Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1894, 1895, 1896 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 19:35:35 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan kirjutas:
Protsess "paarita pult"
Alustades tuvastatakse HDMI kaudu teleri mudel, et saada teada vajalikud TV IR koodid. Mudel boksil teada, küsib boks serverist tv mudeli vajalikud IR koodid ja saadab need puldile, kus need nö. aktiveeritakse (seotakse). Nüüd teab S6 tv IR koode ning TV suudab need vastu võtta nagu tv enda puldi poolt saadetud koode.

Kui serveril koodid puudusid, annab server sellest teada ja vajalikud koodid lisatakse.
Huvitav keda/mismoodi peaks tagant surkima et Denon AVR2113 On/Off IR koodid andmebaasi lisatud/korrigeeritud saaks? Helivaljuse reguleerimine toimib aga sisse-/väljalülitamine mitte. Ehk midagi nagu andmebaasis oleks aga see info pole täielik. icon_rolleyes.gif
icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 19:47:21 vasta tsitaadiga

Panen vaid repliigi, et vigane on riistvara, mille peal on vigane tarkvara. Andsin eespool venekeelse viite 1.-le lahendusele Aga jääme tulemust ootama.

Kuid oma kaebuse väliselt küsin: kas need tüübid on antud asjast informeeritud, kes tarkvara treivad ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.11.2018 20:11:12 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Panen vaid repliigi, et vigane on riistvara, mille peal on vigane tarkvara. Andsin eespool venekeelse viite 1.-le lahendusele Aga jääme tulemust ootama.

Kuid oma kaebuse väliselt küsin: kas need tüübid on antud asjast informeeritud, kes tarkvara treivad ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta?


Nad on teadlikud ja ei tee selles osas miskit (pole miskit teha sellega). Vigane CEC on siis mis? Sinu TV veaga seod endiselt?

Kuidas tuvastad, et vigane on ka soft? Sellelt vene saidilt on selgelt kirjas tulemus, mis läheb kokku selle infoga, millest eile 3 linki andsin.
See, et kõik seadmed maailmas, millel isegi kirjas, et CEC tugi, ei tähenda veel praktikas, et kõik seadmed suudaksid omavahel infot korrektselt vahetada. Siin foorumiski selliseid näiteid erinevaid.
CECiga võitlema minnes kulutaks Telia spetsid sellega aega tühjalt. Tulemust see ei annaks.

Toon ühe tobeda näite. Avastatakse taevakeha, mis on kummaline (misiganes põhjusel), siis selle peale ei raiuta kivisse, et tegemist on teise eluvormi vms poolt modifitseeritud kehaga. See võimalus jääks hüpoteesina õhku ka siis, kui absoluutselt kõik teised võimalused on läbi hekseldatud.
Sina aga alustad TV näitel justnimelt tulnukatest... Pole eluterve lähenemine probleemile.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 20:20:23 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
...ja mida nad ütlevad vigase CEC-i kohta?

Probleem on ilmselt sama, mis tavaliselt. Kui on mingi standard, siis mõningatel tootjatel võib olla standardist enda ettekujutus. Või nad siis üritavad suhtuda standardisse "loominguliselt", tehes enda seadme "paremaks" kui konkurentidel. Ja nii ongi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 20:34:24 vasta tsitaadiga

Milliseid seadmeid Telia ettekujutuse järgi siis õigesti juhitakse? Kas kuskil on vastav nimekiri? Või ainult jälle arvatakse, usutakse ja TARGUTATAKSE? Konkreetselt, kas LG puhul on üldivus kindlalt tagatud? Kui vaja, annan ka vastava teleka mudeli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 20:46:04 vasta tsitaadiga

Millest sa järeldad, et Telial on testimiseks riiulilt võtta 10a. vana teler?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 07.11.2018 20:50:50 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Milliseid seadmeid Telia ettekujutuse järgi siis õigesti juhitakse? Kas kuskil on vastav nimekiri? Või ainult jälle arvatakse, usutakse ja TARGUTATAKSE? Konkreetselt, kas LG puhul on üldivus kindlalt tagatud? Kui vaja, annan ka vastava teleka mudeli.


LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi. Isegi magic remote töötab TeliaTVga (juhin TV puldiga boksi kui soovin. Kuna sellega on reageering uimane, siis kasutan boksi enda pulti. Lippab igast küljest hästi).

Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!

Seda, kas Sinu TV ja boks CECiga töötaks, ei tea sa ka ise. Enne läks TV katki (TV tuner või lisakaardimoodul läbi).

Püüan end enam mitte korrata. Antud teema on juba mitmendal ringil sama sisu ja tulemusega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 07.11.2018 20:55:47 vasta tsitaadiga

Arrise boksi HDMI-CEC suudab kõigi teleka küljes olevate seadmete HDMI-CEC toimimise kokku jooksutada küll, olen ise seda korduvalt kogenud (erinevate Samsung'i teleritega) ja kui panna "Arris HDMI-CEC" otsingusse siis leiab ikka päris palju tulemusi sellega seoses, aga väita et Arrise HDMI-CEC teleri tappis on natuke uskumatu minu jaoks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 20:56:34 vasta tsitaadiga

Arrise CEC tugi on suht olematu ja nuditud. Peale Pwr On/Off, Vol Up/Down ja Dev. select ei suuda ta midagi välja saata ega ise aru saada.
Enamus muid seadmeid saadab puldilt saadud käsud ka CEC kaudu edasi.
Nt. Raspberry Pi on ju kenasti juhitav täies mahus TV puldiga nii, et seade ise on veel ressiiveri küljes. Ehk IR signaal liigub telekasse mis "tõlgib" selle CEC käsuks mis liigub ressiiverisse mis omakorda edastab kõik enda jaoks arusaamatud käsud RPi-le.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 20:58:17 vasta tsitaadiga

Vanem Arris on tiksunud väljatuleku hetkest Sony KDL-46HX720 (2011 mudel) taga ja tänaseni ei ole probleeme olnud...S5 pult lülitab nagu kord ja kohus telekat sisse/välja ka, CEC toimib ehk digiboksi sisse lülitamisel vahetab teleka vastava sisendi peale jne.

Puhtalt sportlikust huvist võiks nädalavahetusel võtta ühe uue Arrise ja teleka külge lüüa. Olen 100% kindel, et telekas maagiliselt katki ei lähe. Kuna tegemist ei ole sama mudeli või isegi sama aastakäigu telekatega (2011 vs 2006), siis ilmselt ühe kasutaja jaoks see katsetus ei päde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 22:27:48 vasta tsitaadiga

Armjan kirjutas:

tsitaat:

Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!


Aina mõnusamaks läheb. Antakse lõpptarbijale kasutamiseks seade, mille töötamine polegi kindlalt tagatud. icon_neutral.gif


viimati muutis sass24 07.11.2018 22:34:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 22:36:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.

armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 22:47:16 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Armjan kirjutas:

tsitaat:

Mainisin enne, et nimekirja seadmetest, millega CEC korrektselt töötab, pole OLEMAS! Mitte vaid Telial vaid mitte kusagil!


Aina mõnusamaks läheb. Antakse lõpptarbijale kasutamiseks seade, mille töötamine polegi kindlalt tagatud. icon_neutral.gif
Ise oled selle Sony ju ostnud mis ei tööta. Ma ei saa aru miks sa Sony kallal ei õienda? miks Telia kallal on vaja mingit täiesti asjatundmatut vingu ajada.

Oleks ligilähedaseltki mingi võimalus, et Telia põhjustas su teleri mure siis saaks vingust aru aga krt no ei ole ju. HDMI-CEC ei tapa su telekat ära. See ei ole võimalik.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 23:01:41 vasta tsitaadiga

Ma praegu ei vingu teleka teemal (sellega on time out kuni renondist info tulekuni), vaid lihtsalt kommenteerin 1 enda arust tubli firma tegutsemisstiili.
Siitki võib teha ilusa kokkuvõtte:
-Smart TV kooos äpiga on progress- ostke samsasid,
-nüüd lisandusid ka LG-d - ostke ka neid,
-nüüd on kerad tules, äpi saadame nah..i, aga meil on hea BOX, mis sest tema korralikult töötamine pole garanteeritud jne

Spoiler Spoiler Spoiler
tux.gif


viimati muutis sass24 07.11.2018 23:20:37, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.11.2018 23:01:58 vasta tsitaadiga

Ma püüan nv teha videosid erinevate telerite arrise cec toimekusest jutumärkides "will it blend"
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 23:04:35 vasta tsitaadiga

Telia suunal on aegajalt põhjust pahameelt tunda küll ja olen seda ka teinud kui vaja. Kuid see praegune sinu aetav teema on täiesti ajuvaba. Telia võimuses ei ole kõigis maailma telerites HDMI-CEC'i implementatsiooni muuta. Ja täiesti ajuvaba on nõuda täielikku compatibility listi. See on lihtsalt üks kuramuse mugavusfunktsioon. Kui töötab siis töötab. Kui mitte siis nii ongi - kivi teleritootjate kapsaaeda sellisel juhul tõenäoliselt.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2018 23:07:44 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kui mitte siis nii ongi - kivi teleritootjate kapsaaeda sellisel juhul tõenäoliselt.


Kui mitte, siis Harmony ja elu on pea sama mõnus. icon_wink.gif

indrpo kirjutas:
Ma püüan nv teha videosid erinevate telerite arrise cec toimekusest jutumärkides "will it blend"


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oncleuno
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 08.11.2018 00:19:42 vasta tsitaadiga

Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.11.2018 08:27:27 vasta tsitaadiga

oncleuno kirjutas:
Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?

Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 08.11.2018 10:04:27 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
tsitaat:

LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.

armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks!


LG 55UF850V mudeliks
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2018 10:51:49 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
-parun- kirjutas:
tsitaat:

LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.

armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks!


LG 55UF850V mudeliks

Mul sama, ainult 65 tolli icon_smile.gif
Ai kurja! Nüüd tuleb välja et teler ikkagi suudab seda boksi sisse lülitada! Trikk on selles et pärast teleri sisse lülitamist hakkab see kurtma et pole signaali HDMI sisendist. Et kontrolli kas digiboks on sisse lülitatud bla,bla. Mul jäi seejuures täiesti tähelepanuta, et seejuures ta ka küsib, kas lülitada boks sisse. Vastates YES lülitubki boks sisse. Samas peab olema kiire ja tegema seda enne kui teade ekraanilt kaob. Mulle jääb hetkel mõistmatuks, miks ta seda üldse küsima peab? Kui teler on näiteks LiveTV peal ja siis käivitada TeliaTV, toimub boksi sisselülitamine teleri poolt ilma selleks luba küsimata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 08.11.2018 11:42:31 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
armjan kirjutas:
-parun- kirjutas:
tsitaat:

LG teler olemas. Eelmine Arrisega funkas CEC uhtepidi. Boks välja, lülitus ka TV välja. Boks sisse, TV sisse ei lülitunud.
Uue Arrisega töötab mõlematpidi.

armjan, äkki saad öelda, mis on sinu LG teleka konkreetne tüüp? Minu LG-ga see ei toimi kumbagi pidi täielikult. Kas tõesti on LG aja jooksul oma Simplink-i kontseptsiooni muutnud, et kellelgi töötab ja kellelgi mitte? LG kirjutab Settings/General/Simplink/Auto Power Sync kohta teleri ekraanil järgmist:"With Auto Power Sync selected, your TV will be turned on when you turn on a SIMPLINK device and your SIMPLINK devices will be turned off when you turn off your TV." No tõepoolest - nii ta ju töötabki! Aga kas ainult nii on mõistlik? Ma tahan et telekas ka digiboksi sisse lülitaks!


LG 55UF850V mudeliks

Mul sama, ainult 65 tolli icon_smile.gif
Ai kurja! Nüüd tuleb välja et teler ikkagi suudab seda boksi sisse lülitada! Trikk on selles et pärast teleri sisse lülitamist hakkab see kurtma et pole signaali HDMI sisendist. Et kontrolli kas digiboks on sisse lülitatud bla,bla. Mul jäi seejuures täiesti tähelepanuta, et seejuures ta ka küsib, kas lülitada boks sisse. Vastates YES lülitubki boks sisse. Samas peab olema kiire ja tegema seda enne kui teade ekraanilt kaob. Mulle jääb hetkel mõistmatuks, miks ta seda üldse küsima peab? Kui teler on näiteks LiveTV peal ja siis käivitada TeliaTV, toimub boksi sisselülitamine teleri poolt ilma selleks luba küsimata.

Sul on ilmselt teleri "universal remote" funktsioon seadistatud? Samsungil tuleb sama nupp ekraanile kui digiboks ei viitsi ennast HDMI-CEC käsu peale käima ajada. Seda nuppu vajutades saadetakse power on käsk IR kaudu, mitte HDMI-CEC kaudu (vähemalt Samsungi puhul).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 08.11.2018 18:07:35 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?

Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema.


Milline Arrise box asenduseks pakutakse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.11.2018 18:44:34 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
indrpo kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?

Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema.


Milline Arrise box asenduseks pakutakse?


millist valikust soovid, vana või uus.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 08.11.2018 18:52:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Motiv8 kirjutas:
indrpo kirjutas:
oncleuno kirjutas:
Kui mul on LG ja Samsungi telereid mitu millel Telia app kasutusel siis kas mul on võimalik kõigile võtta asemele uus box 36 kuulise tasuta rendi kampaaniaga?

Kui äpid on läbi TeliaTV süsteemi teenindajale nähtavad, siis jah. Tasub pisut aega varuda, esinduse teenindaja peab mõned kõned selle tarbeks tegema.


Milline Arrise box asenduseks pakutakse?


millist valikust soovid, vana või uus.


Uuema jaoks antakse uus ruuter tasuta või töötaks Thomsoniga ka?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1894, 1895, 1896 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.