Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oled krüptot maksevahendina kasutanud?
Ei oma krüptot ja ei ole ka sellega midagi ostnud/müünud.
39%
 39%  [ 32 ]
Ei oma krüptot, ent olen sellega midagi ostnud/müünud.
25%
 25%  [ 21 ]
Oman krüptot, aga ei ole sellega midagi ostnud/müünud.
20%
 20%  [ 17 ]
Oman krüptot ja olen sellega onlines midagi ostnud/müünud.
7%
 7%  [ 6 ]
Oman krüptot ja olen ostnud/müünud asju offlines (näiteks HV foorumist ostnud/müünud videokaardi ja makse toimus krüptos)
7%
 7%  [ 6 ]
hääli kokku : 82

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.07.2018 20:43:47 vasta tsitaadiga

Puhastasin teemat ja jälgin seda edaspidi.

HOIATUS! Kui teema läheb käest ära ning ebaviisakaks, isiklikuks ärapanemiseks või muus osas läheb HV foorumi registreerumistingimustega vastuollu, astun mõned sammud.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016




sõnum 14.07.2018 21:08:55 vasta tsitaadiga

aivoonu kirjutas:
Opollo raiskab oma viimasedki ajurakud crypto vaidluse peale. Tundub küll, et mees tahab kõigi eest elada ja pärast rinda taguda. 😁 Surve on juba nii suur 😋. Joudu igatahes.

Siin kohal ma ei nõustu sinuga. Selleks, et aru saada, mis "loodusliku jõhvikamoosi" artikliga tegemist on, ei pea iga öö tablette võtma ja silmad punasenas monitori jälgima. Teatris siiski istutakse tooli peal, kui on igav, lastakse õlle luusse, kui pinev, siis elatakse kaasa ?

Arengut ma selles vallas ei näe, kui keegi tahab lahti seletada viimase 5-6 aasta kosmilised arengud krypto vallas, siis ootan huviga. See et kuskil mingi pangakaart "leiutati", EI OLE areng tänases maailmas ! ?

Et sõpru peab sellesse religiooni tooma, on ilmselge, vastasel juhul "väärtus" ei tõuse ! ?

Ma ei poolda kryptoraha mitmel põhjusel, turul oled sa varatu, elektrikatkestus ja sa oled ei keegi !
Hackerlus ei kao kuskile ja on ohtlikum kui varem, surnute papp kaob kuhu ?

See on hallim, kui hall ala mingi valuuta väärtusosakonnas, reguleerimata ja hetkel nagu "Viru ärikate" meka.

Ootan siiani regulatsiooni ja arengut, muu kaka, mingi kaka loomisega, toita teist kakat ja siis kogu kaka tualetist alla lasta ... hetkel sellise tualeti moodi ettevõtmisena see tundub. Tehti ei millestki miljardid, oleks siis midagi tagatisekski icon_biggrin.gif


viimati muutis OPollo 15.07.2018 15:06:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2018 21:25:34 vasta tsitaadiga

Tanel, kas võiks ehk Spekulandid teemat puhastada, kolida selle a'la "AMD vs NVIDIA" jutuga "KRÜPTO SUREB KOHE ÄRA vs. KRÜPTO LÄHEB KOHE MOONI" (viimaseid pole nagu märganud, tegelikult) siia? Et tolereeritud mudarenn ja mujal asjalikum jutt?
Saaks selle krüptoosa normaalseks. Ja Spekulandid taasavada.

Siia teema, ehk: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=9 ?
Tõstatasin selle probleemi ka paar nädalat tagasi ja varemgi rääkinud sellest, et need tuimad "krüptod imevad ja kohe 0's" juttu tegelased on nagu "amd suckib ja kohe pankrotis" tegelased, kes ei kuulu üldarutellu.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 14.07.2018 21:33:26 vasta tsitaadiga

rmc, ei, las olla nii nagu praegu on ja et asi rahuneks maha.
Kui kord käest ära läheb, siis sekkun isiklikult ja regamistingimuste rikkujad saavad karistused.
Hetkel side lõpp.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aivoonu
HV kasutaja
aivoonu

liitunud: 19.05.2004




sõnum 16.07.2018 10:35:32 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
aivoonu kirjutas:
Opollo raiskab oma viimasedki ajurakud crypto vaidluse peale. Tundub küll, et mees tahab kõigi eest elada ja pärast rinda taguda. 😁 Surve on juba nii suur 😋. Joudu igatahes.

Siin kohal ma ei nõustu sinuga. Selleks, et aru saada, mis "loodusliku jõhvikamoosi" artikliga tegemist on, ei pea iga öö tablette võtma ja silmad punasenas monitori jälgima. Teatris siiski istutakse tooli peal, kui on igav, lastakse õlle luusse, kui pinev, siis elatakse kaasa ?

Arengut ma selles vallas ei näe, kui keegi tahab lahti seletada viimase 5-6 aasta kosmilised arengud krypto vallas, siis ootan huviga. See et kuskil mingi pangakaart "leiutati", EI OLE areng tänases maailmas ! ?

Et sõpru peab sellesse religiooni tooma, on ilmselge, vastasel juhul "väärtus" ei tõuse ! ?

Ma ei poolda kryptoraha mitmel põhjusel, turul oled sa varatu, elektrikatkestus ja sa oled ei keegi !
Hackerlus ei kao kuskile ja on ohtlikum kui varem, surnute papp kaob kuhu ?

See on hallim, kui hall ala mingi valuuta väärtusosakonnas, reguleerimata ja hetkel nagu "Viru ärikate" meka.

Ootan siiani regulatsiooni ja arengut, muu kaka, mingi kaka loomisega, toita teist kakat ja siis kogu kaka tualetist alla lasta ... hetkel sellise tualeti moodi ettevõtmisena see tundub. Tehti ei millestki miljardid, oleks siis midagi tagatisekski icon_biggrin.gif


Pole ju mõtet asjatult tegutseda, kes tahab see tegutseb, läbu ja negatiivne suhtumine ei vii kuhugi. Ootad ja jäädki ootama see ootamine kujuneb pikaks ja vaata, et veel tänu sellele kedagi maha ei lööda. Peaksid nagu targem olema ja kommentaarid endale jätma. Ühest korrast ei piisa ? Kaeva vähe netis siis näed mida targemad onud rääkinud on ja mida toob tulevik. Siiani on pea kõik nii läinud nagu on. Parimat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 18.07.2018 11:44:59 vasta tsitaadiga

Nüüd kordus 12. aprilli spike, isegi hind sama. Läheb edasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 18.07.2018 23:10:14 Re: Krüpto vaidlus vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
Kuna teema Spekulandid kiskus väga teemast mööda, siis oleks aeg uueks alafoorumiks.

Palun siia postitada oma sõda krüpto vastu ja poolt.

Jätame teema Spekulandid tõesti vaid teema vääriliseks - spekuleerimiseks.

Siia julgelt postitada kõik välislingid nii negatiivsete kui postiitvsete uudistega ja sellele ka vastav arutelu!


Ma ei saa aru miks vana teemat lihtsalt administreerida ei võiduks ja taas avada? icon_biggrin.gif nagu.. kui neile ei meeldinud kisa ja kära kas siis tõesti arvavad, et siin teemas seda nüüd ei tule?

DVDRW kirjutas:
Nüüd kordus 12. aprilli spike, isegi hind sama. Läheb edasi?


Keegi ei tea. Imo täiesti mõttetu mingeid trading jooni jälgida krüptos kuna terve turg on täiesti kontrollimatu. Mega vaalad viivad BTC hinda üles alla nii nagu tahavad minuti jooksul. Tavapärane muster on kui suuri 300-500 dollarilisi kõikumisi pole, see imo on tava inimeste trading.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.07.2018 01:19:56 Re: Krüpto vaidlus vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Ma ei saa aru miks vana teemat lihtsalt administreerida ei võiduks ja taas avada? icon_biggrin.gif nagu.. kui neile ei meeldinud kisa ja kära kas siis tõesti arvavad, et siin teemas seda nüüd ei tule?

icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 31.07.2018 13:40:16 Re: Krüpto vaidlus vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Ma ei saa aru miks vana teemat lihtsalt administreerida ei võiduks ja taas avada? icon_biggrin.gif nagu.. kui neile ei meeldinud kisa ja kära kas siis tõesti arvavad, et siin teemas seda nüüd ei tule?

icon_rolleyes.gif


+1

"Analüüsimajade soovitused" oli põnev lugemine popkorni taga icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüpto vaidlus, ehk krüptode mõttekus vs. mõttetus (Boom/Moon/Gloom vs. Bust/Dust/Doom - spekulatsioonide loomine) mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.