Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pruulimisteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 08.01.2016 12:56:27 vasta tsitaadiga

Ma niisama ajan jama icon_biggrin.gif Noorest peast juures oldud, kui sai koduõlut tehtud icon_biggrin.gif Aga mõttekäik on pmst õige, keskas tegime suhkrust ja pärimst praskat, millest destilleerisime etanooli. Hariduslikel eesmärkidel.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2016 13:09:31 vasta tsitaadiga

noh, kes tahab pruulida?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Powered by MacBook Pro.
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 08.01.2016 13:49:27 vasta tsitaadiga

Tahaks küll, aga kardan, et ma ei suudaks seal tööd teha. Liiga nõrk iseloom. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2016 09:53:12 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Tahaks küll, aga kardan, et ma ei suudaks seal tööd teha. Liiga nõrk iseloom. icon_biggrin.gif

Pole hullu, nii palju kui ma olen neid "käsitöö" õllesid joonud (ca kümne erinevat) siis jämedalt 70% on neist halvad või väga halvad, 20% olen pidanud pudeli sisu peale esimest suutäit kanalkasse valama ja 10% on olnud vägagi nauditavad. Kes pole proovinud siis Pöide rukkiõlu väga viis kaup. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 09.01.2016 10:02:13 vasta tsitaadiga

Kõik õige, aga see 10%, või isegi 5% on nii kuradima hea, et on seda väärt. Mu kohalik lemmik on Õllenaudi Wahtula, aga ei raatsi eriti osta (0.33 pudel pea 5€), aga vahel maiustan.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 09.01.2016 17:49:15 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam on pudelit uurida, et mis humalad sees on ja mis tüüpi õlu on. Kui ikka IPA ei meeldi, ei tasu topeltIPAt osta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.02.2017 18:19:14 vasta tsitaadiga

Kas siinsed pruulmeistrid on odralinnased nurkja visanud? Üle aasta vaikus teemas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2017 19:57:22 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Kas siinsed pruulmeistrid on odralinnased nurkja visanud? Üle aasta vaikus teemas icon_rolleyes.gif


Just pühapäeval ütlesin naisele, et peaks panema käima midagi. Praegu hea jahe temperatuur, eraldi külmikut pole.

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 01.03.2017 01:21:21 vasta tsitaadiga

"Ütlemist" ei joo nädala pärast icon_wink.gif


Teemasse: kui lihtsamalt teha, siis "parim enne" ületanud, ehedast rukkist Rännumees, on kergelt juba kõvema kooriku peale võtnud. Pisemateks tükkideks ja 15-20 minti praeahju (mul gaasiga, eks elektri-, või puupliidiga pikem aeg), ning likku. See kuumutamine tuleb ära teha, muidu laguneb leib kohe ära ja vedelik on kole, "tuukreid" täis ja hägune.

Homme kurnan ära ja uus laar käima. Pisike tähelepanek - kord otsin "asjalikuna" õlle jaoks peenleiba. Sama protsess andis tahtmatult/ootamatult tulemuseks küllaltki mõnusa "nisuka". icon_lol.gif

Kõik, kes kahtlevad, võivad ise järgi proovida, liitri hind tuleb üsna olematu icon_smile.gif

Kes üldse ei taha riskida ja aretada, võtavad paari juudirubla eest Prismast spetsiaalse õlleleiva:


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 03.03.2017 12:42:36 vasta tsitaadiga

Linnased ju olematu hinnaga, päris pärm ei maksa ka midagi. Siis võib juba törtsu humalat ka sisse pista.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 22:23:30 vasta tsitaadiga

upitaks teemat ..on kellelgi juba selle aasta esimene vein valmis või siis vähemalt tiksumas?

endal rabarberivein valmis,mis küll kahjuks suht piixu läks ja mustsõstra vein tiksub teist nädalat thumbs_up.gif

siin juuni lõpus-juuli alguses oli bauhof erinevatest veini pärmidest-kopmlektidest suht tühjaks ostetud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.08.2018 12:19:43 vasta tsitaadiga

Mul kaks aastat õunavein "tiksumas", peaks millalgi pudelitesse ära valama ja vaatama mis sest üldse saanud on.
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 12:20:36 vasta tsitaadiga

Nagunii ära joodud juba.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.08.2018 12:22:36 vasta tsitaadiga

Panin eile õhtul 2x25 l anumat tiksuma. Ühes tikrivein (tikker + rabarber + natuke õuna), teisest sõstravein (must + punane). Hommikul juba mulksusid mõlemad kenasti. Kui viitsin, siis täna õhtul läheb veel üks puhas õunavein ka käima.


Winterwind, misasja sa seal kaks aastat tiksutanud oled? icon_eek.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 12:27:22 vasta tsitaadiga

Üritab vist mingit kodukootud Molotovi kokteili villida.

Kas selle Nordic-brändinguga kaljategemise värgist saab hea joogi või tasuks poest (või mujalt) miskit muud hankida?
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.08.2018 12:27:32 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Mul kaks aastat õunavein "tiksumas", peaks millalgi pudelitesse ära valama ja vaatama mis sest üldse saanud on.


äädikas
Kommentaarid: 298 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 01.08.2018 12:29:43 vasta tsitaadiga

Ei lähe äädikaks kui vesi ilusasti peal on. Ma ei kasuta pärmi vaid kõik naturaalne. Olen enne ka teinud ja kõik ainult kiitnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 01.08.2018 12:56:34 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ei lähe äädikaks kui vesi ilusasti peal on. Ma ei kasuta pärmi vaid kõik naturaalne. Olen enne ka teinud ja kõik ainult kiitnud icon_biggrin.gif


Vesi ei puhu vist pilli ju. Äädikaks läheb siis, kui "vale" bakter asja üle võtab.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2018 15:54:36 vasta tsitaadiga

ise olen siiani need mõned aastad teinud kindluse mõttes poest ostetud veinipärmiga...läheb kiiremini käima ja on ''töökindlam'' icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2018 16:05:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Üritab vist mingit kodukootud Molotovi kokteili villida.

Kas selle Nordic-brändinguga kaljategemise värgist saab hea joogi või tasuks poest (või mujalt) miskit muud hankida?
Enam vähem tuleb. Müügil veel üks pisike klaasist purk kontsentraadiga, see ka norm.


E:Paluti üks tekst siia edastada:
raitl kirjutas:
Heip, kuna endal hetkel VM postitusõigust ei ole lunastatud, siis ehk viitsiksid pruuliteemasse minu eest üles visata?

tsitaat:
Avastasin enda jaoks selle aasta kevadel kalja retsepti, mille tulemus on päris lähedalt võrreldav selle vana nõukaaegse kollases tsisternis müüdava Kvassiga.

Peamine asi, mida eelnevatel aastatel valesti tegin, oli see et hapendamise asemel kokkuvõttes ikkagi rohkem kääritasin. Seega oli tavaliselt tulemuseks magusapoolne õlu, mis väga tihti päris korralikuks vikatiks käis. Kuid õllesõber ma absoluutselt ei ole, seega rändas sellisesse etappi jõudnud kraam kraanikausist alla.


2x 390g Eesti Pagari Linnaseleiba (http://eestipagar.ee/ep17/wp-content/uploads/2017/03/linnaseleib-390g_la...)
7.5l vett
suhkrut
rosinaid (otsi pesemata rosinaid, need on sellise hallika kihiga, mitte säravpuhtad)
piparmünti

Esimese asjana lasen leivaviilud ahjust 160C juurest läbi. Hoian senikaua kuni konkreetsed kõvad kuivikud saan. Pigem kohati juba õrnalt kõrbemise kahtlusega. Seejärel purustan leiva tükkideks, lisan 7 kuhjaga spl suhkrut ja valan peale 7.5L kuuma vett. Ühest osast veest teen eelnevalt tugeva piparmünditee (kuna oma enda piparmünti mul korjatud ei ole, siis kasutan poest ostetud piparmünditeed, mis ei sisalda peale piparmündi midagi). Piparmünditee valan samuti leivale seltsiks.

Nüüd katan kausi pealt rätikuga ja jätan üleöö seisma. Selleks ajaks on kemüüse piisavalt jahtunud, et saan lisada kerge peotäie rosinaid, et nendel elutsevad pärmiseened hakkaksid arenema. Nüüd katan uuesti rätikuga ja ootan üleöö või kuni 24h (kui esimest laari teed, siis vaja kauem oodata) et elu käima läheks. Seda, et elu käib näen vee pinnale, leivatükkide vahele tekkiva valge kirme järgi.

Edasi korjan vahukulbiga leivatükid kalja seest välja (350ml purgitäie leivatükke panen kõrvale järgmise laari juuretiseks), maitsen magusust (praeguseks hetkeks peaks tulem suhteliselt hapu olema) ja lisan 5 - 7spl suhkrut uuesti juurde. Segan senikaua kuni suhkur on täielikult lahustunud ja villin kalja pudelitesse. Villimiseks kasutan tavalist sõela ja voolikuga sifoonimist. Sõela hoian kalja sees selliselt, et võimalikud leivatükikesed sõela sisse ei pääseks ja voolikuga sifoonin sõela "kausist" puhta kraami välja. Iga pudeli põhja läheb sutsakas rosinaid (5-10tk). Edasi rändavad pudelid sooja kohta, eelistatult otse päikese kätte, kus piimhappebakterid ja (rosinatelt pärit) pärmiseened neisse süsihappegaasi sisse toodavad. Plastik pudeli puhul ootan kuni pudel on korralikult kõva, klaaspudeli puhul katsun kõrval olevat plastikpudelit. Tavaliselt istuvad nad mul sedasi soojas nii 24h.

Seejärel korjan pudelid kokku ja viin keldrisse lõplikku lihvi saama. Külmkappi pistes jääb protsess kiirelt seisma ja tulemus on küll maitsev kuid vähese mulliga. Keldrist saab paari päeva pärast mõnusalt tugeva vahuga ja ilma mingisuguse õlle maitseta kogu perele sobilikku karastavat ja vitamiinirikast jooki nautida.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 14.08.2018 18:42:28 vasta tsitaadiga

Nii, märgin ka teema ära ja järgmine suvi teen koduõlle asemel kalja!

Tegin jaaniks koduõlut 40L vinkusse, sai suht hea ( Viena Lager + Linnase ekstrakt )
https://www.pruulmeistrid.ee/toode/bulletbrew-vienna-lager-25kg/ + https://www.pruulmeistrid.ee/toode/bulletbrew-100-linnaseekstrakt-punane-15kg/
Nüüd mure, suvi saab läbi aga pool veel joomata icon_biggrin.gif , naine ei luba üle 2 kannu teha, ajab silmad "krilli".

Tegemisprotsessist pilt ka. (Tegemine Rammu saarel! ).

Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.08.2018 14:52:59 vasta tsitaadiga

Vähemalt nüüd teame kelle jalas teie majas püksid on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 16.08.2018 10:26:14 vasta tsitaadiga

Mis omahind tuleb?
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 16.08.2018 15:52:44 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Mis omahind tuleb?


Pruulimeistrite juures läks vist mingi 30€, 1,5kg läks veel tavalist odavsuhkrut juurde. Ehk kokku ming 32€. Sinna sisse ei ole arvestatud veekulu ega vee keetmisele kulunud elektrit icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
HV Guru
Winterwind

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 06.09.2018 16:41:43 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Ei lähe äädikaks kui vesi ilusasti peal on. Ma ei kasuta pärmi vaid kõik naturaalne. Olen enne ka teinud ja kõik ainult kiitnud icon_biggrin.gif


Vesi ei puhu vist pilli ju. Äädikaks läheb siis, kui "vale" bakter asja üle võtab.

Valasin nädalavahetusel ühe pudeli väiksematesse ringi. Täitsa õunavein on, 11.5 kraadi kangust icon_smile.gif
Nüüd peab vaatama kuhu see 30l sokutada..
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pruulimisteema mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.