Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 45, 46, 47  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.07.2018 09:16:26 vasta tsitaadiga

See 4G oli Levikomil vist ärikliendilahenduse ühendusetagamise varuvariant, kus peaühenduseks on Levikoni enda virtuaalfiiber ja kui see mistahes põhjustel ikaldub hoiab ühendust üleval 4G. Ja sel juhul see 4G vist kasutab teiste operaatorite võrku ning klint maksab lõpuks need varustuskindluse nipid nagunii kinni.

Ise olen pea paar kuud nüüdseks Levikomi klient, suures üldistuses võib rahule jääda, kuigi on olnud katkestusi, üks lausa sirka ööpäevane (väidetavalt olevat äikese põhjustatud seadmete rike), teised piirdunud tunniga.
Mille üle võiks iriseda on klienditeenindus, mis on küll ülimalt viisakas aga mingist operatiivsusest ei ole juttu, probleemidele-küsimustele millega pöördusin, kontakteeruti ca kuu hiljem. Samuti tundub klinditeenindus ja kohapealsete tehnikute toimetused opereerivat eri maailmades, telefoni teel teenust tellides-kokku leppides oli nagu kõik võimalik, reaalsuses ükski mu tahe ei realiseerunud. Näiteks tahtsin, et digibox oleks moodsam mudel, sest oli kehvemate näitajatega mudeliga samas hinnas, teenindaja sõnul tuleb seda lihtsalt tehnikult küsida, neil olevat autos valik olemas. Praktikas sain muidugi vanima mudeli ja tehniku sõnul olevatki see "kõige uuem" - kuna olin niigi pea aasta nende ühendust oodanud, ei hakanud kaupa selle pärast katki jätma. Samas see paberil "nõrgem" mudel toimib ka nagu korrektselt, mis peamine kanalite vahetus-telekava reageerib kiiresti mitte nagu zoomtv või vabalevi uimamine, miinuseks kahe puldiga toimetamine. Aga kuna otsustasin seadmete väljaostu kasuks, siis jäi okas hinge, et sama raha eest oleks teoorias võinud saada paemate näitajatega digiboxsid.
Lisaks ööpäevase rikke korral klienditoe e-kirjas lubati prooviperioodi katkestuse aja võrra pikendada, ainult ma ei teadnudki, et prooviperiood olemas on, ei leidnud selle kohast infot ka nende kodulehelt ning lõppeks arvelt ei suutnud ma seda samuti tuvastada, raha küsiti kõikide päevade eest, ka teenuseta päeva eest.
Tegelikult oleks nende teenuse tehnilise poole kohta veel küsimusi aga ei viitsi kuudepikkust kirjavahetust pidada. Näiteks kui ma tahaksin telekas oma turvakaamerate pilti näha, peaks see IP põhiste kaamerate ja digiboxi puhul olema võimalik, praktikas on digiboxi menüüst see IP sisestamise osa ära kaotatud, youtube videotel orignaalboxi tarkvarades on see olemas ja saab ise lisada mistahes IP-meedia teenuseid. See vist küll seepärast kinni pandud, et teenuses neil see TV internetitunnel on arvestatud nende enda telepildi edastamiseks aga mitte youtube ja teiste striimidega jagamiseks, kuigi mu lokaalne turvakaamera pilt vist nende tunneliressurssi ei kurnaks.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.07.2018 09:16:35 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
oot, mis 4G? Millest jutt?

Maldur tõi uudise vaates sisse justkui mingi teise operaatori teema. Selgitasin, et levikom tehnoloogia eeldab otsenähtavust mastiga ja kui seda pole, aitab siiski ka mobiilioperaatorite 4G
Levikom ei paku mingit 4G teenust ei otse ega läbi vahendajate.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.07.2018 12:04:38 vasta tsitaadiga

Seltsimehed, lugege natuke ikka. Ma ei toonud mingit operaatoriteemat sisse, seda tegi RCC, mida ma huumoritorkega kommenteerisin. Seejärel indrekp kasutas seda torget ära et teha kaudselt Teliale maineparandust, vihjates et Levikom ei saa puude korral hakkama ja appi tõttab 4G (mida fiksühenduse kujul valdab ainult Telia icon_wink.gif ).

H_K kirjutas:
...miinuseks kahe puldiga toimetamine.


Teadmiseks, et MAG boksidel on pult natuke õppiv, saad lisada teleka vms On/Off käsu sinise Power nupu alla ning veel kahe sinise nupu alla näiteks teleka Vol nupud - enda valik mida sinna ette näitad. Või näiteks sisendi valik vms. kasvõi valgustuse dimmer.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 06.07.2018 12:30:39 vasta tsitaadiga

Maldur, fiksühendusega majades pole isegi adsl korral (kui sellele vihjasid) pointi kalleid seadmeid õhuteenusele paigaldada. Teliat mina maininud, jutt oli tehnoloogia erinevustest. "airfiber" vs. 4G mis enamasti kaablita maju puudutab.
need naljatorked ei paku pinget enam. kui kellelegi 4G ei meeldi siis lülitagu see oma telefonis ja koduses ruuteris välja ja proovigu ilma selleta.
viimane kommentaar levikomist andis aimu kuidas asjad käivad..siiski on ka positiivseid näiteid.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.07.2018 13:04:51 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
H_K kirjutas:
...miinuseks kahe puldiga toimetamine.

Teadmiseks, et MAG boksidel on pult natuke õppiv, saad lisada teleka vms On/Off käsu sinise Power nupu alla ning veel kahe sinise nupu alla näiteks teleka Vol nupud - enda valik mida sinna ette näitad. Või näiteks sisendi valik vms. kasvõi valgustuse dimmer.

Tundub põnev, sai paigaldusel eraldi tehnikult üle küsitud, kas pean teleka sisse lülitamiseks ikka telekapulti kasutama ja vastuseks oli, et tuleb kahe puldiga opereerida.
Vaatasin nüüd youtube videotes ka seda puldi õpetamist aga videotes on tõepoolest pult, kus on see lediga sinine dubleeritud sisselülitusnupp, minu puldil sellist nuppu ega ühtegi led-i ei ole, sinise nupu asemel on valge/viisnurgaga-tärniga vist "lemmikud" funktsiooniga nupp. Ei suuda internetist oma puldi pilti leida, internetipiltidel on kõigil see sinine nupp olemas (isegi levikomi enda veebijuhendis on olemas) - ju on Levikom lasknud komplekteerida eriti säästupuldiga variandi...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.07.2018 13:32:33 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis teemat indrekp loeb, ma pole kuskil adsl'i isegi mitte mõelnud, veel vähem maininud. Kuid et jutuks toodi adsl siis ütlen oma arvamuse - jah on mõtet võtta õhuteenus kui senine fiksteenus on 12/1 ja saada on õhust näiteks 50/20. Siin on muidugi see tingimus et kasutaja peab aru saama mis vahe neil on ja majandusliku põhjenduse huvides peaks olema see õhkühendus ka reaalselt rakendatud mingi tegevusega, mis eeldab paremat ühendust kui 12/1. Kui rakendus on vaid nn delfi lugemine ja korra kuus arvete maksmine, pole tõesti mõtet vahetada.
Kallid seadmed? Kuulge alla soti saab kõik vajaliku, milles kiun? Levikom ei keela ise seadmeid paigaldada kui oskus on, sel juhul võtab tehnik miinimum väljakutsetasu poole tunni eest ja kõik (sest kuna silla PSW ei avaldata isegi kui on kliendi isiklik seade, siis IP'd sinna ei saa peale tehniku keegi kirjutada).

H_K kirjutas:
Tundub põnev...

Ma võtsin netist suht esimes ettejuhtuva lingi kus peaks minu räägitud pult peal olema - https://www.infomir.eu/eng/products/iptv-stb/mag-257/
Kui on miski muu pult, siis seda annab kloonida õppivasse pulti, mis ongi kõige õigem lahendus nagunii. Ja lahendab ka tulevikus tekkida võivad vajadused.


viimati muutis Maldur 07.07.2018 00:34:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.07.2018 14:09:22 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:

Ma võtsin netist suht esimes ettejuhtuva lingi kus peaks minu räägitud pult peal olema - https://www.infomir.eu/eng/products/iptv-stb/mag-257/
Kui on miski muu pult, siis seda annab kloonida õppivasse pulti, mis ongi kõige õigem lahendus nagunii. Ja lahendab ka tulevikus tekkida võivad vajadused.
just sellel lingil see ülemine pilt kus pult koos boxiga - mul on sama pult aga puldi progemis juhendites on igalpool teistmoodi pult, kus puldi ülemine vasakpoolne nupp ei ole mitte tärniga, vaid on lediga sinine on-off märgistusega nupp...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 06.07.2018 15:09:34 vasta tsitaadiga

Krt... ei märganudki, nad seal infomir'is on kõik pildid ära vahetanud, varem oli kuni MAG322 mudelini just see sinise nupuga pult, nagu Merge müüb - http://llmerge.ee/puldid-pult/puldid-boksipuldid/Pult-MAG-254-256-322-boksile
Mul on endal 256 boks, pult sinise nupuga, ostsin aasta tagasi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 06.07.2018 15:49:39 vasta tsitaadiga

selge, siis tuleb ühe puldiga majandamiseks uus seadistatav pult kuskilt vaadata
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambre
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2018




sõnum 30.07.2018 14:52:49 vasta tsitaadiga

Kuidas on lood IPv6-ga Levikomi võrgus? BGP-st vaadates nagu neil IPv6 prefixid puuduksid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 18:56:30 vasta tsitaadiga

tambre, ei oska öelda. Aga kas kodukasutaja seisukohalt on see üldse oluline?
http://ipv6-test.com/ näitab mulle järgmist. Üks ipv6 eesliseid pidi olema parem ping, aga see on niigi 8-15ms.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambre
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2018




sõnum 30.07.2018 19:25:59 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
tambre, ei oska öelda. Aga kas kodukasutaja seisukohalt on see üldse oluline?
http://ipv6-test.com/ näitab mulle järgmist. Üks ipv6 eesliseid pidi olema parem ping, aga see on niigi 8-15ms.


Tolle testi järgi puudub tõesti IPv6 tugi.
Tavakasutajale peaks IPv4→IPv6 üleminek olema ideaalis täelikult läbinähtamatu. Eks ta üldiselt nii praegu stabiilselt toimubki.

Aga mulle on IPv6 oluline, sest:

  1. NAT sakib (koduinternetil staatiline IPv4 aadress tavaliselt maksab, ja mitte vähe)
  2. Mul on vaja IPv6 ühendust, et kindlustada, et serverid/veebisaidid/rakendused töötavad IPv6-only ühendusel
  3. Haldamine lihtsam (sysadminni seisukohast)
  4. Paljud serveri hostid küsivad (mõistetavalt) lisa IPv4 eest
  5. Enda äranägemise järgi kasutatav /64 subnet on tore (nt saab kasutada IPv6 privacy extensione)
  6. Telia koduinternetil on juba pea 4 aastat toetanud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 19:28:59 vasta tsitaadiga

No aga see pole kodukasutaja kohalt just icon_rolleyes.gif Äripakette vms ei peaks serverite hostimiseks vaatama?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tambre
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2018




sõnum 30.07.2018 19:56:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
No aga see pole kodukasutaja kohalt just icon_rolleyes.gif Äripakette vms ei peaks serverite hostimiseks vaatama?


Ega ma servereid kodus hosti. Aga kui koduinternet IPv6-te ei toeta, siis on võimalik, et pean serveri hostile ekstra maksma IPv4 eest, et saaksin serverile ligi, ning mul puudub ka võimalus testida kas minu arendatav tarkvara, veebisaidid, jne töötavad IPv6 peal õigesti.
Tuleviku perspektiiviga vaadates ma proovin mitte kasutada asju, mis IPv6-te ei toeta, sest IPv6-le täielik üleminek on vältimatu.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 21:18:07 vasta tsitaadiga

tambre, kirjuta Levikomile ja küsi otse. Olen sealt täitsa asjalikke vastuseid saanud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014




sõnum 09.08.2018 16:11:20 vasta tsitaadiga

Kustutatud
_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo


viimati muutis Apollo2o15 09.08.2018 18:20:16, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.08.2018 16:38:03 vasta tsitaadiga

Apollo2o15, süvene natukene ühenduse tehnilisse olemusse. See on üle õhu ühendus, mille kvaliteet sõltub iga lingi puhul just seal ja sel hetkel valitsevatest tingimustest. Ei saa mitte üle 800m ja 8km toimuvaid linke ühe viitsaga lüüa.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Apollo2o15
HV kasutaja
Apollo2o15

liitunud: 15.11.2014




sõnum 09.08.2018 18:19:45 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Apollo2o15, süvene natukene ühenduse tehnilisse olemusse. See on üle õhu ühendus, mille kvaliteet sõltub iga lingi puhul just seal ja sel hetkel valitsevatest tingimustest. Ei saa mitte üle 800m ja 8km toimuvaid linke ühe viitsaga lüüa.


Okei

_________________
Loodan, et keegi ei pea viha, kui viimasel minutil ümber mõtlen.
apollo
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martinez1
HV kasutaja

liitunud: 18.12.2012




sõnum 14.08.2018 20:24:53 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel interneti kiirused hetkel jamavad?

Endal on 50/20 pakett ja download on 9Mbps ning upload 0.8Mbps... icon_evil.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nicko
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.08.2018 10:21:08 vasta tsitaadiga

Mul on umbes 3 nädalat olnud Levikomi ühendus ja olen siiamaani väga rahul. Asun Kose vallas ja mastist natuke üle 7km kaugusel. Kiirused on alati olnud paketi maksimumid (20/5), ping enamasti alla 10ms. Korra proovisin torrentist ka midagi tirida ja töötas küll.
Telepilt on väga hea, vist on korra paariks sekundiks hakkinud 3 nädala jooksul. Muidu alati ilus pilt olnud. Digibox (MAG322) suhtleb telekaga üle HDMI-CEC ehk saab ühe puldiga hakkama. No ja HD kanalid on hinna sees thumbs_up.gif Teiste üle õhu pakkujatega kas peab juurde maksma või pole üldse HD kanaleid. Järelvaatamine on Levikomil lisatasu eest (3€ kuu), teistel peaks olema see hinna sees.

Sai üsna kiidulaul, aga siiamaani olengi väga rahul. Loodame et ka edaspidi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 21.08.2018 16:14:35 vasta tsitaadiga

Liitun ka pretensiooniga, kus laupäeval hakkas telepilt hakkima, interneti allalaadimise kiirus kolmandik lubatust, pühapäeval ikaldus jätkus, sai nende klienditoele probleemist kiri saadetud, täna on teisipäev - läheb neljas päev, kus telepilt ei ole vaadatav, arvutimängud ei toimi ehk teenus on kliendi jaoks puudulik.
Selles mõttes karm värk, et pere vaatab minu otsa, mina seda levikomi teenust punnisin ja nüüd vihmased pühad ning tele-interneti ekraanid "pimedad" icon_smile.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 17:02:30 vasta tsitaadiga

Õige telepilt tuleb antennist või taldrikust, juhtmevaba jagatud ressurss on pooletoobine lahendus mis varem või hiljem pitsitama hakkab. Igaühele personaalne hd striim, palju neid ikka ühe posti alla mahub.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 18:28:56 vasta tsitaadiga

H_K, mis mastist oma signaali saad ja kaugel see on?
Nagu ma siin juba varem maininud olen, siis ise olen jätkuvalt rahul, Tartu Tammelinna mast 800m kaugusel ka ainult. Nüüd suunan äia-ämma elamise ühendust samuti Levikomile, seal peab natukene otsenähtavuse saavutamise nimel vaeva nägema, aga muidu on Luunja mast 5,4km kaugusel.
Spoiler Spoiler Spoiler

Täpselt nagu üks 30/10 pakett olema peaks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 18:37:53 vasta tsitaadiga

Ise ka soinaste taga 3km peal ja ei kurda, aga pole kordagi isegi kaalunud telepilti üle levikomi või 4g võtta. Kaine mõistus ei luba.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2018 19:16:02 vasta tsitaadiga

elukaz, viitsid seletada, miks internet üle õhu on okei, aga telepilt pole? Ühed biti ja baidi striimid ju mõlemad.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  levikom.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 45, 46, 47  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.