Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 09:28:55 vasta tsitaadiga

Ei eluaegset traumat ei ole aga ma ei saa aru miks ma peaks juhtmega netti kasutama läpakas/telefonis kui wifi töötab sama hästi lisaks pole mingit lollakat kaablit jalus vedelemas ? Jah mul on ka paar häid juhtmega over ear klappe aga 90% ajast seisavad need lihtsalt niisama sest juhtmeta klapid on niiipalju mugavamad mida on päris mitu paari.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taux007
HV veteran
Taux007

liitunud: 27.08.2005




sõnum 13.08.2018 09:31:35 vasta tsitaadiga

20 eurose veksli käisid Sina välja, mina väidan, et selle raha eest ei saa head elamust pakkuvat komplekti. Samas ei ole ma kõiki komplekte kohe kindlasti proovinud, mistõttu head soovitused on ikkagi teretulnud.

Lisan, et ka podcastide kuulamise heli võib elamusi pakkuda, nt vahepeal kasutasin Xiaomi enda kõrvaklappe ja need olid eelnenud Sony klappidega võrreldes tuhmide helidega ja isegi tugeva volüümiga kuulates pidi pingutama, et sõnadest hästi aru saada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 09:31:57 vasta tsitaadiga

Ma ei salli kah juhtmeid ja võimalusel on kõik juhtmevaba, aga ma ei hakka ometi oma Sennheiser CX300 II ära viskama, sest neil on juhe icon_biggrin.gif
Üldiselt nööpkõrvaklappidel on nii lühike ja peenike juhe, et saad selle rulli keerata ja kasvõi rinnataskusse või riiete alla peita. Käin selle Sony BT adapteriga näiteks jõusaalis. Telefon on koos võtme ja joogipudeliga kaugemal.
Suurematel klappidel on jämedam juhe ja sellega on tõesti ebamugavam.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 09:53:00 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kui wifi töötab sama hästi


Wifi ei tööta sama hästi...

Just sayin'

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 10:01:23 vasta tsitaadiga

Too nüüd mulle üks usecase mis 99% mobla/läpaka kasutajate jaoks wifi kaabliga samaväärne pole!
Aga meil läheb siin jube OT ära kätte varsti keegi tuleb kisama.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 11:40:05 vasta tsitaadiga

Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 12:03:31 vasta tsitaadiga

Seadete alt on ju näha, mis äpid elektrit ja palju seda kasutavad thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 12:10:03 vasta tsitaadiga

No mu 3080mAh näitab hetkel 2 päeva 10 tundi kuni tühjaks saab icon_lol.gif
Reaalselt see peaks näitama baseerudes eelnevale kasutusele.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 12:10:54 vasta tsitaadiga

et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 12:24:08 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
et 13h 36minutit kasutusaega on ikka vähe?
kui palju keskmiselt normaalne oleks?

No oleneb mida sa selle telefoniga teed. Kui niisama siidist padja peal seisab, siis on vähe. Kui ikka kasutanud normaalselt ja natuke rohkemgi, siis on ok icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 12:29:23 vasta tsitaadiga

Aku vastupidavus ning kasutusmuster ei ole enam vast ka hiinakate teema. Pigem ehk see - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=486438
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 13.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 13:16:34 vasta tsitaadiga

Screen on time on oluline 6h+ saad on juba ok.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.08.2018 14:51:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Milleks pead vaevata heade BT klappide otsimisega? Võta oma head 3,5 mm otsikuga klapid ja lükka BT adapteri külge. Boonusena saad veel käed-vabad kõnesid teha thumbs_up.gif
Näiteks: https://www.amazon.com/Jumbl-Bluetooth-Hands-Free-Streaming-Receiver/dp/B00UUDZSKE?ref_=fsclp_pl_dp_1

Mul on olemas näiteks selline jubin. Üpris kallis, aga vägagi hea kvaliteediga: https://www.pcmag.com/article2/0,2817,2417963,00.asp


Ma kunagi ka ostsin midagi laadset. Vedeleb praegu sahtlis üks taoline asi.



Muidu Aliexpress-st saab ka igasugu ka väiksemaid. Mul on mingi suurema akuga variant lihtsalt.

link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.08.2018 15:39:04 vasta tsitaadiga

Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 13.08.2018 20:07:37 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas on normaalne,aku on 100% (3400mAh)täis ja näitab et 13h 36minutit kasutusaega.
Akusäästja ja energiasääst on sees.27C temperatuur.
Ja on selline tunne jäänud,et kui gps äpp on sees ei võta ka nii palju akut,kui piltide tegemine,mis mõjub akule suht tühjendavalt


Nüüd näitab Kasutusaeg : 1 päev ja 17 tundi icon_biggrin.gif
See ju super
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005




sõnum 13.08.2018 20:27:23 vasta tsitaadiga

Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.08.2018 20:49:48 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html


Ma arvan, et seal info vigane aga samas kindel ei ole. Päeval just mõtlesin korra Frog-ist tellida ja siis otsutasin vist ikkagi Honor 10 kasuks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sihker
HV kasutaja

liitunud: 28.11.2001




sõnum 13.08.2018 21:29:52 vasta tsitaadiga

yoyoo kirjutas:
Kas neil eestis müüdavatel xiaomi mi a2'tel pole b20 võrku?

https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/491313/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-blue.html
https://www.knaitek.ee/xiaomi-mi-a2-4g-64gb-dual-sim-black.html

honorbuys on ilusti kirjas, et b20 aga eestis müüdavatel mitte?

https://www.honorbuy.com/1453-xiaomi-mi-a2-official-global-version-4gb-ram-64gb-smartphone-black.html


Note 5 AI-ga oli kuskil sama teema, et parameetrid tundub, et on Note 5 pealt võetud. Teoreetiliselt saavad kohapealsed neegrid üle kontrollida, aga kui kindel see ka on, kui veebipoel endal ladu pole ja müüvad kõike, rösterist alates ja neerusiirdamisaparaadiga lõpetades icon_smile.gif gsmarena väidab, et globaalsel versioonil on B20 olemas.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.08.2018 01:16:39 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2018 09:15:37 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Ma üldiselt veedan oma kuu aega kindlasti ennem uurides mida osta. Samas minu hinnapiir on ka 250 euro, et ma saaks selle otse välja osta.
Brandi nimed ei mahu minu listi, kuna need on räigelt ülehinnatud mingi pseudo kvaliteediga jne mis on minujaoks suht bs kui tegemist on ikkagi mass tootmisega, siis kvaliteet kõigub ka nimekatel tootjatel.
Xiaomi lihtsalt müüb väga hea hinnaga telefone millel on ikkagi väga hea raud sees. Võrrelda pole ka kellegagi, kuna brändi toodetel, mis on sarnase või ligilähedale raudvara võmekusega, on tänu brändile ~2x kallimad.
Ei usu mina seda, et Nokia, Samsung, Sony jne kasutavad kvaliteetsemat metalli, kui seda teeb xiaomi ja eriti kuna toodab üks ja see sama tehas ja töölised on ka kõik pilukad, kes neid siis kokku vorbivad.
Pealegi ei usu ma ka seda, et kõik telefonid mis tehasest väljuvad saavad ka kõik testid. Teste tehakse healjuhul 1 telefon 100 ühiku kohta vms ja see on ka juba väga hästi

Su hiinakafanatism võtab absurdseid mõõtmeid juba. Kullake, ära palun levita mingeid majandusalaseid müüte. Aitäh.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 15.08.2018 21:08:32 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Suure tõenäosusega enamus teist kasutavad Xiaomit põhjusega, et see on odav. Niiet samamoodi võite osta omale KZ mingid IEM'd kõrva, pole eriti kallis ja heli kvaliteet on üle mainstream prahi. Saate upgradeda kaabli ka 3.5mm pealt USB Type C'le või osta hoopis Bluetooth kaabli omale. Kui mu mälu ei peta, siis KZ lasi hiljuti ka uue Bluetooth kaabli oma ZS seeriale välja.


Mina ostsin oma Mi Mix 2 kohe peaaegu kui see välja tuli ja ei olnud teps mitte odav. 500+ eurot. Aga siiani rahul. Pole seda l o l l a k a t notchi, siiani kiire ja toimetab hästi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 16.08.2018 10:10:26 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Aku vastupidavus ning kasutusmuster ei ole enam vast ka hiinakate teema. Pigem ehk see - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=486438


Aga kas kõrvaklappide jutt kuulub Hiinakate alla rohkem? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 16.08.2018 11:14:42 vasta tsitaadiga

Xiaomil Ka igast klappe ju
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.08.2018 11:19:48 vasta tsitaadiga

Murdock, no eks igal brandil ole flagshipe. Ma räägin rohkem sellest, et enamus kasutajaid arvatavasti lasevad ringi Redmi või Note seeria telodega, mis on seal ~200€ ringis. Need kes üritavad saada võimalikult väikse raha eest, võimalikult hea nutiseadme. Samamoodi on IEM'dega, kas maksta firmamärgi eest seal ~300€ või osta midagi chinkidelt, mille helikvaliteet on praktilsielt sama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 16.08.2018 11:51:15 vasta tsitaadiga

Xiaomi-l 2 seeriat ongi ainult vist. Kas siis Xiaomi Mi või Xiaomi Redmi ja kõik. Note on üldiselt mudeli nimi ja mitte seeria, kuna on nii Redmi Note kui on ka Mi Note
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 266, 267, 268 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.