Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 305, 306, 307  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 15.11.2018 16:06:52 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Ise väga erinevaid lahendusi ei kasutaks, sub ainsa variandina ehk teine tootja aga kõlaritega küll mixida ei tahaks. Kole ja ilmselt helipilt pole ka tervikuna nii hea kui sama seeriat kasutades.

Ma ise arvasin ka sama. Sellepärast ei hakanudki mingit kompotti tegema vaid proovin midagi uut. Yamaha seeria nüüd nii kõvasti valu saanud nüüd...loodan, et mingigi upgrade magnati ees on.


Kindlasti on. Ja eks palju sõltub ka ressiivri seadistusest. Need autoseaded tihtipeale pole kõige paremad.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 15.11.2018 16:20:37 vasta tsitaadiga

Go Kane!, auto seadete all pead silmas seda mida mic häälestus suudab teha?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 16:27:30 vasta tsitaadiga

ma igaks juhuks kordan veel küsimust , Ma saan aru et siin ei räägita ammu enam arvuti kõlaritest aga siiski mis võiks olla ok 2.0 süsteem ja mis oleks microlab solo 9c-st parem, paha ei teeks kui tal oleks ka bluedooth küljes
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 16:35:45 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
BTW, mina näteks ei ostaks endale üldse 6 oomiseid ja alla 90dB tundlikkusega kaste.


Viitsid põhjendada.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 15.11.2018 16:54:27 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
BTW, mina näteks ei ostaks endale üldse 6 oomiseid ja alla 90dB tundlikkusega kaste.


Viitsid põhjendada.
Minu kiiks lihtsalt.
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 16:59:57 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
SilQ kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
BTW, mina näteks ei ostaks endale üldse 6 oomiseid ja alla 90dB tundlikkusega kaste.


Viitsid põhjendada.
Minu kiiks lihtsalt.


Aga, kiiksu valikuks saaks?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.11.2018 17:43:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Wiltz, Cb4, te üldse yamaha keskkõlarit kuulanud olete....nii just in case küsimus icon_rolleyes.gif
Vabandan kui see jäi mul märkamata


Kas sa Elac debut seeriat olen kuulanud? icon_biggrin.gif
Aga vastus ilmselt ei... Kindel pole! Kui see 777 seeria valihelis kohapeal oli, siis võisid läbi käia küll. Peakõlareid kuulasin pea kõike, mille hind eelarvesse jäi.


MInu puhul oli Elac debut näide kahel põhjusel. Tipp kõlarite tootja soodne ots, mis on üli laialt VÄGA kiidetud, ning mille ise peale 1.5a otsimist endale valisin. (ilmselt oleks ValiHeli Allan mu varsti ka sealt stuudiost välja ajanud). Mulle lihtsalt väga meeldis see seeria võrreldes samas hinnas ja kallimas hinnas olevate kõlaritega. Teiseks, on hetkel soodukas neile valihelis. Tean, et sain ise ostes ikka päris tublisti hinnas alla, arvasin, et hetkel saaks rohkem.

Kui, ma poleks nii kärsitu olnud ja 1k.- oleks rohkem olnud kulutada, siis oleks valinud SVS Ultra Towerid + ultra Center (ülejäänud oleks jäänud Prime seeria). Tegelikult saigi just sedasi tellitud. Aga Tarne oli kuude pikkune...
Ühel päeval ma need omale ostan icon_cool.gif
Usun, et see on üks ägedamaid ja parimaid kõlari seeriaid, mida lihtinimene lubada saab.





Ma ei taha kellegi otsust maha teha, see polnud minu eesmärk. Avaldasin sõbralikult arvamust icon_smile.gif


Eks siin võiks palju võrdluseks ja vaidluseks välja tuua, kuid inimesed kipuvad irmsasti kõike hinge võtam, ilma süvenemata(mina ise ka). Siinkohal pean ütlema, et Wiltz räägib täiesti õiget ja neutraalset juttu. Aga siin vastu lahmijad ei süvene kohati. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 15.11.2018 19:21:40 vasta tsitaadiga

Selline võiks ikka üks tuba olla - https://youtu.be/r8MrNKmBBEo?t=200 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 19:24:40 vasta tsitaadiga

Mõttetu ju icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 20:38:54 vasta tsitaadiga

"auto seadete all pead silmas seda mida mic häälestus suudab teha"

ei ole need seaded alati mitte optimaalsed jah. vähemalt levelid tasub oma kõrva järgi üle käia ja vajadusel korrektuurid teha.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 20:51:35 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"auto seadete all pead silmas seda mida mic häälestus suudab teha"

ei ole need seaded alati mitte optimaalsed jah. vähemalt levelid tasub oma kõrva järgi üle käia ja vajadusel korrektuurid teha.

jup, ise lasin ka autoga ja pärast muutsin vastavalt kõrvadele.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 15.11.2018 20:53:28 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
"auto seadete all pead silmas seda mida mic häälestus suudab teha"

ei ole need seaded alati mitte optimaalsed jah. vähemalt levelid tasub oma kõrva järgi üle käia ja vajadusel korrektuurid teha.


+1


Minu loll mõistus on dB osas selgeks teinud et mida rohkem neid on seda kergemalt hakkab sellest kõlarist ka heli tulema, isegi lahjema võimendi puhul.

Takistuse teema puhtalt eelistus.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 21:08:23 vasta tsitaadiga

Kuna mul keskkõlar puudu ja ma veel ei tea kas tuleb uute kõlarite isu või ei siis huvipärast vaatasin neid Elac Debut kõlareid koduleheküljelt. Keskmine kõlar jääb mõõdetavades andmetes igatepidi alla vs 444. Võimsus, dB, elementide suurus jne.
Siis kui nüüd öeldakse, specid pole üldse nii olulised, siis mille pealt ma üldse mingi valiku teen? Esikõlaritega on sama võrdlus vs 777.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 21:10:14 vasta tsitaadiga

sensitivity täpselt seda tähendabki jah. kuna ühik on detsibellid@1w@1meeter.

kõrgem takistus tähendab, et kõlar on võimeline täpsemalt mängima. aga see eeldab ka võimsamat võimendit - ehk teisisõnu, kui sul on piisavalt suutlik võimendi siis tasub alati eelistada pigem suurema takistusega kõlarit

SilQ, specid pole üldse olulised! there, i said it icon_lol.gif

aga mis sul seal ikkagi niiväga alla jääb? https://www.elac.com/product/debut-c5/ elementide suurus on sama. low freq extension on madalam elacil. võimsust pole mõtet üldse vaadata ega võrrelda, need on suvalised numbrid, mis ei tähenda absoluutselt mitte midagi. sensitivity 2db väiksem, ametlikult...reaalsuses ei tähenda tegelikult siiski mitte midagi. keerad keskkõlari kanali nagunii eraldi paika ressi pealt häälestades. pole üldse välistatud, et tegelik level sama võimsuse juures on nii yamul kui elacil täpselt sama, lihtsalt üks on võtnud oma sensitivity sagedusjoonel ühe koha pealt ja teine teise koha pealt.
kokkuvõttes, kõlarit ostad lõpuks ikkagi kuulamise põhjal, mitte andmete järgi. kui kuulata ei ole võimalik...nojah, siis võib osta ka kohvipaksu pealt ennustades icon_smile.gif kahjuks või õnneks nii lihtsalt on.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."


viimati muutis Wiltz 15.11.2018 21:18:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 21:15:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

SilQ, specid pole üldse olulised! there, i said it

ja pm siis tulebki ehku peale osta. Kõik ei ela pealinnas või mõttetus linnas. Kuulata pole lihtsalt võimalik icon_biggrin.gif
Telekaid jne asju ostad ka reviewde põhjal. Tol ajal yamahad olid okeid. Nii see elu käib icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.11.2018 21:36:17 vasta tsitaadiga

Mille järgi ma siis valin??
Soovitused lähevad nagu tiba riidu omavahel. Vahetan elukohta siis sa ütlesid, et NS'id võivad lahjaks jääda, specide järgi on Elac 2x kehvem, kas siis see ei jää lahjaks? Mõõtsin ära, elutuba 31 ruutu, kõlarid piiravad umbest 18 ruudust ala (kirjutus laud ja muu asi jääb sealt ruudust niiöelda välja, aga see ei tähenda et sinna heli ei levi.
Võimuks Yamaha V685.

Editin ka:
Sama võib öelda Yamaha kohta, temal võib ka tegelikus 2db olla kõrgem, sõltub kust mõõta. Ülemise otsa sagedused on suuremad see eest. Mainin ära, supakas on mul ka olemas. Keskkõlari suurustes panin tiba mööda tõesti. Aga esikõlaritel vahe sees.
Kohapeal kuulamise kohta: Poes ja kodus kuulamisel on ka erinevused sees, samamoodi on oluline kõlarite paigutus. Nii kuidas poes on, ma ei saa kodus panna või vastupidi. Muidugi parema pildi saab ette kui veebilehelt andmeid vaadates. Aga suures plaanis puudub mul ikka võrdlus moment. Ma väga ei usu, et kellelgi 777'meid sees on. Tegu siiski 10 aastat vana seeriaga.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ccplazza
HV kasutaja
ccplazza

liitunud: 22.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 23:07:00 vasta tsitaadiga

Mul olid 777'd paar aastat tagasi. Viisakad kõlarid olid. Kesksagedus oli aga nõrk ja bassi oli natuke vähe arvestades, et tegu on siiski 2x8" elementidega kõlari kohta. Elementide disain ei ole ka just kõige ilusam icon_lol.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.11.2018 23:11:18 vasta tsitaadiga

est11 kirjutas:
ma igaks juhuks kordan veel küsimust , Ma saan aru et siin ei räägita ammu enam arvuti kõlaritest aga siiski mis võiks olla ok 2.0 süsteem ja mis oleks microlab solo 9c-st parem, paha ei teeks kui tal oleks ka bluedooth küljes
arvutilauale, teleri taha?
_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 15.11.2018 23:24:15 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Mille järgi ma siis valin??...


Kõrvadega - mis seal siis keerulist.
Kui näiteks kõrvad ütlevad Radiotehinka S90 on väga hea siis need ostadki (kuigi kõrva-arsti juurde tasuks ka aeg kinni panna).
Aga millest ostu huvi tekkis - igavusest, raha ülejäägist, rahulolematusest heliga?
Kui võimalik, kuula mõnda "reference" poole küündivat süsteemi (kõlarid seal 3000...5000€ ja stereovõim+cd ~3000€+). Siis (rahaliselt) allapoole tulles tead, millest oled nõus ilma jääma.
Ise pole ammu enam kuulamas käinud sest kui 3000€ riiulikõlarite ja 6000€ põrandakõlarite juures leiad, et mõni asi võiks parem olla icon_lol.gif siis saad aru, et üks etapp on läbi.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2018 00:37:59 vasta tsitaadiga

SilQ, jah, paraku nii on, et kõlareid valitakse kõrvadega. Kõlab küll ilmselt õelalt aga paremat soovitust kahjuks ei oska minagi anda icon_biggrin.gif

Ma ütlesin seda lahjaks jäämist esiteks ikkagi rohkem nimelt keskkõlari kohta. Ja nimelt siis selle yamu 444 keskkõlari kohta. Teiseks, ma arvestasin seda öeldes, et kavatsed laotada oma heli kõige selle 30 või 31 ruudu peale laiali...mitte 18'se ala peale nagu hiljem täpsustasid. Ja lõpuks, eks see oli siiski oletus...täpselt ma ju ei tea kui kõvasti sa üldse filmi vaatad. Mina olen näiteks selline värd, kellele meeldib ikka peaaegu reference level. Aga alati ei saa seda teha sest vahel vaatan ka koos teiste inimestega. Mõni naisterahvas näiteks on öelnud, et tema läheb minema kui ma heli vaikseks ei keera icon_biggrin.gif Ühesõnaga, lahjaks jäämine sõltub ikkagi väga paljudest teguritest.

Kõlarite spec'e niimoodi võrrelda ei saa nagu sa üritad seda teha. Tegelikult võib suurem osa nendest specidest otsejoones aknast välja visata, vähemalt senikauaks kuni ise konkreetselt kõrvuti ei võrdle või üle ei mõõda. Kõlari heli kvaliteet, sealhulgas ka nii võimsustarve kui võimsustaluvus (ehk kokkuvõttes umbkaudne max helirõhk) sõltuvad ikkagi lõpuks põmst 3 asjast. Millised konkreetsed elemendid on kasutusel (kvaliteet), milline tükid on kasutusel filtris(kvaliteet) ja mismoodi on see kõlar tehniliselt disainitud ehk filtri täpne ehitus, crossover point, järgud...ning kasti tüüp ja ehitus.

Poes tõesti ei pruugi mingit väga head pilti saada. Kuid keskkõlareid saab poes edukalt võrrelda küll kui on mingisugunegi kuulamisnurga laadne asi. Paned need paarikaupa kuskil jala peale, sätid täpselt kohatuti ja ühendad mõne võimu L ja R kanalisse. Võimu paned direct mode'i. Ühendad sinna järgi oma korraliku läpaka eraldiseisva välise helikaardiga. Paned arvutist mussi käima ja näiteks vanal heal winampil on full balance slider. Lükkad mingid flacid käima ja kuulad erinevaid lugusid ja muudkui slidid seda sliderit. Loomulikult ka helikaardi kõikvõimalikud settingud nulli ja igasugused exchangerid kinni.
Keskkõllide puhul sa bassi osa esitust väga ei võrdle, seega see test pädeb küll ja küll, lihtsalt taust võiks enamvähem vaikne olla. Keskkõlarite puhul on üsna lihtne selliselt aru saada, mis on mis. Lihtsalt õige materjal peab olema, suvalise elektroonilise muusikaga ei soovita eriti testima minna. Kesksageduse esitus on üldiselt see osa, mis jääb kehvemal centril nõrgaks ja tuleb justkui kuskilt kapi tagant. Kui võrdled mõne väga high-end kõlariga nii nagu kirjeldasin siis saad sellest (loodetavasti) ilma aastatepikkuse tunnetusliku protsessita aru, mida sa sealt kõlarist tegelikult otsid icon_wink.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 16.11.2018 09:45:14 vasta tsitaadiga

ccplazza, Bassi osas nõus, selleks mul sub kõrvale võetud. Keskmiste osas ka, aga seadeid näppides saab selle normaalsemaks vb aitavad selles mind ka 333'ed.

marcor1, Huvi, tekkis sellest, et olen aastatega arusaanud, et nad ei ole suurimad asjad kõlarid, aga muidugi mitte ka nii hull et peaks nendest jaanituld tegema. Oma raha eest väärt asjad olid. Huvi tekkiski sellest, kuna vahetan elukohta otsustasin juurde võtta keskkõlari. Praeguse lahenduse järgi istuvad mul esimesed kõlarid üsna koos, aga uues elamises on vahe neil 3,5m umbes. Kuna kõlarite vahetus on natukenegi varem sügelenud, siis mõtlesingi, et võtaks mingi teise tootja keskmise ja hiljem vahetaks sama tootja järgi ülejäänud pudinad välja. Ei hakka valetama, et hetkel raha seis 0. Ostu saangi sooritada kevade poole.

Wiltz, Ütlen, ära et ma ei trolli vaid üritan välja pigistada infot, et kõik aru saaksid. Siis alustaks päris algusest.
Kõlareid mida saab osta on miljoneid, mingi algse selekteeringu ma pean ju tegema? Kui ma kõik specid aknast välja viskan siis kõiki kõrvaga kuulata, läheb raskeks. Üks asi on muidugi disain, mida vaadata. Kahjuks selles minu arust Elac ei hiilga. Aga järgnevad asjad pean ma ju kuidagi valima!!
Ruumi suurus vs kõlari suurus! Kuidas seda teha?
Kõlari võimsus, kui ma võtan 100w kõlarid ja võim annab 150W siis on oht papipuru saada.
Ja helikvaliteet, ei ole mõtet minna kuulama kõiki kõlarit, millegi järgi võiks ju juba aru saada, et see on halb. Kõlari kaalu järgi?

Ok, vabandust, oleks pidanud kohe täpsustama, aga jah. 5 kõlari ruut on umbes 18ruutu. Kahjuks võhikul on jälle neid 3 reeglit keeruline eristada, ülevaateid vaadates? Kuulamise teel ju see välja ei tule.
On sul mingeid näiteid "õige materjali kohta" mida kuulata.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 16.11.2018 10:24:30 vasta tsitaadiga

SVS on subiga kaasa pannud sellise paberi kõlari paigutusest. Mis rahvas arvab kas sub peaks olema nurgas või peaks tooma ikka rohkem teleri poole kus on kuulaja (toa laius 4.6m)?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2018 10:37:36 vasta tsitaadiga

Kui võimalik, siis võta pikk juhe, ja proovi toas erinevaid asendeid. Vali, mis endale rohkem meelib.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.11.2018 10:53:42 vasta tsitaadiga

Mul woofer päris nurgas pole. Samas eks see oleneb ka kuhu poole element on. Mul ümberringi ruumi jäetud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 16.11.2018 11:18:34 vasta tsitaadiga

Mull on nii, kuigi kunagi plaan ikka ette panna kui 2 tk tuleb, siis vahetan tv laua ka välja. Vahepeal oli mõte et panen diivani taha, ent siis läheb asi vist liialt ebamääraseks, pole veel proovida jõudnud.


_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 305, 306, 307  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.