_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 23.11.2018 17:07:20 vasta tsitaadiga

Saksa Amazonis saab reference Vega56 345 euroga.

https://www.amazon.de/AMD-AXRX-VEGA-56-8GBHBM2-3DH-Grafikkarte/dp/B0756LHHMQ/ref=sr_1_10?s=dmusic&ie=UTF8&qid=1542981854&sr=8-10&keywords=AMD+Vega
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 27.11.2018 22:29:15 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt tammujuusrelik küsimus, aga mida see boost clock ütleb ja millal see realiseerub? Kas ainult ülekellamisel v ka juhuslikult siis kui vaja?

Furmarki testis jooksis 1174 MHz peal ja max temp mis tuli oli 76C, ventikas oli põhjas. Tegemist siis blower Vega 64-ga.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.11.2018 22:34:40 vasta tsitaadiga

Furmark on power virus, ei ole indikatiivne reaalse koormuse kohta ja saavutatavatest sagedusest reaalsel koormusel.

Pane mängu taustale logima, hwinfo64 näiteks, ning vaata pärast mis temperatuurid ja sagedused olid.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.11.2018 08:20:22 vasta tsitaadiga

furmark kui powervirus on üsna ajast ja arust väide.
korralikult gpu najal elavad mängud on gpu-le raskemad kui furmark, takti mõttes. mõlema tootja kaardid istuvad power limitis niikuinii.

mu vega64 lasi stockis 300w piirangus 1460mhz furmarkis.
nii mõneski mängus oli takt väiksem. rise of the tomb raider näiteks too hetk, täna shadow of the tomb raider peaks olema samamoodi.
aots näiteks klokkis veel tunduvalt madalamale.

volado kirjutas:
Furmarki testis jooksis 1174 MHz peal ja max temp mis tuli oli 76C, ventikas oli põhjas. Tegemist siis blower Vega 64-ga.
krt, sul peab seal midagi valesti olema. kunagi oli mingi teema p6/p7 mitteapplyimisega mingitel tingimustel, see?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volado
HV kasutaja
volado

liitunud: 13.12.2010




sõnum 28.11.2018 09:12:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:


mu vega64 lasi stockis 300w piirangus 1460mhz furmarkis.

volado kirjutas:
Furmarki testis jooksis 1174 MHz peal ja max temp mis tuli oli 76C, ventikas oli põhjas. Tegemist siis blower Vega 64-ga.
krt, sul peab seal midagi valesti olema. kunagi oli mingi teema p6/p7 mitteapplyimisega mingitel tingimustel, see?


Ise mõtlesin ka, et peaks suurema takti saama kui baastakt, midagi tundub kinni keeratud v valesti tõesti. Kas selle p6/p7 kohta leian infot kui kaesoleva teema läbi sirvin?

anubis kirjutas:


Pane mängu taustale logima, hwinfo64 näiteks, ning vaata pärast mis temperatuurid ja sagedused olid.


Kas võin paluda, et teeksid ise ka Furmarki läbi? Meil on “samast pesakonnast” Vegad - mõlemad ostsime samast kohast. Saaks võrdluse kas on sama probleem. beer_yum.gif

Vabandan kui liiga OTks läheb.

_________________
aeglaselt gurustuv tammjuuser
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 28.11.2018 12:22:02 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
furmark kui powervirus on üsna ajast ja arust väide.
korralikult gpu najal elavad mängud on gpu-le raskemad kui furmark, takti mõttes. mõlema tootja kaardid istuvad power limitis niikuinii.

mu vega64 lasi stockis 300w piirangus 1460mhz furmarkis.
nii mõneski mängus oli takt väiksem. rise of the tomb raider näiteks too hetk, täna shadow of the tomb raider peaks olema samamoodi.
aots näiteks klokkis veel tunduvalt madalamale.

volado kirjutas:
Furmarki testis jooksis 1174 MHz peal ja max temp mis tuli oli 76C, ventikas oli põhjas. Tegemist siis blower Vega 64-ga.
krt, sul peab seal midagi valesti olema. kunagi oli mingi teema p6/p7 mitteapplyimisega mingitel tingimustel, see?


See oleneb väga palju mängust. Mul näiteks Heaveni benchis läks harva üle 1500mhz Vega64, mingit piirajat ka ees polnud. Samas 3DMark FireStrike's jookseb ilusti 1670-1715 välja. Ning TimeSpy's hoiab ilusti 1715-1735 vahel coret.
Ning Forza Horizon 4 puhul hoidis stabiilselt 1750mhz takti icon_biggrin.gif Alla 1730mhz ei läinud.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.11.2018 12:33:22 vasta tsitaadiga

oleneb küll. aga sellegipoolest on furmarki tüüpi stabiilne raske koormus overclockimisel asendamatu. selle koormuse täpne raskuspunkt on vähem oluline kui stabiilsus.
mida ma oma kommentaariga silmas pidasin on just voolutarbe osa. furmark ei ole juba paar põlvkonda hullem kui reaalsed mängud, kaartide/gpude power management toimub üsna laitmatult.
lisaks siis ei mõjuta see ka takti enam nii karmilt kui mõni reaalne mäng või rakendus. reaalses elus proovitud, nähtud.

lõpliku stabiilse oc jaoks on vaja erinevaid asju proovida niikuinii. nii pascali, vega kui turinguga töötas mõni asi mul kõrgemal taktil kui teisega. pascalil ja vegal näiteks kippus firestrike esimesena ebastabiilsuse välja tooma, turingul timespy. mängudest just (rise/shadow of) tomb raiderid on gpude jaoks väga raske koormus.

vega takti jaoks rakendub koormuse all selgelt mingi piiraja aga ma ei saanudki oma katsetustes selgelt aru, mis. voolutarve see kindlasti ei ole sest vegal skaleerus see suht lineaarselt taktiga.
kas vega jaoks mõni monitoringsoft rakenduvat piirajat ei näita? vega alguses ei olnud aga kas nüüd ei ole tekkinud? nvidia kaartidel näiteks näitavad monitoringsoftid piiraja ära - koormus, voolutarve, pinge ja mõni veel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 28.11.2018 12:36:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 12:35:25 vasta tsitaadiga

Ma olen täheldanud, et Sky Diver leiab ebastabiilsusi konfis mis läbib Time Spy Extreme muretult.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.11.2018 12:37:29 vasta tsitaadiga

sky diver oli see kõige lihtsam 3dmark? see ilmselt rõhutab vähem arvutusüksuseid ja rohkem fixedfunction(ish) kraami nagu mälu(kontrollerid), ropid, tmud jms.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 12:39:37 vasta tsitaadiga

volado kirjutas:
londiste kirjutas:


mu vega64 lasi stockis 300w piirangus 1460mhz furmarkis.

volado kirjutas:
Furmarki testis jooksis 1174 MHz peal ja max temp mis tuli oli 76C, ventikas oli põhjas. Tegemist siis blower Vega 64-ga.
krt, sul peab seal midagi valesti olema. kunagi oli mingi teema p6/p7 mitteapplyimisega mingitel tingimustel, see?


Ise mõtlesin ka, et peaks suurema takti saama kui baastakt, midagi tundub kinni keeratud v valesti tõesti. Kas selle p6/p7 kohta leian infot kui kaesoleva teema läbi sirvin?

anubis kirjutas:


Pane mängu taustale logima, hwinfo64 näiteks, ning vaata pärast mis temperatuurid ja sagedused olid.


Kas võin paluda, et teeksid ise ka Furmarki läbi? Meil on “samast pesakonnast” Vegad - mõlemad ostsime samast kohast. Saaks võrdluse kas on sama probleem. beer_yum.gif

Vabandan kui liiga OTks läheb.


Õhtul teen. thumbs_up.gif


viimati muutis anubis 28.11.2018 14:31:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 14:10:59 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oleneb küll. aga sellegipoolest on furmarki tüüpi stabiilne raske koormus overclockimisel asendamatu. selle koormuse täpne raskuspunkt on vähem oluline kui stabiilsus.
mida ma oma kommentaariga silmas pidasin on just voolutarbe osa. furmark ei ole juba paar põlvkonda hullem kui reaalsed mängud, kaartide/gpude power management toimub üsna laitmatult.
lisaks siis ei mõjuta see ka takti enam nii karmilt kui mõni reaalne mäng või rakendus. reaalses elus proovitud, nähtud.

lõpliku stabiilse oc jaoks on vaja erinevaid asju proovida niikuinii. nii pascali, vega kui turinguga töötas mõni asi mul kõrgemal taktil kui teisega. pascalil ja vegal näiteks kippus firestrike esimesena ebastabiilsuse välja tooma, turingul timespy. mängudest just (rise/shadow of) tomb raiderid on gpude jaoks väga raske koormus.

vega takti jaoks rakendub koormuse all selgelt mingi piiraja aga ma ei saanudki oma katsetustes selgelt aru, mis. voolutarve see kindlasti ei ole sest vegal skaleerus see suht lineaarselt taktiga.
kas vega jaoks mõni monitoringsoft rakenduvat piirajat ei näita? vega alguses ei olnud aga kas nüüd ei ole tekkinud? nvidia kaartidel näiteks näitavad monitoringsoftid piiraja ära - koormus, voolutarve, pinge ja mõni veel.

Ise olen kasutanud hoopis OCCT nii GPU kui ka CPU jaoks. Palju kiirem viis ebastabiilset OC tuvastada kui mänge jms jooksutada. Seni kui on OCCT vigadeta läbinud on ka OC stabiilne olnud igal pool mujal. Pluss on see, et vead avalduvad kohe 5 min jooksul. Pole vaja mingit absurdset 24h stress testi vms jooksutada.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.11.2018 14:19:04 vasta tsitaadiga

occt peaks olema arvutuskesksem kui furmark iirc. ühe softiga päris stabiilsuse tuvastamiseks ei pääse nii või naa.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 14:21:42 vasta tsitaadiga

Vana hea Heaven benchmark peaks senini olema parim viis stabiilsete klokkide/voltide leidmiseks
_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.11.2018 14:50:52 vasta tsitaadiga

Toimis üle RDP

Furmark on power virus, tema load ei ole reaalses maailmas saavutatav.
Power limit piiratud core @1150-1200mhz'le, seda +25% power limit seades.
https://www.techpowerup.com/gpuz/details/hduzm
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Geekbench
Spoiler Spoiler Spoiler

https://browser.geekbench.com/v4/compute/3298110

Luxmark
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.luxmark.info/node/5869

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.luxmark.info/node/5870

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.luxmark.info/node/5871

Heaven
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 28.11.2018 14:51:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Furmark on power virus, tema load ei ole reaalses maailmas saavutatav.
milline osa sellest koormusest ei ole saavutatav?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Vega seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 101, 102, 103  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.