Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2018 08:07:49 vasta tsitaadiga

Ma ei saa pihta, mis selles hüppes nii erilist oli? FH3 olid ju sarnased kohad, kus sai 200+ meetrit hüpata.
3:51 fps drop?

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2018 10:44:28 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Ma ei saa pihta, mis selles hüppes nii erilist oli? FH3 olid ju sarnased kohad, kus sai 200+ meetrit hüpata.
3:51 fps drop?

Uus keskkond, uued vaated, oluliselt detailsem. FH3 olid hüpped enamasti ainult tühermaal.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.07.2018 11:45:54 vasta tsitaadiga

tundub vist et barn finds on ka sisse jäetud mis on minu meelest väga hea,kuigi neid kas siis vanu või eksootilisi autosi võiks rohkem olla. FH3-s oli neid vist mingi 16 ?


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 12:35:46 vasta tsitaadiga

Kui nad ei eemalda seda "kõik lendab üle katuse" siis pm jääbki mängimata, sellist sitta ei kannata enam thumbs_down.gif

Vaadake kui auto hakkab mäkke liikuma kõik mis üle auto lendleb .. nagu heinakuhjas sõidaks.

icon_mad.gif
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.07.2018 17:59:26 vasta tsitaadiga

mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 18:07:32 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 20:19:05 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.

Millal Forza Horizon on üldse loogiline olnud? icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 20:23:18 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.

Millal Forza Horizon on üldse loogiline olnud? icon_razz.gif


Nad vähemalt teevad seda kõige väärikamalt, kuid effektidega ei ole mõtet üle pingutada. See seal on selgelt over developed ...
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 20:31:38 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.

Millal Forza Horizon on üldse loogiline olnud? icon_razz.gif


Nad vähemalt teevad seda kõige väärikamalt, kuid effektidega ei ole mõtet üle pingutada. See seal on selgelt over developed ...

Sul peavad närvid siis ikka päris läbi olema kui selline väike asi ärritab. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 20:39:04 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Dj-E kirjutas:
virx kirjutas:
Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.

Millal Forza Horizon on üldse loogiline olnud? icon_razz.gif


Nad vähemalt teevad seda kõige väärikamalt, kuid effektidega ei ole mõtet üle pingutada. See seal on selgelt over developed ...

Sul peavad närvid siis ikka päris läbi olema kui selline väike asi ärritab. icon_razz.gif


Entusiastlik tähelepanek. Ainuke seeria kus silma niimoodi peal hoian ja eks kui millegagi on selgelt liiale mindud, silma ikka hakkab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.08.2018 21:27:39 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Gap kirjutas:
mismõttes kõik lendab üle katuse ?? sry ei saa aru sellest.. sa mõtled selle Jeep-i sõidu ajal või midagi muud ?


Igal pinnasel, ka tegelikult asfaldil kui üle lehtede sõita, kogu see praht lendab kohe üle katuse, kui vastu minna, ei ole loogiline.


See on nagu siis ühes batman mängus et physx efekt ? icon_biggrin.gif samas ei ole loogiline et praht lendab kohe lausa üle katuse ... kui sõidad suurema kiirusega läbi prahi siis lehed tõusevad õhku ja lendlevad küll aga üle katuse nad vaevalt jõuavad lennata ?

Samas ei tea kas seekord julgeb kohe esimesel päeval seda mängu osta,krt teab mis probleemid jälle vaevavad... muidugi high end arvutitel jookseb alati hästi icon_biggrin.gif Forza Horizon 3-ga mul alguses ei olnud suuri jamasi ... ainult natuke kehvasti jooksis siis...hiljem on tulnud vahepeal crashid desktopile ja mingid moappcrashid... eks need nvidia drivrerid ka keeravad vahest asja pekki... siis kui forza 3 välja tuli oli mul teine prose,intel 4570 oli vist ja full hd peal mängisin... nüüd kui selle horizon 4 mõtlen osta siis suurem reso ja prose ka veits kangem icon_biggrin.gif muidugi videokaart on kehvake.,, tahaks paremat.aga ei taha seda pascali enam osta.. äkki on lootust järgmise aasta kevadeks uut seeriat oodata ? iseasi kas nad on teinud selle graafika kangemaks ja nõudlikumaks ka kui forza horizon 3 oli ? videotest tundub muidugi sama ., ja aasta aegasi ka nüüd rohkem icon_smile.gif



Link



Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 08:51:44 vasta tsitaadiga

Täna peaks demo tulema.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2018 12:13:10 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Täna peaks demo tulema.



ohohoh icon_razz.gif see oleks küll vägev thumbs_up.gif see on lahe et nad demosi ikka veel teevad.Forza 7 oli ka ju demo ,ma ei tea kas horizon 3 oli demo... ostsin selle kohe launch päeval. eks ta samasugune ole nagu horizon 3 aga midagi on ikka teistmoodi ja uuemaid autosi on kindlasti ,minu jaoks kindel ost niikuinii.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 18:30:41 vasta tsitaadiga

Panin just sikutama.
Loodetavasti läheb selle demoga paremini, kui FM7 puhul läks. icon_lol.gif

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2018 19:52:37 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Panin just sikutama.
Loodetavasti läheb selle demoga paremini, kui FM7 puhul läks. icon_lol.gif



tuli siis ikkagi lõpuks... aga otsin praegu storest ja ei leia ? kus sa seda sikutad ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 20:11:18 vasta tsitaadiga

nii äpis kui veebiversioonis on demo leitav
https://www.microsoft.com/et-ee/p/forza-horizon-4-demo/9p8cp1l72jxs

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HZo
HV kasutaja
HZo

liitunud: 29.06.2009




sõnum 12.09.2018 21:10:04 vasta tsitaadiga

Midagi halba pole öelda. Jookseb väga hästi ja näeb hea välja. thumbs_up.gif

4k
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.09.2018 21:10:41 vasta tsitaadiga

leidsin üles tänud... aga ma ei saa aru et mul on kaks ketast üks on ssd kuhu on win installitud ja teine on tavaline HDD mis on suurem kui ssd ja installin mänge sinna k.a seal on steam,uplay jne siis miks ta demo tõmbamisel nagu mõlema ketta vabaruum väheneb ?? panin küll demo asukohaks suurema ketta ? oskab keegi öelda midagi selle kohta ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.09.2018 22:03:55 vasta tsitaadiga

Cacheb vist C kettale ikkagi. Peale tõmbamist peaks ruum vabanema.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.09.2018 00:57:05 vasta tsitaadiga

Proovisin ka ära.. väga mõnus on ja väga hästi jookseb .. anult et heliga on mingi jama et vahevideotes on heli normaalne ja mängus on poole vaiksem ? huvitav kaua seda demo pinistada saab ? mingit ajalimiiti nagu ei märganud kuskil icon_rolleyes.gif sellesmõttes et tahaks juba täismängu ringi kimada... demos anti ka selle senna mclareniga sõita ja väga äge auto .... eelmises horizonis ju seda polnud... raadio jaamasi saab ka kuulata ja muusika on minu jaoks natuke möga ... ma ei tea osad lood on ok,aga osad on nagu mingi 70-ndate hipimuusika ... loodan et täismängus on rohkem mürtsu icon_razz.gif horizon 3 oli väga palju häid lugusi ...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2018 10:57:53 vasta tsitaadiga

Ma küll muusika üle ei kurda. On teatud raadiojaamad, mida kuulan, ja teisi sisuliselt ei puutu (nii on mul kõigis Horizonites olnud). Demos pole vist kõiki raadiojaamu ja lugusid saadaval. Mingist hetkest lülitan nagunii raadio välja ja läheb oma muusika mängule taustaks.

Stabiilset 60fpsi ma ei saanud kõikide kellade ja viledega 4k DSR-i kasutades. Kruttisin sellepärast MSAA 4x peale, aga vahel ikka kukub alla poole.
Ma ei saa aru benchmarki videomälu kasutusest. Kas mäng ei kasuta kogu saadaval olevat ressurssi ära?

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis HPN 15.09.2018 10:55:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2018 13:34:36 vasta tsitaadiga

Gap, ajapiirangut (vist) ei ole, aga mingitest kohtadest ei lase edasi sõita lihtsalt.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.09.2018 16:34:17 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Ma küll muusika üle ei kurda. On teatud raadiojaamad, mida kuulan, ja teisi sisuliselt ei puutu (nii on mul kõigis Horizonites olnud). Demos pole vist kõiki raadiojaamu ja lugusid saadaval. Mingist hetkest lülitan nagunii raadio välja ja läheb oma muusika mängule taustaks.

Stabiilset 60fpsi ma ei saanud kõikide kellade ja viledega 4k DSR-i kasutades. Kruttisin sellepärast MSAA 4x peale, aga vahel ikka kukub alla poole.
Ma ei saa aru benchmarki videomälu kasutusest. Kas mäng ei kasuta kogu saadaval olevad ressurssi ära?

Spoiler Spoiler Spoiler



Peaks ise ka selle n.ö tehis 4k peal proovima icon_razz1.gif see nvidia dsr.. mul telekas on 4k aga siis peaks kasti teise tuppa tassima icon_biggrin.gif aga ma ei saa aru on neil siis mingi vahe ka kas see dsr 4k või kui juba on telekas v monitor 4k resoga ? icon_rolleyes.gif
vaatasin neid sinu settinguid sa kasutad seda msaa ? minumeelest teeb see pildi natuke uduseks/tuhmiks ? ise kasutan enamjaolt FXAA see teeb pildi poole selgemaks ja teravamaks ? jah see muusika on siis nagu on... ehk tuleb paremaid lugusi juurde horizon 3-s oli päris häid lugusi.... mul klappidega oli mängu heli vaikne ja,vahevideod tulid nii kõvasti et lööb kõrvad lukku icon_razz.gif

Mihkel.jah ma paarutasin eile õhtul päris palju ringi jah igalepoole ei saa... naljakas ka kui saaks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 13.09.2018 22:32:53 vasta tsitaadiga

Vaga kova, fps voiks parem olla vnoh 120 ultra peal maxed out ok kuid rohkem rohkem icon_biggrin.gif




_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2018 22:52:41 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aga ma ei saa aru on neil siis mingi vahe ka kas see dsr 4k või kui juba on telekas v monitor 4k resoga ? icon_rolleyes.gif

Native 4K on iga kell parem. Pilt on teravam ja detailsem. DSR-ga 4K-s läheb pilt lihtsalt pehmemaks ja natuke paremaks kuid samas hoorab GPU-d ikka päris palju.
Proovi nädalavahetusel PC-d telekale järgi panna ja siis naudi seda 4K silmailu. icon_wink.gif Ise vahest teen nii. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.