Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Riik tahab e-posti vaatamise muuta kohustuslikuks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 14.09.2018 14:52:14 vasta tsitaadiga

mahno kirjutas:
Võtke veits hoogu maha nüüd - ei emaili konto ega internetivõimelise seadme omamine ei ole tänapäeval kohustuslik ja riik seda nõuda ei saa. Ei ole sellist õigusakti. See, et "kõigil on" ei ole argument. On suur hulk inimesi pensionäridest bomzikuteni, kellel ei ole mingit e-asja ja ei ole plaanis ka hankida. Neil lihtsalt pole vaja. See, et siin on kogunenud hulk inimesi, kellele tundub, et ilma e-maailmata pole võimalik... no ma ei tea, proovige natuke suurema silmaringiga olla.

See, et KRA tahab jube mugavat elu ja sellega teeb hulgast inimestest õigusrikkujad, ei ole normaalne.


Ja nii ongi. Tean isegi mõnda pensionieas tuttavat ja sugulast ning ühte veel mitte pensionieas olevat tegelast, kellel pole suhteid internetiga.
Samas tegelikult neile, kellel internet on, oleks kõige kindlam viis teenusepakkuja kaudu see sundkorras kättetoimetamine teostada. Lihtsalt suunatakse sundkorras e-riigi postkasti uksetaha ja ennem mujale ei saa, kui kiri loetud on. Umbes sarnane kogemus varasemast ajast Elisaga olemas, kui interneti maht täis sai. Internet oli olemas, aga kui tahtsid kuhugi lehele minna, siis kõik teed viisid Rooma ehk Elisa lehele: osta lisa mahtu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 14:53:03 vasta tsitaadiga

No ma ei tahaks väga vinguda, aga:

v=spf1 ip4:213.184.32.85 ?all
v=DMARC1; p=none

Kirjed tehti lihtsalt selleks, et oleks olemas?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahoioi
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2017




sõnum 14.09.2018 14:58:15 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
mahno kirjutas:
Võtke veits hoogu maha nüüd - ei emaili konto ega internetivõimelise seadme omamine ei ole tänapäeval kohustuslik ja riik seda nõuda ei saa. Ei ole sellist õigusakti. See, et "kõigil on" ei ole argument. On suur hulk inimesi pensionäridest bomzikuteni, kellel ei ole mingit e-asja ja ei ole plaanis ka hankida. Neil lihtsalt pole vaja. See, et siin on kogunenud hulk inimesi, kellele tundub, et ilma e-maailmata pole võimalik... no ma ei tea, proovige natuke suurema silmaringiga olla.

See, et KRA tahab jube mugavat elu ja sellega teeb hulgast inimestest õigusrikkujad, ei ole normaalne.

Nii ongi. Ametlik kirjavahetus on endiselt:
1, tavakiri ning tähitud kiri.
2. faksidokument. Ehk siis faksiseadme kaudu edastatud dokument.

Ülejäänud on soovituslikud.
------------
Mis teemasse puutub, siis: "isikukood@..." on ülimalt väikse turvalisusega kuna igaüks võib peast naabrinaise e-aadressi välja arvutada. icon_cool.gif


Kuidas seda turvalisuse asja nüüd mõista ja mis see naabrinaise e-aadressi väljaarvutamine aitab? Sinna peab ju ID-kaardiga sisse logima või ei pea? Ega ma täpselt enam mäletagi. icon_redface.gif Kunagi sai kuhugi linnuke pandud ja nüüd tulevad teated tavalisele e-mailile.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 15:57:03 vasta tsitaadiga

mahno kirjutas:
Võtke veits hoogu maha nüüd - ei emaili konto ega internetivõimelise seadme omamine ei ole tänapäeval kohustuslik ja riik seda nõuda ei saa. Ei ole sellist õigusakti. See, et "kõigil on" ei ole argument. On suur hulk inimesi pensionäridest bomzikuteni, kellel ei ole mingit e-asja ja ei ole plaanis ka hankida. Neil lihtsalt pole vaja. See, et siin on kogunenud hulk inimesi, kellele tundub, et ilma e-maailmata pole võimalik... no ma ei tea, proovige natuke suurema silmaringiga olla.

See, et KRA tahab jube mugavat elu ja sellega teeb hulgast inimestest õigusrikkujad, ei ole normaalne.

Halloo, kas sa loed ka mida kirjutatakse?

Tanel kirjutas:
Killer85, sellest erandist ka uudises räägitakse

tsitaat:
Dokumentide kättetoimetamiseks eesti.ee teabeväravas tuleks kaitseministeeriumi hinnangul muuta haldusmenetluse seadust selliselt, et isikukood@eesti.ee aadressile saadetud dokument loetakse kättetoimetatuks, kui saatmise hetkest on möödunud teatud tähtaeg. See tähtaeg pole veel paigas, kuid välja on pakutud 30 päeva.

Endiselt jääks kehtima erandkorras paberil dokumentide saatmise võimalus juhul, kui inimene on selleks esitanud põhjendatud taotluse.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 15:59:43 vasta tsitaadiga

Tanel, miks ma pean esitama _põhjendatud_ taotluse asja kohta, mida mul _ei pea_ olema? Kõlab natuke selle sarnaselt, et peaks hakkama põhjendama, miks ma ei ole eesel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 16:05:16 vasta tsitaadiga

mahno, ometi on sul ID-kaart ja HV konto olemas...
Kas otsid praegu ettekäänet, et ei taha riigile panust anda?
Mitte keegi pole praegu andnud näidet millennialisy
t, kellel fatsebook või instragramm puudub.
Pastakast imetud põhjendused...

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mahno
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 16:17:27 vasta tsitaadiga

Esiteks ma pole milleeniumilaps, pigem 2x vanem. Teiseks ei kutsu mind keegi teatud põhjustel kaitseväkke, va kui väga sõjaks läheb. Kuigi mu igapäevatöö on vägagi seotud It-ga, ei ole mul probleem puhkuse ajal teha kogu andmesidele off ja istudagi kuu aega offlines - mõne jaoks on ka see täiesti mõeldamatu. Lihtsalt ma ei leia, et ma peaks 24/7/365 kättesaadav olema, kuigi mõnesid see šokeerib.

Minu point on selles, et vaatame kastist välja. Kõikide inimeste elu ei käi IT ümber.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 16:52:54 vasta tsitaadiga

mahno, mis on lahendus?
Lepime olukorraga?

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 14.09.2018 17:05:52 vasta tsitaadiga

Sellised ettepanekud näitavad ainult seda et nendel inimestel pole õrna aimugi sellest kuidas toimib e-kirjde edastus. Sama absurdne oleks teha SMS lugemine kohustuslikuks. Senikaua kui tehnoloogial puudub igasugune usaldusväärus ja konfidentsiaalsus ei saa rääkida selle kaasamisest riigi julgeoleku alustalaks.

viimati muutis kevku 14.09.2018 17:20:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 17:13:59 vasta tsitaadiga

kevku, minuarust aga näiteks siinne arutelu näitab väga selgelt, et kõige kõvemad kisajad ei oma absoluutselt õrna aimu ka sellest mille üle nad kisavad. Isegi sedasama artiklit pole viitsitud läbi lugeda mille üle nad arutlevad. LKits ja mahno siis konkreetsemalt.

Ma ei sa aru miks on vaja toota sellist rämpssisu kui isegi ei viitsita teemaga tutvuda? Nii kuramuse tüüpiline igasugu netikommentaaride puhul thumbs_down.gif

Võtame siis siinsamas teemas kokku tsitaadid mis näitavad väga hästi, et peale pealkirja ei ole mittemidagi antud artiklist loetud:
woox2k kirjutas:
Ideel pole otseselt häda midagi. Automaatselt loetuks määramine on ainult idiootsus. On siis eriti keeruline mingisugune tagasiside teha? Ma küll ei tahaks sunnirahasi maksma hakata sest pole kogemata paar nädalat seda maili lugenud või see kiri kuhugi filtri taha jäänud. Minuteada siiani peab selle e-posti aadressi kasutamiseks mingi välisesse postkasti suunama ja sellega võib alati mingeid jamasi tekkida.

Mingit välist postkasti ei ole vaja.
Killer85 kirjutas:
Totalitaarriigi ihalejatel jääb väike fakt kahe silma vahele - e-mail ei jõua garanteeritult kohale.
jõuab küll - saadetakse e-riigi süsteemi siselt ju.
LKits kirjutas:
Tanel kirjutas:
elukaz, aga fatsebook on küll olemas.
Millisel inimesel veel e-maili pole? Jutt ju kaitseväe kohuslasest.
Kas tõesti on mõni millennial, kellel pole veel oma nutitelefoni ega e-maili?
Puhas (kalevipoegade) pea liiva alla peitmine tundub.
Asi polekski selles, et ei ole, vaid selles, et kuidas riik muudaks kohustuslikuks omada kolmanda osapoole teenust, nõuda kodanikult selle teenuse tingimustega nõustmist jne.

Riik peaks pakkuma e-posti teenust ise, tasuta, kõikidele kodanikele, mitte mingit idiootset suunamise värgendust.
Oleksid artiklit lugenud siis teaksid, et ei pea sa mingit olmanda osapoole teenust omama.
mahno kirjutas:
Võtke veits hoogu maha nüüd - ei emaili konto ega internetivõimelise seadme omamine ei ole tänapäeval kohustuslik ja riik seda nõuda ei saa. Ei ole sellist õigusakti. See, et "kõigil on" ei ole argument. On suur hulk inimesi pensionäridest bomzikuteni, kellel ei ole mingit e-asja ja ei ole plaanis ka hankida. Neil lihtsalt pole vaja. /../
sa ei peagi midagi omama. Ei kolmanda osapoole teenust ega mingit elektroonilist seadet. Mitte kuagilt ei tule ka sellist kohustust/vajadust selle muudatusega sulle.
_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 14.09.2018 17:20:34, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 17:17:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mahno, mis on lahendus?
Lepime olukorraga?


ise käisin ka ära hullu polnud midagi.
välja arvatud kui sealt välja tuled aasta pärast siis oled täis rott ja võlgades:D
rahadega tõmbas ikka korralikult kinni.
lahendus oleks raha maksta? enamus käiks ära nagu nalja kui saaks oma palga ajateenistusest kätte.
tuleks ka need aussi poisid ja kalevipojad selleks ajaks teenistusse.
enamus muresi on ikkagi ju laenud/pere ja raha mitte et lihtsalt ei taha tulla.
ja sellist jama pole mõtet hakata ajama ,et kogu raha ja hoia kokku ,et saaksid teenistuses ära käia
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 17:38:35 vasta tsitaadiga

Tõsi, see tulude kaotuse argument on olemas teatud juhtudel.
Aga on olemas ka võimaus ülikooli sisse-astudes saada pikendust
Lõpuks pead ju kohustused riigi ees täitma. Või üldse midagi ei taha teha ja vaid liugu lasta?

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 17:59:48 vasta tsitaadiga

Mul puudub nii Feisbuuk kui Instagram, @eesti.ee on suunatud, milles probleem? icon_lol.gif
Aga ma vist milleeniumilapseks enam samuti ei klassifitseeru... eusa_think.gif

Selles suhtes, et @eesti.ee suunamine ei tohiks nüüd kellelgi tükki küljest võtta, suunake kasvõi töömeilile kui muud ei ole. icon_rolleyes.gif
Ja kui ikka tõesti ühtegi meiliaadressi pole, siis andke riigile sellest teada ja saate makulatuuri edasi.

Tundub, nagu oleks palju kära ei millestki.

Ainus mille üle võiks tegelikult arutleda, on see automaatselt kättesaaduks tunnistamine.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 18:05:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tundub, nagu oleks palju kära ei millestki.

thumbs_up.gif

tegelt polegi. Lihtsalt mõned õrnahingelised ei taha kaitseväge läbi teha, that's it.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 14.09.2018 19:04:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:
dokumendid loetaks kättetoimetatuks teatud tähtaja möödumisel.


See lause ei lähe kohe mitte. Mul poogen sellest, et kaitsevägi oma tööga hakkama ei saa. Selle pärast ei tohi kogu ülejäänud õiguskorraldust aknast välja visata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:00:17 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
tsitaat:
dokumendid loetaks kättetoimetatuks teatud tähtaja möödumisel.


See lause ei lähe kohe mitte. Mul poogen sellest, et kaitsevägi oma tööga hakkama ei saa. Selle pärast ei tohi kogu ülejäänud õiguskorraldust aknast välja visata.
Läbi riigi teataja avaldades loetakse ka igasugu muud asjad kättetoimetatuks kui sa muul moel kättesaadav ei ole. Ei saa jätta sellist auku, et isik peidab pea liiva alla ja siis on asjad JOKK.

PS! kaitseväe töö ei ole inimesi taga ajada. Kodaniku kohus on oma reaalsed kontaktandmed riigile esitada nende muutumisel. See ei ole kellegi kolmanda (või ümmarguselt "riigi") kohus sinu tegemata tööd teha.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012




sõnum 14.09.2018 20:03:29 vasta tsitaadiga

sorri, aga täiesti loll mõte. Loomulikult on halb see, et aega teenima ei minda, aga see pole lahendus. Muudame füüsilise postkasti vaatamise ka kohustuslikuks? Mis see karistus oleks? Hakkame jälle juhilubasid ära korjama, eriti neilt kellel asjaga mingit pistmist ei ole (naised)? Või muudame kohustuslikuks ainult meestele? 2018. aastal liiga seksistlik. Palju mul neid RÕKi kutseid ikka tuleb, ehk et 99.999% ajast peksab süsteem tühja. Ma ei tea, kas ma olen ka milleeniumilaps, aga ajateenistus just läbitud, seega justkui ei saaks halada, et ei taha minna. ID-kaart näiteks on minujaoks tükk plastikut, sertifikaadid ei kehti ja ei kavatsegi ennem uut minna tegema, kui vana paari aasta pärast kehtivuse kaotab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:05:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ID-kaart näiteks on minujaoks tükk plastikut, sertifikaadid ei kehti ja ei kavatsegi ennem uut minna tegema, kui vana paari aasta pärast kehtivuse kaotab.

sertide uuendamine tasuta ju

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 20:30:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
mahno, ometi on sul ID-kaart ja HV konto olemas...
Kas otsid praegu ettekäänet, et ei taha riigile panust anda?
Mitte keegi pole praegu andnud näidet millennialisy
t, kellel fatsebook või instragramm puudub.
Pastakast imetud põhjendused...

Hakka nüüd jah HV konto olemasolu ja eesti.ee-d omavahel siduma. Loll jutt andmebaasist minema! Enamus inimesi siin ei räägigi endast, vaid mõtlevad peaga, milline oleks seaduse rakendamise tulemus - tulemuseks oleks arusaamatus ning suur hunnik "automaatselt loetud" ehk roboti poolt loetuks määratud kirju. Sina, mina ja 99,999% sinu foorumi kasutajatest saavad asjaga hakkama, aga mitu protsenti nende vanematest ja vanavanematest iseseisvalt hakkama saaksid pärast 10x juhendamist?

Kui riik ütleb, et nüüdsest hakatakse kirju ainult elektrooniliselt saatma, siis tuleb igale inimesele saata tähitud teavitus selle kohta, mis on tema uued kohustused ning võimalused oma arveid maksta riigi ees. Sealhulgas peab kodanik valima, kas soovib tasuta e-kirju või mingi tasu eest paberkandjal, sarnaneb vist mingisugusele lepingule. Leping riigiga. icon_biggrin.gif Tea, palju see maksma läheks.

Kodanik tuleb panna vastutama oma andmete kehtivuse eest ning temalt välja nõudma kõik kulud, mis on tekkinud tema otsimisele kokkulepitud kanalite kaudu. 3x tähitud kirja saatmist maksab vist max 15€. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmudakäkk
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2012




sõnum 14.09.2018 20:30:57 vasta tsitaadiga

peale 1. aprilli juba uut kaarti pole vaja? Igatahes, väga vahet pole kuna ma seda nii kui nii ei kasuta
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.09.2018 20:46:38 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:

LKits kirjutas:
Tanel kirjutas:
elukaz, aga fatsebook on küll olemas.
Millisel inimesel veel e-maili pole? Jutt ju kaitseväe kohuslasest.
Kas tõesti on mõni millennial, kellel pole veel oma nutitelefoni ega e-maili?
Puhas (kalevipoegade) pea liiva alla peitmine tundub.
Asi polekski selles, et ei ole, vaid selles, et kuidas riik muudaks kohustuslikuks omada kolmanda osapoole teenust, nõuda kodanikult selle teenuse tingimustega nõustmist jne.

Riik peaks pakkuma e-posti teenust ise, tasuta, kõikidele kodanikele, mitte mingit idiootset suunamise värgendust.
Oleksid artiklit lugenud siis teaksid, et ei pea sa mingit olmanda osapoole teenust omama.

Lugesin artiklit vägagi ning seal ei olnud juttu, et riik hakkab pakkuma e-postkasti teenust, vaid "riiklik postkast" - midaiganes see ka tähendab.
Samuti ei olnud juttu, kas kirju saab lugeda väljaspool nende keskkonda ehk IMAP meetodil mõnda klienti automatiseeritult kirjad kätte toimetada.

Minu jaoks oleks ka täiesti aksepteeritav see, kui saadetaks teavituse kiri, et on tulnud tähitud teade. Perioodiliselt mina mingisugust lehekülge kohustuslikus korras külastama ei hakka. Tänapäeval peavad eksisteerima automatiseeritud lahendused, mis toovad info minuni.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 21:14:06 vasta tsitaadiga

LKits, pead siis uuesti lugema ja seekord mõttega icon_wink.gif Isegi su viimasele lõigule on seal vastus olemas.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 14.09.2018 22:03:59 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
LKits, pead siis uuesti lugema ja seekord mõttega icon_wink.gif Isegi su viimasele lõigule on seal vastus olemas.
Ja see vastus on?
Ära hakka mingist suunamisest rääkima.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 22:23:47 vasta tsitaadiga

miks mitte? Just see ongi ju lahendus. Mis (tehnilist)lahendust sa veel soovid? Või peab keegi sulle isiklikult info/kirja/vmt kätte tooma?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2018 22:27:09 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

------------
Mis teemasse puutub, siis: "isikukood@..." on ülimalt väikse turvalisusega kuna igaüks võib peast naabrinaise e-aadressi välja arvutada. icon_cool.gif

Selle isikukood@.. aadressi kohta ütleb eesti.ee nõnda:
eesti.ee kirjutas:
Ainult riigiasutused saavad kirja saata ka e-postile isikukood@eesti.ee
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Riik tahab e-posti vaatamise muuta kohustuslikuks mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.