Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 06.10.2018 14:00:21 Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 vasta tsitaadiga


Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4

Mi Band seeria on toonud aktiivsusmonitorid kättesaadavaks laiadele massidele, sealhulgas eestlastele. Populaarsuse üks süü on muidugi odav hind, kuid Xiaomi on suutnud pakkuda selle väikese hinna eest alati ka asjaliku sisu. Selle suve alguses lasti müüki Mi Bandi nüüdseks juba järjekorras 4jas versioon (Mi Band, Mi Band 1S, Mi Band 2) Mi Band 3.
Uue versiooniga muutunud seadme välimus, ning lisatud on mõningad funktsioonid, seda, et tegu on õnnestunud seadmega näitavad ka müüginumbrid, esimese 3 kuuga on Xiaomi müünud 5 miljonit Mi Band 3-e.

Välimus/ekraan
Nagu ka sama seeria eelnevate toodete puhul on aktiivsusmonitor ise kapslina rihma sees, mis tuleb sealt laadimiseks eemaldada (etteruttavalt mainides, et õnneks mitte küll väga tihti). Kaasas olev matt must rihm on silikoonist, ning kinnitussüsteem on sama kui eelkäijal, kahjuks Mi Band 2-e rihmad uuele seadmele küll väikese suuruse erinevuse tõttu ei sobi. Kui sulle must värv ei meeldi, siis kasvõi Gearbestist on võimalik valida mustmiljoni erineva värvi ja stiili vahel. Mi Band 3-e välimus on selgesti eelkäijast inspireeritud, kuid lisandud on ümarad servad, ning selle koleda nupu asemel on mõnusam lohk,mille leiab sõrmega ka ilma seadet vaatamata. Eriti meeldiv disainielement minu silmadele on see, et seadme 0.78 (resolutsiooniga 128x80) tolline OLED ekraan on uputatud suhteliselt sügavale seadme sisse. Seadme ekraan on nüüdsest puutetundlik (õigemini küll pühkimistundlik) mis teeb nüüd menüüdes liikumise kergemaks. Ainukene koht norimiseks on ekraani eredeus, mis suvel ereda päikese korral tegi ekraani lugemise raskeks, nüüd sügisel aga sellist probleemi pole, ning nagunii enamus andmetest on nähtav ainult telefonist rakenduse kaudu. Ning nagu igale aktiivsusmonitorile kohane, on ka Mi Band 3 veekindel, omades IP67 reitingut.

Funktsioonid
Loomulikult ei tasu sellisest seadmest otsida teadusliku täpsust, aga väga hea ülevaate oma päevasest aktiivsusest/öisest unest saate siiski. Kandsin kogu päeva jooksul korraga Mi Band 2-te ja 3-e, päeva lõpuks oli sammude erinevus alla 5 protsendi, seega sammulugeja tundub olema mõistlikult täpne. Nagu ka eelkäijatel on, ka Mi Band 3-el optiline pulsimõõtja, õnneks/kahjuks ei mõõda see pulssi 24/7, rakendusest on võimalik valida, kas mõõtmine toimub 1, 5, 10 või 30 minutiste intervallidega. See mõjutab ka vastavalt seadme aku kestvust, samas isiklikult kasutan 1 minutist intervalli ja sellest hoolimata kestab aku vähemalt paar nädalat.
Une jälgimine toimub automaatselt, ehk siis seade tunneb ise ära millal jääd magama, ning millal ärkad. Rakenduse kaudu on võimalik näha kogu magades kulutatud aeg, ja kuidas see jaguneb kerge ja sügava une vahel. Lisaks annab rakendus infot selle kohta kas magasid piisavalt, ning mida peaksid tegema une kvaliteedi parandamiseks.
Mi Band 3.el on olemas ka lihtsamad nutifunktsioonid, ehk siis seade suudab ekraanil sõnumeid/ning helistaja nime kuvada. Lisaks kuvab seade ka koostöös telefonig üle bluetoothi uuendatavatele andmetele ka tänase ja kahe järgneva päeva ilmaennustuse. Uus ja suurem ekraan annab selles nutifunktsioonide osas suure eelise võrreldes eelkäija Mi Band 2-ega.
Seadme kasutajaliides on üsna lihtne, vertikaalselt pühkides saate valida erinevate kategooriate, nagu sammud, pulss, ilm jne. vahel. Pühkides horisontaalselt näete rohkem valikuid antud kategooriate kohta, mingi kindla funktsiooni käivitamiseks (näiteks hetke pulsi mõõtmiseks, tuleb sõrme pidada nupu(lohu) peal. Samale nupule hetkeks vajutamine toimib, aga tagasi nupuna.

Rakendus (Mi Fit)
Aga riistvara on ainult pool aktiivsusmonitorist, sest seadme väiksele ekraanile on võimatu, mahutada kõike seda infot, mida seade kogub.Telefoniga suhtlemiseks kasutab Mi Band 3 Xiaomi enda poolt arendatud rakendust Mi Fit. Avades rakenduse, on esikohal päeva jooksul astud sammud, klikides sellele on võimalik näha läbitud vahemaad, põletatud kaloreid, ning graafiliselt astud sammud võrreldes teiste päevadega. Järgmiseks on andmed pulsi kohta graafikuna, selle täpsus oleneb muidugi sellest kui tihti seade pulssi mõõdab, Mi Fit arvutab päeva keskmise pulsi, lisaks on kuvatud päeva maksimaalne ja minimaalne pulss. Kolmandana on andmed une kohta, näha on andmed une kestvuse kohta, lisaks on eraldi välja toodud, sügava/kerge une tsüklid. Rakenduses saab muuta/vahetada kõikvõimalike sätteid alates, äratusest lõpetades ``find my phone`` funktsiooniga. Kes kasutab ka teisi rakendusi siis neile teadmiseks, et Mi Fit-i on võimalik otse sünkroniseerida Google Fit rakendusega, ja selle kaudu kümnete teiste rakendustega.

Aku kestvus
Kuna eelnevad Mi Band seeria aktiivsusmonitorid on silma paistnud oma eriti pikaajalise aku kestvuse poolest, siis hea uudisena on see, et hoolimata suuremast ekraanist on Mi Band 3-e aku kestvus endiselt väga pikk. Xiaomi on ise lubanud 20 päevast kestvust, ja senise kasutuskogemuse puhul, vastab see ka enam vähem tõele. Eriti arvestades seda, et olen seadistanud pulsi mõõtmise intervalliks 1 minut, need kellel on valitud intervalliks 10 või 30 minutit, peaks aku kestma kindlasti vähemalt lubatud 20 päeva.

Kokkuvõtteks
Xiaomi on Mi Band 3-ega jäänud kindlaks töötavale valemile, odav hind ning hea aku kestvus. Lisaks on meeldiv näha värskendust välimuse osas, ning kindlasti lisab praktilisust suurem ekraan. Gearbestist tellides maksab Mi Band 3 umbes 20 eurot, selles hinnaklassis on Xiaomi endiselt löömatu, ja sobib ideaalselt inimesele kes soovib jälgida oma päevast aktiivsust ja selle abil ennast rohkem liikuma motiveerida.

Neile, kes liiguvad rohkem ja tegelevad aktiivsemalt jooksmisega, soovitan Xiaomi Amazfit Bip-i, sellel on kõik Mi Band 3-e funktsioonid pluss GPS treeningu täpseks salvestamiseks, ning suurem/värviline ekraan, kuid hinnaks on siiski talutav 50 eurot.

Mi Band 3 (ingliskeelne versioon) maksab Gearbestist tellides umbes 20 eurot. https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009283725849.html?lkid=15936121 (refferal link) Hetkel saab koodiga IVBAND3 veel paar eurot niigi odavast hinnast alla.

Mi Band 3 pakkumised HinnaVaatluses: https://www.hinnavaatlus.ee/1253031/xiaomi-mi-band-3-black/

Amazfit Bip ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=723921&start=0

Amazfit Bip Gearbestis ca 50 eurot.
https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1126414.html?lkid=12558331 (refferal link)
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.10.2018 20:55:04 vasta tsitaadiga

Hetkel Gearbestis koodiga "IVBAND3" saadaval hinnaga 20,54 €, transport 0 €.
icon_arrow.gif https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009283725849.html?wid=1349303&lkid=15565324
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 07.10.2018 21:04:24 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Hetkel Gearbestis koodiga "IVBAND3" saadaval hinnaga 20,54 €, transport 0 €.
icon_arrow.gif https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_009283725849.html?wid=1349303&lkid=15565324
Spoiler Spoiler Spoiler


Täpselt nii, nagu ka ülal mainitud : ))))))


viimati muutis devean 07.10.2018 21:04:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 07.10.2018 21:04:36 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 08.10.2018 07:40:50 vasta tsitaadiga

Kuidas selle läikiva ekraaniga on? Näeb päikese käes ka midagi?
Kui vesi peale voolab, kas ekraan läheb hulluks ehk hakkab tunnetab mingeid puudutusi?

Piltidelt ja videotest näeb välja kuidagi "fäänsi" - mulle just meeldis versioon 2, sest see oli tagasihoidlik.
Versioon 3 tundub veidi "punnis" ning fäänsim icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 08.10.2018 11:14:27 vasta tsitaadiga

Kuidas mi band 3 international vers toimib, kui androidil keeleks valitud eesti ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 08.10.2018 12:24:47 vasta tsitaadiga

Toimib ilusti, näitab teavitusi aga sissetuleva kõne puhul näitab ainult numbrit. Kui telefoni panna inglise keelsesks, näitab nime ka.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devean
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 09.10.2018 17:54:08 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Kuidas selle läikiva ekraaniga on? Näeb päikese käes ka midagi?
Kui vesi peale voolab, kas ekraan läheb hulluks ehk hakkab tunnetab mingeid puudutusi?

Piltidelt ja videotest näeb välja kuidagi "fäänsi" - mulle just meeldis versioon 2, sest see oli tagasihoidlik.
Versioon 3 tundub veidi "punnis" ning fäänsim icon_biggrin.gif


Kesksuvel, seniidis päiksega oli kergelt problemaatiline aga muudel juhtudel pole hullu ekraani nägemisega. Veeall ekraan mul hulluks ei lähe, aga samas, märjana ekraan ei reageeri.
Imho reaalselt see ehk nii läikiv pole kui piltidelt ja videodelt tundub.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 11.10.2018 22:04:15 vasta tsitaadiga

Ma lisan kiirelt oma esmamulje Mi Band 3-st. Mul on international version ja kasutanud olen natuke üle nädala.
Puudused:
See läikiv ja kumerate nurkadega ekraan ei sobi inimesele kellele meeldib oma käsi igale poole toppida. Minu arvates sobib see ainult mingisugustele börsimaakleritele kelle töö on päev otsa kätega vehkida. Ma kõigest kinnitasin koormarihmaga päästeparve paadi külge ja tulemuseks oli kolm sügavat kriipsu ekraanil. See kõik juhtus juba esimesel kasutuspäeval ja edasi olen ma väga ettevaatlik olnud aga näiteks Mi Band 2-hega sellist probleemi kunagi ei olnud.

Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. No tore funktsioon tõepoolest aga miks ma pean oma silmi rikkuma!? Mulle piisaks täielikult lihtsalt teatest nagu Mi Band 2-l oli. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab erinevate vastuvõtjate vahel kuvada siis järelikult saab seda kuidagi ka kolmandatele osapooltele edastada.

Ma siiski pean kohe plusspoolena kinnitama akukasutuse, kuna Mi Band 3-l on see parem kui Mi Band 2-l. Viimasel kukkus aku % alati peale laadimist kohe 9-10% mis viitas potentsiaalsele andmeedastusele hiinlastele. Mi Band 3 käitub selles suhtes eeskujulikult - aku % väheneb stabiilselt, tõenäoliselt on hiinlased oma andmetekogumist arendanud.

Loomulikult on lisandunud veel rohkem funktsioone nagu näiteks "exercise" ja ilmateade. Viimane on ehk tõesti väärtuslik info aga trennis ma lihtsalt teen trenni ja viitsi näppida seda käevõru.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003




sõnum 12.10.2018 05:57:49 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab erinevate vastuvõtjate vahel kuvada siis järelikult saab seda kuidagi ka kolmandatele osapooltele edastada.
stents kirjutas:

Ma siiski pean kohe plusspoolena kinnitama akukasutuse, kuna Mi Band 3-l on see parem kui Mi Band 2-l. Viimasel kukkus aku % alati peale laadimist kohe 9-10% mis viitas potentsiaalsele andmeedastusele hiinlastele.



Siin need kaks asja minu jaoks ei kõla kokku, nagu on turvalisuse probleem ja siis andmeleke hiinlastele ei ole? Pigem ütle otse välja, et su turvalisuse küsimus sõnumites on oht kodus vahele jääda ...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 12.10.2018 07:27:51 vasta tsitaadiga

Minu jaoks ei ole - ma pole abieluski. Ega minu sõnumiteski midagi sellist ei leidu mida ma varjama peaks. Juhul kui see oleks probleem, ma kindlasti ei annaks neid õigusi sellele äppile. Hiinlaste andmeleke ei ole ka probleem, kuna selle arvelt nad neid vidinaid ju arendavadki. Nagu ma juba mainisin siis on nad selles vallas teinud edusamme ja kasutaja seda enam ei märka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.10.2018 11:27:15 vasta tsitaadiga

Seda läikivust ja kumerust ma kartsingi... jääb tellimata.
Mulle meeldib tasapind ning band 2 on selles osas ideaalne. Mul metallist korpus, nahast rihm ka ja nii mõnelgi korral kaitsnud.

Eks siis tuleb oodata järgnevat, sobivamat seadet icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 15.10.2018 12:20:22 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:

Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. No tore funktsioon tõepoolest aga miks ma pean oma silmi rikkuma!? Mulle piisaks täielikult lihtsalt teatest nagu Mi Band 2-l oli. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab erinevate vastuvõtjate vahel kuvada siis järelikult saab seda kuidagi ka kolmandatele osapooltele edastada.

Enamus kallimaid aktiivsusmonitore, millega olen kokku puutunud, näitavad sissetulnud sõnumeid oma ekraanil, nii et see ei ole midagi uut. Kus juures minu arust nagu ainult SMS-il näitab kuigipalju sisu, FB ja muud äppid näitavad ainult samu teateid, mis su telefoni lukustatud ekraanile kuvatakse.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 15.10.2018 12:22:15 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
stents kirjutas:

Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. No tore funktsioon tõepoolest aga miks ma pean oma silmi rikkuma!? Mulle piisaks täielikult lihtsalt teatest nagu Mi Band 2-l oli. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab erinevate vastuvõtjate vahel kuvada siis järelikult saab seda kuidagi ka kolmandatele osapooltele edastada.

Enamus kallimaid aktiivsusmonitore, millega olen kokku puutunud, näitavad sissetulnud sõnumeid oma ekraanil, nii et see ei ole midagi uut. Kus juures minu arust nagu ainult SMS-il näitab kuigipalju sisu, FB ja muud äppid näitavad ainult samu teateid, mis su telefoni lukustatud ekraanile kuvatakse.
Seadistatav
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 16.10.2018 06:23:04 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
peps71 kirjutas:
stents kirjutas:

Teine jabur asi millega ma veel harjunud ei ole on see, et sissetulevad sõnumid kuvatakse Mi Band 3 ekraanile. No tore funktsioon tõepoolest aga miks ma pean oma silmi rikkuma!? Mulle piisaks täielikult lihtsalt teatest nagu Mi Band 2-l oli. See on ühtlasi ka potentsiaalne "security issue" - kui sõnumite sisu nii kergelt saab erinevate vastuvõtjate vahel kuvada siis järelikult saab seda kuidagi ka kolmandatele osapooltele edastada.

Enamus kallimaid aktiivsusmonitore, millega olen kokku puutunud, näitavad sissetulnud sõnumeid oma ekraanil, nii et see ei ole midagi uut. Kus juures minu arust nagu ainult SMS-il näitab kuigipalju sisu, FB ja muud äppid näitavad ainult samu teateid, mis su telefoni lukustatud ekraanile kuvatakse.
Seadistatav

Seadistatav on see, kas teavitus tuleb kellale või mitte, mitte see, kui palju teavituse sisu näitab!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 31.10.2018 21:31:34 vasta tsitaadiga

Huvitav Novembri digi eriti positiivset hinnangut ei andnud,et liiga agaralt mõõtis liikumist, kuigi seda ei olnud
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 14.11.2018 20:23:23 vasta tsitaadiga

Minu oma läks katki!
Ma päris täpselt ei saanudki aru, mis temaga juhtus... vist võttis vett sisse ja läks lolliks... või siis viimane firmware update sai saatuslikuks. Mul oli tol päeval väga kiire ja hommikul hakkas Mi Band jube aktiivselt märku andma, et ainult 10% on akut järgi. Ma ei mäleta, et ta oleks seda varemalt nii aktiivselt teinud. Igatahes tegi ta seda mitu korda, lühikese aja tagant ja ma panin ta laadima. Enne laadimist käisin duši all ja Mi Band oli käe peal nagu ikka. Võimalik, et nendel tihedatel märguannetel ja duši all käimisel oli mingi seos aga mul ei olnud mahti sellesse eriti süveneda. Peale laadimist tuli "firmware update" ja seejärel veel mingi "updateing resources". Edasi oli mul väga kiire ja polnud aega täpsemalt süveneda, mis seal konkreetselt muudeti. Päeval pidin veel korra duši alla minema ja loomulikult jätsin Mi Bandi käe peale. Ma väga harva võtan teda üldse ära ja käin isegi saunas temaga. Seni pole mingeid probleeme esinenud, kuigi enne Mi Band 3 oli mul Mi Band 2 aga seda kasutab nüüd minu tütar. Peale pesust tulekut, siis kui ma juba olin riides ja auto poole tormasin, tahtsin lihtsalt veenduda kui palju ma hilinen ning kui ma tõstsin kätt siis Mi Band ei reageerinud. Samas kui ma näpuga Mi Bandi ekraani tonksasin siis kuvas ta mulle korrektset kellaaega... aga numbrid olid kuidagi udused! Ma esimese hooga ei saanud aru - kas mul silme ees virvendab või ongi selline udune Mi Bandi pilt. Pärast kui ma autoga linna sõitsin siis tegin sama veel kord aga kuna ma olin roolis siis polnud jällegi võimalik täpselt aru saada kas ma ei suuda ise oma pilti fookusesse saada või virvendas Mi Bandi pilt. Edasi oli tegemist ja mul polnud rohkem aega selle probleemiga tegeleda.

Õhtuks oli Mi Band täiesti tumm. Läbi Mi Fit äppi sain küll ühenduse aga kohe järgmine hetk see ühendus katkes. Tegin kogu protsessist screen shotid ja võtsin ühendust Gearbestiga. Mi Band oli tumm ja Mi Fit praktiliselt enam ei suutnud Mi Bandiga ühenduda. Mingil momendil Mi Band veel ärkas ja raporteeris mulle päeval tehtud sammude arvu aga edasi oli ikka tumm. Gearbestist tulid soovitused kontrollida laadimispesa kontakte ja hoida teda pikemalt laadijas. Kokku vahetasin nendega u. 10 kirja (a iga hommik üks) ja lõpuks pakkusid nad mulle, et kas annavad mulle mingeid punkte, et ma saaks nendega Gearbestis tasuda, kannavad raha tagasi või saadavad uue Mi Bandi. No ma siis "arutasin naisega läbi selle asja" ja otsustasin, et saatku mulle uus Mi Band. Sellepeale teatasid nad, et neil on need üleüldse otsa saanud! Ma tõesti ei viitsinud nendega enam vaidlema hakata, sest vaevalt küll, et Mi Bandid nüüd järsku otsas olid (otsas olid nad tõenäoliselt selle soodsa hinnaga, millega ma septembris ta ostsin). Täna hommikul raporteerisin neile, et kandku siis raha tagasi. Praegu tuli Paypali teade, et mulle on laekunud 21,67€. Hea, et niigi läks aga nüüd oleks uut Mi Bandi vaja.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 16.11.2018 13:47:50 vasta tsitaadiga

Kas kolmanda rihm on vastupidavam kui kahel oli?
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
Kommentaarid: 134 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 10.12.2018 19:45:20 vasta tsitaadiga

Uus Mi Band 3 jõudis kohale. Seekord China ver. Muud vahet Globaliga ei ole kui pakend oli natuke prostam. Alguses olid mingid hieroglüüfid ees aga kui telefoniga ühendasin siis tuli kohe update ning peale seda on ilusti inglise keelt kuvanud. Telefon on inglise keelne kuigi eesti keel on olemas aga ma lihtsalt pole enam harjunud. Sõnumite sisu edastamise olin juba varem kinni keeranud ja ei oska kommenteerida kas Band on võimeline ka eesti keelt kuvama. Minu jaoks ei oma see mingit tähtsust. Muu tundub kõik sama olevat.

Kolmanda rihm tundub vastupidavam vähemalt selles osas kus band ise rihma sisse kinnitub. Mul teine versioon ikka aegajalt pudenes rihma seest välja, kuid alati leidsin ma ta üles. Kinnitus aas on täpselt sama kujuga nagu teisel versioonil ja pakun, et see kestab ka täpselt sama kaua. Mul teise versiooniga läks neid ikka üsna mitu tükki. Täpselt enam ei mäleta aga keskmiselt kolm kuud kestsid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 29.12.2018 14:15:59 vasta tsitaadiga

NB! Ei soovita Gearbestist tellida.
Kaupa ei saadeta ja kui kindlustust ei osta neilt lisaks, siis lubavad kanda ainult 50% rahast tagasi.

90 päeva möödas ja kümneid kirjavahetusi, aga raha pole ikka sentigi tagasi saanud.

Adminnidel soovitaks ka petulehtede lingid ära koristada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 29.12.2018 14:34:37 vasta tsitaadiga

Kas sa ei saaks pisut konkreetsem olla!? Kas see probleem oli seoses Mi Band 3-ga? Ostsid Gearbestist ja läks katki?

Mul on täiesti ükskõik kust keegi ostab aga ma olen Gearbestist ostnud väga mitu korda. Kunagi pole mingit probleemi esinenud! Ka garantiiga. Ostsin Mi Band 3 Globali ja see läks müstilisel kombel katki. Peale kirjavahetust Gearbestiga kanti kogu raha tagasi. Sendipealt! Mingeid kindlustusi pole kunagi neilt ostnud. Ka praeguse Mi Band 3 China ver. ostsin Gearbestist ja see pole veel katki läinud. Vana ja katkist Mi Band 3 Globalit nad tagasi ei tahtnud. Tänu sellele on mul nüüd üks rihm tagavaraks ja teine laadija ka.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 29.12.2018 14:42:59 vasta tsitaadiga

Tellisin Mi Band 3 kuskil 90 päeva tagasi Gearbestist.

Kui 60 päeva mööda sai siis hakkasin raha tagasi nõudma.

Senimaani pole kella ega raha saanud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 29.12.2018 15:05:26 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
NB! Ei soovita Gearbestist tellida.
Kaupa ei saadeta ja kui kindlustust ei osta neilt lisaks, siis lubavad kanda ainult 50% rahast tagasi.

90 päeva möödas ja kümneid kirjavahetusi, aga raha pole ikka sentigi tagasi saanud.

Adminnidel soovitaks ka petulehtede lingid ära koristada.
Miks TKA avaldust ei tee? Miks panga kaudu raha tagasi ei nõua (ülekannet ei tühista)?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Forss
HV kasutaja
Forss

liitunud: 11.04.2004




sõnum 29.12.2018 15:12:00 vasta tsitaadiga

TKA?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2018 15:22:49 vasta tsitaadiga

Forss kirjutas:
NB! Ei soovita Gearbestist tellida.
Kaupa ei saadeta ja kui kindlustust ei osta neilt lisaks, siis lubavad kanda ainult 50% rahast tagasi.

90 päeva möödas ja kümneid kirjavahetusi, aga raha pole ikka sentigi tagasi saanud.

Adminnidel soovitaks ka petulehtede lingid ära koristada.

Ma sealt kümneid pakke tellinud....kõik kohale tulnud. Mingit kindlustust pole kunagi võtnud, sest see on BS!

Keegi ei keela paypalys claimi teha või pangas.
TKA ei aita, mõttetu pakkuda seda siin

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Xiaomi Mi Band 3 - miljonite lemmik vol. 4 mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.