Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade kas ja kuidas televiisorit vaadata. Lumehelbekeste Videoeri märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 19.08.2018 12:41:11 Ülevaade kas ja kuidas televiisorit vaadata. Lumehelbekeste Videoeri vasta tsitaadiga


Arvutimaailma videotoimetus koosneb Y-generatsiooni lumehelbekestest. Nagu siingi foorumis korduvalt öeldud, on tegu saamatu pundiga: küll ei saa hakkama autofookuseta ning õiged mehed pildistavad filmile. Nii ongi. Üles on nad kasvanud nuflite ja tahvlitega ning televisioon, kui selline, vajunud ajaloolooride taha, unustuste rüppe. Kuid, mis saab siis, kui ongi otse koolipingist sülle kukkunud kopsakas palgasedel ning üürikorter telliskivi kvartalis liiga suur, et isegi nuhvlilt nägudel vahet ei tee.

Vähe meelelahutuslikum episood, kus vaatame üle nodi, mis meie kontorinurgas mõnda aega tolmu kogunud ning edevat LG teleri, mille ülemine serv vaid mõne millimeetri paksune.

Telekas on muidugi edev, kuid alumine kolmandik on igavalt tavalise LCD paksune. Seinale seda paksu tagumiku tõttu ei pane ning ülemine serv on täpselt nii õrn, kui mõnest millimeetrist oskaks oodata.
Küllap ongi edev disain meile arusaamatu.
Pilt on terav ning meelelahutust on seal rohkem, kui meie peategelased telekanaleidki teavad.
Muidugi kasutusmugavus ja funktsioonide arv on täpselt seal maal, et kasutusjuhendi peaks ennem läbi vaatama.
Õnneks on interneti ühendamine ja youtube kasutamine ühed lihtsaimad, mis telekatel nähtud ning #2 otsingumootor (Youtube) aitab hädast välja vaid paari nupuvajutusega.


Link


Paraku on Netflixide, Primede häda kodumaakeelse sisu puudumine ning Youtubes ilmselgelt puudub eestikeelne kvaliteetsisu.

Proovime ka mängukonsooli, kuid olgugi lihtsana näiva tööpõhimõttena, vajab see hulgaliselt kontosid ja registreerimisi, enne kui üldse midagi teha saab.
Loobume äppide installimisest ja läheme kergemat vastupanuteed ning vaatame, mis eelmise kasutaja konto alt teha võimalik.

Fortnites saame rämedalt lutti ning lohutuseks otsime hoopis Y-generatsiooni võimetele vastavat meelelahutust mujalt.

Paberkotis on mõnda aega oodanud oma aega Elisa telepurgid, mis üllataval kombel on üsna kasutatavad.
Starmani ajast mäletan, et kasutajaliides pigem arhailine ning purgid aeglased, kuid praeguseks on edasiminek märgatav.
Asi, mida nimetatakse maailmateks, on üllatavalt mugav lahendus erinevate saatetüüpide leidmiseks ning Eesti keelse sisu saadavus päris hea.

Pigem tuli üllatusena, kui hulgaliselt sealt uusi asju saada oli, mis mõne kuu eest alles kinodes: nii Eesti kui inglismannide keeles.
Väiksem Zoomboxi järeltulijal piisab vaid suvalisest internetist ning kodukarp tahab koaksiaali, et voogpilti näidata.
Aga mis meil sellest, voogi vaatavad vaid lollid, sest reklaamid on ligi 10-15 minutit :O
Nagu päriselt, kui keegi siit foorumist midagi lives vaatab; kuidas te suudate? :S

Üsna selge on, et voogtelevisioon on allakäigu teel ning igasugu tagasivaatamised ning reklaamikerimised on olulised.
Netflixid, Primed ning analoogsed tellimuspõhised teenused söövad turuosa suurte ampsudena.

Kuid kohalikel operaatoritel on siiski palju pakkuda meile Emakeelset sisu näol ning kui kasutajamugavus liigub suurtele tootjatele lähemale, usun, et turgu on ka neile.
Elisa väiksem purk suutis isegi Netflixi äpi installida, mis sisuliselt tähendab, et oma vanast kineskoobist on võimalik kaasaegset sisu vaata.
Paraku netflixi sama arve peale ei saa, äkki kunagi, mõni teine homme.
Positiivsena tundus ka äpilahendus, millega kasvõi euroopa teises otsas lastele või igavlevatele vanavanematele saab eestikeelse sisu nuhvliga näppu lükata.

Ah jaa... Suurte laste sisu oli ka oleamas (isadele, emadele)

Jälgi meie tegemisi
veeb: https://www.am.ee/
AM Instagram: https://www.instagram.com/arvutimaailm/
FB: www.facebook.com/arvutimaailm

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm


viimati muutis ullivilli 19.08.2018 22:52:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 19.08.2018 13:10:46 vasta tsitaadiga

Eee... On see Google Translate'i töövõit või mingi kõnetuvastustarkvara saavutus?
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.08.2018 09:43:53 vasta tsitaadiga

Alles hiljuti oli kuskil mingi artikkel uuringust, et nutimaailm on inimeste aju kärbutama hakanud.
Enam ei osata kirjutada ega lugeda. Enda ümber toimuvast on raske adekvaatselt aru saada, kuna puudub teadmiste pagas.
IQ tase olevat langustendentsis.
Ütleme ausalt, et tegelikult see ongi igal pool üha jõulisemalt hakanud välja paistma.
icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
190318
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2018




sõnum 20.08.2018 10:09:51 vasta tsitaadiga

Soovitan vaadata sellist filmi nagu Idiocracy (2006) icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.08.2018 10:23:28 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Alles hiljuti oli kuskil mingi artikkel uuringust, et nutimaailm on inimeste aju kärbutama hakanud.
Enam ei osata kirjutada ega lugeda. Enda ümber toimuvast on raske adekvaatselt aru saada, kuna puudub teadmiste pagas.
IQ tase olevat langustendentsis.
Ütleme ausalt, et tegelikult see ongi igal pool üha jõulisemalt hakanud välja paistma.
icon_biggrin.gif


Eriti tobedaks teeb olukorra tõsiasi, et inimesed ei oska isegi nutitelefoni kasutada.
e.g. põhikooliõpilased ei suuda leida Google mapsi abiga kadriorus tänavaid, taskus nuflid, kallimad kui Eesti mediaanpalk.

190318 kirjutas:
Soovitan vaadata sellist filmi nagu Idiocracy (2006) icon_biggrin.gif


icon_wink.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.08.2018 10:42:59 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
seeru kirjutas:
Alles hiljuti oli kuskil mingi artikkel uuringust, et nutimaailm on inimeste aju kärbutama hakanud.
Enam ei osata kirjutada ega lugeda. Enda ümber toimuvast on raske adekvaatselt aru saada, kuna puudub teadmiste pagas.
IQ tase olevat langustendentsis.
Ütleme ausalt, et tegelikult see ongi igal pool üha jõulisemalt hakanud välja paistma.
icon_biggrin.gif


Eriti tobedaks teeb olukorra tõsiasi, et inimesed ei oska isegi nutitelefoni kasutada.
e.g. põhikooliõpilased ei suuda leida Google mapsi abiga kadriorus tänavaid, taskus nuflid, kallimad kui Eesti mediaanpalk.

190318 kirjutas:
Soovitan vaadata sellist filmi nagu Idiocracy (2006) icon_biggrin.gif


icon_wink.gif

Tallinna linnas mingi tänava ülesleidmiseks - kuna Tallinn on üsna väike "küla", pole mingit nutitelefoni ega GPS-i vaja, icon_cool.gif
Mul ei läinud mingit GPS-i vaja ei a 30-35 aastat tagasi ega ei lähe vaja ka nüüd.

Selleks tegevuseks - tänava ülesleidmiseks Tallinna linnas - piisab loogikast mida õpetati kusagil 1-2 klassis.
----------------
Mis puutub telerisse, siis on ju imelihtne - välisantenn külge, kohe on HD-kanalid olemas icon_cool.gif ja pole vaja mingit internetipaketti ega Netflixi paketti osta. ETV ei taha oma HD-kanalite vaatamise eest mitte kopikatki ning kanalid on näha ka seal kuhu interneti püsiühendus ei ulatu. icon_cool.gif
Ning arvuti-interneti taga ei tööta teler mitte telerina vaid töötab hoopis monitorina. beer_yum.gif

PS: Mul on isegi Tallinna linnas teleril küljes välisantenn, et tasuta HD-kanaleid vaadata. Ja teiste kanalite pealt pole nagunii mitte kui midagi vaadata. See, et seal kogu aeg reklaamid joosevad, ei ole mulle oluline. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.08.2018 15:30:39 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Eriti tobedaks teeb olukorra tõsiasi, et inimesed ei oska isegi nutitelefoni kasutada.
e.g. põhikooliõpilased ei suuda leida Google mapsi abiga kadriorus tänavaid, taskus nuflid, kallimad kui Eesti mediaanpalk.


190318 kirjutas:
Soovitan vaadata sellist filmi nagu Idiocracy (2006) icon_biggrin.gif


icon_wink.gif

Tallinna linnas mingi tänava ülesleidmiseks - kuna Tallinn on üsna väike "küla", pole mingit nutitelefoni ega GPS-i vaja, icon_cool.gif
Mul ei läinud mingit GPS-i vaja ei a 30-35 aastat tagasi ega ei lähe vaja ka nüüd.

Selleks tegevuseks - tänava ülesleidmiseks Tallinna linnas - piisab loogikast mida õpetati kusagil 1-2 klassis.

[/quote]
Võibolla tööstusrevolutsiooni ajal, kui sa noor olid aga praegu ei saa sellega isegi eliitkooli mürsikud hakkama.
Kaarti ei oska ammugi keegi lugeda, kuid trööstitu on see, et isegi GPS-ist ei ole kasu, kuigi see kaasas on.

Praegused lapsed on abitumad kui kunagi varem.

SH tegime metsas tunamullusel aastal koolitust ning paar last jäi tulemata, kuna nende vanemad olid veendunud, et elav tuli ja terariistad on liiga ohtlikud.
Usu või mitte, aga kõik kes tulid, jõudsid elusana koju tagasi.

----------------
tahanteada kirjutas:

Mis puutub telerisse, siis on ju imelihtne - välisantenn külge, kohe on HD-kanalid olemas icon_cool.gif ja pole vaja mingit internetipaketti ega Netflixi paketti osta. ETV ei taha oma HD-kanalite vaatamise eest mitte kopikatki ning kanalid on näha ka seal kuhu interneti püsiühendus ei ulatu. icon_cool.gif
Ning arvuti-interneti taga ei tööta teler mitte telerina vaid töötab hoopis monitorina. beer_yum.gif

PS: Mul on isegi Tallinna linnas teleril küljes välisantenn, et tasuta HD-kanaleid vaadata. Ja teiste kanalite pealt pole nagunii mitte kui midagi vaadata. See, et seal kogu aeg reklaamid joosevad, ei ole mulle oluline. icon_cool.gif


Väga äge.
Ma ei teadnuki, et vabalevi kanaleid veel on.
Isegi digiboxi ei ole tarvis?
Ainult ETV jaoks ei ole õnneks telerit tõesti tarvis, kuid muude kanalite jaoks, kui ma teleka vaatamisest midagi teaks, maksaksin peale, et reklaame vältida.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 20.08.2018 19:41:35 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
Väga äge.
Ma ei teadnuki, et vabalevi kanaleid veel on.
Isegi digiboxi ei ole tarvis?
Ainult ETV jaoks ei ole õnneks telerit tõesti tarvis, kuid muude kanalite jaoks, kui ma teleka vaatamisest midagi teaks, maksaksin peale, et reklaame vältida.

Loed siin ja kohati on ikka täiesti uskumatu, kus maailmas osa inimesi elab.
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 20.08.2018 22:31:58 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Väga äge.
Ma ei teadnuki, et vabalevi kanaleid veel on.
Isegi digiboxi ei ole tarvis?
Ainult ETV jaoks ei ole õnneks telerit tõesti tarvis, kuid muude kanalite jaoks, kui ma teleka vaatamisest midagi teaks, maksaksin peale, et reklaame vältida.

Loed siin ja kohati on ikka täiesti uskumatu, kus maailmas osa inimesi elab.
icon_smile.gif

Enamik inimesed ei tea Levira TVB-T2 testplatvormist. Rääkimata sellest kuidas pilt/heli nendeni jõuab.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 06:39:18 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Tallinna linnas mingi tänava ülesleidmiseks - kuna Tallinn on üsna väike "küla", pole mingit nutitelefoni ega GPS-i vaja, icon_cool.gif
Mul ei läinud mingit GPS-i vaja ei a 30-35 aastat tagasi ega ei lähe vaja ka nüüd.

Selleks tegevuseks - tänava ülesleidmiseks Tallinna linnas - piisab loogikast mida õpetati kusagil 1-2 klassis.


Võta teadmiseks, et kõik inimesed ei ela veel Tallinnas ja nede jaoks on see võõras linn ehk neil pole vahel aimugi, kus mingi tänav asub või kustpoolt see algab. Ei tea ka sina kõiki Tallinna tänavaid.

See 1.-2. klassis õpetatav jutt on lihtsalt demagoogia ja eneseupitamine.

OT: Iseenesest tore, et teemas püsitakse:)
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.08.2018 14:06:37 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:
seeru kirjutas:
ullivilli kirjutas:
Väga äge.
Ma ei teadnuki, et vabalevi kanaleid veel on.
Isegi digiboxi ei ole tarvis?
Ainult ETV jaoks ei ole õnneks telerit tõesti tarvis, kuid muude kanalite jaoks, kui ma teleka vaatamisest midagi teaks, maksaksin peale, et reklaame vältida.

Loed siin ja kohati on ikka täiesti uskumatu, kus maailmas osa inimesi elab.
icon_smile.gif

Enamik inimesed ei tea Levira TVB-T2 testplatvormist. Rääkimata sellest kuidas pilt/heli nendeni jõuab.

Kes siia foorumisse satuvad juba aastast 2004 võiks nagu teada.
Ja mis see testplatvorm siia otseselt puutub? Vabalt tuleb ka tavalise DVB-T pealt. (TVB-T2 on üldse vale termin)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.08.2018 14:11:34 vasta tsitaadiga

Tavalise DVB-T pealt tuleb 5 tasuta SD kanalit ja vastav digi"boks" on juba ammu teleritesse sisse ehitatud.
Vabu HD kanaleid näeb DVB-T2 pealt ja selleks sobiv tüüner on uutel telekatel.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 21.08.2018 14:14:56 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Tavalise DVB-T pealt tuleb 5 tasuta SD kanalit ja vastav digi"boks" on juba ammu teleritesse sisse ehitatud.
Vabu HD kanaleid näeb DVB-T2 pealt ja selleks sobiv tüüner on uutel telekatel.

Lisaks, olenevalt piirkonnast, saad kas Soome, Läti või Venemaa poolt veel hulga juurde.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 21.08.2018 14:33:25 vasta tsitaadiga

ullivilli, sellest mediaanpalga gpsiga telefonist pole tolku, kui sellel telefonil suunataju sama piix on, nagu selle abiga navigeerida üritaval inimesel. ma isegi ei kujuta ette, miks see nii on, aga kõikidel telefonidel, mis mu käest läbi on käinud, on sama jama. ei aita ka see telefoni keerutamine ega vehklemine, mida kalibreerimiseks nimetatakse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 21.08.2018 17:27:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ullivilli, sellest mediaanpalga gpsiga telefonist pole tolku, kui sellel telefonil suunataju sama piix on, nagu selle abiga navigeerida üritaval inimesel. ma isegi ei kujuta ette, miks see nii on, aga kõikidel telefonidel, mis mu käest läbi on käinud, on sama jama. ei aita ka see telefoni keerutamine ega vehklemine, mida kalibreerimiseks nimetatakse.

Seda küll, et kompass on tuksis, aga GPS-i mis nii mööda näitaks, ei ole ma veel kohanud.
Näha on siiski täpikese liikumist kuhugi suunas, nii et reaalselt pole isegi vahet, mis suunas kompass näitab.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2018 15:30:40 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Tallinna linnas mingi tänava ülesleidmiseks - kuna Tallinn on üsna väike "küla", pole mingit nutitelefoni ega GPS-i vaja, icon_cool.gif
Mul ei läinud mingit GPS-i vaja ei a 30-35 aastat tagasi ega ei lähe vaja ka nüüd.

Selleks tegevuseks - tänava ülesleidmiseks Tallinna linnas - piisab loogikast mida õpetati kusagil 1-2 klassis.
Selge, ma olen idioot järelikult.
Kui keegi ütleks, et tule tallinnas lille tänavale (pole aimugi kus see seal asub või kas üldse olemas on) siis ma küll ei tea, mis 2 klassi loogikaga ma sinna jõudma peaks lennujaama juurest icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.08.2018 20:41:26 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda peaks kusagil Kristiine linnaosas Lille tänav olema küll. Või oli see juba Lilleküla? icon_biggrin.gif
4 aastat sai Tallinnas koolis käidud, aga nüüd 6 aastat Jõgeval tagasi ja hakkab linnaplaneering juba meelest minema. Paljusid tänavaid oskan paberkaardilt otsida (kui piirkond meenub), aga kui satub selline, millest pole kuulnud, siis läheks ilma nutiseadmeta küll palju aega.
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 29.08.2018 12:49:33 vasta tsitaadiga

Kulla seltsimehed, ärme nüüd probleeme juurde mõtle.
Koolijütsidel on taskus, Aipläädid ja nuflid ja kesteab mis, mitmetuhande euro eest.
Internet on kõigil olemas ning trükivad kiiremini, kui suusõnalisi lauseid moodustavad.

Müstika oli selles, et keegi ei osanud google mapsigi kasutada.

Usun, et nii salatoimik kui von Wu leiaks selle Lille või lilleküla olemas, kui kasutada on abivahendid. Pekki, google teab Lennujaamast isegi bussiaegu öelda.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade kas ja kuidas televiisorit vaadata. Lumehelbekeste Videoeri
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.