Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.10.2018 19:15:27 Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade vasta tsitaadiga


Iga kuu tuleb välja uusi telefone. Sügis on selles osas tihe aeg ning tänu uutele mudelitele kukuvad vanemate hinnad märkimisväärselt.
Vaatasime läbi oktoobri seisuga hinnad ning saadaolevad telefonid ning panime kokku oma top 3 soovitused <400€ vääringus.


Selle kuu favoriitideks jõudis tuliuus Mate 20 lite, mis hoolimata oma hinnast jätab vägagi premium tunde
Xiaomi pocophone F1, on oma konseptsioonilt sarnane esialgse One+ põhimõtetega, kus lipulaevadele omane riistvara on taskukohases kestas
ning kaks aastat vana Iphone, mis on inimestele, kes tegelikult liiga palju mõelda ei soovi ning tahab lihtsat seadet, mis veel mitu aastat töötab.



Link



Lisaks neile, kes osalesid Nokia 8110 loosis, kuulutatakse video lõpus välja võitjad. Palju õnne.

Pocophone F1 arvustus

Link


Arvutimaailm Youtube subscribe https://goo.gl/mrFLwh

Parimad hinnad leiad HinnaVaatlusest.
Iphone 6s https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/cf0aeb9651a3847e464ee99934346244
Xiaomi Pocophone F1 https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/51066ee26bf2767f1970a7f34dd16e4a
Mate 20 Lite https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/2f284fea6d54e0fe36200c5a9193937e

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.10.2018 21:07:01 vasta tsitaadiga

Kas tõesti on olukord nii SITT et peab top 3-e ripputama 3 aastat vana apple telefoni ?
Miks ei ole seal mõni tipulaev teistelt brandidelt, kui tõesti praegu midagi paremat pole saada selles hinnapiiris ?

Minuarust on kõiksugu head ja paremat selles hinnas saada ka teistelt brandidelt ja need on uued. Mitte 3 aastat vanad.
Tead üldse et elame aastal 2018 ja et see iphone 6 on 2015 aasta mudel ja arvutamisel ei saa kuidagi paar aastat vana öelda ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 19.10.2018 21:42:03 vasta tsitaadiga

Ostsin endale paar aastat tagasi OnePlus 3t 399ga, kui see launchiti nende kodulehel. Siiamaani töötab teravalt.

Küll aga nüüd on new kid from the block pannud inimesi kulmu kergitama ja nagu ikka, väljaspoolt Eestit saadaval.

Meizu 16th
Hind: Aliexpressist tellides al. 375$

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.10.2018 00:01:43 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kas tõesti on olukord nii SITT et peab top 3-e ripputama 3 aastat vana apple telefoni ?
Miks ei ole seal mõni tipulaev teistelt brandidelt, kui tõesti praegu midagi paremat pole saada selles hinnapiiris ?

Minuarust on kõiksugu head ja paremat selles hinnas saada ka teistelt brandidelt ja need on uued. Mitte 3 aastat vanad.
Tead üldse et elame aastal 2018 ja et see iphone 6 on 2015 aasta mudel ja arvutamisel ei saa kuidagi paar aastat vana öelda ?



1. jah, on küll.
2. Androidi eluiga on kahjuks 2 aastat. Eelmise aasta lipukad pole veel <400€ ning üleelmised on juba oma EOL. Sisuliselt müüakse meil lao jääke.
3. Näiteks mida paremat on saada.
4. Ei ole vahet, kas on 2 või 3, kuniks telefon siiani toimib, on ajakohane ning siiani tootja poolt toetatud.
It's good enough ja me usume, et veel mitu aastat.

Miks sa ise Iphone ei kasuta, vahet pole mis hinnaklassis?

Ak_47 kirjutas:

Küll aga nüüd on new kid from the block pannud inimesi kulmu kergitama ja nagu ikka, väljaspoolt Eestit saadaval.

Meizu 16th
Hind: Aliexpressist tellides al. 375$

Meizu on huvitav. 16th jäi endalgi silma.
Kahjuks Eestist seda saada ei ole ning Hiinast tellimist me soovitada ei saa.
Kasvõi selle pärast, et remondikohtade statistika tõdeb Hiina tootjate mõnevõrra kesist koostekvaliteeti ning tellides garantiid, millega EUs harjunud, tegelikult ei ole.

Aliexpressist tellides on mõistlik arvestada hinnaga 450€. Õnneks telefonidele ja arvutitele tollimaksu ei lisandu.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.10.2018 02:22:12 vasta tsitaadiga

Tollimaks on kõige väiksem mure. See on ainult mõni protsent. Käibemaks on 20% igaljuhul hullem, kui mingi tollimaks.

Õunal on nõme ecosystem ja see kuidas nad suhtuvad oma klientidesse ei ole ka kõige qahvatlevam.
Neil on ainult üks raudvara mis on üles ehitatud IOS-i jooksma ja nad ikka ei ole võimelised seda vigadea jooksutama. Pidevalt loeb just uudistest, kuidas neil midagi on jälle uuendusega katki tehtud.

Androidi toetab 2 aastat. Eks paistab kuidas seda Nokia android one teeb. Xiaomi on tõestanud, et isegi 3 ja pool aastat toetatakse nendel ka kõige madalama otsa telefonidel.
See on muidugi MIUI uuendus mis sisaldab ka turva uuendusi. See et see androidi number muutub suuremaks jätab enamus tavakasutajaid külmaks kes ei jaga niikuinii mingit matsu või teeks ka mingit vahet.
Ma näiteks väga vahet ei tee omal android 8.1 ja android 6.0.1 vahel. Ma ei viitsi oma 5 aastat vanat nexus 7 tabletit sisse lülitada ja vaadata mis sellel turva uuenduste kohta näitab.
Töötab ikka ja ei ole telliseks muutunud. Ega ei saa ka kiita et ta nüüd väga kiire oleks. Samas ma ostsin selle ka 5 aastat tagasi 150 euro eest ainult.

Praegu on Xiaomi Redmi Note 5 ja selle sain Aliexpressist 170 euro eest. Ei ma ei põe sellepärast, et see võib katki minna ja et oleks mingi ulmeliselt kehv kvaliteet mida ta ei ole kohe üldse.
Ja kui lähebki katki, mis siis ? Mis siis ikka ja ostan uue lutsu sama kallilt. Ei mina viitsi mässata mingi garantiiga ka Eestist poest ostes.
Olen korra selle läbi teinud ja jäi sittt kogemus mis kestis 4 kuud või isegi pool aastat. Ok see oli ka windows telefoniga ajal kui Nokia oli MS-i all ja polnud veel täiesti surnud.


[quotte]2. Androidi eluiga on kahjuks 2 aastat. Eelmise aasta lipukad pole veel <400€ ning üleelmised on juba oma EOL. Sisuliselt müüakse meil lao jääke. [/quote]

Sellega sa nagu ütled et peale 2 aastat on telefon totaalselt kasutamis kõlbmatu kuna uuendusi ei saa.
Sellega sa nagu väidad, et iphone 6s-i ikka veel toodetakse. Kuigi reaalsuses isegi juba iphone X eelmise aasta mudelitki enam ei toodeta ja on ka ainult laojääk.


tsitaat:
4. Ei ole vahet, kas on 2 või 3, kuniks telefon siiani toimib, on ajakohane ning siiani tootja poolt toetatud.


Sellega räägid jälle oma sõnade vastu.

Kuidas on 3 aastat vana iphone kuidagi hea tänapäeval ? Sellel on suured bezelid ja ainult 4.7 tolli ekraan.
Sellel on alla 2000mAh aku ka veel pealekauba. Ja nagu teada, siis õuna uuendused iga aasta on minimaalsemast minimaalsemad ja siis hinna tõstmine ainult.

Seletaks lahti mulle rumalale inimesele milleks see toetus nii oluline on ? Ma olen ainult ühe korra elus pöördunud garantii poole ja see on eesti pood ja mitte mingi otse brandiga suhtlemine.
Samas mul on olnud pea 20 telefoni ja aegadest kus telefonid olid tellised. Mul on olnud nii Nokia 1610, 2010 ja 2110 nendest väikseim muidugi viimane.

Pealegi kuni 400 euro top 3 võiks siis kasvõi alla 300 euro telefone sisse mahutada mis on kaasaegsed ja hiljuti välja tulnud.
Sinu top 3 on hinnavahemikus 300 kuni 400. 100-200-300 jääb pmst välja listist.

kui sa tahad et sind tõsiselt võetakse, siis peaks tegema ka rohkem uurimustööd mis on ja mida saab. Mitte kiirelt kokku lahmida mingi 2 uut telefoni ja siis klots nii koos et vaja lisada 3 aastat vana.
Iphone SE mahuks ka sinna 400 euro sisse ja see ju ka pmst 6S väiksema ekraaniga ainult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 08:46:36 vasta tsitaadiga

Ise olen kasutanud umbes kuu aega nüüd Nokia 8't (eelmise aasta tipp mudel siis) ja olen rahul. Maksis 302 € . Kuna eelmine telefon oli Nexus 5X siis edasiminek on tuntav aga enam sellist WOW efekti pole. Aku peab umbes 2 päeva, vahest ka 3 kui on auto laadijas vahepeal on. Ekraan on väga hele, hetkel on enamasti 20-30% heledust sätitud. Tellisin ka korpuse aga pole veel kohale jõudnud. Kartsin, et sõrmusega kraabib taga külje ära aga tuhkagi, pole ühtegi kriimu. Veidi libe on käes.

Mikker on paha koha peal, auto hoidjas vahest jääb alumise hoidja jala alla ja teised ei kuule mind. Lisaks käes hoides kipun väikese sõrmega seda kinni katma (toetan sõrmega alumist serva kuna külgmised servad on libedad ja tahab käest libiseda). Samuti võib kõlar jääd auto hoidja all nii, et mina ei kuule teisi. .... võimalik, et peaks paremat hoidjat vaatama icon_smile.gif

Kas see nüüd TOP3 oleks pidanud mahtuma, ei oska öelda, kuna pole teisi telefone proovinud.

https://www.hinnavaatlus.ee/1045402/nokia-8-silver-steel/
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.10.2018 09:12:51 vasta tsitaadiga

Lopesele. Eesti garantii on tähtis ja hea. Nädalaga tehakse telefon korda, saad asendus telefoni nii kauaks. Hiina jamaga ei viitsi elus tegeleda.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.10.2018 15:18:26 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lopesele. Eesti garantii on tähtis ja hea. Nädalaga tehakse telefon korda, saad asendus telefoni nii kauaks. Hiina jamaga ei viitsi elus tegeleda.


Mul 2 aastat tagasi istus telefon garantiis vähemalt 4 kuud. Ja pidin pidevaqlt edasitagasi jooksma telefoniga garantii vahet. Eesti garantii ja see kuidas poed käituvad selle garantii tingimustega on täielik jama.
On üks põhjusi miks ma enam üldse kallimaid telefone üldse ei vaatagi. Mul oli mingi ekraani viga mis muutis ekraani staatiliseks. Selle parandati lõpuks ära, kuid lõhuti 3.5mm otsik ära.
Läksin sinna poodi kust telefoni ostsin ja esimene asi mis nad mulle ütlesid oli et nemad ei tegele garantiiga. Nagu see minuasi on kes tegeleb. Mina ostsin poest kus on kirjutatud et on 2 aastat garantiid.
Selline närvi kulu mingi krt 250 euro telefoni eest mis kestis vähemalt 4 kuud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 15:27:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lopesele. Eesti garantii on tähtis ja hea. Nädalaga tehakse telefon korda, saad asendus telefoni nii kauaks. Hiina jamaga ei viitsi elus tegeleda.
asendustelefoni võid saada, kui ostnud selle mobiilsideoperaatori käest; muudel juhtudel muretse ise
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 20.10.2018 16:09:16 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
hkurujo88r kirjutas:
Lopesele. Eesti garantii on tähtis ja hea. Nädalaga tehakse telefon korda, saad asendus telefoni nii kauaks. Hiina jamaga ei viitsi elus tegeleda.


Mul 2 aastat tagasi istus telefon garantiis vähemalt 4 kuud. Ja pidin pidevaqlt edasitagasi jooksma telefoniga garantii vahet. Eesti garantii ja see kuidas poed käituvad selle garantii tingimustega on täielik jama.
On üks põhjusi miks ma enam üldse kallimaid telefone üldse ei vaatagi. Mul oli mingi ekraani viga mis muutis ekraani staatiliseks. Selle parandati lõpuks ära, kuid lõhuti 3.5mm otsik ära.
Läksin sinna poodi kust telefoni ostsin ja esimene asi mis nad mulle ütlesid oli et nemad ei tegele garantiiga. Nagu see minuasi on kes tegeleb. Mina ostsin poest kus on kirjutatud et on 2 aastat garantiid.
Selline närvi kulu mingi krt 250 euro telefoni eest mis kestis vähemalt 4 kuud.



Novot see jällegi sinu kogemus. Kümneid kordi olen garantiis käinud. Kordagi pole probleemi. Nädal-kahega tehakse ära. Kui juba 2-3 korda käib üks telefon kahe aasta jooksul, ostab operaator telefoni tagasi ka, saad algse raha kätte thumbs_up.gif (2 sony tagasi ostetud)
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2018 23:33:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Tollimaks on kõige väiksem mure. See on ainult mõni protsent. Käibemaks on 20% igaljuhul hullem, kui mingi tollimaks.

Õunal on nõme ecosystem ja see kuidas nad suhtuvad oma klientidesse ei ole ka kõige qahvatlevam.
Neil on ainult üks raudvara mis on üles ehitatud IOS-i jooksma ja nad ikka ei ole võimelised seda vigadea jooksutama. Pidevalt loeb just uudistest, kuidas neil midagi on jälle uuendusega katki tehtud.

See ecosystem kõlab väga otsitud põhjendusena.
Tollimaks peaks sõltuma riigist. USA-st oli ikka kümnekas ära mu arust.
lopes39 kirjutas:
tsitaat:
2. Androidi eluiga on kahjuks 2 aastat. Eelmise aasta lipukad pole veel <400€ ning üleelmised on juba oma EOL. Sisuliselt müüakse meil lao jääke.


Sellega sa nagu ütled et peale 2 aastat on telefon totaalselt kasutamis kõlbmatu kuna uuendusi ei saa.
Sellega sa nagu väidad, et iphone 6s-i ikka veel toodetakse. Kuigi reaalsuses isegi juba iphone X eelmise aasta mudelitki enam ei toodeta ja on ka ainult laojääk.

Mis see tootmine siia puutub? See ju ei tähenda, et neid ei kasutataks.
Panen artikli, kus natuke käsitletakse, kuidas Androidi kasutajad on versiooniuuenduste osas vaeslapse rollis - https://www.forbes.com/sites/ianmorris/2018/04/13/android-is-still-failing-where-apples-ios-is-winning/#379f46027447
Ja see, et kasutaja on lammas ja updatema ei pea või ei taha - ... ei ole päriselt argument.
lopes39 kirjutas:
tsitaat:
4. Ei ole vahet, kas on 2 või 3, kuniks telefon siiani toimib, on ajakohane ning siiani tootja poolt toetatud.


Sellega räägid jälle oma sõnade vastu.

Kuidas on 3 aastat vana iphone kuidagi hea tänapäeval ? Sellel on suured bezelid ja ainult 4.7 tolli ekraan.
Sellel on alla 2000mAh aku ka veel pealekauba. Ja nagu teada, siis õuna uuendused iga aasta on minimaalsemast minimaalsemad ja siis hinna tõstmine ainult.

Seletaks lahti mulle rumalale inimesele milleks see toetus nii oluline on ? Ma olen ainult ühe korra elus pöördunud garantii poole ja see on eesti pood ja mitte mingi otse brandiga suhtlemine.
Samas mul on olnud pea 20 telefoni ja aegadest kus telefonid olid tellised. Mul on olnud nii Nokia 1610, 2010 ja 2110 nendest väikseim muidugi viimane.

3 aastat telefon on tänapäeval täiesti kasutatav, vähemalt õunalogoga. Päris mitmel kolleegil on androidid (mitte lipulaevad, aga sellised 300-400e vahemikku hinnasildiga) ja kiruvad, et uuendada ei saa, ja aeglased on.
4,7" on väga ideaalne suurus, mina suuremat ei soovi. Sellist leida muideks on järjest keerulisem. Ja "iga aasta uuendused ja hinna tõstmised"... pls. Hinnaga krt jah nööritakse, aga ausalt öeldes alternatiivid väga ahvatlevamad ei ole. Androidi lipulaevad on sama kallid.

Toetus != garantii. Toetus on ikka softiuuendused. Garantii on müüjapoolne teema - EU seaduste kohaselt eraisikule enamasti 2 a ja juriidilisele kehale 1 a.
Garantii üldsegi sõltub eelkõige poest, ja tootjast pmst mitte üldse - ehk siis kivid nende kapsaaeda.
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 21.10.2018 02:42:33 vasta tsitaadiga

iphone 6s ja top 3, nallja teete?
tundub et see top 3 tehti kolmes kategoorias
parim ios alla 400 eur
telefon mis ei tundu käes hoides kuigi odav ehk see premium klass
ja kolmas on lihtsalt ülivõimas sisu
nii oleks natuke arusaadavam see top 3

ise paneks top 3 alla 400 selliselt:
top 1: pocophone f1
top 2: oneplus 5t
top 3: htc u11
premium klassi pole aga selleeest korralikult kiired telefonid mis ei jookse kokku, teevad korralikku pilti ja näevad ka head vällja.
see iphone 6s pole kindlasti hea valik tänapäeval. see võib ju uuendusi saada aga ega telefoni uuenduste pärast osteta ja kindlasti on tänapäeval isegi mõned alla 200 eurosed telefonid ka kiiremad kui see iphone 6s, ja kui iphone 6s akust rääkida siis see enamasti ainult laadija taga ongi (uuena võibla peab ikka paar tunnikest)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 21.10.2018 06:35:23 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Kas tõesti on olukord nii SITT et peab top 3-e ripputama 3 aastat vana apple telefoni ?
Miks ei ole seal mõni tipulaev teistelt brandidelt, kui tõesti praegu midagi paremat pole saada selles hinnapiiris ?

Minuarust on kõiksugu head ja paremat selles hinnas saada ka teistelt brandidelt ja need on uued. Mitte 3 aastat vanad.
Tead üldse et elame aastal 2018 ja et see iphone 6 on 2015 aasta mudel ja arvutamisel ei saa kuidagi paar aastat vana öelda ?



1. jah, on küll.
2. Androidi eluiga on kahjuks 2 aastat. Eelmise aasta lipukad pole veel <400€ ning üleelmised on juba oma EOL. Sisuliselt müüakse meil lao jääke.


1.Ma arvan, et sa paisutad siin teemat ise üle, alla 400 euri saab küll normaalse uuema mobiili kätte mitte et tood mingi 3 aastat vana iphone näiteks. See oli rohkem SINU eelistus tuua, aga ära tule seda tõena pähemäärima.
2. Kahjuks küll, aga kasutada saab ikka edasi. Mul isiklikult on veel siiamaani kasutusel igapäevaselt samsung galaxy note 3 neo (üle 4 aasta) ja töötab siiamaani normaalselt, Suht debiilne on ikka 2 aasta tagant vaja uut mobiili osta, lihtsalt et saada mingeid turva uuendusi??? Hallooo nagu FB,Google, ülejäänd riigiorganisatsioonid koguaeg nuhivad su järgi ja teavad mida sa teed igapäevaselt. Ja nüüd keegi kardab et tema andmed lähevad mingi Uganda häkkerilile. Ei olnud suunatud teemaalgatajale vaid pigem üldmassile kes arvavad et iga aasta või 2 tagant PEAB ALATI UUS MOBIIL OLEMA, UUE ANDROIDIGA.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.10.2018 10:11:13 vasta tsitaadiga

6s on korralikult aegunud juba. Naisel ajas ka üle, aku kestab vähe. Kohati aeglane. Kaamera ka tavaline 2018.a kohta. Võttis lõpuks xs maxi.

Mis te nende uuendustega peale hakkate, et nii igatsete neid 24/7?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 21.10.2018 12:36:40 vasta tsitaadiga

Ärme räägi kasutatud iphonest, vaid uuest.
Uue aku peab vastu väga eeskujulikult ning julgen väita, et paremini, kui listis olevatel Androididel.
Sh aku vahetus peaks vist Apple hoolduses 29€ https://valgeklaar.ee/iphone-akuvahetus/

Iphone kasutamine on lihtsam, kui androidil. Kahjuks.
Tõsi Apple on kogu funktsionaalsuse üsna ära kastreerinud, kui Androidiga võrrelda. Nad ei ole isegi T9 suutnud implementeerida.
Jah, mina ei ostaks seda, kuid ma ei ole apple vaenulik ning mõistan väga hästi, miks Gert just selle sinna toppi valis ning ma nõustun temaga.
Me paneks listi 7, aga see on liiga kallis ning olles kõiki kolme kasutanud, mina aru ei saa, mis vahet on 6;7; 8. Marginaalne.
Sh 4,7 on väga ok mõõt neile, kes ei taha tahvelarvuti taskus käia.

Siinsed, kes Iphone 6s peavad halvaks valikuks. Kas nad 400€ eest iphone 8 ostaksid?

Uuendustest - Vigu ja turvaauke tuleb välja pidevalt. Kui tugi kaob, siis võib järgmine rakendus, mille alla laed teleoni kasutuskõlbmatuks teha.
Tõenäosus on väike, aga olemas.

cola1,
U11 on väga tugev favoriit. Arvestades et see pixel 2ks ehitati, on see tõesti märkimisväärne.
Äkki järmine kuu on listis sees thumbs_up.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.10.2018 12:57:27 vasta tsitaadiga

Kui te seal arvutimaailm panete endal video pealkirjaks keskklassi telefonide top 3, siis kuidas iphone 6s sinna sisse üldse mahub ?

3 aastat tagasi kui 6s välja tuli oli ta tippude tipp lagi telefon. Nüüd 3 aastat hiljem on ta järsku keskklassi telefon ?
Aasta 2 pärast on juba low end telefon ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 21.10.2018 14:08:16 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kui te seal arvutimaailm panete endal video pealkirjaks keskklassi telefonide top 3, siis kuidas iphone 6s sinna sisse üldse mahub ?

3 aastat tagasi kui 6s välja tuli oli ta tippude tipp lagi telefon. Nüüd 3 aastat hiljem on ta järsku keskklassi telefon ?
Aasta 2 pärast on juba low end telefon ?


Oma võimekuse ja hinnaklassi puhul väga võimalik.
Üsna tihti on vana high end, mõistlik mid range paari aasta pärast.
Vähemalt apple puhul toimib või on see toiminud siiani nii.

näit samsungil ma ei saa aru, miks on vaja nii palju neid A ja J telefone, kui vana S on sisuliselt parem ning tihti lööb isegi hinnas.
Aga tipumudel ta enam ei ole.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.10.2018 15:29:52 vasta tsitaadiga

Vana high end üldjuhul ttuleb uues kuues ja uue nimega tootjatelt.
Apple iphone 6s tuli 3 aastat tagasi tipuklassi mudelina välja ja õun pole jooksval aastal teinud uut mudelit mis oleks budget klass või nagu öeldage odavama otsa mudelina.
XR on õuna nn budget versioon ja sellel on ka juba see kõige uusim protsessor sees.

3a vana iphone on ikkagi tipumudel ja ei saa seda ümber kirjutada keskklassi mudeliks, kuigi hind on 3 aastaga langenud keskklassi hinnani, ei muuda see ikkagi seda keskklassiks.

Ega S klassi mersu ei muutu keskklassi autoks ka 3-5 aastaga, kui sa ikka veel võid seda mudelit uuena poest osta.
Hind võib-olla on pisut langenud, kuid ikkagi ei muutu ta keskklassiks.
Siis miks peaks telefonid ajaga muutuma keskklassiks ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2018 17:31:12 vasta tsitaadiga

Mis sa siis jaurad? Selge võit ju tippklassi saada keskklassi hinnaga (või isegi vähemaga)? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 397 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 332
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2018 18:03:47 vasta tsitaadiga

Lisaks eelmainitutele sobiks TOPi ka kenasti need:

Honor View 10
Honor 10
Huawei Nova 3
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2018 18:14:52 vasta tsitaadiga

ja ka LGH870 ja nii mõnigi teine
ega see ülevaade absoluutne tõde pole, _marek

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 21.10.2018 18:47:14 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Kui te seal arvutimaailm panete endal video pealkirjaks keskklassi telefonide top 3, siis kuidas iphone 6s sinna sisse üldse mahub ?

3 aastat tagasi kui 6s välja tuli oli ta tippude tipp lagi telefon. Nüüd 3 aastat hiljem on ta järsku keskklassi telefon ?
Aasta 2 pärast on juba low end telefon ?


Oma võimekuse ja hinnaklassi puhul väga võimalik.
Üsna tihti on vana high end, mõistlik mid range paari aasta pärast.
Vähemalt apple puhul toimib või on see toiminud siiani nii.



Väga hea siis ! Aasta - kahe pärast saate siis teha "Top 3 alla 300€ telefoni" ülevaate ja panna sinna iphone 6s ja veel kaks telefoni. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.10.2018 09:39:47 vasta tsitaadiga

Ma kiidaks Huawei uut kirin 710 kiibistikku. Mul pole olnud sellises hinnaklassis telefoni mis teise päeva välja jõuaks, veel vähem kolmandasse.. Ja samas on veel enamvähem kiire ka veel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Top 3 alla 400€ telefoni oktoobris - Videoülevaade
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.