Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1054, 1055, 1056 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mtv0308
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2006




sõnum 06.08.2018 16:21:27 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Väga kõva mäng, soovin õnne thumbs_up.gif Ma pole kindel kas ma ise oleksin siiski ennast seal tagasi hoidma hakanud... seda 20K expi missiooni saab vist päevas mitu korda teha icon_smile.gif Vaadates tulemust, arvan, et see oli su elu parim mäng, punkt.

Ega ma ühtegi lasku teadlikult tegemata jätnudki aga mure oli küll, et kurat, nüüd pean kell 2 öösel veel korra selle 20k täis tegema, et tänase päeva jooksul need korrad täis saada. Oli vist jah parim kui juba raw xp vaatan.

_________________
http://www.youtube.com/z4nn1n
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 07.08.2018 23:33:35 vasta tsitaadiga



icon_biggrin.gif

Jätangi ehk selle mõneks ajaks nii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.08.2018 23:36:01 vasta tsitaadiga

alyster, gg. Mul endal õnnestus T-54 ltwt peal 1. mänguga Ace saada. Oli ka magus tunne. icon_razz.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 08.08.2018 09:59:04 vasta tsitaadiga

Puhastasin teemat.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.08.2018 19:04:41 vasta tsitaadiga

Margo18 kirjutas:
Timberg kirjutas:
Jätkuks algaja küsimustele...

Kas WoT'i on võimalik nauditavalt mängida nii, et osta ainult üks premium-tank? Kui jah, siis milline tank.

Mulle jubedalt meeldib WoT, aga tõesti käsi ei tõuse, et osta mitmeid premium-tanke, kuldset laskemoona ja premium-mänguaega. Samas kui ühe konkreetse masina ostmine oleks põhjendatud, siis see ei tundu vastumeelse ideena.


Nauditav on mängida siis, kui Poola kohal on pilkane pimedus. Ehk koolijütsid magavad, alates 02.00 icon_biggrin.gif



Kui mina kaks aastat tagasi mängima hakkasin, vaatasin vesise suuga kogu aeg E25 poole..Ma ju paadunud TD-mängija niikuinii ja see E25 oli lihtsalt niiii ilus icon_smile.gif
Mingil hetkel WG tõi selle veel nädalaks müüki ja ma rabasin kohe ära. Parim ost siiani.
Lõbusaim TD, mis selles mängus üldse on, kuigi see võib ka subjektiivne olla. Kiire, mobiilne, supercamoga ja hea wiewrangega. Eriti lõbus on sellega on suuri kolakaid, nagu O-Ni või KV4, külje alla sõites, elupunktidest tühjaks imeda - suutmatud ühtegi lasku pihta saama. Lihtsalt nii madal on see tank.
Natuke on teda vahepeal küll nerfitud, aga väga lõbus tank siiski, eriti kolmeses platoonis mängides, kus igaüks teab, mida teeb. Puhas rõõm õhtuti teda garaažist välja ajada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.08.2018 21:03:38 vasta tsitaadiga

E25 on tõepoolest fun tank, minul kuuluvad samasse patta veel WZ-120-1G-FT ja ELC EVEN90. Isegi kui on halb päev, suudavad need masinad alati asja heaks teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 10.08.2018 06:55:11 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 10.08.2018 13:48:57 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif


Otseselt pole teda keegi halvendanud, aint see 3-5-7 mm ei anna talle praktiliselt kunagi top tieri enam. Lisaks sellele on tier 8 saanud vahepeal oluliselt tugevama soomusega tanke, millede jaoks tema penest haledalt väheks jääb.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 10.08.2018 14:31:55 vasta tsitaadiga

priitr kirjutas:
Masochist kirjutas:
FastPotty kirjutas:

Natuke on teda vahepeal küll nerfitud...


Millal nerfiti ja mida nerfiti? icon_eek.gif


Otseselt pole teda keegi halvendanud, aint see 3-5-7 mm ei anna talle praktiliselt kunagi top tieri enam. Lisaks sellele on tier 8 saanud vahepeal oluliselt tugevama soomusega tanke, millede jaoks tema penest haledalt väheks jääb.


Endal e25 vist vanim ja üks esimesi prem tanke. Ostetud juba mingi 5-6 a. tagasi (põhim. siis kui see esimest korda müüki tuli). Ajan tavaliselt siis garaazist välja kui muude tankidega nagu üldse ei lähe (kuangi oli ka põhi kreda tegemse tanke). Kuna olen seda mänginud 5 a. vältel, siis pean ütlema, et minu mängustiili juures ta pole nerfi saanud, ehk, et siiani OP. Ka 3-5-7 ei mõjuta seda liialt, kuna see tank saab +1 MM'i, ning mängida max 3-5 top tieri vastu pole väga hull, kuna see tank pole kunagi penega hiilanud. Ise ma mängin teda üsna agresiivselt, ei kasuta camo net'i ega teleskoopi, kui korralik crew, sisi saad ka optika ja vendiga 456m view range (koos toiduga küll). Ning ei mängi teda ja full goldis, vaid mingi 35 tava mürsku + 25 kulda, ning kuldmürke ei lähe palju, kui positsioneerid targalt. Aga funni on saanud küll sellega palju icon_smile.gif Lisaks ma ei soovitaks mängida seda platoonis, kuna üsna kesised lõpptulemused jäävad tavalislt siis slel tnakiga, see tank suduab üksi sisult mängu ära otsustada...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 10.08.2018 16:19:05 vasta tsitaadiga

Huh, ma juba arvasin, et tema reaalseid statse on kuidagi moodi näpitud ning mõtlesin endamisi, et kuidas see üldse premium tanki puhul võimalik on. Tier 7 mängude puudumist antud tankiga olen isegi täheldanud (Jah, olen E25 nuub, miski 2300 lahingut sellega krediidi teenimise eesmärgil tehtud) ning mida aeg edasi seda tihedamalt võitlen 8. astme tankidega.

Teise asjana olen tähele pannud seda, et see tank on justkui kõvasti ebatäpsemaks muutunud. Varem oli temaga pika distantsi peale väga hea snaipida, nüüd tunduvad lasud maanduma sinna kuhu Führer need juhatab. Aga see võib ka minu kiiks olla, võimalik, et kujutan omale seda ette.

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 14.08.2018 13:25:15 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:

Teise asjana olen tähele pannud seda, et see tank on justkui kõvasti ebatäpsemaks muutunud. Varem oli temaga pika distantsi peale väga hea snaipida, nüüd tunduvad lasud maanduma sinna kuhu Führer need juhatab. Aga see võib ka minu kiiks olla, võimalik, et kujutan omale seda ette.
Masinate soft statse muudetakse ilma kasutajaid teavitamata. Võib vabalt olla, et mürsu lennusuuna dispersioonifunktsiooni on hajusamaks krutitud. St amplituud on sama, aga vähem laske läheb keskele.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.08.2018 16:22:34 vasta tsitaadiga

Küsimus on vist, et mis ajaga võrreldes E25 ebatäpsemaks on muutunud? Kusagil 9.xx patchi kandis muudeti kõiki kahureid ebatäpsemateks. Varem oli umbes 90% võimalus, et lask läheb sihikutäpi ümber väikesesse alasse. Nüüd on see kõvasti väiksem ja päris suur hulk laske läheb alasse, mis jääb kusagile sihikutäpi juurest poolele teele sihikuringi ääreni.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 16.08.2018 17:59:41 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Küsimus on vist, et mis ajaga võrreldes E25 ebatäpsemaks on muutunud? Kusagil 9.xx patchi kandis muudeti kõiki kahureid ebatäpsemateks. Varem oli umbes 90% võimalus, et lask läheb sihikutäpi ümber väikesesse alasse. Nüüd on see kõvasti väiksem ja päris suur hulk laske läheb alasse, mis jääb kusagile sihikutäpi juurest poolele teele sihikuringi ääreni.


Good point, ilmselt seetõttu ma seda erinevust tähele olengi pannud.

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alyster
HV vaatleja

liitunud: 27.07.2017




sõnum 19.08.2018 04:53:27 vasta tsitaadiga

Minu arust on E25 overrated. Tier 7 kohta on AMX 13 57 palju asjalikum kahur ja sarnane camo; tier 8 aga on ELC EVEN 90 palju hullem OP camo kui E25. Mõlemal AMXil on ka torn, mis E25 nii puudu on.

Mitte et E25 kehv tank oleks, aga ta ei ole just selline ahetama ja ohetama panev pill nagu mõne mehe jutust kõlama jääb.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 22.08.2018 02:04:04 vasta tsitaadiga

Tegin eile öösel üle pika pika aja ühe striimi. Vaevu sain soojaks aetud ennast, kui selline medal kukkus laivis. Enjoy.


Link


PS - mõned siin teemas aeg-ajalt räägivad, et tabamine ja pennimine on võimatu kõrgele saada, sest see on puhas RNG ja skill nagu mängu ei tule - neil tasub pilk peale visata after battle statsidele.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 22.08.2018 13:07:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


PS - mõned siin teemas aeg-ajalt räägivad, et tabamine ja pennimine on võimatu kõrgele saada, sest see on puhas RNG ja skill nagu mängu ei tule - neil tasub pilk peale visata after battle statsidele.


Mitte et ma vaidleks, aga peale skilli mõjutavad mitmed väiksed asjad: kui hea meeskond, toit, mis lisamoodulid tankil, arvuti + nett.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.08.2018 15:27:35 vasta tsitaadiga

Videost näha et kasutusel BiA, toit, gun-rammer, v-stab, optika.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2018 10:54:11 vasta tsitaadiga

Keegi teine targematest vist ei viitsi selgitada, niiet teen seda siis ise. Lühidalt - hea meeskond, lisaconsumabled, õige moodulite valik, normaalne arvuti & netiühendus on baasteadmised/baasvarustus selle mängu heal tasemel mängimiseks. Enne, kui need tingimused on täidetud, ei saa nagu väga rääkida, et inimene mängib üldse sellisel tasemel kus teda on mõtet teistega võrrelda.

Võite ise ette kujutada, mida arvaks maailmatasemel sprinter sellest, kui mingi külamees roniks talle kõrvale ja ütleks, et tegelikult ta ju päriselt nii kiiresti joosta ei suuda kui stopper näitab, sest tal on kummikute asemel spetsiaalsed naelikud, tal ei ole puhvaikat seljas ja tagatipuks ta pole ka 2-promillises joobes!

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 23.08.2018 17:47:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:


Võite ise ette kujutada, mida arvaks maailmatasemel sprinter sellest, kui mingi külamees roniks talle kõrvale ja ütleks, et tegelikult ta ju päriselt nii kiiresti joosta ei suuda kui stopper näitab, sest tal on kummikute asemel spetsiaalsed naelikud, tal ei ole puhvaikat seljas ja tagatipuks ta pole ka 2-promillises joobes!
Selle lausega keerad mu postituse mõtte pea peale. Tahtsin tähelepanu juhtida, et isikud, kel "sihik kõver", vaadaku kõigepealt just seesama (mänguoskusest sõltumatu) varustus üle.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.08.2018 18:47:44 vasta tsitaadiga

fellanor, siis ma sain su pointist tõesti valesti aru. See, et alustama peab varustusest ja meeskonnast, on lihtsalt nii ilmselge icon_wink.gif
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrkristjan
HV vaatleja

liitunud: 29.11.2010




sõnum 23.08.2018 21:47:30 vasta tsitaadiga

Kes tahab 7 päevaks rentida M4A1 Revalorisé siis kood on "REVALDESTRO".
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.08.2018 22:09:24 vasta tsitaadiga

Mingi Poola tomat hõõrus muudkui mu SU-152 külge, küll sõitis ette, küll ei lasknud pöörata. Tegin vasaku hiirenupuga plõksu ja siis tuli sellist nuttu ja hala... icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.08.2018 19:37:44 vasta tsitaadiga

Tektooniline muudatus Eesti klannimaastikul, ehk BB4st sai rahvusvaheline klann nimega [O-T-L]:



Teiste klannide recruiteritel võiks käed tööd täis olla nüüd, aga üle PR 8500 mehed võivad kandideerida "uude" klanni.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 26.08.2018 23:19:50 vasta tsitaadiga

Mida see klanni nime muutmine siis muudab? Kui palju on juba neid klanne olnud, kui palju neid on kokku tõstetud ja lõppeks on läinud kõik laiali. Ikka ja jälle üritatakse kokku panna klanni kes läheb võitma? eee... mida? 10 000 kulda?
Vaata dota 2, 25 miljonit auhinnafond, isegi eestlane sai jälle 5ndaks. Wot on ikka nii armetu selle kõige kõrval, masendav kommerts mäng. Itaalia tanke ei tahtnudki keegi arendada, nüüd uues pätsis annavad iga tanki väljaarenduse eest lausa kauba peale kingituse, oleks sa seda 3 aastat tagasi uskunud?
Isegi neid lolle enam ei leidu kes viitsiks kulutada tankide arendusele aega, premiumit. Nagunii nerfitakse ära. Woti mängijate arv on tohutus languses ja ainuke tõus oligi aasta alguses kui nad kuusepuulotot tegid. Sealt edasi on ainult langus, isegi uus graafika ei tõstnud graafikut. Lõpuks nad suutsid isegi paar mappi teha. häda on majas.

Nüüd on rahvusvaheline klann ja kohe tormavad pro'd liituma? Mida võitma? Võidad klannitanki millega isegi randomis sant mängida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2018 23:41:44 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu kõlbas sul küll nende (end BB4) hulgas olla.
Kavatsed uuesti liituda et äsja teisest klannist lahkusid? icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 161 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1054, 1055, 1056 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.