Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 07:56:29 vasta tsitaadiga

Võib ka olla mõne rakenduse sisese ostuga tegemist mis käib läbi Google play poe
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 09:03:09 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Võib ka olla mõne rakenduse sisese ostuga tegemist mis käib läbi Google play poe

No neid näeb ka play poest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 10:04:50 vasta tsitaadiga

Mine tarbjakaitsesee ega sul targemat teha pole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 11:30:49 vasta tsitaadiga

Tele2 on 3G sagedusi ümber tõstnud? Mul 3G toetavad seadmed ei näita selles bändis enam mingit signaali. 3,5G ja 4G toimivad. Tele2 esindus poetas vaid, et jah, sagedusi olevat liigutatud.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 12:23:31 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tele2 on 3G sagedusi ümber tõstnud? Mul 3G toetavad seadmed ei näita selles bändis enam mingit signaali. 3,5G ja 4G toimivad. Tele2 esindus poetas vaid, et jah, sagedusi olevat liigutatud.

Siis tuleb Teliasse kolida. Huvitav mis plaanid üldse operaatoritel on? Tundub, et 3G sagedus on suht mõttetu ka. Endal ka mitmed seadmed mis töötavad 3G peal, teeb murelikuks küll siuke käik operaatorite poolt.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 13:38:58 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kassmees kirjutas:
Tele2 on 3G sagedusi ümber tõstnud? Mul 3G toetavad seadmed ei näita selles bändis enam mingit signaali. 3,5G ja 4G toimivad. Tele2 esindus poetas vaid, et jah, sagedusi olevat liigutatud.

Siis tuleb Teliasse kolida. Huvitav mis plaanid üldse operaatoritel on? Tundub, et 3G sagedus on suht mõttetu ka. Endal ka mitmed seadmed mis töötavad 3G peal, teeb murelikuks küll siuke käik operaatorite poolt.


3G on tõenäoliselt esimene "G", mis kinni läheb, küsimus on ainult ajas.

2G on liiga palju legacy eriseadmeid jooksmas, mille väljavahetamine ei ole niipea ratsionaalne.
4G kasutajate osakaal on kõige kiiremini kasvamas.
Jääb üle see õnnetu 3G kinni panna. Eriti arvestades kui suure tihedusega peab loodav 5G võrk tulema - iga saatjakoht arvel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 21:53:46 vasta tsitaadiga

Kassmees, kus kandis mure on? Tele2-l on 3g 900mhz ja 2100Mhz sageduses. Mingeid kinnipanekuid ei ole täheldanud ja tegelen aktiivse monitoorimisega igapäevaselt. Kas seadmed toetavad nii 900Mhz(B8) ja 2100(B1) ?
Tartus käivad aktiivsed Tele2 mastide uuendustööd. Paljud 4g mastid on saanud teise sageduskihi ja sellega seoses on baasjaama ka vahetatud. Võimalik, et on sinu jaamas parasjagu töö käimas mille tõttu ka 3g mõjutatud ajutiselt.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2018 22:16:50 vasta tsitaadiga

Tartus Supilinnas. Mu tahvelarvuti Lenovo A3300-H toetab vaid 3G võrku. Kuid selle aparaadi kaudu ma jagan Tele2 internetti arvutile. Telefonis on lepinguline kõnepakett ja kuna juuli lõpuni saan sellel piiramatut netti kasutada, jagan arvutile netti sealt. Kuid kui see vabadus lõpeb, jääb mu telefoni taas vaid 5 giga kuumahtu ja siis pean netiskäimisega väga koonerdama. Pole kerge see netisõltlase elu icon_smile.gif Kui probleem ilmnes, siis alguses arvasin, et tahvel on kutu. Aga selgus, et mu vanemad 3G telefonilutsud ei püüa signaali ja nutitelefon kaotab 3G peale lukustamisel samuti ühenduse.

Nüüd tean, mis vea ma tegin - kui mulle tasuta nutitelefoniga lepingut moositi, ei taibanud ma nuruda kahe SIM-kaardiga aparaati.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.07.2018 01:33:23 vasta tsitaadiga

ot:
Kas 3G ja 3,5G on erinevatel sagedustel või üleüldse omavahel sõltuvad?

Ehk kui 3G kinni pannakse, tähendab see automaatselt 3,5G lõppu või saab see edasi eksisteerida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2018 18:07:01 vasta tsitaadiga

Kas T2 veel uutele liitujatele telefone ka jagab, või peab kampaaniat ootama icon_question.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 15:32:51 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
tänud!
Edit: tuli pakkumine - kuutasu 4 €. Selles 1000 kõneminutit, 100 sms-i, 100MB netti, kusjuures kõik on "eestisisene"... icon_lol.gif Mõnitavad?
Kes erinevate pakkujate teemasid loevad, saavad aru et see se on. Saab kuskilt mujalt (teise teenusepakkuja käest) paremat pakkumist, siin mõni teenusepakkujate juures töötav inimene?
Või peab tõesti "ruleti" käima laskma ja iga kuu tagant teenusepakkujat vahetama, et lõpuks normaalse pakkumiseni jõuda? Siingi teemas on kirjutatud pakettidest hinnaga 2.99€, piiramatud kõned/sms Eestis ja EU-s, 12GB netti Eestis, EU-s 4GB...


Endal selline pakett, tahtsin elukaaslasele ka sama võtta. Aga võta näpust, ei ole neil ühtegi head pakkumist praegu, kõik olid 10+ euri. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 16:15:38 vasta tsitaadiga

Naisel sai 2 aasstat soodukas täis.
Tegi kõne ja laoti koduka kirved ette ja "Ei ei, unustage ära".
Saatis meili, et mis saab siis.
Vastati ikkagi vanaga võrreldes topelt summadega.

Tuli meilile see tagasiside teema ja märkis sinna negatiivne jne.

Vähem kui tunniga tuli kõne, kus sai võrreldes vanaga 1GB mahtu juurde (14 vs 15) ja euri mingid sendid odavamaks (Kokku ca 4€).
Nõudis vana paketti ja sai natukene paremaks isegi. Ei pidanud teiste firmade jutulegi minema.

EU mahtu tal vaja ei olnud, kuid ise helistades kukuti neid pähe määrima.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi


viimati muutis kjaups 23.07.2018 16:21:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 23.07.2018 16:19:11 vasta tsitaadiga

Niisama küsida pole vist mõtet, number liikuma ja suhtkindlalt teevad väärt pakkumise.
Samalugu "tasuta" telefonide kohta, mingi sooduskupongi tähtajalisega sidumisel vast annavad nii u 80euri allahindlust telhinnast.

_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 16:38:02 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Tartus Supilinnas. Mu tahvelarvuti Lenovo A3300-H toetab vaid 3G võrku. Kuid selle aparaadi kaudu ma jagan Tele2 internetti arvutile. Telefonis on lepinguline kõnepakett ja kuna juuli lõpuni saan sellel piiramatut netti kasutada, jagan arvutile netti sealt. Kuid kui see vabadus lõpeb, jääb mu telefoni taas vaid 5 giga kuumahtu ja siis pean netiskäimisega väga koonerdama. Pole kerge see netisõltlase elu icon_smile.gif Kui probleem ilmnes, siis alguses arvasin, et tahvel on kutu. Aga selgus, et mu vanemad 3G telefonilutsud ei püüa signaali ja nutitelefon kaotab 3G peale lukustamisel samuti ühenduse.

Nüüd tean, mis vea ma tegin - kui mulle tasuta nutitelefoniga lepingut moositi, ei taibanud ma nuruda kahe SIM-kaardiga aparaati.


TELE2 vastas päringule

tsitaat:
Tartus on mai algusest alates teostatud võrgu-uuendustöid, mille käigus paranevad oluliselt 3G ja 4G leviala. Nimelt võtame seal kasutusele palju rohkem madalaid sagedusi nii 3G kui ka 4G võrgus.
Projekt kestab juuli lõpuni ja sel perioodil võib piirkonniti esineda häireid ja levi kõikumist.
Loodame sel aastal lisada täiendava masti ka Supilinna ja Tähtvere piirkonda, et seal levikvaliteeti parendada. Kui aga esineb suuremaid rikkeid või probleeme leviga, siis palume oma juhtumiga kindlasti meie poole pöörduda kas helistades infotelefonil või meili teel.

Tervitades
Tele2 Eesti kommunikatsioonijuht

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 17:14:21 vasta tsitaadiga

Ah selles siis asi. Juhtumisi otsustasin kah nüüd neile meili saata, kui avastasin, et kesklinnas on 3G kenasti olemas.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 20:13:11 vasta tsitaadiga

Tavatarbimisega (mitte M2M) soovitatav siiski vaikselt 4G peale ära kolida. Saad nii DL/UL kui ka latency paremaks. Viimane pole vähetähtis.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 24.07.2018 13:45:04 vasta tsitaadiga

arvi16 kirjutas:
Hommikul tuli sms, et olete liitunud mingi sisuteenusega beeplay 3.20€ nädal. Sai kirjutatud tele2 infosse, et mis põhjusel raha ära
Võeti, midagi tellinud ei ole ja registreerinud ka mitte. Kõneeristuselt ka midagi ei näita.. peale selle, et mingi 3.20 on maha läinud .. ei numbrit ega midagi. Tele2 vastus oli, et nemad ei tea midagi miks ja mis põhjusel ning raha tagastamiseks alust ei ole.

Viimases vastuses oli kirjas, et:

tsitaat:
Paraku ma ei saa Teile anda rohkem informatsiooni tellitud sisuteenuse kohta, kuna kõnekaart on anonüümne kaart ning me ei saa identifitseerida Teid kui kõnekaardi omanikku.



Uurisin mis see beeplay.net on.. ei ole mingeid kontaktandmeid peale üld emaili mis ei vasta, Firmanime, asukohta, teenuse tingimusi ka mitte.. peale selle seal pole isegi mingit teenust mida pakutakse, lihtsalt miski qr pildiga link ja kõik icon_eek.gif



Krt, mul tuli reede õhtu sama sõnum, olen lepinguline klient ja Tele2 on ikka mökk mökk midagi teha ei saa, saatke stop sõnum sisuteenuse pakkujale. Summa on ka selline, et kui tegelema hakata, siis raisatud aeg läheb kallimaks maksma.
Mis telefon sul muidu on? Mul on Sony XZ1C.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 24.07.2018 14:28:47 vasta tsitaadiga

No registreerige ennast ära @smartkaart.ee icon_smile.gif Siis pole enam niianonuümne klient. Juurige välja mis kamm on zizuteenusega, kui te olete kindlad et pole liitunud millegagi. Samas võiks mõelda, äkki olete allalaadinud mõne äpi vms. See läheb juba samasse klassi nende välismaakõnedega.

Samas hiljuti oli mul telia kõnekaardiga üks kamm tasulise smsiga, mis ei tuvastanud märksõna ära, saatsin meili "et sellelt numbrilt ja see aeg saatsin smsi aga oli error, kandke papp tagasi. Ja nii tehtigi. Ei olnud mingit joru nende poolt. icon_smile.gif

_________________
Kulli või kirja... Iso kulli
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2018 14:33:57 vasta tsitaadiga

tele2-ga sai teemaga tegeldud 2a tagasi. Tegemist oli toona mingi väga kahtlase asjaga - kinnituse aluseks saab olla SMS, aga seda polnud. Igatahes arvati summa maha...Ei suutnud nemad tõestada, et keegi midagi tellis ja mine ei saanud ka 100% öelda, et keegi pole lapse mobla näppinud.
Sain ka nii aru, et teatud õigustega äpp võib ka selle sõnumi saata icon_confused.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 18:06:17 vasta tsitaadiga

Siin võivad mängu tulla hiina tel. või siis rootitud tel. Tõmmatakse APK faile netist ja antakse kõik õigused. Mingi aeg saadab app vaikselt kuhugi SMS teenuse tellimiseks ja inimesed laiutavad käsi, et ei tea midagi. Ei taha näpuga kuhugi näitama hakata, sest kasutan ise ka suht tihti tundmatustest allikatest pärit rakendusi.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 24.07.2018 18:11:53 vasta tsitaadiga

Ei olnud rootitud ja ka apk ei saanud lampi installida...
Aga muidu vist piisab sellest teatest, et soovitakse saada numbrite ja sõnumite juurde....
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2018 20:29:09 vasta tsitaadiga

DJope kirjutas:
arvi16 kirjutas:
Hommikul tuli sms, et olete liitunud mingi sisuteenusega beeplay 3.20€ nädal. Sai kirjutatud tele2 infosse, et mis põhjusel raha ära
Võeti, midagi tellinud ei ole ja registreerinud ka mitte. Kõneeristuselt ka midagi ei näita.. peale selle, et mingi 3.20 on maha läinud .. ei numbrit ega midagi. Tele2 vastus oli, et nemad ei tea midagi miks ja mis põhjusel ning raha tagastamiseks alust ei ole.

Viimases vastuses oli kirjas, et:

tsitaat:
Paraku ma ei saa Teile anda rohkem informatsiooni tellitud sisuteenuse kohta, kuna kõnekaart on anonüümne kaart ning me ei saa identifitseerida Teid kui kõnekaardi omanikku.



Uurisin mis see beeplay.net on.. ei ole mingeid kontaktandmeid peale üld emaili mis ei vasta, Firmanime, asukohta, teenuse tingimusi ka mitte.. peale selle seal pole isegi mingit teenust mida pakutakse, lihtsalt miski qr pildiga link ja kõik icon_eek.gif



Krt, mul tuli reede õhtu sama sõnum, olen lepinguline klient ja Tele2 on ikka mökk mökk midagi teha ei saa, saatke stop sõnum sisuteenuse pakkujale. Summa on ka selline, et kui tegelema hakata, siis raisatud aeg läheb kallimaks maksma.
Mis telefon sul muidu on? Mul on Sony XZ1C.


Kurat, sama asi mul käes praegu.

Pühapäeval sain esimesed kaks sõnumit - esimene, et olen liitunud, teine opt-out võimaluse kohta, et pean saatma STOP BEEPLAY nende numbrile. Saatsin, sain vastuse et teenus peatatud.
Täna uus teade, et olen liitunud!

TELE2 on jälle mökk-mökk. Nemad ei saa midagi teha. Sain vaid teada, et beeplay.net omanik on MobiGW OÜ.

Ei ole mina nende teenusega liitunud, ei ole neile kunagi SMS-i saatnud, kuulsin neist üldse esimest korda.

Tegu on ilmselgelt seadusega pahuksis teemaga, ainult kelle poole nüüd pöörduda? Politsei? Andmekaitse inspektsioon?
Tegemist on paljudelt inimestelt väikeste summade vargusega tegeleva ettevõttega. Kas on asutust, kes selliste sulide vastu kaitset pakub või on eraisik kaitsetu kuritegevusega tegelevate vereimeja-asutuste suhtes, kes ei röövi inimestelt suuri summasid (mille kohta saaks politseile teha avalduse), kuid varastavad paljudelt korraga väikesi summasid ja elavad nagu lutikad?

Kas on mõnda mobiilioperaatorit, kes sisuteenusega liitumist tunnistavad ainult kliendipoolse kinnitussõnumi saatmise puhul või on võimalik igaühel:

1. Asutada OÜ
2. Registreeruda mobiilse sisuteenuse pakkujaks.
3. Liita oma tasulise teenusega suvalisi mobiilinumbreid nende omanikelt nõusolekut küsimata.
4. Profit!

TELE2 tundub olevat varguste vahendamisest äriliselt huvitatud, aga ootaks neilt kommentaari selle kohta. Ametlikku.
Manus


_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 24.07.2018 20:32:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 24.07.2018 20:29:16 vasta tsitaadiga

Mul Sony XZ1C, rootiitud pole ja sõnumeid tohivad saata ainult google rakendused, ehk ühtegi kahtlast asja ei tohiks nagu olla. Android turvapaigad on ka juuli 2018 seisuga.
Magic, sa saatsid ise STOP sõnumi?
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 20:29:17 vasta tsitaadiga

Dogbert, esitan TELE2 pressiesindajale päringu.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2018 20:37:39 vasta tsitaadiga

Aitäh, Tanel!

TELE2 kasutajatugi pakkus ainsa võimalusena kõigi sisuteenuste sulgemist. Kuna ma ei tahtnud mobiilse parkimise teenusest loobuda, siis jäi asi katki.

PS. Minu number ei ole avalik, ei ole kusagil avaldatud. See on teada vaid ettevõtetele, kelle teenuseid olen kasutanud (beeplay.net nende hulka ei kuulu) ja tuttavatele inimestele. MobiGW OÜ ega beeplay.net-iga ei ole kunagi tegemist olnud.

Kogu minu suhtlus beeplay.net sisuteenusega:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ma ei tea, mida see NACK tänases teises sõnumis tähendab.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 24.07.2018 20:47:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 106, 107, 108 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.