Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.09.2018 15:44:41 vasta tsitaadiga

Konsooli teema jah. Panin oma One'i üle mitme nädala tööle ja seal ei tööta ju mitte midagi enam. icon_lol.gif Message center on endiselt poolpidune kõigis Forzades (PC peal ei tulnud ühtegi sõnumit vist ~2 nädalat) ja FM7 online'i ei eksisteerigi (isegi teiste inimeste disainid ja tuuningud pole enam alla tõmmatavad).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.09.2018 15:52:56 vasta tsitaadiga

PC peal pole küll mingeid probleeme märganud icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 02.09.2018 23:50:10 vasta tsitaadiga

Ma siiski usun, et see puudutab väga väikest osa mängijaid. Muidu oleks kisa juba taevani ja T10 ei saaks seda probleemi nädalate kaupa nii tuimalt ignoreerida.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 23:32:29 vasta tsitaadiga

https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_october_update

Mõned uued FE autod lisati samuti.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.10.2018 14:45:01 vasta tsitaadiga

Turn 10 announced that it will overhaul several ‘fundamentals’ of Forza Motorsport 7 after receiving tons of feedback from the community. These include main systems such as physics, handling, collision and more.
https://wccftech.com/forza-motorsport-7-to-be-overhauled/

Nii et tabelid kustutatakse jälle puhtaks.

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duracello
HV vaatleja
duracello

liitunud: 03.05.2014




sõnum 24.10.2018 23:10:11 vasta tsitaadiga

Microsoft Store ikka paras käkerdis. Algul oli mängu allalaadimisega probleeme, jäi lihtsalt tühja kohapeal seisma aga lõpuks ikkagi sai hakkama sellega. Nüüd oli vaja teha siis Windows 10'le reset. Kõik on ilusasti kirjas, et kõik app'id kustutab ära aga peale reseti ei lase mängu uuesti installida kettale, kus ta varem oli - teised kettad sobivad talle ilusti aga mulle nad jällegi mitte! Sai ka Microsoft Store'le reset tehtud - mille ta muidugi just sai peale Windows'i reseti aga kasu ikka pole.
Kettal ei lase mängu failidele ka ligi, kus ta vanasti oli - ehk enam Windows Store ei saagi neile ligi ja ei saa üle kirjutada neid ja ise ka neid kustudada ei saa. Kettad kus varem mängu ei olnud ei ole probleemiks talle. Valiks teistuguse install path'i, et ta ei peaks hakkama neid faile üle kirjutama aga seda ka Microsoft Store ei võimalda...
Minul mõtted otsas. Isegi kui ma valin mõne muu ketta installimiseks ning kui uuesti Windows'i resettida siis oleks vaja uus ketas lihtsalt osta?? Minujaoks absurd ja sellisel organisatsioonil nagu Microsoft peaks olema piinlik sellise käkerdise nagu Microsoft Store ees! icon_redface.gif
On kellelgi mingeid mõtteid?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2018 20:51:50 vasta tsitaadiga

https://www.fullthrottlemedia.co.uk/article/forza-7-feedback

duracello, mina alustaks nende lukus olevate kaustade ja failide omanikuks saamisest.



EDIT:

Viimane uuendus väidetavalt tegi FFB'd paremaks. Pole veel ise näppida jõudnud, aga tasahaaval hakkab vist mängust asja saama.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.12.2018 11:17:45 vasta tsitaadiga

See uus kaanetüdruk tekitab igasugu assotsiatsioone, suits, vaht, voolikud ja vee solin, oleks veel tädil till, siis võiks veelgi kaugemale minna icon_biggrin.gif
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.12.2018 12:20:04 vasta tsitaadiga

matrix kirjutas:
See uus kaanetüdruk tekitab igasugu assotsiatsioone, suits, vaht, voolikud ja vee solin, oleks veel tädil till, siis võiks veelgi kaugemale minna icon_biggrin.gif



mis kaanetüdruk ??? millest sa räägid ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 06.12.2018 12:43:07 vasta tsitaadiga

Tee detsembri update ära, siis näed. Uued skinnid on igale poole peale tõmmatud.
_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 06.12.2018 16:34:46 vasta tsitaadiga

Tervitus! On probleem Forza Motorsport 7-ga. Jõudlus on väga kehv. Vahet pole kas on graafika kõik low või ultra, ikka on sama. Ühesõnaga jookseb mäng ilusti 60+ kaadrit sekundis Ultra peal ja siis iga mõne sekundi tagant hangub millisekundiks. Väga häiriv ja raske sõita nii. Arvuti riistvara peaks nagu võimaldama head kaadrisagedust. Kõige huvitavam oli see, et vana riistvaraga (i5 7600 ja GTX 1060 6GB) töötas FM7 demo väga sujuvalt ja viisakalt. Uurisin, et ma pole ainuke, kellel selline viga aga otsest lahendust pole. Mõned väidavad et pane 30fps lukku ja V-sync sisse, et siis peaks OK olema, aga ei muutu mul midagi. Huvitav on see, et Forza Horizon 4 jookseb Extreme/Ultra sätetel 90+ kaadrit sekundis. Kui keegi teab, mis lahendus sellel võiks olla, siis andke teada.
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.12.2018 22:42:28 vasta tsitaadiga

SimmiTr kirjutas:
Tervitus! On probleem Forza Motorsport 7-ga. Jõudlus on väga kehv. Vahet pole kas on graafika kõik low või ultra, ikka on sama. Ühesõnaga jookseb mäng ilusti 60+ kaadrit sekundis Ultra peal ja siis iga mõne sekundi tagant hangub millisekundiks. Väga häiriv ja raske sõita nii. Arvuti riistvara peaks nagu võimaldama head kaadrisagedust. Kõige huvitavam oli see, et vana riistvaraga (i5 7600 ja GTX 1060 6GB) töötas FM7 demo väga sujuvalt ja viisakalt. Uurisin, et ma pole ainuke, kellel selline viga aga otsest lahendust pole. Mõned väidavad et pane 30fps lukku ja V-sync sisse, et siis peaks OK olema, aga ei muutu mul midagi. Huvitav on see, et Forza Horizon 4 jookseb Extreme/Ultra sätetel 90+ kaadrit sekundis. Kui keegi teab, mis lahendus sellel võiks olla, siis andke teada.
samal kettal ja kettal piisavalt ruumi?
fm7 ja fh4 vahel on mootorid veidi erinevad, esimene on ilge ikaldus, kui teine jookseb väga sujuvalt

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SimmiTr
HV vaatleja
SimmiTr

liitunud: 23.10.2018




sõnum 08.12.2018 02:21:55 vasta tsitaadiga

HDD peal olid mõlemad (1TB ja alla poole ruumi kasutatud). SSD peal mul liiga vähe ruumi, et FM7 ära mahutada. Korra mõtlesin, et peaks suurema SSD ostma, aga hetkel muud asjad toidab ära. Nüüd ühe mängu pärast (kui see põhjustab seda probleemi) ei tahaks küll hakata SSD vahetama icon_biggrin.gif
_________________
You are never too old for video games
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 13.02.2019 11:29:39 vasta tsitaadiga

sain omale X1 juhuslikult ja FM7't mängima hakates ei suutnud ma aru saada miks ma Free Mode's ei saa kasutada kõiki olemasolevaid autosid?!?
kas/kuidas ma pean need kõik Ükshaaval lahti lukustama või? icon_biggrin.gif
see tundub täiesti ebareaalne minu jaoks, kes ma olen siiani eluaeg GT'd ainult mänginud, kuid mille halb autode valik viskas täiesti üle. samas Forzas on autode valik nii hea, et sellele ei suuda vist mitte miski vastu panna. Ford Transit SuperSportVan, tavaline 80ndate lõpu GMC kaubabuss, kõik 90ndate BMW/Audi/MB'd.. uskumatu thumbs_up.gif
oletame et keegi ostab endale X1 + FM7, läheb koju ja kutsub sõbra külla et kahekesi mängima hakata (2-player race siis vms) ja tuleb välja et free mode's on avatud 1-2 autot (Ford Focus vms icon_smile.gif.. ).
kas see on tõesti nüüd nii või olen ma Forza foorumist lugedes valesti aru saanud ja siiski saab free modes ja/või 2playeris rahulikult kõigi autodega sõita, vahet pole kaugel sa "storys" oled (ma olen lvl3 imho).

suured tänud igasuguse info eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.02.2019 12:53:48 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:
sain omale X1 juhuslikult ja FM7't mängima hakates ei suutnud ma aru saada miks ma Free Mode's ei saa kasutada kõiki olemasolevaid autosid?!?
kas/kuidas ma pean need kõik Ükshaaval lahti lukustama või? icon_biggrin.gif
see tundub täiesti ebareaalne minu jaoks, kes ma olen siiani eluaeg GT'd ainult mänginud, kuid mille halb autode valik viskas täiesti üle. samas Forzas on autode valik nii hea, et sellele ei suuda vist mitte miski vastu panna. Ford Transit SuperSportVan, tavaline 80ndate lõpu GMC kaubabuss, kõik 90ndate BMW/Audi/MB'd.. uskumatu thumbs_up.gif
oletame et keegi ostab endale X1 + FM7, läheb koju ja kutsub sõbra külla et kahekesi mängima hakata (2-player race siis vms) ja tuleb välja et free mode's on avatud 1-2 autot (Ford Focus vms icon_smile.gif.. ).
kas see on tõesti nüüd nii või olen ma Forza foorumist lugedes valesti aru saanud ja siiski saab free modes ja/või 2playeris rahulikult kõigi autodega sõita, vahet pole kaugel sa "storys" oled (ma olen lvl3 imho).

suured tänud igasuguse info eest


Jah, pead kõik lahti lukustama, aga võimalus on ka rendiautosid kasutada, mida ei saa tuunida ega nende välimust muuta. Kõige parema ülevaate autodest saad car collectioni alt (näitab ära, milliseid autosid saad osta, ja, milliste jaoks tuleb lahti lukustamiseks midagi muud teha). Või on sul lihtsalt filtrid peal, mis ei lase kõiki olemasolevaid autosid valida. Race setup on koht, kus saad omale sobilikud filtrid/piirangud peale panna. Kui car division on midagi muud kui any, siis saad valida ainult garaažis olemasolevate selle konkreetse divisiooni autode hulgast.

Spoiler Spoiler Spoiler


Soovitan Forzathonidel iga nädal silm peal hoida ja samuti rivalsitel, kus tihti jagatakse puhtalt osalemise eest juba autosid (tavaliselt on auhinnalised Featured Events all). Lisaks veel liiga sõidud, kus jällegi piisab nädala auhinna saamiseks lihtsalt ühe sõidu tegemisest (mis omakorda on piisav kogu hooaja auhinna saamiseks).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 24.02.2019 21:22:25 vasta tsitaadiga

Keegi on free trialit ka proovinud? Tõmbasin ära ja mäng käima pannes viskab tagasi desktopi peale. Errorit ega muud ei tule, lihtsalt läheb mäng kinni. Üritasin netist lahendust leida, paljudel see probleem. Ainuke asi mis aitab selle vastu on mängu ostmine. Tahaks ikka enne mängu ostmist proovida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 25.02.2019 14:18:51 vasta tsitaadiga

valter4 kirjutas:
Keegi on free trialit ka proovinud? Tõmbasin ära ja mäng käima pannes viskab tagasi desktopi peale. Errorit ega muud ei tule, lihtsalt läheb mäng kinni. Üritasin netist lahendust leida, paljudel see probleem. Ainuke asi mis aitab selle vastu on mängu ostmine. Tahaks ikka enne mängu ostmist proovida.

Ok peala on. Autosid on palju ja graafiline pool on ka väga ilus. Hetkel mängin puldiga aga tahaks rooliga proovida.
Endal isiklikult on väike kopp ette saanud nendest võidusõidu mängudest. Horizon 4 läheb hetkel veel peale kuna sisaldab sellist fun elementi mis hoiab mängimas.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.02.2019 19:00:00 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
valter4 kirjutas:
Keegi on free trialit ka proovinud? Tõmbasin ära ja mäng käima pannes viskab tagasi desktopi peale. Errorit ega muud ei tule, lihtsalt läheb mäng kinni. Üritasin netist lahendust leida, paljudel see probleem. Ainuke asi mis aitab selle vastu on mängu ostmine. Tahaks ikka enne mängu ostmist proovida.

Ok peala on. Autosid on palju ja graafiline pool on ka väga ilus. Hetkel mängin puldiga aga tahaks rooliga proovida.
Endal isiklikult on väike kopp ette saanud nendest võidusõidu mängudest. Horizon 4 läheb hetkel veel peale kuna sisaldab sellist fun elementi mis hoiab mängimas.

Ma ei tea kas seal roolitugi on korda saanud aga algus aastal seda küll ei kannatanud rooliga. Arvatavasti siiani ei kannata, sest miks muidu nende e-spordi võistlustel ikka pultidega pedereeritakse. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.02.2019 19:38:44 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
valter4 kirjutas:
Keegi on free trialit ka proovinud? Tõmbasin ära ja mäng käima pannes viskab tagasi desktopi peale. Errorit ega muud ei tule, lihtsalt läheb mäng kinni. Üritasin netist lahendust leida, paljudel see probleem. Ainuke asi mis aitab selle vastu on mängu ostmine. Tahaks ikka enne mängu ostmist proovida.

Ok peala on. Autosid on palju ja graafiline pool on ka väga ilus. Hetkel mängin puldiga aga tahaks rooliga proovida.
Endal isiklikult on väike kopp ette saanud nendest võidusõidu mängudest. Horizon 4 läheb hetkel veel peale kuna sisaldab sellist fun elementi mis hoiab mängimas.

Ma ei tea kas seal roolitugi on korda saanud aga algus aastal seda küll ei kannatanud rooliga. Arvatavasti siiani ei kannata, sest miks muidu nende e-spordi võistlustel ikka pultidega pedereeritakse. icon_razz.gif
sest microsoftil omatootena rooli ei ole ning see kahandaks ka võistlejate hulka
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matrix
HV kasutaja
matrix

liitunud: 11.09.2002




sõnum 18.04.2019 22:08:41 vasta tsitaadiga

Kõik autod on täna lõpuks lukust lahti tehtud, sain oma viimased 7 kätte, nii et mul on nüüd täiskomplekt icon_biggrin.gif


Forza kolib mobiili peale.
https://forzamotorsport.net/en-us/news/fs_announce

_________________
Give a man a computer program and you give him a headache, but teach him to program computers and you give him the power to create headaches for others for the rest of his life... R. B. Forest
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.10.2020 00:46:17 vasta tsitaadiga

Kui kedagi huvitab, siis tänasest alates Game Passis saadaval.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 12.10.2020 12:49:15 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Kui kedagi huvitab, siis tänasest alates Game Passis saadaval.


Kunagi konsooli peal mänginud ja mõtlesin, et proovin pc peal ka ära.
Kõik nupud põhjas näeb väga kena välja 4k peal ja fps kenasti 60 pidevalt aga see crashimine on mängus tõsiselt häiriv teema. Väga huvitav, et seda hala on terve nett täis ja siiani pole suudetud seda korda teha.
Nii kaua kui mängida sain siis väga meeldis.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2020 13:34:34 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
HPN kirjutas:
Kui kedagi huvitab, siis tänasest alates Game Passis saadaval.


Kunagi konsooli peal mänginud ja mõtlesin, et proovin pc peal ka ära.
Kõik nupud põhjas näeb väga kena välja 4k peal ja fps kenasti 60 pidevalt aga see crashimine on mängus tõsiselt häiriv teema. Väga huvitav, et seda hala on terve nett täis ja siiani pole suudetud seda korda teha.
Nii kaua kui mängida sain siis väga meeldis.


fix on olemas redditi teemas. kõik kaardid peale 3000 seeria crashivad.
vaja tõmmata nvidia inspector mängu profiil lahti võta ja kasutada vanema driveri profiili siis töötab ilma crashimata.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Motorsport 7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.