Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  sound blasterX G6 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 13:06:37 sound blasterX G6 vasta tsitaadiga

Creativel on uus väline helikaart väljas: https://us.creative.com/p/amplifiers/sound-blasterx-g6#specs

Peaks olema Sabre ESS Daciga, aga kindel ei ole - kuidagi vähe infot on igalpool asja kohta.
Lisaks ma ei näe teda Eestis kuskil veel müügil. Liiga uus asi?

Ühesõnaga mul oleks taolist välist helikaarti vaja või on samas hinnaklassis midagi oluliselt paremat saadaval?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2018 19:46:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt on oluline küsimus, mille jaoks sul seda vaja on. Mängimine, muusika tegemine, ... ?
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kirsa
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 01:04:23 vasta tsitaadiga

Muusika/filmide kuulamine põhiliselt. Mingi jupike ka mängimist.
Mul on selline olemas: http://www.audio-gd.com/Pro/Headphoneamp/NFB1132/NFB11.32EN.htm , aga oleks vaja lisaks ühte veidi portatiivsemat seadet.

Hinnaklassis 50-100 eur olen ostnud ebay-st läbi aegade 5-6 erinevat seadet, ei saa selle raha eest midagi mainimisväärset siiski. Vahemikus 100-300 eur kogemused puuduvad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raabish
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2016




sõnum 18.02.2019 12:37:10 vasta tsitaadiga

Üldiselt kiidetakse seda seadet aga ma ostaks selle ainult juhul kui seda on reaalselt vaja, ehk siis kui
- Emaplaat ei mängi välja mingi 300ohm klappe ( mul näiteks mängib vabalt 250 ohm beyerdynamic DT 990 Pro Gigabyte Z270 plaat )
- Kui kavatsed kasutada Mic In (oletame et lisaks klappidele on modmic vms)
- Kui kavatsed kasutada Creative SBX surround heli
- Kui vajad seda konsooliga mängimiseks
Ülejäänud juhtudel on päris helimaailma toode ilmselt parem.
Amp ei pidanud ka kõige võimsam olema sellel niiet ei pruugi 100% toita tugevamaid klappe AKG 712 Pro ja Sennheiser HD 800 näiteks tulevad pähe
Samas kui sellel oleks mingi soodukas või kui keegi müüks pruugitune alla 100 euri siis ma ilmselt ostaks juba lic sellepärast et katsetada
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.02.2019 13:31:01 vasta tsitaadiga

ma erilist vahet ei tee kas SB-AE5 ESS sabre dac või realteki uus küpsis mõlemad lubavad 32 bitist heli ja inimiesele kuulmatuid sagedusi. Helikaardid on absurdseks muutunud pakuvad vidinaid mida inimene ei kuule ja et inimene ostaks näe uus kaart ja näitab suuremaid numbreid reaalses elus kasu sellest pole muffigi. Ilselt on realtek see kes suudab creative põhja lasta. Mul oli juba plaan viskan creative kaardi arvutist välja ja kasutan seda mis integreeritud sest olulist vahet pole kumba kasutada.

Helikaardid ilselt lähevad seda teed et heli on puhas ilma ekvalaiseri ja igasuguse muu tiluliluta ehk DIRECT mode juba aastaid see nii olnud. Ei tee enam driverid moonutusi ega muid sämplimisi või trikke.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.03.2019 14:23:22 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
ma erilist vahet ei tee kas SB-AE5 ESS sabre dac või realteki uus küpsis mõlemad lubavad 32 bitist heli ja inimiesele kuulmatuid sagedusi. Helikaardid on absurdseks muutunud pakuvad vidinaid mida inimene ei kuule ja et inimene ostaks näe uus kaart ja näitab suuremaid numbreid reaalses elus kasu sellest pole muffigi. Ilselt on realtek see kes suudab creative põhja lasta. Mul oli juba plaan viskan creative kaardi arvutist välja ja kasutan seda mis integreeritud sest olulist vahet pole kumba kasutada.

Helikaardid ilselt lähevad seda teed et heli on puhas ilma ekvalaiseri ja igasuguse muu tiluliluta ehk DIRECT mode juba aastaid see nii olnud. Ei tee enam driverid moonutusi ega muid sämplimisi või trikke.

Tase on jah int kaartidel suhtelieselt hea aga noh, eks oleneb vist kui nõudlik ollakse, mul hetkel masinas uus Asuse strix plaat millel kirjade järgi ka väga edev helikaart peal. Aga no tee või tina, müra või häired ronivad sisse, väga häiriv minu jaoks, ei teagi kas kaardil varjestus kehva või teeb masinas mingi seade (toitekas) mingit kahtlast müra.
Eelmises masinas oli mul pikalt kasutusel vanake creative E-MU 1616, kui ja rääkida näit muusika kuulamisest - no oli parem kaart. Breakout boxiga kaardi kasutusmugavusest ma üldse ei räägigi, (nupud, inputid-outputid tuled viled kohe käeulatuses).

_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2019 20:15:45 vasta tsitaadiga

Kas sellel vidinal saab kuidagi välja lülitada seda, et mängus mikrofoniga rääkides iseennast ei kuuleks (mind isiklikult jubedalt häirib). Mikrofon siis Modmic 4.0 ühendatud misiganes seal ees on 2,5 või 3,5mm pesa kaudu.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 23.08.2019 20:39:14 vasta tsitaadiga

MMx, peaks saama, otsi mikserist sellist seadistust "sisendi kuulamine" (on sõnastusega "kuula seda sisendit") ja võta sellelt linnuke ära.
tagasi üles
mixxer
Kreisi kasutaja
mixxer

liitunud: 10.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2020 10:55:17 vasta tsitaadiga

Foorumis müüdi mõni aeg tagasi ja võtsin ära. Ca kuu kasutanud nüüdseks. Mu 250 oomiseid klappe tõmbab ikka paremini käima küll kui emaplaadi int kaart.
Minu jaoks on positiivne ka, et saab kõlarid taha lükata ja seda veel optilisega.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  sound blasterX G6
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.