Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuidas arvutist kahele ekraanile eri asja näidata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002




sõnum 02.08.2018 21:27:42 Kuidas arvutist kahele ekraanile eri asja näidata? vasta tsitaadiga

Olen üle 20 aasta arvutitega väga sina peal olnud, aga nüüd pean pöörduma targemate poole.

Nimelt olen üksjagu pead murdnud, kui tulutult.

SETUP:
PC lauaarvuti win10
Arvutil tavaline samsungi lcd monitor (läbi hdmi arvuti taga)
Teises toas samsungi lcd telekas (läbi hdmi arvuti taga).

Kasutan enamasti telekat selleks, kui soov on mängida PC mänge koos xbox puldiga (wireless reciveri abil).
Kõik tiptop, aga kui soov oleks asja lahendada niimoodi, et telekas jookseb mäng, aga arvuti monitoris jookseks tavapärane desktop ja toimetamine, siis jään asjaga hätta.
Sättisin küll windowsis seaded nii, et mitte ta ei dubleeri ekraani vaid on extended. Jah ma saan mängu teleka ekraanile ja arvuti ekraanil on desktop, aga nii kui ma arvutis midagi teen või klikkan, siis nö mäng jääb "taustale", ehk siis mängida enam ei saa.
Kas on mingit moodust, kuidas ma sunnin teleka ekraani ja mängu iseseisvaks olema ja ma saaks samal ajal ise arvutis tööd teha, kui keegi parasjagu mängib teises toas läbi teleka?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.08.2018 08:06:54 vasta tsitaadiga

w10 seoses on juttu olnud "multiple desktops" nimelisest värgist, ehk see abiks....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 05.08.2018 13:45:48 vasta tsitaadiga

Game Play on Dual Monitors with Actual Multiple Monitors Software https://www.actualtools.com/articles/detail.php?ID=1379 See eeldab jälle nende tarkvara. Pigem võtta siis juba terve pakett kui ainult mingi väikest osa võimaldav asi Actual Tools Products Feature Comparison Chart https://www.actualtools.com/products/comparison/
DisplayFusion tarkvaral oli ka vist sama võimalus.

_________________
Win ISO'd ja uuendused https://www.dropbox.com/sh/9g4dwg9k1mql1wu/AADJWO3QN8p21CZsq9cZl0gca?dl=0
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Kuidas arvutist kahele ekraanile eri asja näidata?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.