Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 20.09.2018 15:49:37 vasta tsitaadiga

W10 otsing on megaaeglane. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 20.09.2018 15:55:21 vasta tsitaadiga

Other properties -> Date Taken?

EDIT: Pole just väga keeruline ju...
datetaken:‎01.‎03.‎2015 .. today
või
datemodified:‎01.‎03.‎2015 .. today

või mõlemad

datetaken:‎01.‎03.‎2015 .. today OR datemodified:‎01.‎03.‎2015 .. today

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 20.09.2018 16:05:51 vasta tsitaadiga

LKits, ok, need other properties menüüs olevad valikud muutuvad vastavalt sellele, mida w10 arvab kaustas olevat. Minul näiteks Pictures kaustas Date Taken valikut polnud, kuid kui avasin Pictures kaustas mingi muu kausta piltidega, siis alles ilmus see valik (kusjuures mul on Pictures kaustas otse fotosid, mis ei asu üheski kaustas). Seepärat seda ka alguses ei märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.09.2018 01:05:23 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
seeru kirjutas:
LKits kirjutas:
Olen kasutanud Win10 nüüd juba mõnda aega ning kui aeg-ajalt puutun kokku Win7, Vista või XP-ga siis kirun ikka jõhkralt seda jama ning pooldan täiega arengut.
Eelnevad Windowsid on kohmakad, nõuavad liiga palju klikke, peab menüüdest asju otsima, otsing on kehva, klaviatuuri kombinatsioone palju vähem.

On mis on, aga Windows XP-s oli otsing. Kui me räägime failiotsingust.
Kõigis uuemates on selle asemel okse.
Kuidas see okse välja näeb? Windows 7-s oli otsing kasutu, aga Windows 10s on see parem, kui kunagi varem. Vajutan Windows nuppu, trükin otsingusõna ja leiab üles, mis vaja. Minu arust peabki nii töötama. Mis veel siis puudu on?

Mis siis veel puudu on?
No väga palju.

Mul on arvutis 8TB erinevaid kettaid. Mis ma selle otsingusõnaga teen?

Spoiler Spoiler Spoiler

Jubedik
Aga leevendab see
http://goffconcepts.com/products/filesearchex/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 21.09.2018 08:49:30 vasta tsitaadiga

Ma olen failide indekseerimise üldse blokeerinud (Windowsi isost välja roogitud teenus) ja kasutanud Total Commander'is olevat failide otsingut. Raisk on piisavalt kiire..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2018 09:07:07 vasta tsitaadiga

Ma kasutan Xyplorerit kõikidel erinevatel otstarvetel juba Vista aegadest. Teeb kõike ja rohkemgi, mis puudutab otsingut ja failihaldust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 21.09.2018 10:00:08 vasta tsitaadiga

Ei tea jah miks see W10 otsing nii PITA on.
Endal Exploreri asendaja Directory Opus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2018 13:42:34 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Ma kasutan Xyplorerit kõikidel erinevatel otstarvetel juba Vista aegadest. Teeb kõike ja rohkemgi, mis puudutab otsingut ja failihaldust.

Sama siin. Saab kõik oma käe järgi sättida, omale vajalikud shortcutid jmt. Ning üks väga oluline asi minu jaoks on seal ka see, et kui faile kopeerida, siis säilitatakse originaalfaili kuupäevad ja kellaajad (modified, create jne). Kasutan portable varianti, siis on ka seaded koguaeg olemas kui mingi häda pärast peaks peaks OS-i uuesti peale laskma.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 10:29:08 vasta tsitaadiga

Mul on windows 10-s mingi tsirkus lahti läinud.

Mingil hetkel trükkides hakkavad nuppudele vajutades mõjuma nagu oleks mingid kiirkäsud sisse lülitatud.

Vajutad S tähele - läheb heli valjemaks. Vajutad H avaneb hiire parema klahvi menüü. Mõne muu klahviga näitab NoScripti menüüd jne jne... Samas vahel need nupud vahetuvad - teinekord trikitab suvaline teine klahv.
Arvuti käima pannes on kõik korras. Mingeid probleeme pole.
Klaver pole kah vett saanud. Või hakkab klaver läbi minema? On teine päris vanake juba (PS2 pordiga).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.10.2018 10:45:19 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Mul on windows 10-s mingi tsirkus lahti läinud.

Mingil hetkel trükkides hakkavad nuppudele vajutades mõjuma nagu oleks mingid kiirkäsud sisse lülitatud.

Vajutad S tähele - läheb heli valjemaks. Vajutad H avaneb hiire parema klahvi menüü. Mõne muu klahviga näitab NoScripti menüüd jne jne... Samas vahel need nupud vahetuvad - teinekord trikitab suvaline teine klahv.
Arvuti käima pannes on kõik korras. Mingeid probleeme pole.
Klaver pole kah vett saanud. Või hakkab klaver läbi minema? On teine päris vanake juba (PS2 pordiga).
pigem ikka on klaver käind kohvi maitsmas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 01.10.2018 11:04:13 vasta tsitaadiga

Proovi seda
https://ccm.net/forum/affich-11475-strange-problem-keyboard

tsitaat:
When I come across this problem, I hold down the CTRL+ALT then P and it corrects the problem all the time!

Try it,,,,,CTRl + ALT then P

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 15:20:56 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Osiris kirjutas:
Mul on windows 10-s mingi tsirkus lahti läinud.

Mingil hetkel trükkides hakkavad nuppudele vajutades mõjuma nagu oleks mingid kiirkäsud sisse lülitatud.

Vajutad S tähele - läheb heli valjemaks. Vajutad H avaneb hiire parema klahvi menüü. Mõne muu klahviga näitab NoScripti menüüd jne jne... Samas vahel need nupud vahetuvad - teinekord trikitab suvaline teine klahv.
Arvuti käima pannes on kõik korras. Mingeid probleeme pole.
Klaver pole kah vett saanud. Või hakkab klaver läbi minema? On teine päris vanake juba (PS2 pordiga).
pigem ikka on klaver käind kohvi maitsmas.


No ma ikka tean mis minu raalitaga käinud on või mitte. Kedagi muud rohkem pole peale minu kes võiks kohvi peale ajada. Seega selle võimaluse jätame ära.


LKits kirjutas:
Proovi seda
https://ccm.net/forum/affich-11475-strange-problem-keyboard

tsitaat:
When I come across this problem, I hold down the CTRL+ALT then P and it corrects the problem all the time!

Try it,,,,,CTRl + ALT then P

Tänud. Uurin asja. Täiesti veider probleem. Algab suvalsiel ajal ja lõppeb kah suvalisel ajal...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2018 15:41:36 vasta tsitaadiga

Osiris, sümptomid siiski viitavad sellele, et klaver on vett saanud. See ei pruugi muidugi olla nii, et sinna otseselt midagi peale kallasid, võibolla kasutasid masinat märgade kätega, aevastasid klaveri peale vms. Vahel võib see olla suhteliselt pika vinnaga ehk läheb aega enne kui vedelik "õigesse" kohta jõuab ja siis pole põhjus-tagajärg seos alati nii lihtsasti tajutav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 02.10.2018 11:52:01 vasta tsitaadiga

Naisele osteti töö poolt läpakas, poolakeelne Win 7 Pro peal. icon_biggrin.gif
Igatahes apgreidimine 1803 peale toimis. Hea teada, et see võimalus on endiselt toetatud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.10.2018 09:32:42 vasta tsitaadiga

Väikseks ettevaatuseks!
Kõige uuem, verivärske "Suur-uuendus" Redstone 5 (1809) võib ära kustutada arvutis olevad failid.

Critical Windows 10 October 2018 Update Bug Deletes User Files During Install
Major issue reported by some users in version 1809

A bug in Windows 10 October 2018 Update (version 1809) causes the complete removal of certain user files during the install of the new OS release.

While at this point it’s not yet known how widespread this problem actually is, there are several discussions online dissecting an issue that leads to users losing files in Windows 10 libraries and in the public folder (some examples are here, here, and here).

Judging from user reports, the glitch is encountered when upgrading from Windows 10 Fall Creators Update to the October 2018 Update via Windows Update.

Files like documents, pictures, music, and videos stored in Windows 10 libraries are deleted without any warning, and at this point, it looks like they can’t be recovered if a backup wasn’t created before the upgrade.

Edasi:
https://news.softpedia.com/news/critical-windows-10-october-2018-update-bug-deletes-user-files-during-install-523045.shtml
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 04.10.2018 09:40:25 vasta tsitaadiga

päris õudne.

- järjest linke lugedes, mingi veider gp?
https://support.microsoft.com/en-gb/help/940017/user-profiles-may-be-deleted-after-you-restart-a-computer-that-is-runn
- teine asi tundub olevat muudetud asukoht.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2018 09:53:32 vasta tsitaadiga

Tollepärast olengi kannatlik-kodumasinaisse tekkis 1803 alles alates augustist. Nii kaua läks aega, kuni WU-sse jõudis.
Festina lente... icon_wink.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 04.10.2018 10:08:46 vasta tsitaadiga

See uus Update küsis lausa, kas User kaust ja kraam jäetakse alles. icon_biggrin.gif Kuivem, puhtam, muretum tunne?
_________________
Kamehameha in your face!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 04.10.2018 10:57:45 vasta tsitaadiga

Ma teen alati 2 parti-sys ja data. Vajadusel pole probleem c-ketas puhtaks lasta.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2018 11:47:51 vasta tsitaadiga

Enterprise versioon, upgradesin just 3 masinat 1809 peale ära, ei küsinud midagi, kõik jäi alles ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.10.2018 12:28:47 vasta tsitaadiga

McCoffin kirjutas:
Enterprise versioon, upgradesin just 3 masinat 1809 peale ära, ei küsinud midagi, kõik jäi alles ka.

Netist on tegelikult näha, et kurtjaid kodanikke on - "et kõik on läinud"...

Ning nägin ka MS-i enda soovitust: Enne uuendamist Backuppige oma dokumendid ära.

Üks väike näide:
Windows 1809 update wiped my documents

So after updating i discovered that my documents, pictures, music, videos are gone. Wtf? How can i recover them?

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/9l2v3z/windows_1809_update_wiped_my_documents/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.10.2018 18:20:14 vasta tsitaadiga

Njah, sai ka uuendus tehtud, kasutad jäid alles.

Lasin diagonaalis uuenduste nimekirja üle, midagi erilist nagu silma ei jäänud. Rohkem nipet-näpet siin ja seal, mis enamikku kasutajaid ei puuduta. icon_rolleyes.gif

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 04.10.2018 20:14:03 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga tuligi see suurem uuendus ära mida kõik nii väga oodanud on? Nu jah eks siis tuleb clean install winile teha. icon_rolleyes.gif
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 04.10.2018 20:25:49 vasta tsitaadiga

Täitsa olemas jah 1809

Lugedes neid hirmujutte, peab vist endal järgnevad uuendused +2 nädalat panema. Selleks ajaks tõenäoliselt parandused sisse viidud ja saab korralikku produkti nautida, kui miski välja tuleb.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.10.2018 20:32:56 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Täitsa olemas jah 1809

Lugedes neid hirmujutte, peab vist endal järgnevad uuendused +2 nädalat panema. Selleks ajaks tõenäoliselt parandused sisse viidud ja saab korralikku produkti nautida, kui miski välja tuleb.

Microsoft käsib failid enne ära Backuppida. icon_cool.gif

Seesama tegevus mida korralik Windows 10 kasutaja nagunii igapäevaselt teeb. icon_cool.gif

Üsna hea lugu veel - jutt käib sellest, et TRIM lööb platsi puhtaks.
Some users are complaining the Windows 10 October 2018 update is deleting their files

https://mspoweruser.com/some-users-are-complaining-the-windows-10-october-2018-update-is-deleting-their-files/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 367, 368, 369 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.