Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Netflixi troon on kõikumas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 12:42:08 Netflixi troon on kõikumas vasta tsitaadiga


Kuigi Netflixi edulend on muutnud tervet telemaastikku ja õõnestanud ka Hollywoodi jalgealust, võib õhus märgata esimesi ohumärke.

Kuigi veel on vara rääkida kriisist, peab Netflix oma järgmised sammud siiski hoolikalt läbi mõtlema, kirjutab The Guardian. Äsja langes Netflixi aktsiate väärtus 14% võrra, kui teises kvartalis liitus nendega prognoositust miljoni võrra vähem inimesi. Seni on nende ärimudel tuginenud suuresti agressiivsele laienemisele, kuid Lääne turg on ennast juba ammendamas ning iga uue kliendi nimel tuleb üha enam pingutada.

Netflixi peamine trump on selle soodne hind, mis tähendab aga seda, et kasutajad eelistavad selle soetada kõigele muule lisaks ning ei katkesta Netflixi tõttu lepingut kaabeltelevisiooni pakkujaga. Seega kui Netflix tahab oma tähelendu jätkata, peab ta tõstma hindu ja/või jõulisemalt telekanalite mängumaale sisenema. See tähendaks näiteks spordi ja uudiste üle kandmist, mis seni Netflixi repertuaarist puuduvad. Kindel on aga see, et praegune kurss vajab korrigeerimist.

Loe edasi: https://menu.err.ee/848560/netflixi-troon-on-kukkumisohus

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 22:40:59 vasta tsitaadiga

Hindu juba tõstetakse ilmselt. Parem pakett hakkab 17-20 maksma, vist olid sellised hinnad.

Õnneks ennast selline asi ei puuduta.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2018 10:42:44 vasta tsitaadiga

Netflixi (ja muude striimiteenuste) puhul on see võlu ja valu, et tavatelevisiooni-hädad kimbutavad ka neid. Igaühel (HBO, Amazon Prime, Hulu jmt) on oma "specials" ehk siis kui tahad legaalselt vaadata siis köhi pappi mitmes suunas. Kogenud ida-eurooplasi see muidugi ei morjenda aga see selleks. Samas isegi kui on miinuseid siis Netflix ja Spotify on oma teenused osanud ikka nii pagana mugavaks ning kvaliteetseks teha, et piraadistamisvajadus on järsult kukkunud.

ufo56 viitas muidu sellele, et osades piirkondades on kas HDR vmt paketti Netflixi poolt testitud mis maksis jah juba 20 raha kanti.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.07.2018 10:51:36 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Netflixi (ja muude striimiteenuste) puhul on see võlu ja valu, et tavatelevisiooni-hädad kimbutavad ka neid. Igaühel (HBO, Amazon Prime, Hulu jmt) on oma "specials" ehk siis kui tahad legaalselt vaadata siis köhi pappi mitmes suunas. Kogenud ida-eurooplasi see muidugi ei morjenda aga see selleks. Samas isegi kui on miinuseid siis Netflix ja Spotify on oma teenused osanud ikka nii pagana mugavaks ning kvaliteetseks teha, et piraadistamisvajadus on järsult kukkunud.

ufo56 viitas muidu sellele, et osades piirkondades on kas HDR vmt paketti Netflixi poolt testitud mis maksis jah juba 20 raha kanti.

Väike täpsustus - mis pidevalt ära unustatakse. On siis see, et selle Hüperkvaliteediga vaatamiseks vajad ka ikka Hüperkalli hinnga hüperkiire inteneti olemasolu. Lisaks veel peab teler ise ka olema hüperkallis, et seda hüperpilti vaadata. icon_cool.gif
Seega - maailmas on väga palju regioone, koos miljardite elanikega, kes kohe mitte ei saa sellist Hüperkvaliteeti tarbida kuna pole olemas ei hüperkiiret internetti ning ka keegi pole nii rikas, et endale ilmtingimata hüperkvaliteediga hüperkallist telerit jõuaks osta. icon_cool.gif

Ainus lahendus - NetFlix peab ise igale poole hüperkiire internetikaabli tirima icon_cool.gif ning seda ulmeliselt odava hinna eest. beer_yum.gif Juhul kui tahab, et veel keegi temaga liituma hakkaks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2018 11:27:29 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Netflixi (ja muude striimiteenuste) puhul on see võlu ja valu, et tavatelevisiooni-hädad kimbutavad ka neid. Igaühel (HBO, Amazon Prime, Hulu jmt) on oma "specials" ehk siis kui tahad legaalselt vaadata siis köhi pappi mitmes suunas. Kogenud ida-eurooplasi see muidugi ei morjenda aga see selleks. Samas isegi kui on miinuseid siis Netflix ja Spotify on oma teenused osanud ikka nii pagana mugavaks ning kvaliteetseks teha, et piraadistamisvajadus on järsult kukkunud.

ufo56 viitas muidu sellele, et osades piirkondades on kas HDR vmt paketti Netflixi poolt testitud mis maksis jah juba 20 raha kanti.

Väike täpsustus - mis pidevalt ära unustatakse. On siis see, et selle Hüperkvaliteediga vaatamiseks vajad ka ikka Hüperkalli hinnga hüperkiire inteneti olemasolu. Lisaks veel peab teler ise ka olema hüperkallis, et seda hüperpilti vaadata. icon_cool.gif
Seega - maailmas on väga palju regioone, koos miljardite elanikega, kes kohe mitte ei saa sellist Hüperkvaliteeti tarbida kuna pole olemas ei hüperkiiret internetti ning ka keegi pole nii rikas, et endale ilmtingimata hüperkvaliteediga hüperkallist telerit jõuaks osta. icon_cool.gif

Ainus lahendus - NetFlix peab ise igale poole hüperkiire internetikaabli tirima icon_cool.gif ning seda ulmeliselt odava hinna eest. beer_yum.gif Juhul kui tahab, et veel keegi temaga liituma hakkaks.


500 eurone telekas ja 30 eurone internet on hüberkallis?

_________________
Keeletoimetamine
Taimetoitlane
Kommentaarid: 342 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 292
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aht0
HV veteran

liitunud: 14.10.2003




sõnum 26.07.2018 13:33:27 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Netflixi (ja muude striimiteenuste) puhul on see võlu ja valu, et tavatelevisiooni-hädad kimbutavad ka neid. Igaühel (HBO, Amazon Prime, Hulu jmt) on oma "specials" ehk siis kui tahad legaalselt vaadata siis köhi pappi mitmes suunas. Kogenud ida-eurooplasi see muidugi ei morjenda aga see selleks. Samas isegi kui on miinuseid siis Netflix ja Spotify on oma teenused osanud ikka nii pagana mugavaks ning kvaliteetseks teha, et piraadistamisvajadus on järsult kukkunud.

ufo56 viitas muidu sellele, et osades piirkondades on kas HDR vmt paketti Netflixi poolt testitud mis maksis jah juba 20 raha kanti.

Väike täpsustus - mis pidevalt ära unustatakse. On siis see, et selle Hüperkvaliteediga vaatamiseks vajad ka ikka Hüperkalli hinnga hüperkiire inteneti olemasolu. Lisaks veel peab teler ise ka olema hüperkallis, et seda hüperpilti vaadata. icon_cool.gif
Seega - maailmas on väga palju regioone, koos miljardite elanikega, kes kohe mitte ei saa sellist Hüperkvaliteeti tarbida kuna pole olemas ei hüperkiiret internetti ning ka keegi pole nii rikas, et endale ilmtingimata hüperkvaliteediga hüperkallist telerit jõuaks osta. icon_cool.gif

Ainus lahendus - NetFlix peab ise igale poole hüperkiire internetikaabli tirima icon_cool.gif ning seda ulmeliselt odava hinna eest. beer_yum.gif Juhul kui tahab, et veel keegi temaga liituma hakkaks.


500 eurone telekas ja 30 eurone internet on hüberkallis?


Telekas telekaks aga need kes istuvad mingi DSLi otsas, neil võib üüberkvaliteediga striim küll netitorusse tropi ette tekitada.. Mida kõrgem resolutsioon, seda rohkem andmeid.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 26.07.2018 13:58:42 vasta tsitaadiga

aht0, ADSL otsas tekib jah ilmselt probleeme, kuid Telia VDSL on enam kui piisav. Netflix ise soovitab 25Mbps ühendust, kuid reaalselt on Netflixi UHD sisu 16Mbps, mis tuleb vabalt ka üle mobiilse interneti kohale.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2018 14:03:49 vasta tsitaadiga

Seega varsti on siis Amazon and chill või Apple and chill ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
forint
HV veteran
forint

liitunud: 15.04.2003




sõnum 26.07.2018 14:12:22 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
aht0, ADSL otsas tekib jah ilmselt probleeme, kuid Telia VDSL on enam kui piisav. Netflix ise soovitab 25Mbps ühendust, kuid reaalselt on Netflixi UHD sisu 16Mbps, mis tuleb vabalt ka üle mobiilse interneti kohale.


Telia VDSL 20/5 ( max kiirus mis saada ) pilt pidevalt kõigub UHD ja HD vahel
Kommentaarid: 357 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.07.2018 08:07:02 vasta tsitaadiga

Hiljuti sai mõeldud, et tundub mugav ja miks mitte, teeme ära. Aga kui avastasin reaalsuse, et meile on kättesaadav ainult mingi ~15% sisust, mis USAs ja oleme oma valiku poolest praktiliselt nimekirja lõpus, siis kadus igasugune isu maksta, kui mul pole sealt midagi vaadata. Ma olen nõus mugavuse eest maksma. Hea meelega vaataks oma lemmik seriaale otse telerilt paari nupu vajutusega ja loobuks sellest mässamisest, aga kahjuks ei ole alternatiivi. Suur osa süüst on kindlasti parasiit organisatsioonidel ja mitte ainult Netflixil, kuid hetkel on see kasutu teenus, mis ei paku mulle midagi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 28.07.2018 08:29:46 vasta tsitaadiga

Suuresti on ta ikkagi nende teha ning näitab suhtumist. Võib ju loota (vast küll mõttetult), et kui liitumiste arvelt "tasuta" $$$ kokku ei aja, hakkavad kvantiteedi asemel (aasta alguses oli hullult palju bollywoodi ja aasia kräppi) ka teenuse kvaliteeti investeerima. Selle sama suhtumise alla läheb näiteks fakt, et siia regiooni on vene dubleeringu ostnud, aga eesti keeles pole ainsatki subtiitrit peale õnnetu Saul'i (jällegi viimatine kogemus aasta algusest). Amazonil on meie tarbeks lausa vene kategooria.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 08:52:48 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:
Hiljuti sai mõeldud, et tundub mugav ja miks mitte, teeme ära. Aga kui avastasin reaalsuse, et meile on kättesaadav ainult mingi ~15% sisust, mis USAs ja oleme oma valiku poolest praktiliselt nimekirja lõpus, siis kadus igasugune isu maksta, kui mul pole sealt midagi vaadata. Ma olen nõus mugavuse eest maksma. Hea meelega vaataks oma lemmik seriaale otse telerilt paari nupu vajutusega ja loobuks sellest mässamisest, aga kahjuks ei ole alternatiivi. Suur osa süüst on kindlasti parasiit organisatsioonidel ja mitte ainult Netflixil, kuid hetkel on see kasutu teenus, mis ei paku mulle midagi.

Selle vastu aitab VPN teenus, et USA sisu vaadata saaks, samas selle eest tuleb ka veel lisaks maksta icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 09:01:32 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on natuke kummaline, et kui on valida pea tuhande vaadatava asja seast siis "ei ole midagi vaadata". Ja kui on 6-7000 siis äkki on. Reaalsuses on ju päevas keskeltläbi healjuhul aega suurusjärk filmi või healjuhul paari jaoks, seriaalide puhul mõne osa vaatamiseks. Kas tõesti siis on ainult selle 6k seas just täpselt need asjad, mida vaatama peab? Kahju kohe kui on nii, keeruline on see elu. icon_smile.gif

Aga jah, igasugused smartdns teenused on paariaastase lepingu puhul dollar kuus ning taevamanna on kohal. VPNiga saab ka aga eriti 4k sisu jaoks peab ikka väga hea teenusepakkuja olema.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpsonv
HV vaatleja

liitunud: 23.02.2007




sõnum 28.07.2018 09:19:20 vasta tsitaadiga

Vpn ei ole võõras teema, uurisin ka seda. Aga nagu mainisin, ma ju maksan mugavuse eest, diivan, 4k telekas, 1 pult ja paar nupu vajutust. Ma ei saa seda. Läbi ussi sammuse ajamine kaotab asja mõtte minu jaoks. Ning 4k oli ka üks põhjus, miks hakkasin asja uurima.
See jutt, et kas tõesti ei leia 1000 sarja seast mida vaadata. Palju oled sisusse süübinud? Mul on paras hulk sarju millega olen up to date.
Minu valikud Eesti sisuga on: jääb üldse vaatamata, kuna meie siin ei vääri seda või saan vaadata juba nähtud vana kraami.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2018 14:35:41 vasta tsitaadiga

simpsonv kirjutas:

See jutt, et kas tõesti ei leia 1000 sarja seast mida vaadata. Palju oled sisusse süübinud?
Täpselt niipalju kui vaja. St ma vaatan tõepoolest sisu...
tsitaat:
Mul on paras hulk sarju millega olen up to date.
...aga kui eesmärgiks on pidevalt ja järjest ja uusi asju (USA/UK) vaadata siis ei aita tihtipeale ka striimimisteenused. Sest üks sari on ühe, teine teise levitaja käes. Mõnda näidatakse mingis x-kohas üldsegi. Piraat on see, kes saab mugavalt ja kiirelt uue sisu kätte. Ausamad tarbijad saavad vanema (mis minu jaoks pole mingi näitaja kuna hindan kvaliteeti, mitte kiirust).
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 29.07.2018 07:59:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

...ma ju maksan mugavuse eest, diivan, 4k telekas, 1 pult ja paar nupu vajutust. Ma ei saa seda. Läbi ussi sammuse ajamine kaotab asja mõtte minu jaoks...
Mis parata, tuleb tsiteerida Steve Jobsi kui ta vihaselt käratas muusikatöösturitele - "Te mehed ei oska mussi müüa" ja tuli välja Apple Ipodiga
Sama Netflixiga. Pole siiani aru saanud missorti ajukääbikud seal töötavad.
Paraku kuna sealpool lompi mõistust pole siis peadki VPN ja muu ajukepiga tegelema kui just lihtsamat vastupanu teed minna ei taha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.07.2018 10:26:31 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
tsitaat:

...ma ju maksan mugavuse eest, diivan, 4k telekas, 1 pult ja paar nupu vajutust. Ma ei saa seda. Läbi ussi sammuse ajamine kaotab asja mõtte minu jaoks...
Mis parata, tuleb tsiteerida Steve Jobsi kui ta vihaselt käratas muusikatöösturitele - "Te mehed ei oska mussi müüa" ja tuli välja Apple Ipodiga
Sama Netflixiga. Pole siiani aru saanud missorti ajukääbikud seal töötavad.
Paraku kuna sealpool lompi mõistust pole siis peadki VPN ja muu ajukepiga tegelema kui just lihtsamat vastupanu teed minna ei taha.

Eksid - Netflixi "Ärimudel" näeb ette Netflikix kasutamist sellise ISP-de võrkudes kus on kümned miljonid või sajad miljonid kasutajad.
A la Verizone, AT&T, T-Mobile jt. super-suured võrgud koos super-suure klientide arvuga.

See kas on kusagil mingi Eesti, oma mingi a 1000 kasutajaga, on Netflixile täiesti suva, on või ei ole. beer_yum.gif
PS; Isegi mind pole nad oma võrku saanud kuna seal pole tegelikult mitte kui midagi vaadata.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 31.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2018 12:14:53 vasta tsitaadiga

Mis see ISP kasutajate arv asjasse puutub? Netflix müüb oma teenust otse kasutajale mitte ISP'le.

Ja vaadata on huvitaval kombel seal küllalt. Ma pole siiani suutnud kõike mind huvitavat seal ära vaadata selle mõne aasta jooksul mis seda kasutanud olen ... kraami tuleb ka pidevalt peale

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2018 14:04:39 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:
tsitaat:

...ma ju maksan mugavuse eest, diivan, 4k telekas, 1 pult ja paar nupu vajutust. Ma ei saa seda. Läbi ussi sammuse ajamine kaotab asja mõtte minu jaoks...
Mis parata, tuleb tsiteerida Steve Jobsi kui ta vihaselt käratas muusikatöösturitele - "Te mehed ei oska mussi müüa" ja tuli välja Apple Ipodiga
Sama Netflixiga. Pole siiani aru saanud missorti ajukääbikud seal töötavad.
Paraku kuna sealpool lompi mõistust pole siis peadki VPN ja muu ajukepiga tegelema kui just lihtsamat vastupanu teed minna ei taha.


See ausa inimese ajukepiga kiusamine toimus juba enne kui striimiteenused tekkisid.
Olid aus ja ostsid või laenutasid DVD. Sellega oli juba ajukepp nimega regioon. Aru ma sellest jurast ei saa siiani, miks seda paska üldse vaja on, eriti arvestades asjaolu, et teise regiooni mängija ostmine ega omamine ei ole keelatud. Aga kui regioon vastas, siis teine ajukepp - oled sisu eest maksnud, aga ikka surutakse reklaamid peale. DVDrip vms. meetodid võtsid rohkem aega kui reklaamide välja kannatamine. Tõmbasid mõnest torrenti või muust "poest", siis selliseid probleeme polnud.
Nüüd siis same shit different day. Aus inimene on on ikka kehvemas/ebamugavamas olukorras kui mõne muu "poe" klient. Nad kohe nagu üritaks inimest sinna "poodidesse" suunata.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 30.07.2018 09:37:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
....


Nendest regioonidest ja üldse sellistest piirangutest internetist ma pole ka aru saanud. Vanasti ostisd DVD mängija poest siis kui küsisid anti kaasa ka kood millega said selle regiooni vabaks teha, sati pealt sai nähud "keelatud" kanaleid jne. Nüüd internetis midagi piirata on sama mõttetu minul küll pole midagi nägemata jäänud sellepärast.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 03.08.2018 21:46:45 vasta tsitaadiga

Ma korra proovisin (siis kui meile kättesaadavaks muudeti)- eestikeelne sisu oli olematu ja soomekeelne ka parem polnud. Pool tundi hiljem eemaldasin kaardi kontolt ja nägemist.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 03.08.2018 22:11:34 vasta tsitaadiga

Eestikeelset pole jah, aga Eestis nähtavat on sellest ajast saadik palju juurde tulnud.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 03.08.2018 22:18:14 vasta tsitaadiga

Tüütu ju uuesti kaart regada ja siis jälle maha võtta kui ei meeldi.
Nõudlik olen, iga jahu ei vaata.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 18:50:29 vasta tsitaadiga

kalvis kirjutas:

Paraku kuna sealpool lompi mõistust pole siis peadki VPN ja muu ajukepiga tegelema kui just lihtsamat vastupanu teed minna ei taha.


Millisest mõistusest kasutaja täpsemalt räägib? Content on reguleeritud tootjate, telekanalite ja filmistuudiote vahel ning poolt ja Netflixil pole siin endal küll midagi öelda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 13.09.2018 14:06:19 vasta tsitaadiga

Kui Netflix tahaks saada maximumis tulu siis peaks ta müüma kõigile ilma piiranguteta oma sisu. Milleks piirata, see takistab müüki. DVD maailm tõestas kah et kogu piirang oli üsna mõttetu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Netflixi troon on kõikumas mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.