Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Monitori pilt crashib iga paari minuti tagant märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karlutikas
HV kasutaja
karlutikas

liitunud: 17.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2018 20:43:40 Monitori pilt crashib iga paari minuti tagant vasta tsitaadiga

Tere

Üritan seda segast probleemi natuke täpsemalt selgitada. Viimasel ajal arvuti pilt niiöelda crashib, ehk videosid vaadates on kuulda, et heli ja muu selline läheb edasi, kuid monitor freezib, läheb mustaks ja siis viskab jälle pildi tagasi ette. Probleem ei ole ainult videoga, vahepeal toimub selline asi ka uudiseid lugedes jne. Monitoris ei tohiks asi olla, kuna alles soetasin uue ning minu mäletamist mööda oli ka vana monitoriga aeg-ajalt sama häda. Lisaks olen märganud, et teatud olukordades mingil taustal viskab suvalistesse kohtadesse rohelisi ja muid selliseid täppe täiesti juhuslikult. Ise ei osanud vist piisavalt hästi küsimust sõnastada ja googlest abi ei leidnud, kas asi võib olla graafikakaardis? Arvuti ise on juba ca 5 aastat vana.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.09.2018 22:44:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas asi võib olla graafikakaardis?

Jah
Rohelised ja muud vingerdised viitavad, et graafikakaart on suremas. Parandamine võib aidata, kuid on suht ajutine lahendus. Mõistlikum uus kaart soetada.
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 18.09.2018 06:58:09 vasta tsitaadiga

ei tea mul oli mingi aeg sarnased hädad ja lahendus oli siis uuesti graafika driverid üle installida. Ei teagi nüüd kas driveritega on minu asi lahendatud või on uued driverid sellise vahega, et mure pole tagasi tulnud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.09.2018 07:02:16 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
ei tea mul oli mingi aeg sarnased hädad ja lahendus oli siis uuesti graafika driverid üle installida. Ei teagi nüüd kas driveritega on minu asi lahendatud või on uued driverid sellise vahega, et mure pole tagasi tulnud.

Mul läpparil x230 tekkis eelmine nädal sama kamm..win10. Lampi ekraan mustaks ja siis sek pärast tagasi. Maps kaart jäi mustaks, aitas viad f5.
Kuna polnud restarti kuu teinud, siis oli sellest abi. Vast windozaga seotud. Eks annan teada kui tagasi tuleb.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 25.09.2018 15:57:53 vasta tsitaadiga

Freeze, must pilt ja tagasi viitab graafikadriveri resetile. Rohelised täpid on tõenäoliselt riistvara viga.
Soovitaks masina DDU-ga (https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html) üle käia, driver uuesti installida ja vaadata, mis juhtub.
Kui endiselt crashib, siis kaart prükkarisse ja uus, kui just läpakaga tegemist pole. Viimasel juhul on muidugi SOL.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Monitori pilt crashib iga paari minuti tagant
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.