Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pruulimisteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 06.09.2018 19:44:46 vasta tsitaadiga

Mul sama mure. Käisin just pudeleid ja korke ostmas.

~20 l tikriveini, ~20 l sõstraveini ja ~25 l õunaveini ootab kuhugi panemist icon_lol.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2018 19:53:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nüüd peab vaatama kuhu see 30l sokutada.

avad oma käsitöökoja

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2018 10:36:56 vasta tsitaadiga

Tikrivein on hea? Üks pudel mulle icon_lol.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2018 09:02:24 vasta tsitaadiga

winterwind saatis pudeli oma õunaveini mulle maitsmiseks icon_biggrin.gif
olen teistega ühel nõul ja kiidan samuti - koduse kraami kohta üllatavalt hea thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2018 09:15:20 vasta tsitaadiga

Mu jaoks liiga hapu, tuleb laiali jagada icon_razz.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.05.2020 14:53:09 vasta tsitaadiga

õllevaatluse teemas läks jutt pruulimise peale ja tuli see teema siin ka välja.

mõned õlled siin teinud vahepeal 20l batchid partial mash biab meetodil. reedel läks 3kg bullet brew heledat maltoosat ja 2kg linnaseid. 100g chinook humalaid keetu ja käärimise lõpus läheb veel teine 100g chinooki dry hopi. võiks tulla korraliku männi vaigu noodiga ipa. endale meeldib keedetud humalad koos virdega käärimisämbrisse visata, tundub selline asi andvat vähe karmima mõruduse ja valmis õlu mätsib vähe teistmoodi kui n.ö. tavaline õlle alkohol. võimalik et on platseebo efekt icon_biggrin.gif

puhastamisest rääkides, siis sellega väga palju vaeva ei näe. ämbrisse 5l kraanist kuuma vett sisse ja maitse järgi oxit, c.a. 5 teelusikat. enne pudelitesse villimist pudelid keeva veega loputan ära ja parim enne tundub kehtivat kuni kõik kraam joodud saab. katsetamiseks jätsin kunagi ühe stouti pähe tehtud black ipa 5 aastaks seisma ja ei ütleks, et seal midagi halvaks oleks läind või maitse oluliselt halvemaks/paremaks läind. oli ta värskena ülihea ja oli sama hea ka 5 aasta vanusena. peale seda olen veel sama katset teind teiste õlledega, aga mitte enam nii pikalt ja tulemus sama, ehk et minu kogemus näitab, et ei juhtu selle õllega mitte midagi, kui pikemaks ajaks seisma juhtub jääma.

tähelepanekutest veel, et bullet brew pärmid minu meelest ei ole eriti head. vähemalt mul pole õnnestunud nendest midagi sellist saada nendest konservidest, mida veel teist korda teha tahaks. võibolla kui siis passion ipa ja reloaded, aga et kindla peale minna, siis nendesse viskaks veel 100g mosaic või citra humalaid juurde dry hopiks. all grain, mis teind olen, trumpavad kõik need õllekomplektid üle.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.05.2020 16:38:43 vasta tsitaadiga

Krt mul ei anna rahu. 30l cooler läks tellimusse, pex-torust peaks selle mashing tuni saama teha küll. Kalliks läheb see õlleliiter nii krt icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.05.2020 20:25:04 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Krt mul ei anna rahu. 30l cooler läks tellimusse, pex-torust peaks selle mashing tuni saama teha küll. Kalliks läheb see õlleliiter nii krt icon_lol.gif
mis asi on pex toru?

ega sa 1 kord sellega tee siis. all grain tuleb lõpuks odavam, kui saku originaal.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.05.2020 22:15:36 vasta tsitaadiga

Pex toru on plastiktoru. Aga kuumakindel suheliselt. Pmst kasutatakse veetorudeks ja põrandaküttetorudeks jne. All grain tuleb suht hea hinnaga küll. Samas laagrite jaoks oleks käärituskappi vaja ja kui veel keggeratori kodus püsti panna, siis on eriti kiire ja mugav see värk. Aga eks lõpuks ole nagu kalal käimisega, et kilo hinnast ei maksa rääkida icon_biggrin.gif . Millega te keedate? Gaasiga või elektriga?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.05.2020 05:03:13 vasta tsitaadiga

allgrain olen siiani suvilas sauna pliita peal teind. tuli all otse vastu pada. jube mähkimine nende halgudega. biab ja pada on ise mingi 40 või 45L see tavaline mingi vene email pott, ehk siis mingi leek peab all olema pidevalt, et meski maha ei jahtuks. linnas teen gaasi pliidi peal pisema mashi ja humala keedu umbes 7L poti sees ja ülejäänd on maltoosa.

kui siin nüüd ikka hoog väga palju ei rauge, siis tahaks ikka ka mash tun ehitada külmakastist ja siis gaasipõleti ja siis oleks kaks kraaniga potti ka tarvis. keedu potti ja mash tuni paneks bazooka filtri. seda torudest manifoldi ei viitsi nagu aretama hakata.

oot-oot, mis seal sellest pex torust tuleb siis? manifold?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2020 06:51:35 vasta tsitaadiga

jup. kui juba, siis juba. pex toru peaks pidevat kuuma kannatama 70c kandis, seega oleks see bueno. alupexi võiks kaa nagu kasutada, aga ma ei tea kas see alumiinium seal sees on okei.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.05.2020 07:23:58 vasta tsitaadiga

niipalju kui näinud olen, siis kasutatakse vasktorusi selleks. alumiiniumi pigem jätaks kõrvale. mulle tundub bazooka filter vähe lihtsam ja ehk saab isegi mõne tilga rohkem "mahla" kätte sellega. fly sparge ei kavatse hakata tegema, batch sparge tundub piisavalt mõistlik.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2021 17:29:53 vasta tsitaadiga

Ei viitsind meskimisega jebida seekord ja panin ühe sellise hakkama:

https://pruulmeistrid.ee/en/toode/mangrove-jacks-nz-brewers-series-pilsner/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.02.2021 07:36:30 vasta tsitaadiga

oled nendest konservidest miskit õlle nime väärivat ka saand? ma igasuguseid proovind, aga mingi märja papi mekk kõikidel küljes. ainus, mis tõesti hästi maitses, oli reloded, ja sellelegi sai dryhop tarvis humalaid juurde ostetud.

ise panin mõni päev tagasi vienna lageri mulksuma. igaks petteks võtsin us-05 pärmi, seda kaasas olevat pärmi ei tahaks nagu usaldada väga, soojas seisnud ei tea kui kaua. eks näis, mis sellest välja tuleb.

ruby red ale oli pudelisse villides väga hea maitsega, aga nüüd peale 3 nädalat soojas ja c.a. 2 nädalat keldris jahedas seismist ikka mingi veider kõrvalmaitse juures.

oksüdeerumist või halba puhastust ei tahaks nagu uskuda, sest linnastest tehtud õlled on enamasti väga korralikud õnnestunud, kui just ise retseptiga või veekogusega mööda pole pand. protsess ja vahendid on linnaste ja ekstrakti puhul samad. okei, vesi on võibolla vähe teine, aga ei tahaks eriti uskuda, et puhta ja hea maitsega vesi õlle selliselt ära rikub :/ .

ekstraktidele panen maltoosat lisaks, mitte suhkrut. suhkruga olen ka teind, aga tulemus on veel kehvem.

käärimistemperatuuriga olen ka üritand mängida. mingit vahet pole, kas käib 20+C toas või 15C keldris.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2021 08:25:12 vasta tsitaadiga

Niipalju kui lugenud olen, siis vesi mängib rolli ikka. Mis suhkrut kasutasid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.05.2021 13:04:31 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Niipalju kui lugenud olen, siis vesi mängib rolli ikka. Mis suhkrut kasutasid?
bulletbrew light malt extract. olen teind pruulimissuhkruga ja tavalise "kohvi sisse panemise" suhkruga, tulemus sama. maltoosaga tuleb nagu vähe tahedam.

e: tohoh icon_eek.gif bulletbrew vienna lager + bullet brew light malt extract + us-05 tundub esialgu, et sai täitsa õlut meenutava joogi. 23L kääritusnõu joonlaua järgi vett, 18C tuli kogu kogu kraami temp kui pärmi peale raputasin, tuba 20-22C umbes, 3 nädalat lasin õhulukuall käärida, 3 nädalat pudelites toas samuti 20-22C juures umbes (klassikaline 1/2teelusikat suhkrut karboniseerimiseks). päevakese kannatasin keldris hoida (c.a. 14C), ja nüüd külmkapist võttes tundub valmis olevat, kuigi 3 nädalat laseks keldris veel laagerdada, et küpseks tunnistada. komplektiga kaasas olnud pärmi ei tarvitand.

üldse vist esimene kitist tehtud asi mul õnnestunud saada, mida õlleks (rock, karl, sass laadne) võib nimetada ja mille peale haput nägu ei ole sunnitud tegema. icon_razz1.gif

muidu paar õnnestumist on veel olnud, sama firma tanker reloaded, millele lisaks komplektis kaasas olevale dryhopile lisasin 100g mosaic humalaid dryhopi ja passion fruit pilsner, aga need on ipad. tankeri reloaded teine katse hetkel veel käärimisämbris ja ootab oma aega.

e: kurat vara hõiskasin. komplektidele omane mingi hapukas aroom ikka juures ja kergelt hapukas mekk. vähemalt mõnusa kehaga ja humala karakter on tavalise lager õlle taoline thumbs_up.gif proovin järgmine kord veel teha, aga siis komplektiga kaasas oleva pärmiga.

peab ootama, ehk laagerdub selle ajaga paremaks, kuniks eelmine pläust ära saab tarbitud.

e: ei saa ikka nendest kitidest õiget asja. praegu siin suvisel ajal saan suvilas linnastest keedetud, aga tahaks talvisel ajal ka normaalset õlut teha. kas kellelgi siit on kogemust, kuidas 23L batchi hariliku gaasipliidi peal õnnestub teha ja mitu ballooni täit (harilik 25kg) selleks gaasi kulub? õue nagu ei tahaks kolida ja tuppa need spets gaasipõletid ei sobi, nagu aru olen saand.

sai see nv pandud üks harilik lager käima. c.a. 5,4% ja 30ibu arvutuste järgi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2021 15:57:31 vasta tsitaadiga

Keegi siin kangema tegemist ka harrastab?
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2021 22:21:42 vasta tsitaadiga

mis su küsimus on?

vask / alumiinium EI OLE okei. roostevaba toru siis vaid.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2022 02:25:14 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:



E:Paluti üks tekst siia edastada:
raitl kirjutas:
Heip, kuna endal hetkel VM postitusõigust ei ole lunastatud, siis ehk viitsiksid pruuliteemasse minu eest üles visata?

tsitaat:
Avastasin enda jaoks selle aasta kevadel kalja retsepti, mille tulemus on päris lähedalt võrreldav selle vana nõukaaegse kollases tsisternis müüdava Kvassiga.

Peamine asi, mida eelnevatel aastatel valesti tegin, oli see et hapendamise asemel kokkuvõttes ikkagi rohkem kääritasin. Seega oli tavaliselt tulemuseks magusapoolne õlu, mis väga tihti päris korralikuks vikatiks käis. Kuid õllesõber ma absoluutselt ei ole, seega rändas sellisesse etappi jõudnud kraam kraanikausist alla.


2x 390g Eesti Pagari Linnaseleiba (http://eestipagar.ee/ep17/wp-content/uploads/2017/03/linnaseleib-390g_la...)
7.5l vett
suhkrut
rosinaid (otsi pesemata rosinaid, need on sellise hallika kihiga, mitte säravpuhtad)
piparmünti

Esimese asjana lasen leivaviilud ahjust 160C juurest läbi. Hoian senikaua kuni konkreetsed kõvad kuivikud saan. Pigem kohati juba õrnalt kõrbemise kahtlusega. Seejärel purustan leiva tükkideks, lisan 7 kuhjaga spl suhkrut ja valan peale 7.5L kuuma vett. Ühest osast veest teen eelnevalt tugeva piparmünditee (kuna oma enda piparmünti mul korjatud ei ole, siis kasutan poest ostetud piparmünditeed, mis ei sisalda peale piparmündi midagi). Piparmünditee valan samuti leivale seltsiks.

Nüüd katan kausi pealt rätikuga ja jätan üleöö seisma. Selleks ajaks on kemüüse piisavalt jahtunud, et saan lisada kerge peotäie rosinaid, et nendel elutsevad pärmiseened hakkaksid arenema. Nüüd katan uuesti rätikuga ja ootan üleöö või kuni 24h (kui esimest laari teed, siis vaja kauem oodata) et elu käima läheks. Seda, et elu käib näen vee pinnale, leivatükkide vahele tekkiva valge kirme järgi.

Edasi korjan vahukulbiga leivatükid kalja seest välja (350ml purgitäie leivatükke panen kõrvale järgmise laari juuretiseks), maitsen magusust (praeguseks hetkeks peaks tulem suhteliselt hapu olema) ja lisan 5 - 7spl suhkrut uuesti juurde. Segan senikaua kuni suhkur on täielikult lahustunud ja villin kalja pudelitesse. Villimiseks kasutan tavalist sõela ja voolikuga sifoonimist. Sõela hoian kalja sees selliselt, et võimalikud leivatükikesed sõela sisse ei pääseks ja voolikuga sifoonin sõela "kausist" puhta kraami välja. Iga pudeli põhja läheb sutsakas rosinaid (5-10tk). Edasi rändavad pudelid sooja kohta, eelistatult otse päikese kätte, kus piimhappebakterid ja (rosinatelt pärit) pärmiseened neisse süsihappegaasi sisse toodavad. Plastik pudeli puhul ootan kuni pudel on korralikult kõva, klaaspudeli puhul katsun kõrval olevat plastikpudelit. Tavaliselt istuvad nad mul sedasi soojas nii 24h.

Seejärel korjan pudelid kokku ja viin keldrisse lõplikku lihvi saama. Külmkappi pistes jääb protsess kiirelt seisma ja tulemus on küll maitsev kuid vähese mulliga. Keldrist saab paari päeva pärast mõnusalt tugeva vahuga ja ilma mingisuguse õlle maitseta kogu perele sobilikku karastavat ja vitamiinirikast jooki nautida.


Kõlab põnevalt. Kas on olnud ka juhuseid, kus rosinatega ei lähe laar käima ja tuleb kuidagi pärmiga aidata?

Ma siin juba kah veidi katsetasin. Mingi must leib, veidi suhkrut, rosinaid. Käima ei saanud, pidin pisikese killu pärmi lisama. Lasin ööpäeva 3-liitrises purgis seista, vaikselt see värk mulises seal. Siis lasin läbi riide selle plastpudelitesse ja need hetkel istuvad laua all jahedas, et homme külmikusse minna. Hetkel olen lonksu maitsnud ja tundub, et isegi saab juua, õlle maitset peaaegu ei ole.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2022 04:34:43 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1704 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2022 08:48:54 vasta tsitaadiga

Kuidas mõdu magusaks saada? Eelmine laar tuli ~13volline sidrunivein krt. Nüüd uus laar ootab villimist, kuid tundub, et samasugune hapu värk. Tappa pärm ära, panna mett pudelisse juurde ja karboniseerimiskommid sisse?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.02.2022 10:01:18 vasta tsitaadiga

karboniseerimisdropsid on minu teada suhkur ja peale pärmi tapmist need enam ei toimi.

üks variant on pärm maha tappa, lisada mett ja siis sundkarboniseerida CO2'ga. selleks peab vastav ankur ja CO2 balloon olema.

teine variant panna mett juurde, lasta ankrus käia, kuni truki sisse võtab ja siis pärm maha tappa. paned tolle lõpetaja ankrusse mingisse karpi ja magnetiga ankru seina külge ja kui trukk see, siis väljast poolt magnetiga sikutad topsi sinna joogi sisse. kas see variant reaalselt ka töötab, ei oska paraku öelda.

_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik


viimati muutis NATAS999 28.02.2022 10:11:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2022 10:08:41 vasta tsitaadiga

suhkur/ mesi / kommid on toit käärimisbakteritele, kes söövad seda ja lasevad purki puuksu icon_smile.gif
_________________
Arvutite ja videokaartide hooldus ja remont
LAUARVUTID
Kommentaarid: 1704 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2022 10:24:03 vasta tsitaadiga

Või noh, sorbitoliga vist saab ka magusaks. Pärm seda ei söö vist.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.02.2022 10:55:07 vasta tsitaadiga

sellega lihtsam jah, ainult doseerimisega pead enne katsetama, et parasjagu saaks. selle lisad ära ja siis 7g suhkrut 1L kohta veel juurde, et mullid sisse saaks.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pruulimisteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.