Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 116, 117, 118  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007




sõnum 09.10.2018 20:06:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
jägaja, Mikrotiku veebiliideses on avaleht nö "noob friendly", ehk saad paari clickiga ära määrata tööreziimi ja vajalikud parameetrid.
.


Mikrotik -ga saab pea kõike teha aga samas levi osas olen pettunud, vähemalt Mikrotik hap ac lite levi on on küll kehvake, vana Buffalo annab igast asendist silmad ette.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PlayFriik
HV vaatleja
PlayFriik

liitunud: 18.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2018 17:36:39 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kas see EAP245 AP levib normaalselt? St et vähemalt sama levi mis 301 ja 400p?

Neid mikrotikke ja Ubiguitisid ma vaatasin ja kaalusin ka, ainult üks miinus on, et olemasolev af POE switch, mis peaks ka otse toitma seadmeid, ei väljasta Passive POE signaali (24V)
Mingid kallimad Ubiquiti switchid said kõigi kolme POE standardiga hakkama aga ma olen kodukasutaja, äriklassi kallite seadmetega pole mõistlik ehitada.

Oleneb, kui vana Ubiquiti AP on, uuemad AP-d ("Now Supports 24V & 802.3af" stickeritega AC Lite jms) toetavad nii passive 24v kui ka 802.3af standardit (https://community.ubnt.com/t5/UniFi-Wireless/Updating-PoE-Standards-on-the-UniFi-Product-line/m-p/1999465#M239370).
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.10.2018 21:24:20 vasta tsitaadiga

Nende versioonidega on keeruline, kuna tootja lehelt veel leiab infot erinevustest, kuid veebipoodidega on asi keerulisem. Vahel on kirjas, et riistvara v1; v2 või v3 jne. aga tihti on see info puudulik.
Siiski, tänud vihje eest thumbs_up.gif ja uurin lähemalt.
https://community.ubnt.com/t5/UniFi-Wireless/Updating-PoE-Standards-on-the-UniFi-Product-line/td-p/1999465

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ehk siis probleemide tõttu ruuteri tarkvara ise uunedada lasin 123 tehnotoel selle läbi viia siis kohe tekkis ka probleem, wifi kukub kogu aeg maha ja viskab kõik seadmed küljest.
Ehk siis reconnectib alatihti, tunnis mitmeid kordi.

No mul on 400p sama jama 5Ghz peal (võrk suisa haihtub ja tuleb tagasi). mõttetu kasutada thumbs_down.gif


Nii, möödunud kolmapäeval sai mõõt täis ja asja uurides selgus, et ruuter oli omale valinud varasema kuuenda või esimese kanali asemel kõrgema 11 kanali ja sellel sagedusel polnud võimalik wifit püsti hoida.
Madalam sagedus tagasi panna ja asi töötab jälle.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2018 21:43:53 vasta tsitaadiga

jägaja, no proovin madalamat kanalit.....eeter suht tühi 5ghz peal
Ming 100 oli, panin 44
2,4 on koguaeg 12 kanalil olnud, sellega probleeme pole

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.10.2018 08:01:54 vasta tsitaadiga

Mul on ka eeter tühi, ühe lähima naabri wifit natuke näen, mis aga ei takistanud wifi probleemide teket.
Kasutasin testimise eesmärgil ka Elisa digiboksiga telelahendust, mis oli wifi külge ühendatud kuude kaupa, probleeme ei tekkinud. Mingi kamm oli hoopis LAN ühendusega, aegajalt tekkis probleem, et ühendas ennast tihti lahti ja kohe tagasi, ei aidanud kaabli ega pordi vahetus.
Kasutasin kaks kuud wifit ja siis jälle kuu-paar LAN ühendust, kuni uute katkemisteni LAN ühenduses. Aegajalt mingeid vimkasid sisse visatakse.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2018 08:50:46 vasta tsitaadiga

On kellelgi õnnestunud soome teliasonera FWga purgile Elioni FW peale saada?

Nett tuleb ilusti püsti, kuid iptv tööle ei hakka. Elion kaugelt ligi ei saa, mis on ka loogiline.
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.10.2018 13:17:33 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
On kellelgi õnnestunud soome teliasonera FWga purgile Elioni FW peale saada?

Nett tuleb ilusti püsti, kuid iptv tööle ei hakka. Elion kaugelt ligi ei saa, mis on ka loogiline.

Kas ise "ligidalt" proovides ka Elioni firmware peale ei lähe? Ja mis purk on üldse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.10.2018 07:17:38 vasta tsitaadiga

Kus kohast seda Elioni FW leida võib, et ise uuendada? Purgiks ikka teemakohane inteno dg301al
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 18.10.2018 20:41:49 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Kus kohast seda Elioni FW leida võib, et ise uuendada? Purgiks ikka teemakohane inteno dg301al


Seda soomlaste DG301AL ruuterit ei saagi uuendada eestlaste tarkvara kasutama: ruuter ise seda võrgust ei leia ega oska õieti küsida, väljaspoolt kuidagi ruuterisse õigesse kohta ligi ei pääse. Internet töötab nagu kulda, aga VoIP ja digi-tv jääb olemata, sest eestlaste konf erineb liiga palju sellest, mis soomlaste poolt sinna ruuterisse maha jääb ja muuta seda pole võimalik ei veebiga ega muul viisil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 10.11.2018 19:55:28 vasta tsitaadiga

Kas see on kuidagi ruuteriga seotud, et plexi pole võimalik enam kaugemalt näha? Pole saadaval koduvõrgust väljaspool.

Proovisin plexis igasugu asju näppida, aga ei miskit.
Kunagi ma tean, et ma olen tööl olnud ja vahtinud enda streami ja õde vaatas ka sealt asju. Nüüd ma ei saa näiteks isegi pildialbumit jagada.
Või on mingisugune windows 10 asi, kus miskit näppida?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2018 20:00:35 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kas see on kuidagi ruuteriga seotud, et plexi pole võimalik enam kaugemalt näha? Pole saadaval koduvõrgust väljaspool.

Proovisin plexis igasugu asju näppida, aga ei miskit.
Kunagi ma tean, et ma olen tööl olnud ja vahtinud enda streami ja õde vaatas ka sealt asju. Nüüd ma ei saa näiteks isegi pildialbumit jagada.
Või on mingisugune windows 10 asi, kus miskit näppida?

Plex server võis end katki ka uuendada kui auto update peal. Ruuterit päeval vaevalt uuendatakse.
Mõnikord aitab reinstall ka.
Plex viimased 2-3 kuud ikka astunud ämbrisse nii mõnigi kord.
Eriti tore oli lg äpi uuendus, õnneks 12h hiljem tehti korda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2018 21:34:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas see on kuidagi ruuteriga seotud, et plexi pole võimalik enam kaugemalt näha? Pole saadaval koduvõrgust väljaspool.

proovi reaalselt väljast plexi või port scanni, mul näiteks ütleb juba aastaid et pole väljast saadaval aga ikka töötab

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2018 21:50:21 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
tsitaat:

Kas see on kuidagi ruuteriga seotud, et plexi pole võimalik enam kaugemalt näha? Pole saadaval koduvõrgust väljaspool.

proovi reaalselt väljast plexi või port scanni, mul näiteks ütleb juba aastaid et pole väljast saadaval aga ikka töötab

Jup, korra ütleb, pärast refreshi töötab.....alguses oli whaat nägu ees mul

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extacy123
HV vaatleja
extacy123

liitunud: 09.04.2004




sõnum 12.11.2018 21:11:27 vasta tsitaadiga

Selline mure, et mul ruuteri parental control laseb mingil põhjusel youtubei edasi vaadata, kuigi muu interneti katkestab ära. Kas keegi oskab nõu anda, mida sellega teha, et youtube ka kinni läheks?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.11.2018 22:37:02 vasta tsitaadiga

extacy123 kirjutas:
Selline mure, et mul ruuteri parental control laseb mingil põhjusel youtubei edasi vaadata, kuigi muu interneti katkestab ära. Kas keegi oskab nõu anda, mida sellega teha, et youtube ka kinni läheks?

Kui seadmes IPV6 kinni keerad siis tuub ei tööta ka enam icon_razz.gif
Ehk parental control Intenos, kontrollib ainult IPV4 võrku
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lz
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2007




sõnum 14.11.2018 06:52:24 vasta tsitaadiga

Kuidas ruutimata DG200-l WAN-st ping kinni keerata?
Proovisin tulemüüri alla lisada reegli, et kõik ICMP dropitaks aga ei mõjunud ja mingit otsest optioni ka ei suuda leida.

Firmware DG200-WU7P2U_ELION3.15.3-180723_0001

See kah, et suletud pordile ühendust tehes abivalmilt vastatakse RST mitte ei dropita nagu tavaks. Jällegi ühtegi optioni ei paista. Tegin NAT-i alla reegli, et kõik suunatakse olematule IP-le ja sedasi saab sama tulemuse aga kas see by default ei peaks nii olema (et drop kui port suletud) kui optioni pole? Ehk ma olen midagi ära näppinud ja peaks seaded resettima?

Vana Thomson küll tegi mõlemat sedasi by default... ee vist? Või siis sain konfida sest igatahes nii ta mul töötas :=)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.11.2018 07:40:18 vasta tsitaadiga

lz, kõik Telia pakutavad era ja soho ruuterid vastavad pingile ja on Telia poolt kaughallatavad sõltumata suletud portidest. Mõlemad on suppordi pakkumiseks olulised. St kõik muu on kinni.
DDoSi kardad? Lihtsalt lahendust intenole vist pole.

WAN teenusele peaks hulga käsitööks sobivaid alternatiive leiduma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
extacy123
HV vaatleja
extacy123

liitunud: 09.04.2004




sõnum 14.11.2018 17:07:22 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Kui seadmes IPV6 kinni keerad siis tuub ei tööta ka enam :P
Ehk parental control Intenos, kontrollib ainult IPV4 võrku


Kle tundub, et töötabki :) Suurimad tänud! :)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lz
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2007




sõnum 14.11.2018 19:19:01 vasta tsitaadiga

indrpo, aitäh selgitamast!
Võiks ju arvata, et TR69-st piisab Teliale suppordi tagamiseks. DDos-i kardan natuke ja kui pordid kenasti ennast suletuks kuulutavad siis on jube hea (kõikide Telia klientide) porte scannida. Igasugu edevad IoT asjad teevad uPnP-ga pordi lahti ja jäävad botneti kutset ootama. Ma ei näe miks seda Teliale vaja on.

Kas ärikliendile saab bridge confi sinna Intenosse tellida? (kuskil varasemal lehel oli siin umbes selline lause, et "kodukliendile on ainult ruuteri conf"). Mul on järgmine ruuter niikuinii sisevõrgu ees. Seega võiks Inteno bridgeks teha.

indrpo kirjutas:
WAN teenusele peaks hulga käsitööks sobivaid alternatiive leiduma.

Vabandust aga sellest lausest ma ei saanud aru. Käsitööks sobivaid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 14.11.2018 19:47:42 vasta tsitaadiga

lz, mis puudutab kliendi ehk kasutaja sisevõrku, siis selle vastu ei saa, et sinna klient ise mingi "bot"i kaaslase istutab. IoT peab ise ka turvaline olema.
Teenuse pordid on suletud ja turvalisus ennekõike, samas ei saa ka pigem suuremale osale klientidest kõiki mugavusi kinni keerata.
minuteada suletud portidega teenusel ja isegi kliendi suunatud pordile ligi ei saa.

eraklient antud ruuterit "sillaks" keerata ei saa. antud juhul wan kaabli kaudu ehk korrusmaja või gpon teenus ongi sisuliselt bridge, pane otse oma ruuterisse mida võid ise seadistada nii nagu isu on. seda mõtlesingi käsitöö all. selleks on ka vastavad teemad foorumis, telia alternatiivruuter ja mikrotik vms.
äriklient kes avalikke aadresse tellib, saab nö sillatud seadme vastava arvu avalike aadressidega.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lz
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2007




sõnum 14.11.2018 21:18:11 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
lz, mis puudutab kliendi ehk kasutaja sisevõrku, siis selle vastu ei saa, et sinna klient ise mingi "bot"i kaaslase istutab. IoT peab ise ka turvaline olema.
Teenuse pordid on suletud ja turvalisus ennekõike, samas ei saa ka pigem suuremale osale klientidest kõiki mugavusi kinni keerata.
minuteada suletud portidega teenusel ja isegi kliendi suunatud pordile ligi ei saa.

Mulle tundub, et siin on väike segadus ja võibolla seletasin halvasti. Ma ei pea silmas Telia teenuse valikut "pordid suletud/avatud" vaid seda kuidas Inteno ruuter vastab kui WAN-st tuleb päring pordile mis on suunamata ("pordid avatud" valiku puhul). Praegu vastab ruuter igale päringule koheselt, et port on suletud. Sedasi on lihtne ühe aadressi terve portide vahemik väga kiiresti läbi scannida. Tavaks on, et päringule suletud porti ei vastata üldse. Seega kes scannib peab ootama mingi timeouti enne kui järgmist porti proovib. Tulemus on, et läheb oluliselt kauem aega võrgu läbi kammimiseks. Esimese variandi puhul on mõeldav kõikide Telia klientide (kellel "pordid avatud") kõik 65535 porti läbi proovida kas ehk mõne otsas midagi huvitavat vastab. Teise puhul mitte nii väga.

indrpo kirjutas:
eraklient antud ruuterit "sillaks" keerata ei saa. antud juhul wan kaabli kaudu ehk korrusmaja või gpon teenus ongi sisuliselt bridge, pane otse oma ruuterisse mida võid ise seadistada nii nagu isu on. seda mõtlesingi käsitöö all. selleks on ka vastavad teemad foorumis, telia alternatiivruuter ja mikrotik vms. äriklient kes avalikke aadresse tellib, saab nö sillatud seadme vastava arvu avalike aadressidega.

Ma olen eramajas DSL-i otsas ärikliendina ja teenusel on "pordid avatud" aga staatilist ip-d ei ole tellitud. Kas siis saan sillaks?

Mul oli enne üks odav Netgeari modem (DM200) DSL-i otsas ja kõik toimis hästi. Ma võiks selle tagasi panna aga ei tahaks võrku segama ka hakata (see Inteno määriti mulle pähe kuna võrgu arendus ja vana seade pidi VDSL2 vectoring-ut segama -- ega ilmselt keegi ei kontrollinud kas DM200 tegelt ka segas). Otsin "alternatiivruuter" ei andnud vastust. Vaatasin ka Telia epoodi aga seal on need teada asjad. Kas on mingi koodsõna mis tuleb öelda, et saaks vähem kinni keeratud ruuteri? Üldiselt ma ei tahaks midagi väga kallist sinna vase otsa pista - äike võtab ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 21:27:11 vasta tsitaadiga

lz kirjutas:
Praegu vastab ruuter igale päringule koheselt, et port on suletud. Sedasi on lihtne ühe aadressi terve portide vahemik väga kiiresti läbi scannida. Tavaks on, et päringule suletud porti ei vastata üldse. Seega kes scannib peab ootama mingi timeouti enne kui järgmist porti proovib. Tulemus on, et läheb oluliselt kauem aega võrgu läbi kammimiseks. Esimese variandi puhul on mõeldav kõikide Telia klientide (kellel "pordid avatud") kõik 65535 porti läbi proovida kas ehk mõne otsas midagi huvitavat vastab. Teise puhul mitte nii väga.


Platseebo, reaalses elus ei anna see sulle midagi...see kes skännib, võib lihtsalt custom timeouti kasutada ja ei pea midagi ekstra ootama... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lz
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2007




sõnum 14.11.2018 21:50:08 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Platseebo, reaalses elus ei anna see sulle midagi...see kes skännib, võib lihtsalt custom timeouti kasutada ja ei pea midagi ekstra ootama... icon_wink.gif

Ei ole nõus. Kui sa paned liiga lühikese timeouti siis ei ole enam võimalik eristada aeglast vastust ja suletud porti (kõik skännijad ei ole sinu naabrid kes teavad täpselt roundtripi aega sinu ruuterini). Kui korrutada see viide (misiganes mõistlik on vastavalt vajadusele.. 5sek ikka) võimaliku portide arvu ja ipv4 aadressiruumi suurusega siis on vahe selles, et kas on mõeldav või ebapraktiline. Kui keegi avastab, et terve Telia võrk selles osas üldse takistusi ei tee siis mis sa arvad mis saab? Milleks teha kurikaeltel elu kergemaks kui takistamine miskit ei maksa?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.11.2018 21:59:42 vasta tsitaadiga

lz, 5 sek'i viide...ipv4 aadressiruumi suurus...

Mitte kumbki sinu väide ei evi antud kontekstis mingit tähtsust, alustuseks ei hakka keegi tervet ipv4 aadresiruumi läbi skännima, mis selle tegevuse mõte oleks?
Skännitakse ikka segmente, mis huvi pakuvad ja 5 sek'i võrguviide...sellega oleks ka sellest avatud pordist teises otsas suhteliselt vähe rõõmu. icon_lol.gif
RTT saab samuti üpriski lihtsalt teada... icon_wink.gif

Ja kui kellegi on ikka tungiv vajadus konkretselt sinu ühendust kummitada, ei aita sind ei suletud pordid, 5 sek'i viide ega ka see, kui kogu ipv4 aadressiruum sulle kuuluks. icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lz
HV vaatleja

liitunud: 11.04.2007




sõnum 14.11.2018 22:00:30 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
lz, 5 sek'i viide...ipv4 aadressiruumi suurus...

Mitte kumbki sinu väide ei evi antud kontekstis mingit tähtsust, alustuseks ei hakka keegi tervet ipv4 aadresiruumi läbi skännima, mis selle tegevuse mõte oleks?
Skännitakse ikka segmente, mis huvi pakuvad ja 5 sek'i võrguviide...sellega oleks ka sellest avatud pordist teises otsas suhteliselt vähe rõõmu. icon_lol.gif
RTT saab samuti üpriski lihtsalt teada... icon_wink.gif

Ja kui kellegi on ikka tungiv vajadus konkretselt sinu ühendust kummitada, ei aita sind ei suletud pordid, 5 sek'i viide ega ka see, kui kogu ipv4 aadressiruum sulle kuuluks. icon_razz1.gif

Äh, trolli kedagi teist. Ma ei viitsi ümber lükata (kuigi saaks).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 116, 117, 118  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.