Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 32 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 60 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 228 ]
hääli kokku : 394

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.10.2018 16:43:08 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kui panna samasuguste oskustega google programmaator ja teivashüppaja pimesikku mängima, siis ma arvan, et driftikunn omab ära.

kas veidike mõttetu ei ole ragulkaga minna allveelaeva põhja laskma... või allveelaevaga liblikaid püüdma?
Et siis näiteks unreal on konsoolidel versu PCl kui siga ja kägu ning pole mingist otsast võrreldav?

Või siis lihtsalt on pult säärane nurisünnitis et seda ei anna võrrelda normaalsete sisendseadetega?
tsitaat:
sitt kliire mees saab korralikult puldi mehelt ka tappa kui vaja.

Võimalik aga eesmärk on võrrelda sarnasl tasemel oskustega inimesi. Mis sa arvad kui kaugele jõuaks parimad puldimehed kui neile panna vastu vähegi asisemad kliiretüübid?

Kindlasti oled kursis sarnaste varasemate eksperimentidega. Kui ei siis võin sulle mõned näited leida.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.10.2018 17:03:36 vasta tsitaadiga

no kurat ei jõua kohale või? pult on lihtsalt erinev. sa paned praegu räiköneni ja grönholmi kumbagi oma masinasse vormeli rajale ja siis prääksud et wrc masin on täis kusi ja grönholmil pole skilli.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 01.11.2018 09:44:57 vasta tsitaadiga

Tea kas need "kliire kunnid" mängivad VR-i mänge ka klaviatuuri ja hiirega? icon_smile.gif Kui ei, siis huvitav küll miks?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.11.2018 10:59:52 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
no kurat ei jõua kohale või? pult on lihtsalt erinev.
Jah, erinev erinevate võimalustega. Näiteks üheks erinevuseks on, et täpsus on oluliselt madalam kliirest.
NATAS999 kirjutas:
sa paned praegu räiköneni ja grönholmi kumbagi oma masinasse vormeli rajale ja siis prääksud et wrc masin on täis kusi ja grönholmil pole skilli.

hetkel on mõlemal sama rada läbida aga kliirel on wrc ja puldiomanikul tõukeratas. Millises olukorras tõuks parem on? Saab soovi korral selga võtta ja jala rada läbida?
sukelduja kirjutas:
Tea kas need "kliire kunnid" mängivad VR-i mänge ka klaviatuuri ja hiirega? icon_smile.gif Kui ei, siis huvitav küll miks?
pc'l saad igaks olukorraks valida optimaalsema lahenduse. VR ei käi täpsuse ega kiiruse peale
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.11.2018 11:36:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho, seda ma küsingi et miks tõukeka võistlusele wrc'ga lähed? mis see point on asjal? endal juba ei hakka veidike uhhuuu tunne tekkima või?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.11.2018 21:05:58 vasta tsitaadiga

NATAS999, wrc ja F1 ei ole sobiv võrdlus kuna seal on masin elik mäng ise erinev. Asjakohasem võrdlus oleks kui kaks F1 pilooti istuvad identsetes F1 masinates - ainuke vahe on selles, et ühel on juhtimiseks rool - teisel on rooli asemel roolilati küljes nr.40 mutrivõti. Nüüd keegi kolmas väidab, et tegelt osav võtmega poldikeerajaga sõidab võtmega kruttides samikiiresti kui teine mees rooliga.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.11.2018 22:12:59 vasta tsitaadiga

Auron, no ei saa kurat mitte üldse kliire peded poindile pihta... nahhui ma räägin ÜKS KORD VEEL!!!! teie loogika järgi peaks olümpial jooksualad kõik topfuel või vähemalt F1'ga asendama, sest autodega läbib sama vahema sitaks kiiremini, kui jala. minu meelest on ka täiega igav mingeid maikades neegreid (puldimehed) vaadata, tehku parem topfuel'ga (kliir) võistlust. kileviinerite asemel võiksid ka olla tour de francel olla wrc võistlused. ja ujumine... wtf... speedboatid on olemas, millega minnakse vähemalt 100x kiiremini kui kõige kiirem krooliujuja maailmas.

ja üleüldse, nahhui need kliire vennad seda tsee ess gõud paugutavad, võtku parem päris noad kätte ja tehku vastastiimil kõrid läbi, saab palju kiiremini selle ee sportsiga ühele poole.

for fucks sakes ostke ajud omale ausalt ka... linnutee rimis praegu müüakse 2,50€ tükk.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.11.2018 23:55:26 vasta tsitaadiga

Kuulge... kui hiir ja klaver on ainus mis üldse sobib, siis miks te oma moblades näpuga surgite? Võtke hiir ja klaver, sest nii on täpsem... icon_biggrin.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.11.2018 07:36:48 vasta tsitaadiga

NATAS999, sa tood absurdseid väiteid. Kogu nö. vaidlus ju tekkis selleümmer, et osad konsoolimehed väidavad justnagu shuutereid mängides pole kliirer ja puldil vahet kui puldiga mängida osavalt.

Küsimus ei ole kliir vs. pult igas olukorras või mängušhanris - mingit assassins creedi, rallit või witcher 3'me jne. ongi mugavam puldiga mängida - shuuterit never.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.11.2018 08:28:15 vasta tsitaadiga

ei, kliire meestelt on see jutt, et shuutekaid pole võimalik puldiga mängida üldse ja alati peab olema kliir shuutekates, sest kliirega omab puldi ära, mis on täiesti idiootne väide. ehk siis sama idiootne nagu jooksuvõistlusest osa võtta mingi kiirkulguriga.

olen mängind shuutekaid puldiga, jah, on veidike jamps ja nõuab harjutamist, aga saab täitsa hakkama.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 02.11.2018 11:45:29 vasta tsitaadiga

Olin varem ka kliirekunn, nüüd pole ammu arvutit kodus olnud ja olen puldikunn icon_biggrin.gif Nii palju taustaks.
On siis kõvasti Fortnite'i mängitud puldiga ja ühel hetkel viskas kopa ette, kuidas kliire meeste käest teatud hetkedel (ehitamises eelkõige) lootusetult tappa sain. Kujutasin siis ette, et vean ka omale kliire koju ja ühendan pleika külge ja oman kõik pooleks. Tutkit Vasja! Ei saanudki asja omale selgeks ja ronisin puldi peale tagasi.
Aga tegelikult on endine Fortnite väga hea näide, mis oli pikka aega cross-platvorm (loe konsooli taha sai ühendada kliirt, mis töötas seal täiesti autentselt). Ja väita, et kraanamehed said seal täiesti lootusetult suhkamisse, ei saa! Kliire kasutajate eelis tuli puhtalt ainult tänu sellele, et nad said klaviatuuri peale lõputult ehitusega seonduvaid otseteesid konfigureerida. Tulistamises oli asi võrdne - long/medium distance kliir, lähivõtlus kangimehed. Seda siis ajal, mil pumbad OP olid.
Ja on ka mängitud ehtsat cross-platvormi, kus reaalselt olidki PC mehed vastas. No ei hakanud patja nutma, ei hakanud.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2018 20:57:29 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:
Tulistamises oli asi võrdne - long/medium distance kliir, lähivõtlus kangimehed. Seda siis ajal, mil pumbad OP olid.


Kõlab nagu puldimeestel oli peal keskmiselt suuremas koguses autoaimi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2018 21:30:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kliir
trr, alul ei hammustanud läbi millest jutt; on mingi epideemia lahti, et mõned päris valesti kirjutavad ..
võib nomineerida kolesõna tiitlile vabalt

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2018 22:13:42 vasta tsitaadiga

Early Access, kliir - klaviatuur+hiir. teretulemast aastasse 2010.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2018 22:16:37 vasta tsitaadiga

jaa, ma sain sellest aru, aga
tere tulemast kirjaoskamatute seltsi

elurõve kõlaga sõna on see nii või naa

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 03.11.2018 22:17:28 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
jaa, ma sain sellest aru, aga
tere tulemast kirjaoskamatute seltsi
klaviatuur ja hiir puldi kõrval on lauses sama kohmakas, kui pult shuutekates. tegemist on antud kontekstis täiesti asjakohase mugandusega, mitte kirjaoskamatusega.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 07:44:56 vasta tsitaadiga

Ma sain nii aru, et meil siin kogu see palagan hakkas pihta sellest, et keegi highlightis kellegi väga nigelat sooritust puldiga RE-s.
Tehes sealjuures üldiste,et kogu konsooli mängijate gameplay ongi selline.
Tundub nagu lihtsalt konflikti otsimine tbh.

Jah, ilmselt, tulenevalt asjaolust, et "normaalselt" sihtida on puldiga raskem, sest pult on kohmakam + acceleration, on ilmselt - kui võrrelda keskmisi mänge puldiga vs keskmised mängud kliirega - kliire mängupilt ilusam, aga...
1. see ei tähenda, et nende inimestel oleks kuidagi vähem fun
2. see ei tähenda, et nemad rakendavad kuidagi vähem skilli, lihtsalt puldiga ongi raskem mängida osasid mänge

... ja mida see PAREM siis päeva lõpuks tähendab või miks see oluline tänapäeval on, kus kõigil on valik ükskõik mis platvormil ükskõik millega mängida?
Jah, kui panna mänguks üksteise vastu mängima kliir vs pad, siis pmt kõigis mängudes, kus on kiirus ja täpsus olulised (ja mis ei ole nt fighting mängud) microliigutuste tasandil, saab puldi mängija ilmselt 9 korral 10 tappa.
...aga ... so what? Enemasti on nad ikka oma suletud ökosüsteemides ja mängivad samade väljakutsetega mängijate vastu.

Kas neil on vähem fun? Ilmselt mitte. Mul oleks vähem fun, sest kliirega osates mängida fpsi, puldi peale minnes on see kobadus rusuv.
Aaga see ongi just see - minu kobadus. Kui hajutaks, oleks skill parem ja ma ei oleks nii koba. Nii heaks kui kliirega kunagi ei saaks, aga puldi skill bracketis heaks võiks vabalt saada.
Ärme vaidle selle üle kas viiul on parem kui trummid, muusikat saab teha mõlemaga, skilli on vaja mõlemaga ning mõlemal on oma koht.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 08:26:10 vasta tsitaadiga

Aeron, kuna tegu vs. teemaga siis siin mingiks silmad veekalkvel härdalt kallistamiseks ruumi pole icon_lol.gif Selge see, et olenevalt mängutüübist on emba kumbaga parem - lihtsalt PC'ga on võimalus valida parim riist tööjaoks - konsolkiniga mitte.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 09:44:07 vasta tsitaadiga

https://www.theverge.com/2018/9/25/17903312/microsoft-xbox-one-keyboard-mouse-support-razer-features
https://xim.tech/

come again?

Also, asi pole kallistamises, asi on selles, et mida millega võrrelda ja miks. Hetkel mulle tundub, et vaieldakse vaidlemise pärast, aga sisu on maru vähe.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 10:03:00 vasta tsitaadiga

Aeron, nuvot, su enda link kinnitab väidet, et paljudes mängudes kliir ruulib. Teiseks läheb asi alles testimisse ehk siis me ei saa rääkida, et näe konsoolidel juba ammu samamoodi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.11.2018 10:40:33 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Ma sain nii aru, et meil siin kogu see palagan hakkas pihta sellest, et keegi highlightis kellegi väga nigelat sooritust puldiga RE-s.
Tehes sealjuures üldiste,et kogu konsooli mängijate gameplay ongi selline.
Tundub nagu lihtsalt konflikti otsimine tbh.

thumbs_up.gif
Eks ta nii oli jah. Scart otsis tähelepanu...jälle... nothing to see here move along.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2018 10:45:53 vasta tsitaadiga

Auron, ma ei saa aru kuidas see on relevantne või mida selle infoga täpselt peale hakata.
Keegi pole kunagi väitnud, et rts/fps mängudes nt oleks puldiga mäng kiirem/täpsem/tehnilisem.
Ta ongi kliirega võrreldes tasemelt madalam; AGA MÄNGU GAMEPLAY TASEMELT, MITTE SKILL WISE TASEMELT.
See on oluline eristuvus, sest puldiga isegi nö kliire mõistes normaalselt mängida on väga raske. Nõuab väga palju skilli.
Kliire lagi on ka kõrgemal, seega ei tohiks neid playerbase-e enamikes mängudes kokku lasta.
Samas paljudes võiks jälle - fighting, rally, spordimängud, platformerid, turn based tactical games, jRPG etc.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
terric
HV kasutaja
terric

liitunud: 06.11.2002




sõnum 09.11.2018 10:54:48 vasta tsitaadiga

Valaks ka õli juurde antud teemale, kuigi ise rohkem pealtvaataja.

Kuna ka üks karp käepärast siis on saanud natuke proovida seda puldimajandust
ja eks ta omab "puudust" just selle täpse juhtimise osas (sihtimine jne aga probleemi ei näe nt. sõitmisel või
lendamisel).

Kui ajaloos tagasi minna siis kõik oli hästi senimaani kuni oli tegemist ainult nuppudega.
Iseenesest pole analoogjuhtimisel midagi imelikku ainuke probleem on, et ei teki nn. "lihasmälu" effekti
kangi füüsiline asukoht (kaldenurk) ei oma mingit seost ekraanil oleva kursoriga (nii vist enamus 3D mängudes karpidel).
Juhtimine käib nagu läbi "vahemehe" puldilt antakse ette liikumise kiirus ja siis aeg mille jooksul kursor liigub sinna kuhu kasutaja sooviks.
Muidugi on see harjutatav jne aga see pole harjumuspärane kui eelnev kokkupuude puudub, samas hiire asukoha liikumine ruumis (tasapinnal) on
otseselt seotud kursori asukohaga (ekraanil).

Kui näiteks viia kang otseselt seosesse kursoriga (ja jah kangi "käik" on olematu st. tundlikus on liiga suur) tunduks endale olukord parem aga
eks seda saab eksperimenteerida (xbox dev litsents olemas icon_wink.gif ). Steam üritas seda lahendada hiire integreerimisega aga see pole päris see, oleks vaja
miskit "trackball" mis omaks siis reguleeritavat mehhaanilist vastujõudu (ehk oleks suurema liikumiskäiguga kang ja "automaatse tsentrisse tagasimisega").

Olen ka proovinud klaviatuuri ja hiire sidumist karbiga läbi vahearvuti, mis siis simuleerib/emuleerib pulti, ütleks et tulemus on loomulikum aga pole
päris see mis raalil hiirega, probleemiks on karbirakenduste muutuv kursori tundlikkus (sihtmärgi lähedusse jõudes toimub liikumise aeglustumine ja
seda ei saa muuta).

Vaatasin doom demo raalil ja karbil ja elamus on masendav.
Juhtpuldi eelis on kompaktsus, klaviatuuri ja hiirega vist kuskil diivanil lõsutades oleks tulemus
kehvem kui puldiga.
Nüüd antakse arendajatele võimalus lisada lisaks puldile ka hiire/klaviatuuri tugi, väidetavalt on see võimalus koguaeg olnud xboxil (Minecraft pidi
toetama hiirt ja klaviatuuri ilma mingisuguse jamata).
Gimx nimeline projekt on ka olemas (avatud lähtekoodiga) Oomist sai ca. 45 euroga kontrolleri ja usb-serial adapteri aga too hetkel xbox s/x ei toimi,
on mida nädalavahetustel hobikorras torkida/debuggida (probleemiks on originaalpuldi autentimise edastamine) vaja lufa-t studeerida.

PS. See RE videos oli päris osav mu saavutused on kehvemad lihtsalt nüüd on need karbid päris
asjalikud ja kui nt. MS sooviks siis seda saaks vabalt ka raalina kasutada (alla 230 euro on seal raali küllaga igaks kasutuseks).
Vaevalt, et keegi sekretärile hakkaks xbox tabelite jaoks hankima aga ca 230 euro eest ei saa raali mis omaks taolist võimekust.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 09.11.2018 11:13:25 vasta tsitaadiga

Näiteks droonide juhtimisel tulevad head puldioskused kasuks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 09.11.2018 15:05:25 vasta tsitaadiga

Pult on hea kaklusmängud, sõidumängud, spordimängud. Veel osad platvormikad jne., aga shooterit ma ei suuda lihtsalt puldiga mängida. Olen proovinud, aga see pole see.
Mul on PC mehena nii xbox 360 kui PS4 pult olemas, mille aeg-ajalt kätte võtan.

Kui on 50 50 ja enamvähem samasugune kasutajakogemus siis olen ka alati hiire ja klaviatuuri mees, sest harjumus parem.
Spordimänge muidugi klaviatuuril ei kujutaks ette.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.