Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 706, 707, 708 ... 883, 884, 885  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2018 13:47:11 vasta tsitaadiga

inczp, ta ütleb, et cec olla, sellega justkui pole vaja paaritada. Ma ka paaritaks kindlam. Proovi teist pesa ja / või uuenda telku soft.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2018 13:47:51 vasta tsitaadiga

presta, mux1 levib paremini.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 06.07.2018 14:19:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
inczp, ta ütleb, et cec olla, sellega justkui pole vaja paaritada. Ma ka paaritaks kindlam. Proovi teist pesa ja / või uuenda telku soft.


Tootsi tsiteerides: See teeb nüüd õige imelikke asju.
Mul näiteks lülitu enam välja teleka heli kui soundbar järgi on, tulevad topelt, ei anna enam valikut ka teleka või välised kõlarid. OK panen siis lihtsalt teleka heli puldist 0. Optika taga, selle LG soundbari puhul pole senini pihta saand kuidas see ARC tal tööle saada, vahest lambist ise viskab ARCi, see pärast ka optika, puldil vaid optica valik. Kõik ühendused lahendasin nii nagu vanagi boxi puhul. Aga ei saa vist 100% uut boxi ka süüdistada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 06.07.2018 14:40:59 vasta tsitaadiga

mul see see hdmi cec töötab küll ilusti. pulti ei paaritanud.. kuna polnud võimalik .. teleri pult töötab läbi bluetoothi
_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.07.2018 09:34:07 vasta tsitaadiga

Äkki keegi oskab aidata. Õel on samsungi eelmise aasta 6400 seeria teler ja üle õhu elisa teenus. Probleem on selles, et kõikidel kanalitel on ülel ja all must riba. Ei sa mina aru, kuidas sellest lahti saada. Elisa boks pakub ribapilti või zoom pilti, kumbki pole õige. Panin teleka korraks telia boksi taha, pilt õieti. Kui samsungi telerile telia taha panna, siis saab valida telia digiboksi ja seda teleri puldiga juhtida. Elisat ei paku, vaid starmani, aga seda pult ära ei tunne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 20.07.2018 09:39:20 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Äkki keegi oskab aidata. Õel on samsungi eelmise aasta 6400 seeria teler ja üle õhu elisa teenus. Probleem on selles, et kõikidel kanalitel on ülel ja all must riba. Ei sa mina aru, kuidas sellest lahti saada. Elisa boks pakub ribapilti või zoom pilti, kumbki pole õige. Panin teleka korraks telia boksi taha, pilt õieti. Kui samsungi telerile telia taha panna, siis saab valida telia digiboksi ja seda teleri puldiga juhtida. Elisat ei paku, vaid starmani, aga seda pult ära ei tunne.


Mida see teler ilma boksita teeb? Pole ju vaja DVB-t puhul. Mis vajadus on välisel boxil antud tingimustel - järelvaatamine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.07.2018 09:50:01 vasta tsitaadiga

See teenus peaks olema üle 4G, mitte antenni kaudu. Antenni pole ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 20.07.2018 09:52:44 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
See teenus peaks olema üle 4G, mitte antenni kaudu. Antenni pole ka.
OK Binge, paraku puuduvad sellega kogemused, mingit automaatne valikut pole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.07.2018 10:00:24 vasta tsitaadiga

Mingid valikud on, neid olen proovinud, abi pole saanud. Mingi automaatne valik oleks nagu ka, aga seda ei saa valida. Ei mõika seda samsungi värki. Samas Teliaga polnud mingit kammi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014




sõnum 20.07.2018 10:14:07 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Mingid valikud on, neid olen proovinud, abi pole saanud. Mingi automaatne valik oleks nagu ka, aga seda ei saa valida. Ei mõika seda samsungi värki. Samas Teliaga polnud mingit kammi.


Nt uus vs vana Starbox, uuel on nt 1080i valik olemas, aga ei rakendu, vanal toimis. Seega mingi Elisa poolne tarkvaraline piirangud/bugi. Vaata mida box sulle HDMI väljundi reso valikuteks annab ja teleritüüp vali kindlasti 16:9.
Mingi teise teleka järel pole võimalik proovida? Siis saaks aimu, kas asi boxis või telekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 20.07.2018 10:33:28 vasta tsitaadiga

Valikus nii progressiiv Full HD p60, p50 kui ka Full HD i60, i50. On 16:9. Sai neid proovitud kõiki.

Kusjuures Elisa enda menüüd on täisekraanil, probleem vaid teleka pildiga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.07.2018 11:24:20 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda mulle mis ruutereid Elisa kasutab nüüd? Kas on lootust et nende ruuter toetab VPN'i?
Mul telekas kahjuks ei ole piisavalt võimekas ja tahaks USA netflixi vaadata, kuid praegune Cisco ruuter mis Starman kunagi mulle andis, ei toeta VPN'i confimist sellisel tasemel.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 29.07.2018 21:59:35 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mulle mis ruutereid Elisa kasutab nüüd? Kas on lootust et nende ruuter toetab VPN'i?
Mul telekas kahjuks ei ole piisavalt võimekas ja tahaks USA netflixi vaadata, kuid praegune Cisco ruuter mis Starman kunagi mulle andis, ei toeta VPN'i confimist sellisel tasemel.


Ei ole sellist võimalust, pead muretsema eraldi ruuteri, kus on DD-WRT peal või saad ise DD-WRT firmware peale panna. Google abiks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 07:25:26 vasta tsitaadiga

ja elisa antud 3940 e paned sillaks selle ette. mingi asi peab sul modemit tegema.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 30.07.2018 20:04:44 vasta tsitaadiga

Elisa elamus
Menüüst kadus järelvaatamine ära. Nüüd ainult praegu eetris, populaarsemad, lemmikud jne. Mingi error või mis teema?
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 21:04:56 vasta tsitaadiga

Võrk boksi ja modemi vahelt läinud. Kas modemi peal kollane tuli põleb?
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 30.07.2018 21:09:23 vasta tsitaadiga

Ei. Ta ongi läbi neti, wifi kaudu. Nett korralik, pilt hea. Populaarsemate alt saab osasi asju järelvaadata. Järelvaatamise menüüd pole, seal siis sai igat kanalit ja saadet järgi vaadata.
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2018 22:38:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elisa elamus

sellisel juhul on sul see " üle õhu" .

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pulse
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2003




sõnum 31.07.2018 09:49:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ja elisa antud 3940 e paned sillaks selle ette. mingi asi peab sul modemit tegema.

Vb rumal küsimus aga kui Elisa seade on sillaks, siis kas digiboksi saab endiselt Elisa seadme külge jätta või peab siiski "järgmise" seadme külge panema? Mul pole oma seadmel piisavalt füüsilisi porte ja ei tahaks ühe seadme pärast mingit switchi ka juurde toppima hakata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011




sõnum 31.07.2018 09:52:14 vasta tsitaadiga

Täna oli lambist järelvaatamise menüü tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 31.07.2018 17:22:28 vasta tsitaadiga

Mida kujutab endast järelvaatamine+ ?
Saab kauem kui nädala saateid järgi vaadata?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
Aeg maha 30
laurx

liitunud: 24.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.07.2018 21:07:13 vasta tsitaadiga

14p
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
Kommentaarid: 1102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alexx112
HV vaatleja

liitunud: 26.07.2018




sõnum 01.08.2018 10:06:39 vasta tsitaadiga

pulse kirjutas:
laurx kirjutas:
ja elisa antud 3940 e paned sillaks selle ette. mingi asi peab sul modemit tegema.

Vb rumal küsimus aga kui Elisa seade on sillaks, siis kas digiboksi saab endiselt Elisa seadme külge jätta või peab siiski "järgmise" seadme külge panema? Mul pole oma seadmel piisavalt füüsilisi porte ja ei tahaks ühe seadme pärast mingit switchi ka juurde toppima hakata.


Minu teada kui modem on sillatud ja selle küljes on kaks seadet, siis ta hakkab võrgu edasi andma, sellele mis ennem tööle läheb (teeb dhcp päringu) ja teine enam ei tööta. Võin ka eksida, aga sa saad alati katsetada icon_smile.gif
Teine ohukoht on see, et osade ruuteritega Elisa elamus ei hakkagi tööle kui modem on sillatud ja boks on ruuteri küljes. Apple ruuteritega on selline probleem. Teadavasti osad UDP pordid kinni, mida vaja on.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tyler
HV kasutaja
tyler

liitunud: 17.07.2003




sõnum 01.08.2018 10:55:04 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mulle mis ruutereid Elisa kasutab nüüd? Kas on lootust et nende ruuter toetab VPN'i?
Mul telekas kahjuks ei ole piisavalt võimekas ja tahaks USA netflixi vaadata, kuid praegune Cisco ruuter mis Starman kunagi mulle andis, ei toeta VPN'i confimist sellisel tasemel.


kas sul on ka expressvpn ja dns ei tööta? mul sama teema, netflix agressiivselt blokib neid aga see tehakse korda nädala-paariga, varem ka sama jama olnud. expressvpn on #1 vpn üldse. 99usd/12kuud on väga norm imo kui võtta et netdflix ise on 12e/kuu haha.
muidu see .ee 200 tiitlit vs usa 7400+ tiitlit netflixis on nii naljakas et pole naljakas ka. krdi kahju et us prime'i ei näe vpniga samas :/ a nuh kõike ei saa kuangi mida tahad ..


kuidas ma telia iseteeninduses kõik tv kanalid ära saan keelata? kõik on nii keeruliseks tehtud et see on hhhaige. mul on 3x tehnikud kodus käinud ja nüüd on asi nii kaugel et ma pean "ajamasinat" kasutama et live pilti näha ETV'st iD'ni icon_biggrin.gif tahan ainult 500/100 netti ja tv'd pole ma 10a+ nagunii vaadanud kui fränk olla. netflix/prime/dailymotion jnejne on kõik väga piisav juba.


viimati muutis tyler 01.08.2018 10:58:43, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 01.08.2018 10:55:49 vasta tsitaadiga

tyler kirjutas:
Redikate kirjutas:
Kas keegi oskab öelda mulle mis ruutereid Elisa kasutab nüüd? Kas on lootust et nende ruuter toetab VPN'i?
Mul telekas kahjuks ei ole piisavalt võimekas ja tahaks USA netflixi vaadata, kuid praegune Cisco ruuter mis Starman kunagi mulle andis, ei toeta VPN'i confimist sellisel tasemel.


kas sul on ka expressvpn ja dns ei tööta? mul sama teema, netflix agressiivselt nussib neid aga see tehakse korda nädala-paariga, varem ka sama jama olnud. expressvpn on #1 vpn üldse. 99usd/12kuud on väga norm imo kui võtta et netdflix ise on 12e/kuu haha.


kuidas ma telia iseteeninduses kõik tv kanalid ära saan keelata? kõik on nii keeruliseks tehtud et see on hhhaige. mul on 3x tehnikud kodus käinud ja nüüd on asi nii kaugel et ma pean "ajamasinat" kasutama et live pilti näha ETV'st iD'ni icon_biggrin.gif tahan ainult 500/100 netti ja tv'd pole ma 10a+ nagunii vaadanud kui fränk olla. netflix/prime/dailymotion jnejne on kõik väga piisav juba.


Loobu TV teenusest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 706, 707, 708 ... 883, 884, 885  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.