Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1892, 1893, 1894 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2018 21:02:57 vasta tsitaadiga

Ma olen nõus, et võib olla ajaline kokkusattumus, kuid algne väide "punnis konded" on ka selline, et anna kannatust. Ok, ma rohkem ei jahu enne, kui remondist selgus majas. Päris ära ei taha seda asja visata, kuna matt ekraan on tänapäeval suht haruldane.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2018 21:11:01 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Ma olen nõus, et võib olla ajaline kokkusattumus, kuid algne väide "punnis konded" on ka selline, et anna kannatust. Ok, ma rohkem ei jahu enne, kui remondist selgus majas. Päris ära ei taha seda asja visata, kuna matt ekraan on tänapäeval suht haruldane.


Mis anna kannatust, kõige levinum rike tänapäeva elektroonikas.

Ainuke asi mis siin anna kannatust vajab, on sinu vandenõuteooriad.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2018 21:30:12 vasta tsitaadiga

Kas hakkan võimalikult söödavat mütsi varuma, icon_smile.gif? Su kindlasti väga suure vaevaga hangitud video oli teise veakoodi kohta, ei kajastanud üldse punnis kondesid, vaid kõrbenud pistikut. Umbes sama, kui autol kütus puudu, soovitus, osta uus aku, aga tänud ikkagi, huvitav oli. Ma kordan üle, et mu see vana tubli pildikast vilgutab punast 9 korda, mitte neli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2018 21:32:24 vasta tsitaadiga

Googeldasin toiteplokke su mudelile, see video oli kohe esimene vastus. Täitsa reaalne et pole isegi sama mudel videos ja teine viga.
Aga saa aru, su telekas on väga vana ja mingi toite rike on vägagi päevakorras.


Aga selle jutu peale et telia boks su teleka fw pekki keeras võid kohe hea isuga neid mütse sööma hakata.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.11.2018 21:44:29 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Kas hakkan võimalikult söödavat mütsi varuma, icon_smile.gif? Su kindlasti väga suure vaevaga hangitud video oli teise veakoodi kohta, ei kajastanud üldse punnis kondesid, vaid kõrbenud pistikut. Umbes sama, kui autol kütus puudu, soovitus, osta uus aku, aga tänud ikkagi, huvitav oli. Ma kordan üle, et mu see vana tubli pildikast vilgutab punast 9 korda, mitte neli.


Service mode režiimi panemise info, error koodid, tähendused.
http://electro-medical.blogspot.com/2015/11/sony-kdl-40w2000-kdl-46w2000-led.html?m=1

Siin vea 9 otsing
https://www.google.ee/search?q=Communications+%2F+BS_CS_PROT&client=ms-unknown&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Tõenäoliselt kaardilugejamoodul (FEE board) läbi ja vaja vahetada. SONY elektroonikat parandav tehnik tuvastab täpsemalt.
https://spares2repair.co.uk/sony-kdl-40w2000-card-reader-1-869-656-21-172714521-cfe-050-fee-08?cPath=3092_23_476
Teine tõenäoline põhjustaja on TV tuner (see moodul, kus koaksiaalpesa)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 05.11.2018 21:49:18 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
väide "punnis konded" on ka selline, et anna kannatust

Loe nüüd palun see artikkel hoolega läbi; võib-olla siis saad aru millest jutt käib.
Ja selline pealkiri on pandud põhjusega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 06.11.2018 00:03:11 vasta tsitaadiga

Võtsin täna selle uue Arrise ligi. Kurja, aga menüü on küll nüüd mõnusalt nobe. Nool paremale ja kohe on kava ees thumbs_up.gif
Muidu ei saanud eelmise Arrise puhul aru, aga nüüd on võrdlusmoment, sest mõlemad on käigus.

Ainus häiriv asi on hetkel see, et korra minutis tekib pildis stoppkaader sekundiks, heli käib edasi ilusti. Homme teen kogu kompotile restardi prooviks, äkki aitab selle vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sass24
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 01:02:49 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
sass24 kirjutas:
väide "punnis konded" on ka selline, et anna kannatust

Loe nüüd palun see artikkel hoolega läbi; võib-olla siis saad aru millest jutt käib.
Ja selline pealkiri on pandud põhjusega...


Kui ei süvene veakoodi, siis võib igasugust jama ajada. Ma olen punnis kondesid näinud ja kondedega ka pauku teinud.
Loeme hoopis sellise artikli läbi ja küsime, kas keegi võis väljast sellele flashile ligi saada? Või sai kosmilise kiirgusega pihta? http://monitor.espec.ws/section31/topic275941.html


Armjan, tänud.

Veidi elu üle järele mõeldes, kas KEEGI SOOVIB SEDA TELERIT TASUTA (pult on, aga pekkis, patarei jooksis sisse), asub Pääskülas (võta ühendust privas ja pane sinna oma telefon), ma võtan järgmise ja siiralt loodan, et Telia Arris ei debugi seal mingeid NAND flashe ringi. Kui on taiplik inimene, siis äkki paneb siia ka lõpliku tõe.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.11.2018 01:19:21 vasta tsitaadiga

sass24 kirjutas:
Veidi elu üle järele mõeldes, kas KEEGI SOOVIB SEDA TELERIT TASUTA (pult on, aga pekkis, patarei jooksis sisse)

https://www.photopoint.ee/televiisorite-tarvikud/985859-vivanco-universaalpult-sony-38017
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.11.2018 08:36:18 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:

Helistasin: öeldi ka kõigepealt, et jah, äpp läheb hingusele ja saate tavahinnaga boksi osta/üürida. Kui küsisin soodusrendi kohta, pandi mind paariks minutiks ootele ja mindi infojahile. Lõpuks öeldi, et saab jah 36 kuuks tasuta rendile.

edit: Muideks "shut down" kuupäevaks lubati käesoleva aasta 26 november. Nii et õige pea, mitte järgmisel aastal.


Ma olen päris kindel, et nad ise ka päris täpselt ei tea. Ja olen päris kindel, et 26 november ei lähe midagi kinni. Meil, et vana menüü läheb kinni 4.12 tuli alles novembris. Samuti on seal mustvalgel kirjas, et äpp läheb kinni märts 2019. Meenutades senist asjade kulgu, juhtub see pigem hiljem kui varem.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 06.11.2018 10:06:04 vasta tsitaadiga

Kas see äpi sulgemine puudutab vaid samsa omanikke või LG-ga sama lugu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 10:09:42 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Kas see äpi sulgemine puudutab vaid samsa omanikke või LG-ga sama lugu?

Mõlemaid

See kuupäev peabki varieeruma. Sest nagu aru saan, siis igale kliendile lähenetakse personaalselt. Ja neid peaks ikka olema. Nad puht füüsiliselt ei jõua kõiki korraga personaalselt teavitada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 06.11.2018 11:11:57 vasta tsitaadiga

Mul kama kaks, kuna uus boks olemas ja Samsungi äpp oli vigu täis nagu hulkuv koer kirpe.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 06.11.2018 11:25:58 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
ivokas kirjutas:

Helistasin: öeldi ka kõigepealt, et jah, äpp läheb hingusele ja saate tavahinnaga boksi osta/üürida. Kui küsisin soodusrendi kohta, pandi mind paariks minutiks ootele ja mindi infojahile. Lõpuks öeldi, et saab jah 36 kuuks tasuta rendile.

edit: Muideks "shut down" kuupäevaks lubati käesoleva aasta 26 november. Nii et õige pea, mitte järgmisel aastal.


Ma olen päris kindel, et nad ise ka päris täpselt ei tea. Ja olen päris kindel, et 26 november ei lähe midagi kinni. Meil, et vana menüü läheb kinni 4.12 tuli alles novembris. Samuti on seal mustvalgel kirjas, et äpp läheb kinni märts 2019. Meenutades senist asjade kulgu, juhtub see pigem hiljem kui varem.


Ajad on kindlad. Vana ui kinni aasta lõpuks (finito). Samsa ja LG märtsis 2019 (ja finito).
Pikendusi ei anta. Vana UI teemal on info pikalt antud. TV äpi sulgemiseks 5..6 kuud (ja uus boks on väljas, mis tagab parema teenuse kvaliteedi võrreldes äpiga). Otsused on paigas.
Miks vana ui kohta saab üks ühe info, teine teise kuupäeva, on selle tõttu, et kõikide klienditega teenindajad tegeleda saaks. Kui kõik korraga, siis pöördumisi poleks võimalik läbi hekseldada. Kui said teavituse, kus kuupäev kinnipanekust, on see ka kehtiv ja sellel kuupäeval kinni ka läheb. Aasta lõpuks saadetakse vana UI hingusele (fakt).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 11:39:19 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Protsess "paarita pult"
Alustades tuvastatakse HDMI kaudu teleri mudel, et saada teada vajalikud TV IR koodid. Mudel boksil teada, küsib boks serverist tv mudeli vajalikud IR koodid ja saadab need puldile, kus need nö. aktiveeritakse (seotakse). Nüüd teab S6 tv IR koode ning TV suudab need vastu võtta nagu tv enda puldi poolt saadetud koode.

Kui serveril koodid puudusid, annab server sellest teada ja vajalikud koodid lisatakse.
Huvitav keda/mismoodi peaks tagant surkima et Denon AVR2113 On/Off IR koodid andmebaasi lisatud/korrigeeritud saaks? Helivaljuse reguleerimine toimib aga sisse-/väljalülitamine mitte. Ehk midagi nagu andmebaasis oleks aga see info pole täielik. icon_rolleyes.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2018 12:07:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
armjan kirjutas:
Protsess "paarita pult"
Alustades tuvastatakse HDMI kaudu teleri mudel, et saada teada vajalikud TV IR koodid. Mudel boksil teada, küsib boks serverist tv mudeli vajalikud IR koodid ja saadab need puldile, kus need nö. aktiveeritakse (seotakse). Nüüd teab S6 tv IR koode ning TV suudab need vastu võtta nagu tv enda puldi poolt saadetud koode.

Kui serveril koodid puudusid, annab server sellest teada ja vajalikud koodid lisatakse.
Huvitav keda/mismoodi peaks tagant surkima et Denon AVR2113 On/Off IR koodid andmebaasi lisatud/korrigeeritud saaks? Helivaljuse reguleerimine toimib aga sisse-/väljalülitamine mitte. Ehk midagi nagu andmebaasis oleks aga see info pole täielik. icon_rolleyes.gif


TV HDMICEC peaks ressiiveri sulgema.
Miks? Kui tarbid teleri nutisisu ja digiboksi sulged, ei tohi teler ja ressiiver kinni minna.
Püüa lahendada selliselt, et digiboks õpib teleri tv ja vol nupud. Selleks pane ajutisel boks tv külge, õpeta nupud.
Peale seda on sul ilmselt ühendus boksist ressi ja sealt tvsse.
Tahad boksi kinni panna (teliatv nupp), tv ja ress jäävad käima, saad tv puldiga sisu tarbida.
Tahad kõik kinni panna, (TV nupp) ja iR käsk telerile ja läbi ceci ka boksile ning ressile.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 16:00:34 vasta tsitaadiga

Kahju et see CEC ei tööta mul kumbagi pidi õigesti icon_sad.gif
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2018 17:15:59 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Kahju et see CEC ei tööta mul kumbagi pidi õigesti icon_sad.gif


Mis teler on.. oletan, et nii boksis kui teleris on see enabled?
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 18:19:49 vasta tsitaadiga

indrpo, sinu enda eelmise postituse loogika järgi tuleks just boksist TV juhtimine üle HDMI CEC välja lülitada, vastasel korral kui boks kinni panna läheb ka TV "magama".
>> Kui tarbid teleri nutisisu ja digiboksi sulged, ei tohi teler ja ressiiver kinni minna.

Igatakes minu puhul on fakt see, et uue Arrise digiboksiga enam ressiiver end välja lülitada ei suuda erinevalt "vanast" Motorolast.
Uut pulti ka ressi väljalülitamiseks kasutada ei saa kuna see ei tunne koode või tunneb neid valesti.

Hetkel on minu jaoks lahenduseks S5 puldi kasutamine.
Teoorias võiks ka veidi kaablitega mängida ja boksi ringi tõsta TV taha. Eks vaatab.
S5 puldil pole ka häda miskit.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 06.11.2018 18:25:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 06.11.2018 18:24:56 vasta tsitaadiga

Käisin korraks naisega taaskasutuses ja 2 aminot oli seal pakkuda. 6 eur tükk.
Väike pettumus neile inimestele, kes seda ostavad. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Nüüd kripeldab, et miskit ei öelnud. Oleks võinud öelda, et nendega pole midagi teha ja võiksite ära utiliseerida.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.11.2018 18:43:06 vasta tsitaadiga

Kas uut pulti S6 saab seadistada, et saaks opereerida samsa enda puldiga kõiki, et sulgeks amino boksi ja siis vaataks nt nutisisu või siis nutisisu pealt n.ö telia tv läbi amino boksi ?Enne sai kõike läbi telia äpi teha samsungi enda puldiga.Tegelikult vahet vist pole s6 puldiga on ju ikka vaja enne amino boks käivitada, lihtsalt kui tahta tarbida nutisisu siis peab samsungi puldil ikka smart hubi vajutama. Krt segaseks on kõik läinud nende pultide ja boksidega
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 20:03:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
-parun- kirjutas:
Kahju et see CEC ei tööta mul kumbagi pidi õigesti icon_sad.gif


Mis teler on.. oletan, et nii boksis kui teleris on see enabled?
Jah, mõlemas on enabled. Teler LG 65UF850V. Olen siin tegelikult juba varem ka selle üle kurvastanud. Kui tahan ainult teleri Magic Remote-ga läbi ajada, siis pean digiboksi lihtsalt tööle jätma... Mõlemat pulti vaheldumisi ei julge enam kasutada. Ei taha jälle mingi vandenõuteooriaga välja tulla aga 3 aastat veatult töötanud MR andis mul otsad suht varsti pärast uue digiboksi kasutusele võtmist. Ostsin uue puldi ja ei tahaks et see ka äkki otsad annab icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 20:14:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

siis pean digiboksi lihtsalt tööle jätma

Vast jätad õlle ostmata aastas selle energiakuku peale ja elad üle icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.11.2018 20:52:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

siis pean digiboksi lihtsalt tööle jätma

Vast jätad õlle ostmata aastas selle energiakuku peale ja elad üle icon_razz.gif

Tegelikult pole energiakulul ilmselt üldse praktilist vahet.
Pigem on tänu uuele kiirele boksile see hea refresh ja laetakse alati üles uusim firmware, middleware koos värskendustega.
4G ja ADSL taga tarbijatele loomulikult ka võrgu ja kiiruse säästmine.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2018 20:55:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

siis pean digiboksi lihtsalt tööle jätma

Vast jätad õlle ostmata aastas selle energiakuku peale ja elad üle icon_razz.gif

Elektrikulu polegi probleem, sest mul niikuinii elektriküte icon_biggrin.gif Aga see veidi häirib, kuna olen lihtsalt perfektsionist icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1892, 1893, 1894 ... 2285, 2286, 2287  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.