Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 17.11.2018 18:27:09 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
selge,tänud teile thumbs_up.gif

ei ma ei ostagi singleplayeri pärast.lihtsalt alati olen läbi teinud ka sp osad ja väga meeldinud. BF4-ja multiplayer osa 700 tundi mängitud ja BF1 mp samuti 500 tundi madistatud icon_razz.gif ei sp osa pärast ei osta,meeldis betas võrgumäng väga.
selle ongi origin access premium ideaalne variant - vene vpniga 50€
ja saad muid pelasid ka pelada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 17.11.2018 20:44:44 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Gap kirjutas:
selge,tänud teile thumbs_up.gif

ei ma ei ostagi singleplayeri pärast.lihtsalt alati olen läbi teinud ka sp osad ja väga meeldinud. BF4-ja multiplayer osa 700 tundi mängitud ja BF1 mp samuti 500 tundi madistatud icon_razz.gif ei sp osa pärast ei osta,meeldis betas võrgumäng väga.
selle ongi origin access premium ideaalne variant - vene vpniga 50€
ja saad muid pelasid ka pelada


sa võid võtta ju kuuks ajaks ka 15 euri eest

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.11.2018 20:51:51 vasta tsitaadiga

PJT kirjutas:
libe kirjutas:
Gap kirjutas:
selge,tänud teile thumbs_up.gif

ei ma ei ostagi singleplayeri pärast.lihtsalt alati olen läbi teinud ka sp osad ja väga meeldinud. BF4-ja multiplayer osa 700 tundi mängitud ja BF1 mp samuti 500 tundi madistatud icon_razz.gif ei sp osa pärast ei osta,meeldis betas võrgumäng väga.
selle ongi origin access premium ideaalne variant - vene vpniga 50€
ja saad muid pelasid ka pelada


sa võid võtta ju kuuks ajaks ka 15 euri eest


Täpselt minu mõte, võtsin ka prooviks.

Graafika poole pealt on ikka nõudlik, tuleb tunnistada PC (Fury X) vanarauaks ja sätted Medium peale keerata. Mäng näeb ilus sellegipoolest välja.
CPU polegi pudelikaelaks, kõigub seal 60-80% peal IB I5 kasutus.
Muidu hakkas meeldima, tankid ja lennukid enam ei domineeri õnneks. Hangaaridega kaardis vaenlaste tank istus künka taga ja hoidis meid pool aega tagasi, aga 100killi masinaid enam ei ole vist?

Häirib kükkamisel sihiku paigast viskamine- istud maha sihik peale, seisad sama koha peal ja siis teeb mingi nõksu ja viskab zoomi paigast.
Samuti Deploy screen võiks olla kohe map, enamus ajast on mõttetu meeskonna peale hüpata, ees ootab silmapilkne surm. Või siis meeskond pannud telgid püsti kusagil kaardi nurgas põõsas...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 01:53:39 vasta tsitaadiga

Pomitajatel on loll komme tulla kohe spawni end tühjaks laadima. Õnneks madalalt ja aeglaselt icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.11.2018 08:13:15 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
selge,tänud teile thumbs_up.gif

ei ma ei ostagi singleplayeri pärast.lihtsalt alati olen läbi teinud ka sp osad ja väga meeldinud. BF4-ja multiplayer osa 700 tundi mängitud ja BF1 mp samuti 500 tundi madistatud icon_razz.gif ei sp osa pärast ei osta,meeldis betas võrgumäng väga.


Ei mäleta, et Turingu teemasse midagi postitanud oleks aga SP on täiesti mõttetu jah ning MP oli täiesti söödav kraam.
Kahjuks ei tundu midagi väga erilist enam see MP olema.. st ei tundu nagu Battlefield. Halb ei ole aga ei ole nagu Battlefield..
Paari kaarti olen mänginud senimaani MP-s.
Muidu jookseb nagu siidi GTX1080Ti peal. Graafika on ikka kohati VÄGA ilus ja gameplay ise väga korralik.. kahjuks jah SP mõttetu ning MP oleks nagu call of duty enamvähem

4K 60FPS peal üles võetud video, põhjas grafa, no RTX.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.11.2018 13:07:44 vasta tsitaadiga

halb ei ole aga ei ole nagu battlefield ? milline ta peaks siis olema et ta oleks nagu battlefield kui võib küsida ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 18.11.2018 13:18:49 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas: MP oleks nagu call of duty enamvähem

Kuidas meenutab Battlefield Call of Dutiet?

Battlefieldis on squadid - Call of Duties ei ole.
Battlefieldis võidab see tiim, mis võtab lippe ja teeb koostööd (Conquest näiteks) - Call of Duties sellist asja ei ole.
Battlefieldis elud ei taastu 100% ja vaja võtta lisa medpacki - Call of Duties seda ei ole.
Battlefieldis on palju erinevaid masinaid (tankid, lennukid, autod, soomukid jne - Call of Duties neid peaaegu ei ole.
Battlefieldi tuleks ikkagi üldjoontes mängida meeskonnaga ja selleks on kõik vajalik olemas. Squadid, tiimikäsklused ja võidab see, kes rohkem tiimile pühendub. Call of Duties mängivad enamus omaette ja mingit teamplayd ei toimu. (Ja mõni kindlasti väidab nüüd, et Battlefieldis ka ei ole teamplayd jne. Tuletaks siinkohal meelde, et see ei ole mängu viga, vaid on kinni inimestes, kes ei tea, ei taha või ei oska mängu mängida nii, nagu see ette nähtud on)
Battlefieldis on suured mapid - Call of Duties pisikesed.
Battlefieldis on tulistamine muutunud võrreldes varasemaga. Vastaseid saab kiiremini maha, aga samas saab ka vastane sind kiiremini maha. Seega rind ees lahingusse joosta pole enam väga mõtet. Pigem tuleks ikka vaikselt ja koos squadiga liikuda kui tahad tulevahetusest eluga pääseda.
Ja seda nimekirja võiks jätkata.

Seega mina väidan, et Battlefield EI ole Call of Duty.

_________________
EBV


viimati muutis kaido163 18.11.2018 13:20:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.11.2018 13:22:02 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
halb ei ole aga ei ole nagu battlefield ? milline ta peaks siis olema et ta oleks nagu battlefield kui võib küsida ? icon_biggrin.gif


Suurem ala mängimiseks, nagu mingi 4x suurem ehk.. 64-128 mängijat, tohutult tanke, lennukeid jms.. oleks minu nägemus olnud edasi minnes 1942-st.

kaido163, just see mida kirjutasin on puudu, tundub nüüd lihtsalt väike MP experience, kaarte ka vähe.. oleks nad siis korralikult suured ja huvitavad kaardid..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 18.11.2018 13:29:40 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Gap kirjutas:
halb ei ole aga ei ole nagu battlefield ? milline ta peaks siis olema et ta oleks nagu battlefield kui võib küsida ? icon_biggrin.gif


Suurem ala mängimiseks, nagu mingi 4x suurem ehk.. 64-128 mängijat, tohutult tanke, lennukeid jms.. oleks minu nägemus olnud edasi minnes 1942-st.

kaido163, just see mida kirjutasin on puudu, tundub nüüd lihtsalt väike MP experience, kaarte ka vähe.. oleks nad siis korralikult suured ja huvitavad kaardid..


Ok. Sellega võib nõus olla, et suuri kaarte võiks rohkem olla... aga loodame, et neid tuleb juurde. Detsembris tuleb vähemalt Panzerstorm - mis on kindlasti suur kaart ja praegu on suur kaart Hamada ja Twisted Steel ka suhteliselt suur.
Gameplay osas on aga minu arust ikkagi täiesti Battlefieldiga tegu icon_biggrin.gif

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.11.2018 14:01:48 vasta tsitaadiga

kas origin maas?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.11.2018 14:03:24 vasta tsitaadiga

mp kaardid on bf alati suuremad olnud kui codis,lihtsalt teatud mängumodeks pressitakse need väiksemaks...rush jne... samas mind häiris bf3-s näiteks,siis olid nagu meeletult suured osad mapid see tühipaljas kõmpimine v mingi asjaga sõitmine nagu oleks mingis automängus tüütas ka ära.. bf3 ma ei mänginud aga nagu ütlesin et bf4 sai kõvasti mängitud jah ma tean spawn point jne aga alati teatud mängumodes olid kõik surnud ja said spawnida ka kaaslase juurde ja bf1 olid squad aga suht tihti olid need squadid täis ja sõidukeid anti seal BF1 vabsee vähe võrreldes eelmiste mängudega. see kui sa tundide kaupa kuskil võsas istud mängus,mind see nagu ei eruta ja mul pole sellist kannatust icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 14:27:18 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
kas origin maas?


Maas jep, pooleteist tundi juba üritan sisse saada.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.11.2018 17:15:31 vasta tsitaadiga

Maas jah, ma istusin kl14ni BFV-s. Välja tulin, siis Origin kisas Offline. Täitsa tobe ju, mänguserverid on püst ja korras, mängida ei saa...

Kahju jah, et meeskonnad koostööd ei tee. Ma valisin sihtmärke ja võtsin tihti 1 ära ka, mõnikprd sai ka paar tanki põrmuks lastud. Aga no squadiga oleks lihtsalt üle sõitnud...
Vähemal ma oli ülemus ja sain endale tanke tellida, jällegi squad ei spawninud. 1 saab punkti sisse sõita ja äragi võetud, aga jalaväe toeta on magu aafrikas mõni aeg tagasi juhtus, tanke langes kui loogu.

Ps aafrika kohta pead ei anna, aga uudistes oli, et vene tankid kehbad, pärast tuli välja, et ilma igasuguse toeta saadeti väljale. Nopiti maha lihtsalt.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.11.2018 21:26:12 vasta tsitaadiga

Ikka veel maas?

EDIT: tundub et viga oli directx12, et ei saa online´i
EA support lehelt:
"If you’re sure your account isn’t banned, suspended, or underage, try turning off Direct X 12 in your video settings and restarting Battlefield V.
This workaround should help while we investigate what’s causing the error."
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 18.11.2018 21:44:37 vasta tsitaadiga

Olles nüüd tükk aega seda mänginud siis peab nentima, et ega see mäng suurt mulle eriti pole. Roundi peale oma paar killi kokku lugeda siis eriti mängima ei isuta. CoD-is läks mul tunduvalt paremini. Skill ikka suht olematu mul muidugi pole vaja nüüd mu txtist välja lugeda, et halb mäng. ei sugugi mitte, pigem endas rohkem asi ja nagu siin eelnevalt öeldi siis vajab see hulga häid sõpru kellega squadina mängida. Tuleb story osa läbi teha ja siis võib selle mängu ära unustada, seal on tõenäosus suurem kellelegi pihta saada : )
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.11.2018 10:05:57 vasta tsitaadiga

Eile sain ka korraliku crashi jälle peale tükki aega mängimist, ei tea, milles asi.

Sai eile ka assaulti proovitud.., lahti lukustatud ainult kaks esimest relva.
K/D Ratio oli pidevalt positiivne. Isegi üllatuslikult a la 7/1 10/2 14 / 3 (3 erinevat mängu, muidu mul on K/D suhe ca 0.5)

Mõtlesin, et oh panen siis Medicuga veel kui linnakaardid, kus SMG peaks hea olema.
No paraku ei icon_smile.gif SMG-d nagu üldse ei tööta.
Ju olen ise koba.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 10:09:07 vasta tsitaadiga

SMGdest see Suomi on väga lähedalt küll ulmetugev.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 19.11.2018 11:04:53 vasta tsitaadiga

Ei tea kas inglise keeles ka sellised killud sees, vene keeles ajas päris naerma. Seis siis selline läksin sõpra päästma kes lebas haavatuna maas, tormasin tema juurde muidugi sain ka surma. Kukkusin siis tema kõrvale pikali ja mis ta siis ütles mulle "milline kohtumine" (какая встреча) icon_smile.gif)
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 13:45:24 vasta tsitaadiga

Krdi moodi nende smg junnidega peaks üldse kedagi maha saama? Vahet pole mis distantsilt või millise nurga alt sõidetakse ikka support või assault klassiga üle. Eile lasin pool päeva ilma korraliku squadita, no ega ikka head nahka ei tule kui kõik matsid eri suunas laiali jooksevad nii kui round algab.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 19.11.2018 14:41:48 vasta tsitaadiga

Smgd on paris head
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 19.11.2018 15:22:35 vasta tsitaadiga

SMG on lähidistantsilt hea - kuskil majade vahel või hoonetes.
Välja peal üsna keeruline - kolmas unlockitav, vist MP40 on enamvähem distantsi peal (kisub mõnusalt), aga sa ei saa vastasega silmitsi olla, siis saad ikka ludinasse.
Proovisin assaulti ja supporti - mõned täpsed laksud ja vastane maas. SMGga isegi kui pihta saad on dämm väike, vahel magasin tühjaks icon_smile.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006




sõnum 19.11.2018 15:52:01 vasta tsitaadiga

Mul eile vist õnnestus üks mäng 10st nii lõpuni mängida et serverist disconnecti ei saanud. Network graph overlay lihtsalt flatlines mingi hetk ja siis viskas välja. On kellelgi veel midagi sarnast juhtunud? Või pean hakkama oma arvutit/ruuterit lähemalt uurima.

SMGdest mulle meeldib STEN kõige rohkem, natuke vastasega distantsi hoida ja saab päris hästi hakkama. Kiiremad täristajad ja puusalt tulistamine pole päris minu teema, või peab harjutama.

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 19.11.2018 15:54:11 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Mul eile vist õnnestus üks mäng 10st nii lõpuni mängida et serverist disconnecti ei saanud. Network graph overlay lihtsalt flatlines mingi hetk ja siis viskas välja. On kellelgi veel midagi sarnast juhtunud? Või pean hakkama oma arvutit/ruuterit lähemalt uurima.

SMGdest mulle meeldib STEN kõige rohkem, natuke vastasega distantsi hoida ja saab päris hästi hakkama. Kiiremad täristajad ja puusalt tulistamine pole päris minu teema, või peab harjutama.


Olen mänginud nüüd alates 9.novembrist. Ja kogu selle aja jooksul on olnud 1 kord, kus oli server disconnect. Ja seegi kord pani vist terve server pange, sest kõik kaasmängijad lendasid ka sealt välja. Muid ühenduse probleeme pole olnud ja mäng on töötanud probleemideta. Samuti pole mul esinenud kordagi mingeid crashe. Teistel kaasmängijatel on mõnikord midagi ikka juhtunud. Aga üldisel ikkagi harva.

_________________
EBV
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 16:09:30 vasta tsitaadiga

Supporti MG-34 ikka ulme mis kuradi niiduk icon_biggrin.gif ei kujuta ette kui ruttu veel MG-42ga vastaseid niidab

Siin mängus sniper üldiselt palju raskem olla, assaulti Sturmgewehr 44 on ka pika maa pealt nii täpne et üksiklaskudega saab edukalt maha tõmmata, kuulipildujatest rääkimata.

Üldiselt see snaipri scope glint on ikka liiga agressiivne, ere sära kõvasti üle võlli keeratud mis soosib kasutama call of dutylikke "quick scopingut", lisaks kipub see kivi tagant ka läbi särama. Kuna ka püstolid on siin mängus väga nõrgad siis see soosib snaipreid väga väga kaugele objectivetest liikuma. Ise olen scope pigem üldse ära võtnud ja iron sightiga vastaseid noppinud.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.11.2018 22:50:18 vasta tsitaadiga

Optikaga KE7 on samuti ikka jõhker vikat... icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.