Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1857, 1858, 1859 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 48 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 491

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2018 10:38:30 vasta tsitaadiga

... viimase Pealtnägija salvestusega kohtas kah taas üht vana probleemi, et mingil kindlal hetkel järjepidevalt vaatamine katkeb ja viskab salvestuse lõppu. Kui sellest kohast üle kerida, siis saab taas vaadata. Oli vist 14 minutist natuke edasi kuskil see koht (Arris/minutv) ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.09.2018 12:37:38 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo, boks on Aarris. Saateid konkreetselt ei oska öelda, kuna need juhtuvad piisavalt tihedalt, siis ei usu mina, et vaid minul need hädad on.

Ma olen samu hädasid täheldanud, eriti siis kui hakkad järgi vaatama käimasolevat saadet.
Mina videolaenutust praktiliselt ei kasuta aga ühte filmi Telia1 pakkumisega vaatasin ja seal oli ka see häda olemas, kui vahepeal edasi-tagasi tahtsin kerida, et jäi ühe koha peale ketrama.
Film oli Kingsman: The Golden Circle
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 19.09.2018 15:34:27 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
indrpo, boks on Aarris. Saateid konkreetselt ei oska öelda, kuna need juhtuvad piisavalt tihedalt, siis ei usu mina, et vaid minul need hädad on.


Selle infoga ei ole kellelgi midagi peale hakata kopp.gif ausalt ka icon_lol.gif

Kui sa tahad probleemidele lahendusi siis võta ennast kokku ja edasta konkteetne saade konkteetse timestampiga Teliale icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.09.2018 18:12:46 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
alpha kirjutas:
indrpo, boks on Aarris. Saateid konkreetselt ei oska öelda, kuna need juhtuvad piisavalt tihedalt, siis ei usu mina, et vaid minul need hädad on.


Selle infoga ei ole kellelgi midagi peale hakata kopp.gif ausalt ka icon_lol.gif

Kui sa tahad probleemidele lahendusi siis võta ennast kokku ja edasta konkteetne saade konkteetse timestampiga Teliale icon_biggrin.gif

Ma võtan VHS-i peale ja saadan sellega. Ainult ei tea kas neil sellist makki on.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 19.09.2018 18:36:00 vasta tsitaadiga

Soovitus on, et tagasiside andmisel anda võimalikult täpset infot. Sellisel juhul saab kiiremini antud koha üle testida.

Kuna jutt käib salvestuse kerimisel juhtuva veaga, siis see on teada ja parandus lähiajal (eelmiste lehtede peal on seda juba öeldud).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 19.09.2018 21:17:38 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
alpha kirjutas:
indrpo, boks on Aarris. Saateid konkreetselt ei oska öelda, kuna need juhtuvad piisavalt tihedalt, siis ei usu mina, et vaid minul need hädad on.


Selle infoga ei ole kellelgi midagi peale hakata kopp.gif ausalt ka icon_lol.gif

Kui sa tahad probleemidele lahendusi siis võta ennast kokku ja edasta konkteetne saade konkteetse timestampiga Teliale icon_biggrin.gif
Kuhu ma neid vigu siis raporteerima peaks? Kui siin foorumis Telia kohta sõna võtta, siis tavaliselt saad indrekult ja armjanilt piki pead. Samas Armjan siin ütles, et salvestuse vigade kohta on mingi parandus tulemas, aga milliste vigade kohta, seda muidugi ei räägita. Kõige rohkem ajab närvi see, kui töötavaid asju pekki keeratakse. Varem sellist jama ei esinenud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 19.09.2018 22:38:12 vasta tsitaadiga

Täna õhtul juba lubas järelvaatamisest otse saate peale lülitada kui järg sinnani jõudis.
Ei tea kas juhtus erand või on juba uuesti reegel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.09.2018 08:02:51 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Inspiro kirjutas:
alpha kirjutas:
indrpo, boks on Aarris. Saateid konkreetselt ei oska öelda, kuna need juhtuvad piisavalt tihedalt, siis ei usu mina, et vaid minul need hädad on.


Selle infoga ei ole kellelgi midagi peale hakata kopp.gif ausalt ka icon_lol.gif

Kui sa tahad probleemidele lahendusi siis võta ennast kokku ja edasta konkteetne saade konkteetse timestampiga Teliale icon_biggrin.gif
Kuhu ma neid vigu siis raporteerima peaks? Kui siin foorumis Telia kohta sõna võtta, siis tavaliselt saad indrekult ja armjanilt piki pead. Samas Armjan siin ütles, et salvestuse vigade kohta on mingi parandus tulemas, aga milliste vigade kohta, seda muidugi ei räägita. Kõige rohkem ajab närvi see, kui töötavaid asju pekki keeratakse. Varem sellist jama ei esinenud.


Loe nüüd küsimus enne ja vastus pärast.
Sellise jutu peale peakski vastu pead andma.

Salvestuse lõpuni kerimise ja reaalaega vajutamise nupuga fix on väljas. (sellest räägitakse viiamastel lehtedel korduvalt kui sa ei lugenud)
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2018 14:54:41 vasta tsitaadiga

Ma tahaks ka teada et kuhu neid timestampe edastama peaks. See esiteks.

Ning teiseks, et see puldi patakas jõle tihti tühjaks saab. Väike vandenõuteooria aga arvestades mis hinnaga telia neid patakaid müüb siis meibi pult 24/7 õgib neid ja telia saab selle pealt ka kena kopika tasku pista. Mõtle kui patalas aasta kaks vastu peaks siis ju pappi ei tuleks...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004




sõnum 20.09.2018 15:15:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma tahaks ka teada et kuhu neid timestampe edastama peaks. See esiteks.
Ning teiseks, et see puldi patakas jõle tihti tühjaks saab. Väike vandenõuteooria aga arvestades mis hinnaga telia neid patakaid müüb siis meibi pult 24/7 õgib neid ja telia saab selle pealt ka kena kopika tasku pista. Mõtle kui patalas aasta kaks vastu peaks siis ju pappi ei tuleks...

Nagu varasemalt juttu, siis sõltub pataka tühjaks saamine kasutamisest. Ma olen suht kindel, et mul vist läheb 3a juba samade patareidega. Telekat kasutame igapäevaselt, kuid mingeid maratonvaatamisi ei tee ja edasi-tagasi ka kogu aeg ei klõpsi.
Ning, kes käseb neid patareisid Teliast tellida? Igas suvalises poes on neid müügil! Vist mingi 1e kanti tk?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 20.09.2018 15:29:17 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kuhu ma neid vigu siis raporteerima peaks?


salatoimik kirjutas:
Ma tahaks ka teada et kuhu neid timestampe edastama peaks.


kopp.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2018 17:21:55 vasta tsitaadiga

Mul läheb ka mitmes aasta juba ilma et oleks üldse pidanud süvenema, kustotsast need patareid pulti käivad ja kas see üldse lahti käib. Hea küll mina vaatan telekat üliharva, aga esivanema juurde on veel aasta paar varem tellitud Telia, kui tehnikud veel Elioni mundris ringi jooksid ja tema näpib oma pulti ikka iga päev mitu tundi

Head patareid on Telia müünud, midagi pole öelda, saaks oma käekellale samasuguse, oleks rahul.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 20.09.2018 18:15:15 vasta tsitaadiga

Kui puldi parakad surevad ise tavakasutuses liiga kiiresti ära (3kuud vms.), siis ehk peaks puldi kaasa haarama ja esinduses ära vahetama. üksikuid juhtumeid on kuulda olnud aga mingit selgust sellele pole.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 22.09.2018 02:04:42 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sellise jutu peale peakski vastu pead andma.
Ma saan aru, et see on Telia inimeste soovunelm siin foorumis, aga välja kukub sellise tühikargamisena. Aga sellest, mis infot ja kuhu, pole ma ikka aru saanud. Näiteks YLE1 09.09.2018 kell 08.05 saade Avar loodus ei hakanud õigel ajal mängima (pidi veel 5 minutit edasi kerima) ja väljumisel jooksis boks pea minutiks kinni ning lõpuks viskas Salvestustest hoopis välja. Ja selline olukord ei ole üldse harv.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 22.09.2018 09:26:26 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Aga sellest, mis infot ja kuhu, pole ma ikka aru saanud.

Ennist oli suur punane tekst koos piltidega teemas, aga jah, siis ei ole kahjuks enam midagi teha.
Mina ei saa ainult jälle aru, mida foorumi lugeja selle infoga peale hakkab.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 22.09.2018 12:51:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
alpha kirjutas:
Aga sellest, mis infot ja kuhu, pole ma ikka aru saanud.

Ennist oli suur punane tekst koos piltidega teemas, aga jah, siis ei ole kahjuks enam midagi teha.
Mina ei saa ainult jälle aru, mida foorumi lugeja selle infoga peale hakkab.

Teisi pead justkui idiootideks, samas tead küll kes siin lugemas käivad ja mis infoga tehakse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 22.09.2018 16:24:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
alpha kirjutas:
Aga sellest, mis infot ja kuhu, pole ma ikka aru saanud.

Ennist oli suur punane tekst koos piltidega teemas, aga jah, siis ei ole kahjuks enam midagi teha.
Mina ei saa ainult jälle aru, mida foorumi lugeja selle infoga peale hakkab.

Puust ja punaseks: Telioni infotelefoni ja muud sorti kasutu kasutajatoe tavaskript on umbes selline, et oi, te olete esimene kes meie poole sellise probleemiga pöördub. Meie tehnika ja teenused on perfektsed, seega olete ikka teie lollakas. Tehke nüüd käsu pele kõigile seadmetele paar korda restart, siis peaks teil mõistus jälle pähe tulema. Või siis saate piisavalt tolmuseks, et lõpetate me tüütamise ära.

OK, sõnastus pole täpset see, aga mõte ja suhtumine on. Pole mina veel muud sorti inimest abiliinis kuulnud, kui elutüdimusega või millestki pilves tegelased.

Selle pärast on vaja foorumites postitada, et ise ja teised aru saaks, et ei ole lollakas, nagu sealt abiliinist (ja siit lõimest) tegelased väidavad. Kopp on küll kogu aeg ees, aga midagi paremaks ei tee ka.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.09.2018 21:30:13 vasta tsitaadiga

kellu kirjutas:

Puust ja punaseks: Telioni infotelefoni ja muud sorti kasutu kasutajatoe tavaskript on umbes selline, et oi, te olete esimene kes meie poole sellise probleemiga pöördub. Meie tehnika ja teenused on perfektsed, seega olete ikka teie lollakas. Tehke nüüd käsu pele kõigile seadmetele paar korda restart, siis peaks teil mõistus jälle pähe tulema. Või siis saate piisavalt tolmuseks, et lõpetate me tüütamise ära.

OK, sõnastus pole täpset see, aga mõte ja suhtumine on.

Sa ei ole sinna vist ammu helistanud? Mina olen ja korduvalt nii telefoni, meili kui ka veebilehe kaudu suhelnud. Väga sõbralikud ja asjalikud inimesed, pole jäänud sellist tunnet, et mind rumalaks peetakse. Mingit käsu peale restarti pole enam ammu teha lastud. Vajadusel, kui näevad seadmetes midagi kahtlast, teevad ise kõik mis tarvis kaugelt ära. Kui kahtlus, et probleeme tekitab mõni võrgus olev mitte-telia seade, on ka selle lahendamiseks võimalikke lahendusi pakutud. Võib-olla on mul lihtsalt vedanud? Või on asi lihtsalt iidses tarkuses - naerata ja maailm naeratab sulle vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2018 13:33:19 vasta tsitaadiga

Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 23.09.2018 13:56:07 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?


Ei näita
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2018 14:20:24 vasta tsitaadiga

devilman kirjutas:
Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?
Pidi selline saast olema, et ei kõlba näidata. Orsent oma netist tiritud xvid formaadis filmide ja roheliste subtiitritega on kvaliteetsem thumbs_up.gif
Eks see näitab, mis rahvus olulisem on

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.09.2018 14:53:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
devilman kirjutas:
Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?
Pidi selline saast olema, et ei kõlba näidata. Orsent oma netist tiritud xvid formaadis filmide ja roheliste subtiitritega on kvaliteetsem thumbs_up.gif
Eks see näitab, mis rahvus olulisem on


Ilmselt näitaks lisaks tasuta Orsendile ka tasuta Eesti Kanalit ja selle Plussi kui need tasuta oleks. Reaalse raha eest keegi neid ei telliks, nagu näiteks ka tasulist HD TV3 kanalit.
Aga see on mu enda arvamus, mitte statistika ega Telia mõte kuid see võib kattuda.
Kui antud kanalid suudavad leida mõistlikud kokkulepped edastajatega, küllap neid ka edastataks.
Hetkel vist ainult vabalevi HbbTVs ja vist ka Levikomi hinnakirjas. Ehk peakski vaid nende privileegiks jääma.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.09.2018 15:32:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Reaalse raha eest keegi neid ei telliks, nagu näiteks ka tasulist HD TV3 kanalit.

Mis muidu telia statistika jutustab selle kohta?
Ma maksan küll tv6hd eest, aga seda puhtalt jalka pärast

Tv3 vaatamisest olen täiesti loobunud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.09.2018 16:01:16 vasta tsitaadiga

jeesus188, loodetavasti on keegi osapooltest tuleval aastal nii julge, et avaldab tulemused ja otsustab antud juhul tv3 ja 6 vaikimisi HDsse panna.
ma ei ole kusagil pressikat kuulnud, seega see statistika pole ilmselt avalik, kuid sisu vs. hind räägib enda eest.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 23.09.2018 17:11:32 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
devilman kirjutas:
Ma ei suuda kuskilt leida infot kas Telia Eesti Kanal Plussi ja Eesti Kanalit ka näitab?
Pidi selline saast olema, et ei kõlba näidata. Orsent oma netist tiritud xvid formaadis filmide ja roheliste subtiitritega on kvaliteetsem thumbs_up.gif
Eks see näitab, mis rahvus olulisem on

Lihtsalt ääremärkuse korras, et Orsent TV puhul on üldse mingist formaadist raske rääkida. Ei VHS, divx, xvid, kuna kõigi nende standarditega saab paremat pilti kui Orsent TV esitab.
Kui, siis ainult 4:3 on kindel.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1857, 1858, 1859 ... 2286, 2287, 2288  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.