Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  jälgimine ja pealtkuulamine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2015 13:40:08 jälgimine ja pealtkuulamine vasta tsitaadiga

Elver Loho jagas väga huvitavat infot. Eesti kohta on üsna retsid numbrid. 1862 inimest kuulati viimase poole aastaga pealt ja veerandi Eesti elanikonna peal kasutati emergency positioning http://www.teliasonera.com/en/sustainability/transparency-report-new/
Huvitav kuidas nad need andmed läbi töötada jõuavad?


sry kui vale teema aga telefonidega see seotud on
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.03.2015 15:02:11 vasta tsitaadiga

Äkki see on üldisemalt turvafoorumi-teema?
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soomer
HV vaatleja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 16.03.2015 17:15:10 Re: jälgimine ja pealtkuulamine vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
Elver Loho jagas väga huvitavat infot. Eesti kohta on üsna retsid numbrid. 1862 inimest kuulati viimase poole aastaga pealt ja veerandi Eesti elanikonna peal kasutati emergency positioning http://www.teliasonera.com/en/sustainability/transparency-report-new/
Huvitav kuidas nad need andmed läbi töötada jõuavad?


Need ei ole 1862 inimest keda pealt kuulati vaid 1862 kõnet mida pealt kuulati. Samuti ei ole veerandi elanikonna peal kasutatud emergency positioning teenust, vaid seda tehti nii palju kordi. Kui sa loed läbi selle kirjelduse siis see on tegelikult automaatne teenus mis töötab iga hädaabi kõne korral; automaatselt küsitakse operaatorilt kõne teinud isiku asukoht.

Näiteks 2010 oli ühes kuus keskmiselt 90,000 hädaabi kõnet. Allikas http://www.rescue.ee/vvfiles/0/Aastaraamat.2010.loplik.pdf
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005




sõnum 19.09.2018 07:23:57 vasta tsitaadiga

Eestis nuhitakse ikka hoolega: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/laanemere-meister-nuhkimises-eestis-kuulatakse-inimesi-10-korda-rohkem-pealt-kui-skandinaavia-riikides?id=83701819
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libu
Aeg Maha 1k

liitunud: 15.09.2018




sõnum 18.10.2018 10:37:20 vasta tsitaadiga

Sama on ka interneti pealt kuulamine, windowsile on pealtkuulamisseadmed eestis täiesti olemas. Seepärast olen linuxi peal.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 24.02.2019 21:54:17 topeltnägemine oleks lihtsam seletus, kui kellegi hooliv huvi.. vasta tsitaadiga

Huvitav, mida on ebahuvitavas postkastis avada, kui juba mitmes meilboxis ilmub kirjade alla kiri, et avatud ka mujal asukohas? Aga peremeeslooma sisselogimise seadmeid on üks. Ja ip-tabelis ilmub küll kaks kellaaega vaevu minutilise vahega aga ip on mõlema taga sama ja brauseriaknaid lahti ainult üks.
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2019 22:57:02 vasta tsitaadiga

järelikult on põhjust. kedagi tegelikult ei huvita, kas sa tahad õhtuks saia või leiba osta. kui kuulatakse pealt kedagi, kuulatakse ja vaadatakse ka neid , kellega ta suhtleb. kanepilohvist loho võiks oma ära siutsetatud aju natuke sihipärasemalt pruukida ja muudel paranoikutel tasub oma tegemiste suhtes kriitilisem olla ning rohud aegsasti ära võtta: õige hõlma ei hakka keegi teadis juba vanarahvas rääkida.

tutvusringkonnas on skisofreenik, kellele sügisel vale ravi määrati ja nüüd on kõik kahtlased..

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.02.2019 23:15:33 vasta tsitaadiga

Kui nii hull paranoia painab, siis võiks alustuseks lõpetada nutiseadmete kasutamise.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 10:24:14 vasta tsitaadiga

Kui nii hull arstiks saamise himu, siis võiks alustuseks lõpetada enne diplomit diagnoosimise.
Huumorina - olgu noh. Et ma ei naera, saan andeks, see pole patoloogia. Postituse teemakohavalikut saab võtta nii huumori, tüütuse- kui turvaprobleemina.

Ma pole huvitatud, et minu seadme kaudu teeb keegi veel midagi ja seda minu sisselogimisega sama toiminguga, millest mulle tulevad turvahoiatused.
Tegelikult oleks isegi ükskõik, aga siis enne pohhuismimütsikese silmini tõmbamist luban endale väikese uudishimu. Ka pole patoloogia.
Ei verista see uudishimu kedagi.

Vanarahvas rääkis oma tarkusi ammu enne logimisajastut. Ei pea olema milleski süüdi, ebaõige ega kahtlane, et üle kellegi tehnika midagi hoopis kellegi teise huvides tehtaks.
Ma olen liiga loll, et ise aru saada, miks mul mitmes kohas ja kontodel sellised märguanded ilmuvad. Varem on sama olnud, kui päris ammu raamatukogus postkast lahti jäi.

Eraviisiliselt inimeste poolt omavahel kirjutatud ja räägitud kommunikatsiooni kuskilt kolmanda osapoole poolse analüüsimise ja pealtkuulamise teemasse niisama lisa, et olnud mõned vestlused ja guugeldamised sõnaga skisofreenia ja järgnenud tulv youtube vaatamissoovitusi skisofreenikute ja skisofreenia kohta. See pole ka mingi uudis, et jälgimise liike ja viise on mitmeid. Legaalseid ja vähem või üldse mitte-. Mul poleks midagi selle vastu, et eristada, millega üldse tegu on. Võibolla on võimalik, et mingil x-põhjusel avanebki meiliaken just siin ja just minul topeltkujul. Paraku mitte ainult meiliaken.
Kui aga keegi peaks ametikohustusi täites kellegi sõnavahetusi jälgima, siis viisaka inimesena ma säästaks inimest ja hoiaks end võõra silme all vähemalt ropendamisest..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 10:28:17 vasta tsitaadiga

vaheta parool ära
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 10:31:36 vasta tsitaadiga

2-tasandiline autentimine peal?
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perseas
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.06.2008




sõnum 25.02.2019 10:41:29 vasta tsitaadiga

The "Digital" Absolute Experiment of China...Yellow Big Brother:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 11:08:17 vasta tsitaadiga

Pangakaart on jälitatav, telefon jagab andmeid, arvuti tegeleb telemeetriaga... majsad sulas, sõidad autoga ilma navita ja ostad auto, millel pole asukohapõhist õnnetusest teatamise süsteemi, tööl teed tööasju ja kohustuslikus korras postitad keskbäljakul tehtud tuvoäipiöte ning ekret ülistama ei lasku.. väga palju inimeses kinni.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 11:09:48 vasta tsitaadiga

Paroolivahetust tehtud korduvalt.
Just tegin uuesti ja esimest korda kohe pärast paroolivahetust oli juba teise asukoha kiri all olemas.
Visuaalselt on see topeltavanemine näha. Gmailil punaste kontuuridega ümbrik ekraanil viipab luuki. See ei peaks käima nii, et ilmub saabunud kirjade pilt ja hakkab uuesti valge ekraani ja ümbriku multikas, aga kordub. Korduse järel on all teise asukoha kiri. Sealt saan tabeli ip-de ja aegadega. Ip on mõlemal värskel real sama, kellaaeg erineb.
Tabelil on rida kõigist seanssidest väljalogimiseks. Mida ma reeglina ka kasutan.

Kaheastmeline olemas. Kasutasin erinevatel kordadel nii üle telefoni kui üle teise meiliaadressi.
Praegu tegin üle teise meiliaadressi kinnitusega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 11:14:27 vasta tsitaadiga

Logi jõuga kõikjalt välja. Google'il selline võimalus olemas.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 11:25:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tuvoäipiöte
..
tsitaat:
väga palju inimeses kinni.


Vt tsitaati. Inimese ja tehnika vahe. Kummal juhtub, kumb teeb. Tehnika nii ei tee.
Mina olen vastuvõtja, inimene ja ma oletan, et eks teine inimene enda arust kirjutas sõna turvapilte. Aga olles inimene võin eksida.

Oma kitsamas küsimuses dubleeritud logide kohta katsun tehnilise ja inimliku osa osas selgust saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 11:33:33 vasta tsitaadiga

Tuvipilte.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 11:47:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Logi jõuga kõikjalt välja. Google'il selline võimalus olemas.


Logi välja kõikidest seanssidest ja eemalda kõik seadmed? Veel kuskil midagi?

Otsisin seost probleemiga kontodel peale minu. Facebook. Seal oli aga paljudel kordadel võimatu välja logida, sest olenemata eemal, sisselogimata oldud ajast jäi messerisse näha, et active 1 min ago.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 11:55:08 vasta tsitaadiga

Facebook ja Messenger on kaks erinevat süsteemi tänapäeval.
Google'is võid ka seadmete eemaldamist proovida.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 12:30:00 vasta tsitaadiga

Aitäh!
Kaks erinevat süsteemi, aga oluliselt seotud. Läpakas ühte sisse logides olen teises sees, meiliaadressiga registreeritud Fb sisselogi laseb inimese oma kontole ja ühtlasi messerisse. Kui sama kasutaja lülitab nutitelo välja, läpakas logib samakasutaja kõik muud oma kasutuses seansid, seadmed ja logid välja, siis pole loogiline avastada sisselogides, et kuskilt veel on äsja aktiivsus, sisse logitud või üldse paralleelselt online.

Geograafiliste asukohtade näit logidel pole ilmselt eriti ei täpne ega informatiivne, alati Harjumaa, olles kuitahes Lõuna-Eestis. Üks kord oli Virumaa.
Füüsiline on Tartu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.02.2019 13:12:11 vasta tsitaadiga

Vandenõuteoreetikutele on teine teema icon_exclaim.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 13:55:22 vasta tsitaadiga

Kui minu asi on vales kohas, olnuks viisakas viidata see õigem koht.
Kui minu asjas puudub vandenõuteooria, siis ma ei tahaks ebaviisakas olla...

Kui logikasutaja saab turvahoiatuse, siis saab ignoreerides olla kas loll või väga loll. Nii dumbjuureritele mõnigi viskab, kui neil midagi laokile ja ära on juhtunud.

Tark teaks, millega tegu ja elimineeriks. Ei ole tark, mis parata.
Mina prosta kodanikuna ei tea, et ma produtseeriks midagi eriti väärtuslikku või ihaldusväärset. Mulle saadetu eest peaks mul postkasti nö võtmehoidjana siiski ka teatav vastutus olema, sest on asju, millel on levitamise piirangute märked, kasutamiseks kas konkreetseks juhuks või mingite tingimuste ja mööndustega. Kui mina näen, et miski või keegi kasutab sama võtit minuga, minu volituseta, siis vandenõudest ja teooria poolest mul savi. Praktilisest huvist tahaks teada, kuidas see kontode paralleelne avatus lõpetada.
Siinmainitu oli kõik juba proovitud.
Probleem jäi korduma. Kui see oli probleem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mryx
HV kasutaja

liitunud: 14.03.2005




sõnum 25.02.2019 14:07:25 vasta tsitaadiga

An-4 kirjutas:
Kui minu asi on vales kohas, olnuks viisakas viidata see õigem koht.
Kui minu asjas puudub vandenõuteooria, siis ma ei tahaks ebaviisakas olla...

Kui logikasutaja saab turvahoiatuse, siis saab ignoreerides olla kas loll või väga loll. Nii dumbjuureritele mõnigi viskab, kui neil midagi laokile ja ära on juhtunud.

Tark teaks, millega tegu ja elimineeriks. Ei ole tark, mis parata.
Mina prosta kodanikuna ei tea, et ma produtseeriks midagi eriti väärtuslikku või ihaldusväärset. Mulle saadetu eest peaks mul postkasti nö võtmehoidjana siiski ka teatav vastutus olema, sest on asju, millel on levitamise piirangute märked, kasutamiseks kas konkreetseks juhuks või mingite tingimuste ja mööndustega. Kui mina näen, et miski või keegi kasutab sama võtit minuga, minu volituseta, siis vandenõudest ja teooria poolest mul savi. Praktilisest huvist tahaks teada, kuidas see kontode paralleelne avatus lõpetada.
Siinmainitu oli kõik juba proovitud.
Probleem jäi korduma. Kui see oli probleem.

Kas võiks olla lahenduseks, kui see gmail konto sulgeda ja teha uus meilikonto, näiteks mail.ee alla?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
An-4
HV vaatleja

liitunud: 12.09.2011




sõnum 25.02.2019 14:35:55 vasta tsitaadiga

Gmaili konto sisu ei ole selle erinevaid funktsioone seda kõike üle kümne aasta kasutanul võimalik märkimisväärse tülikuseta ümber tõsta. Messeri sisu ka omaette...
Eesti keeles ütleks, et ilge kamm. Teaks siis üldse, kelle või mille pärast.. ei tea, mis hea pärast peaks kolima konto legaalne looja.

Kes või mis pääseb niimoodi gmaili, pääseb ka mujale. Ja kui minul, siis kellel tahes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 25.02.2019 14:54:19 vasta tsitaadiga

mis brauser, mis pluginad? Selle infi pealt tundub, et sinna võib olla mingi tripper sisse roninud või siis mingi abiline installitud..

Kui mingist teada puhtast ja korras masinast (nt virtuaalmasin) proovida sisse logida, kas siis teeb ka sama trikki?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Turvalisus »  jälgimine ja pealtkuulamine mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.