Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 224, 225, 226  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 01:08:33 vasta tsitaadiga

Samad näod igalpool läbustamas...
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 05:32:36 vasta tsitaadiga

Aga te ise kaks panete ju samamoodi offtopicut icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 05:55:25 vasta tsitaadiga

rmc palvel üheteiskümnele kasutajale AM määratud
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 07:24:07 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Aga te ise kaks panete ju samamoodi offtopicut icon_rolleyes.gif


OT või mitte OT selles polegi tegelikult küsimus. Pigem ütleks, et kuidas seda kõike tehakse. Kui hakatakse ära panema omavahel siis minu arust see on out, aga kui OT spoilerisse pandud, viisakas jne siis ma ei näe põhjust miks ta seal olla ei võiks. Usun, et kui on kenasti vormistatud siis ei tohiks ju probleemi olla. Pigem ehk oleks isegi huvitav lugeda. Oleneb sellest mida öelda tahetud. Ei ole plaanis kedagi ega midagi õigustada. Mõtlesin siia lihtsalt oma mõttekäigu maha jätta. Pole vaja sellest kinni haarata. Kena päeva kõigile thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 13:43:37 vasta tsitaadiga

Early Access, päris huvitav suhtumine, et minupoolne KORRALEKUTSUMINE on samaväärne OT kui OT tegelaste enda oma?!??! MIDA V#TTU? Tee oma tööd ja ma ei pea inimesi korrale kutsuma :S
Pahandus80, thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 14:11:52 vasta tsitaadiga

On selline ütlemine et kui sa surnud oled siis sa ei saa ise sellest aru aga teistel on paha, sama on siis kui sa loll oled.

Sama on siis kui sa omaarust hea eesmärgi nimel trollide söötmisega teemasid kasvatad.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 14:19:56 vasta tsitaadiga

Trollide söötmisega? Minu postitused on konkreetselt seda lahmimist pilpaks võtvad ja probleemistikku lahtiselgitavad. Sellist tööd peaksid tegema moderaatorid! Kasutajaid korrale kutsuma ning nendele sõnu peale lugema, kõike sisuliselt lahti selgitades.
Ma ei ole nende lahmimisega kaasa läinud, vaid olen otse ja konkreetselt vaid probleemistikust ja teemaspüsimisest rääkinud.. kui sa tahaksid, siis seda ka näeksid.

Kui lollid ei saa aru, et nad lollid on, siis peaksid moded neid vastavalt karistama, mitte neid, kes üritavad neile selgeks teha, et lollid rikuvad oma käitumisega diskussioonide kvaliteeti ning peletavad mõistlikku ja sisulist arutelu oma saastaga. Vajadusel "jõuga" eemaldama.
Karistada inimesi, kes teemasid rööpasse tagasi juhtida üritavad on kõige absurdsem asi eales.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 14:28:10 vasta tsitaadiga

U prove my point. Ma ütlen sulle veel korra, sa ei saa internetti ära parandada. Aga sa saad aidata trollidel sinuga vaielda mis ei tee mitte teemasid lühemaks.

Hateli kak lutshe aga palutshilas kak vsegda.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 14:49:19 vasta tsitaadiga

Ma ei oska muud teha kui ainult naeratada kogu selle asja peale. Aga see hommikune teavitus postkastis ajas mind naerma ja südamest. Vähemalt suudeti mu tuju heaks teha thumbs_up.gif . Natuke huvi pärast vaatasin, eriti ei süvenenud, aga tundub, et kõigile väänati ühe puuga. Kellele rohkem kellele natuke vähem. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Ma ei oska muud öelda, ärge laske pead norgu pisiasjadest, sest need pole seda väärt. Naerata ja elu naeratab sulle vastu.

Ilusat päeva kõigile ja head algavat nädalavahetust thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 14:56:32 vasta tsitaadiga

elukaz, ma arvan, et sa tõestad enda pointi ise, kuivõrd ei saa aru sellest, et ideaali pole ilmselt võimalik saavutada, ent see ei tähenda, et sinnapoole püüdlemisest loobuma peaks. Loobumine tähendab halva seisuga leppimist. Internetti ei saa (nii lihtsalt?) ära parandada, ent HVFoorumit oleks ikka suhteliselt lihtne ära parandada. Mõnda aega peaksid moderaatorid aktiivsemad olema ja siis jooksvalt õigetes kohtades õigeid "torkeid" tegema, et mädapaised tühjaks visiseksid. Diskussioon oleks konstruktiivne ja sisuline, mitte destruktiivne lärmamine, sisutu.

Lisan veel: arvan, et mu "moraalilugemisest" ja teemade sirgjoonelise "raamidessesurmise" püüdlusest on olnud natukene kasu. Osad on end tagasi tõmmanud ja kohati on asi paranenud, ent nähes, et mu moraalilugemise ja rööpassesuunamise püüdlustel taga ei ole suurt tuge (super, kuidas osad kasutajad on poolehoidu näidanud, sellest on abi olnud) ega seda toeta ka moderaatorid (praegune aktsioon õigustab trollide tegevust, ühtlasi on sama moderaator silma paistnud lahmimise-ilkumisega, selmet asja parendada) on peamised "kangelased" edasi "kütnud". Huvitav see, kuidas üks neist (trollidest) just tunnistas, et tuli teemast a) (seal esineva sisutu lahmimise-ilkumise tõttu) teemasse b) "kasutajale vastama", "see ei olegi kõigile mõeldud", tehes sama, mida kasutaja x tegi teemas a). Saamata aru, et tema on see, kes toidab diskussioonirisustamist ja rikub teiste inimeste mõistliku diskussiooni oma sisutu ja subjektiivse mürgitamisega.

Mul on kahju, et inimesed mõistlikkusele teed ei tee, vaid pigem loobivad sellele kaikaid, ent ebamõistlikkuse vohamist vaadatakse vaikides pealt. See ei ole vaid foorumite või kommentaariumite teema, vaid see on üleüldine maailma meelsuse-teguviisi probleem. Võid mind idealistiks või utoopia soovijaks tembeldada, ent sa ei saa aru, kuidas ideaalipoole püüeldes jõuab sinna lähemale. Sellest loobudes jäädakse samma kohta või vajutakse hullemasse.

Pahandus80, thumbs_up.gif. Oled mõistlik tüüp. Oleks siin sõbralist, saadaks taotluse.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 17:02:28 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
elukaz, ma arvan, et sa tõestad enda pointi ise, kuivõrd ei saa aru sellest, et ideaali pole ilmselt võimalik saavutada, ent see ei tähenda, et sinnapoole püüdlemisest loobuma peaks. Loobumine tähendab halva seisuga leppimist. Internetti ei saa (nii lihtsalt?) ära parandada, ent HVFoorumit oleks ikka suhteliselt lihtne ära parandada. Mõnda aega peaksid moderaatorid aktiivsemad olema ja siis jooksvalt õigetes kohtades õigeid "torkeid" tegema, et mädapaised tühjaks visiseksid. Diskussioon oleks konstruktiivne ja sisuline, mitte destruktiivne lärmamine, sisutu.

Lisan veel: arvan, et mu "moraalilugemisest" ja teemade sirgjoonelise "raamidessesurmise" püüdlusest on olnud natukene kasu. Osad on end tagasi tõmmanud ja kohati on asi paranenud, ent nähes, et mu moraalilugemise ja rööpassesuunamise püüdlustel taga ei ole suurt tuge (super, kuidas osad kasutajad on poolehoidu näidanud, sellest on abi olnud) ega seda toeta ka moderaatorid (praegune aktsioon õigustab trollide tegevust, ühtlasi on sama moderaator silma paistnud lahmimise-ilkumisega, selmet asja parendada) on peamised "kangelased" edasi "kütnud". Huvitav see, kuidas üks neist (trollidest) just tunnistas, et tuli teemast a) (seal esineva sisutu lahmimise-ilkumise tõttu) teemasse b) "kasutajale vastama", "see ei olegi kõigile mõeldud", tehes sama, mida kasutaja x tegi teemas a). Saamata aru, et tema on see, kes toidab diskussioonirisustamist ja rikub teiste inimeste mõistliku diskussiooni oma sisutu ja subjektiivse mürgitamisega.

Mul on kahju, et inimesed mõistlikkusele teed ei tee, vaid pigem loobivad sellele kaikaid, ent ebamõistlikkuse vohamist vaadatakse vaikides pealt. See ei ole vaid foorumite või kommentaariumite teema, vaid see on üleüldine maailma meelsuse-teguviisi probleem. Võid mind idealistiks või utoopia soovijaks tembeldada, ent sa ei saa aru, kuidas ideaalipoole püüeldes jõuab sinna lähemale. Sellest loobudes jäädakse samma kohta või vajutakse hullemasse.

Pahandus80, thumbs_up.gif. Oled mõistlik tüüp. Oleks siin sõbralist, saadaks taotluse.


Ei ole ma midagi nii mõistlik, sul on luulud ja kujutad ette icon_rolleyes.gif mul praegu lihtsalt mingi helgem hetk

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 18:07:24 vasta tsitaadiga

rmc, äkki aitab?
See et sul on mingi isiklik antipaatia Early Access, vastu sellest me saime juba aru.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 19:40:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
rmc, äkki aitab?
See et sul on mingi isiklik antipaatia Early Access, vastu sellest me saime juba aru.


Tähelepanek elust endast. Ei õigusta ja kaitse kedagi. Paraku nii ongi, et kõik ei saagi kõigile meeldida, elu oleks sel juhul liiga ideaalne, aga see ei tähenda muidugi seda, et peaks üksteisele kaikaid kodarasse loopima ja igal sammul endast märku andma.

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:45:36 vasta tsitaadiga

Etz, mul oleks täiesti suva Early Access'ist, kui ta pidevalt jaburustega silma ei paistaks. See ei ole absoluutselt isiklik vimm, vaid see on sügav sisuline probleem HVs (ja tegelikult ka mujal), kus dikussioone risustatakse ja ei hoita ohjes.
Kas oskad mu argumentidest isiklikku vimma välja lugeda või suudad siiski näha, et räägin asjast? Puhtalt niisama selle lipuga vehkimine ja sisust mööda vaatamine on absurd. Etnoh, kas sa tahad öelda, et ma püüan "mölalõugasid" taltsutada, sest mulle ei meeldi EA või millest sa räägid? Aitab, millest?

Pahandus80, mul on suva sellest tegelasest isikuna. Ma ei ole nii väiklane + ma armatan objektiivsust liiga palju, et taolise pseudotegevusega tegeleda. Ma räägin sisulisest probleemist, mistõttu toon sisse nii vähe isikuid kui saab.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:57:20 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Aitab, millest?


Selle teema risustamisest siin, minu teada on see muuks otstarbeks ellu kutsutud, kui omavaheliste puude-maade jagamiseks.
Vaielge PS'i teel, vms...oma asjad selgeks.

Jah, alati saab paremini, aga tasuks siiski meeles pidada, et modereeritakse oma vabast ajast...

Minu poolt over & out.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:06:13 vasta tsitaadiga

Etz, puude-maade jagamisest hakkasid sina ju rääkima, mina räägin foorumikultuurist ja selle parendamisest või vähemalt mitte hullemasse seisu laskmisest?! Kas sa tõesti ei näe seda või viskusid tuimalt dzotile kaitsesse?

See, et modereeritakse oma vabast ajast tähendab, mida? Et mu katsed sisulist diskussiooni päästa ja rämpsu tagasi tõmmata on mõttetud? Et mind peab karistama? Et moderaatorid ei peaks tööd tegema?
MIDAGI ju peab juhtuma kui asi praeguses seisus EI TÖÖTA nii nagu peab.

Ma ei saa hästi aru, kuidas praeguseks näevad vast kõik, et AMD vs. Nvidia teema (peateemadest) mujale viimine oli igati mõistlik, ent sealt edasi ei nähta, kuidas tühi lämisemine suretab asjalikku diskussiooni.
Miks ei soovita paremat foorumikultuuri?

Unustage ära mingi x vs. z teema, proovige SISU näha.
Arvan, et pigem võiks käesolevat teemat alates https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9931527#9931527 puhastada ja probleemi enesega päriselt tegelema asuda.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 21:34:16 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Etz, puude-maade jagamisest hakkasid sina ju rääkima, mina räägin foorumikultuurist ja selle parendamisest või vähemalt mitte hullemasse seisu laskmisest?! Kas sa tõesti ei näe seda või viskusid tuimalt dzotile kaitsesse?

See, et modereeritakse oma vabast ajast tähendab, mida? Et mu katsed sisulist diskussiooni päästa ja rämpsu tagasi tõmmata on mõttetud? Et mind peab karistama? Et moderaatorid ei peaks tööd tegema?
MIDAGI ju peab juhtuma kui asi praeguses seisus EI TÖÖTA nii nagu peab.

Ma ei saa hästi aru, kuidas praeguseks näevad vast kõik, et AMD vs. Nvidia teema (peateemadest) mujale viimine oli igati mõistlik, ent sealt edasi ei nähta, kuidas tühi lämisemine suretab asjalikku diskussiooni.
Miks ei soovita paremat foorumikultuuri?

Unustage ära mingi x vs. z teema, proovige SISU näha.
Arvan, et pigem võiks käesolevat teemat alates https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9931527#9931527 puhastada ja probleemi enesega päriselt tegelema asuda.


Rmc-d häirib hetkel osaliselt see, et sai ata ata vitsaga vastu peput. Tunneb, et käituti ülekohtuselt. No offence. aga peab nentima, et rmc jutus on isegi jumet. Üksteise vastu võiks mingi lugupidamine siiski ju olla. icon_rolleyes.gif tänaval te ju ka ei lähe kellelegi ligi ja ei hakka kaikaga pähe lajatama kuna teid miski häiris kellegi juures ja et ta ei sarnanenud teiega ja ei käitunud nii nagu oleksite ehk oodanud või tahtnud. Maailma parandus ei alga teistest vaid iseendast. See mida me teistes tavaliselt näeme või otsime on iseenese peegelpilt ja peegeldus

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 22:15:40 vasta tsitaadiga

Selguse huvides võin öelda, et mind häirib peamiselt foorumis vohav absurdne ibatootmine keset asjalikke diskussioone... inimesed arvavad, et on ok end maha laadimas käia, vms. Seejärel häirib mind moderatsiooni passiivsus (soola haavale lisab üks, kes ise provotseerib, ilgub). Alles siis jõuame selleni, et nüüd jõudis üks geenius "lahenduseni", et ka mõistlikkusele üles kutsuvad isikud peavad AM saama, sest "toodavad ka OT", kuigi nende mõte oli OT'le mõistlikkusega lõpp teha.

Kui esimene asi korda saab, siis võin teised kõik ära unustada. Tühi-tähi pole oluline. Oluline on, et ei peaks igasugu risu kannatama.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 14.09.2018 22:31:09 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Selguse huvides võin öelda, et mind häirib peamiselt foorumis vohav absurdne ibatootmine keset asjalikke diskussioone... inimesed arvavad, et on ok end maha laadimas käia, vms. Seejärel häirib mind moderatsiooni passiivsus (soola haavale lisab üks, kes ise provotseerib, ilgub). Alles siis jõuame selleni, et nüüd jõudis üks geenius "lahenduseni", et ka mõistlikkusele üles kutsuvad isikud peavad AM saama, sest "toodavad ka OT", kuigi nende mõte oli OT'le mõistlikkusega lõpp teha.

Kui esimene asi korda saab, siis võin teised kõik ära unustada. Tühi-tähi pole oluline. Oluline on, et ei peaks igasugu risu kannatama.


Aga üldiselt on valikud inimeste endi teha. Keegi ei kohusta ei sind mind ega kedagi teist ju siin või kuskil mujal käima ja seda tarbima. Ma ei loe ammu enam kommentaare kuskil meedias ega igal pool mujal, sest käib enese maha laadimine ja solgi tootmine ja seda kõike saadab suur negatiivsus. Miks peaks tahtlikult seda negatiivsust tarbima ja endass ammutama? Oma aega saab ka teisiti surnuks lüüa kui tahtlikult end ja teisi mürgitades. Negatiivsus toodab negatiivsust. Kui ma ei eksi siis minu teada siin oli vist ärapanemise nurgake? Miks seda siis ei kasutata? Aga noh eks igaüks teab ise mis teeb ja mis talle just parim. Minu jaoks teema lõpp, lähen parem raamatut lugema. Olge mõnusad thumbs_up.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!


viimati muutis Muhekas 14.09.2018 22:48:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 22:39:13 vasta tsitaadiga

Eks kui taolise suuna teadlik soosimine jätkub, siis tulebki vähem siia panustada ja loota, et ehk tekib koht, kus ei ole risule ruumi. OT on okei, kuniks see ei ole täielik risu ja seda pole metsikult palju. Ideaalis teemaga seotud ja spoileris.
Mulle lihtsalt pakub tehnika ja digimaailm huvi ja siin on päris hea sisuliste asjade üle arutleda. Kurb kui sel "peldikust alla lastakse minna". Muud midagi. Ega elu seisma jää, lihtsalt kahju, et ebamõistlikkusel igalpool vohada lastakse ning lausa selle kaitseks välja astutakse icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 22:55:00 vasta tsitaadiga

On mõni alles klaviatuuri kulutatud ..

Mina ei viitsi pikalt kirjutada, seda enam et paljustki saab HVFis telefonitsi oldud - sealt ka see, et pole tahtmist lukuaugu kaudu modeda.
rmc-le nii paljukest et:
*ära käsuta
*moderaatoriks olemine ei kohusta kedagi millekski; see pole töö
*liigne agarus on ogarus - seda ma olen korduvalt kuulnud ja hakkad sinagi kuulma, näe: liigne agarus on ogarus
*elukaz sai sellest vähemalt aru
*kuna sa ei ole moderaator (ja btw, sinu moderaatori kanditatuurile on vastanud peale minu soovituse praeguse seisuga täpselt null inimest), siis ära ole isehakanud maailmaparandaja, sest
*kui sa vastad OT-le OT-ga, siis see on ikkagi OT eusa_wall.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 23:06:49 vasta tsitaadiga

Teemast mööda jaurajate argumenteerimisega korrale kutsumine võrdsustada teemast mööda jauramisega on ikka kõrgem pilotaaž, thumbs_up.gif.
Käsutamise osa on ka päris jabur, pole käsutanud. Aganoh, mõistlikkusele apelleerida ei ole vast mõtet.

Kui elukaz ei saanud mu viimasest vastusest talle aru, siis ta vast ei olegi võimeline aru saama. Enam lihtsamaks-selgemaks väga minna ei saa. Eks sa pead "aru saamise" all muud silmas.
Kus on liigne agarus? Ma olen üritanud asja inimestele selgitada ja seejärel loobunud, postitanud lingi siia, et tegeldaks - ei tegeleta. Pigem on probleem puuduvas agaruses.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 23:19:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Teemast mööda jaurajate argumenteerimisega korrale kutsumine võrdsustada teemast mööda jauramisega on ikka kõrgem pilotaaž, .
vaata, sa teed seda korra, tulemusteta
teed seda teist korda, tulemusteta
kahekümnendat korda endiselt sama seis
aga sulle endiselt ei jõua kohale, et sina ei saa teiste kasutajate käitumisse midagi parata ning jätkad oma rada
tsitaat:

Käsutamise osa on ka päris jabur
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9931233#9931233
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9926360#9926360

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 23:51:42 vasta tsitaadiga

1. Ma teen seda erinevates teemades vastavalt vajadusele ja loe ülevalt mu teksti, ma väidan, et sellest on ka abi olnud. Ühtlasi olen lootnud moderatsiooni mõistlikkusele ja siia teemasid viidanud - see on tõesti tulemusteta, kuigi Betamax tegi mingivahe hea töö. See, et mu käitumisel suuremat mõju ei ole, on puhtalt kommuuni (sh. moderatsioon) teha.

2. Esimesest viitest veel võiks midagi sellist välja lugeda, kuigi tegelikult on see tinglause, et ma ei peaks nii käituma, kui sa teisiti käituks. Teisest viitest ei saa aru.

Ma siinkohal lõpetaks. Loodan, et HV võtab mõistliku seisukoha, ent ei jää sellele lootma. Mu seisukoht on kõige selgemalt siin.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2018 00:03:23 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ma siinkohal lõpetaks.
banana_dance.gif
_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  Siia postituste/teemade lingid v.a. "Ärifoorumid", mis vajavad moderaatorite poolt ülevaatamist. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 155, 156, 157 ... 224, 225, 226  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.