Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 20.10.2018 10:53:31 vasta tsitaadiga

mark-lll, Android ongi Google oma ja on hea peremees tegelikult. Aga ma räägin ka Google enda telefonide kogemusest. Microsoft aga jättis kõik selle nutinduse hetkel üldse ilma millegipärast, mistõttu ilmselt varsti ei pruugi ükski rakendus tlefonis enam töötada. Turvapaiku süsteemile ka enam ei tule, mistõttu ühel hetkel võid oma teadmata botnetis osaleda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fn
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 11:34:42 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
mark-lll, Turvapaiku süsteemile ka enam ei tule, mistõttu ühel hetkel võid oma teadmata botnetis osaleda.

Kustkohast selline info et Windows Phone enam uuendusi ei saa?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 11:59:10 vasta tsitaadiga

fn kirjutas:
Märt. kirjutas:
mark-lll, Turvapaiku süsteemile ka enam ei tule, mistõttu ühel hetkel võid oma teadmata botnetis osaleda.

Kustkohast selline info et Windows Phone enam uuendusi ei saa?

Kui mälu ei peta, siis esimesena tuli Joe Belfiore Twitterist.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas Mökus - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 214 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fn
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 12:16:53 vasta tsitaadiga

Võiks siis juba lingi anda, oktoobri uuendused lasin peale just, mis ajast siis ei tule enam?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.10.2018 12:43:23 vasta tsitaadiga

oktoober 2018 , kui mälu ei peta siis win 8.1 jah enam ei saa mitte midagi, sellele lõpetati igasugune tugi kuid win 10 toetavad telefonid saavad jätkuvalt uuendusi ja asju edasi. Mul on 930-es ka 10 sees ja sinna tuleb küll asju peale, muidugi mitte nii ämbriga kui androidile kombeks, kuid siiski.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 21.10.2018 12:52:02 vasta tsitaadiga

https://www.cnet.com/news/windows-10-mobile-features-hardware-death-sentence-microsoft/
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.10.2018 13:32:06 vasta tsitaadiga

Ja siis... ? et ainult äppide pärast, et neid vähe on saab asi otsa ? Ta oli alguses üsna kõva platvorm tegelikult, aga eks nad ise ole süüdi, et põhja selle lasid. Eks siis kasutame WP-d niikaua kuni sinna midagi tuleb peale, kui üldse otsa saab , vaatab siis asenduse icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.10.2018 13:37:11 vasta tsitaadiga

mismoodi tegelikult rakendusi vähe??? mängude hulka ma ei teagi aga muid pakub ms-store tuhat rakendust ja tegelikus elus vajaminevaid on hea kui tosina (äärmuslikulmale telefonikasutajale kahe tosina) jagu, ülejäänud võiksid vabalt olemata olla (ja seda sõltumata opsüssist)......
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 21.10.2018 18:02:25 vasta tsitaadiga

Ma kuskil nägin ammu miskit soomekeelset kirjutist, kus kirjeldas seda äppide-rakenduste asja... ühesõnaga tehti mingi äpp, siis rändas see androidile ja iosele prooviks ja kui siis seda edukalt all laeti vms, siis alles pandi see windoosa stooresse. Ma ausalt öelda ei saa aru sellest et droidil pidavat miljon äppi olema... mida nende kõikidega peale hakata? tavakasutajale piisab vaid mõnest tegelikult ja ausalt öeldes ma ei tea siiani kuipalju asju on windoosa " poes" icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2018 12:56:32 vasta tsitaadiga

Ma olen nüüd selle aasta algusest olnud androidi peal ja vaatan aeg-ajalt igatsusega oma 930 poole. Saaks selle aku ainult nii heaks, kui see androidil on. Nokia 5 (ostsin prooviks odava android telefoni) akuga võin hommikul sõita Pärnust pealinna töötava waze'iga ja õhtul sama moodi tagasi, ning päevatoimetused ka ära teha ilma, et autolaadijat kasutama peaks. Lumiaga sama asja proovides on päev enne lõunat juba õhtul icon_biggrin.gif Naise 950 on veel kiirema aku kasutusega. Samas on 950 kaamera asi, millest loobuda ei taha.
_________________
Sülearvutite remont/hooldus Pärnus. PS!
Kommentaarid: 244 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 197
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 25.10.2018 15:19:50 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
/.../Samas on 950 kaamera asi, millest loobuda ei taha.
thumbs_up.gif
See on ka üks põhjus, miks ma oma Lumia 950'st ei ole veel loobunud. Siiani ei ole näinud telefoni, mis suudaks parema kvaliteediga näiteks kontserti üles võtta. Heli salvestus on sellel telefonil siiani parim. Teine põhjus on dual sim. Peab veel ilmselt kõvasti ootama telefoni vahetusega kuni uued Androidiga Nokia lipulaevad müüki jõuavad ja siis veel nende hinnad mõistlikumale tasemele langevad, et ka lihtsurelikud neid osat jaksaks ja ei peaks kogu oma kuupalka telefoni alla panema.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 25.10.2018 21:06:42 vasta tsitaadiga

Kopz kirjutas:
zafari kirjutas:
/.../Samas on 950 kaamera asi, millest loobuda ei taha.
thumbs_up.gif
See on ka üks põhjus, miks ma oma Lumia 950'st ei ole veel loobunud. Siiani ei ole näinud telefoni, mis suudaks parema kvaliteediga näiteks kontserti üles võtta. Heli salvestus on sellel telefonil siiani parim. Teine põhjus on dual sim. Peab veel ilmselt kõvasti ootama telefoni vahetusega kuni uued Androidiga Nokia lipulaevad müüki jõuavad ja siis veel nende hinnad mõistlikumale tasemele langevad, et ka lihtsurelikud neid osat jaksaks ja ei peaks kogu oma kuupalka telefoni alla panema.


Sama siin, reisil kasutan 950 piltide jaoks ja Sony android muuks otstarbeks. Olen vaadanud ka huawei uusimat toodangut oma 40 megase kaameraga aga see teeb ikka roosamannaseid pilte.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 26.10.2018 21:16:18 vasta tsitaadiga

Mul juba korra käis mõte läbi, et alist osta üks " refurbished " 950.... aga seal pole Eesti keelt peal esiteks ja inglise keeles ei viitsi küll asju vaadata. Aga siis jäi mõte katki, kuna 930-e aku hakkas kestma rohkem tänu 3G lülitamisele. Enne 4G peal olles õhtuks oli juba aamen... samas waze, see ju ammu juba ei saa uuendusi Wp peal ja ilmselt see vana rasva peal käitamine ja olemine koormabki akut ka. Muide, sai käidud Lätis Ventspilsis ja ma ütleks, et Huawei P10 Lite asjal imes ka kiirelt tühjaks aku kusjuures... ja 2,1A laadija ei suutnud piisavalt laadida seda, et waze sees püsiks kogu aeg.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2018 21:34:09 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
Mul juba korra käis mõte läbi, et alist osta üks " refurbished " 950.... aga seal pole Eesti keelt peal esiteks ja inglise keeles ei viitsi küll asju vaadata. Aga siis jäi mõte katki, kuna 930-e aku hakkas kestma rohkem tänu 3G lülitamisele. Enne 4G peal olles õhtuks oli juba aamen... samas waze, see ju ammu juba ei saa uuendusi Wp peal ja ilmselt see vana rasva peal käitamine ja olemine koormabki akut ka. Muide, sai käidud Lätis Ventspilsis ja ma ütleks, et Huawei P10 Lite asjal imes ka kiirelt tühjaks aku kusjuures... ja 2,1A laadija ei suutnud piisavalt laadida seda, et waze sees püsiks kogu aeg.


Kas siis asukoha määramisega EESTI ei muutu eestikeelseks Lumia 950 ?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 27.10.2018 03:58:28 vasta tsitaadiga

Hea küsimus..... kõik eelnevad asjad ostetud siit ja otse poest. Võibolla tõesti on see nii, et on olemas see võimalus kohalike siinsete asjadega, ei oska öelda... pole kogemust mujalt või kasutatud aparaatidega icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kopz
HV kasutaja

liitunud: 24.11.2007




sõnum 27.10.2018 11:51:59 vasta tsitaadiga

mark-lll kirjutas:
/.../Muide, sai käidud Lätis Ventspilsis ja ma ütleks, et Huawei P10 Lite asjal imes ka kiirelt tühjaks aku kusjuures... ja 2,1A laadija ei suutnud piisavalt laadida seda, et waze sees püsiks kogu aeg.
Vana Lumia 1020 tarbis ka nii palju voolu, et kui autolaadija taga oli, siis ikkagi aku tühjenes Waze kasutades. Lumia 950 seda muret enam õnneks ei ole. Isegi Waze kasutades laeb aku läbi autolaadija ilusti täis.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 27.10.2018 17:03:45 vasta tsitaadiga

Selle Waze asja sisse pole väga süvenenud, kuid niipalju on erinevust, et kui Androidis ta saab suht tihti uuendusi ja WP ei saa enam midagi, siis vahet olen näinud vaid esialgu niipalju, et WP sees olev Waze ei näita teisi Wazeri kasutajaid onlines, Android telefonis näitab. Muus osas jooksevad hoiatused ja märguanded kõik sisse, näitab ummikuid ja juhatab teed nagu ikka... icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 03.11.2018 10:55:59 vasta tsitaadiga

mul selle 950xl kaameraga see mure, et ta ei suuda normaalselt (autom) fokuseerida, ja pildi tegemine on juhuse asi.. kahjuks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2018 11:33:19 vasta tsitaadiga

See on tüüpviga muide, sellega peaks kaasnema ka imelik "körin" telefonis. Raviks on telefoni kaamera mooduli vahetus paraku.

p3000 kirjutas:
mul selle 950xl kaameraga see mure, et ta ei suuda normaalselt (autom) fokuseerida, ja pildi tegemine on juhuse asi.. kahjuks.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 03.11.2018 12:06:03 vasta tsitaadiga

jah, häält teeb kui saeb edasi-tagasi fokuseerimist üritades..
mis teha, ostsin siis siit kasutatud veidi vigase asja.. aga ei kurda muidu (hind/kvaliteet ok).
peab vist veel ühe kasutatud 950, 950xl ostma..

edit
lisan kohe mõned näited "vigastest" piltidest


Ja korralik pilt
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 04.11.2018 01:14:03 vasta tsitaadiga

p3000, mõni photoshopib end ribadeks, et sellist "kunsti" saada. Samas saan aru, et asi katki siiski icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mark-lll
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2005




sõnum 05.11.2018 04:38:36 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/9154664/WP_20180726_20_27_27_Pro.jpg

930 ja suva pilt tavalise automaatsetiinguga. võrreldes kaasaegsete hirmudega, siis pilt tundub pigem " pehme " olema icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.09.2019 00:42:37 vasta tsitaadiga

Tõstan vana teemat- mõtlesin lapsele osta esimeseks telefoniks aga detsembrist kaob tugi täielikult nii op süsteemile kui äppidele, seega jääb kahjuks ära see ost.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puhv2
HV kasutaja
Puhv2

liitunud: 27.10.2011




sõnum 16.09.2019 21:53:31 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Tõstan vana teemat- mõtlesin lapsele osta esimeseks telefoniks aga detsembrist kaob tugi täielikult nii op süsteemile kui äppidele, seega jääb kahjuks ära see ost.


mul on 950 lapsel kasutamiseks juba üle aasta, sest kaameral fookuse-jama ja muud rakendust telole ei näinud. olen väga palju mänge talle telosse tõmmanud, sealhulgas joonistamised, pusled, loomahääled, mullid, ilutulestikud, kujundid jms - 2,5-aastasele pika autosõidu ajal näpuvahele väga hästi sobib ja ei kurda. samas on elukaaslasel android, millel väheke uhkemad mängud, selles osas android oluliselt kabedam ja vingem, aga kõik taandub telo hinna peale, ise sain 950 odavalt kätte, niiet pole kahju, kenad androidid on ikka suht kallid vist.

_________________
mõned inimesed on nagu vihmapilved - kui nad ära kaovad, muutub päev kohe päikselisemaks
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 17.09.2019 10:50:12 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Tõstan vana teemat- mõtlesin lapsele osta esimeseks telefoniks aga detsembrist kaob tugi täielikult nii op süsteemile kui äppidele, seega jääb kahjuks ära see ost.

See värk on juba praegu koomas. Võtsin haiglasse kaasa, et nagu suurem ekraan ja värki: krt täielik ikaldus. Brauser hangub, mõnda lehte laeb mitu minutit. Sukermanni messenger seal enam ei tööta, aga brauseris selle kasutamine on täiega PIA jne jne ...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Microsoft Lumia telefonide üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.