Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 13:41:38 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Betamax, kui maksad rohkem kui 80 senti laadija eest, siis "võidad lotoga" alati...

AliExpressis müüakse kõike. Müüakse sõnnikut ja müükase normaalset kraami. Ise oled totu, kui 10x järjest ostad 80 sendiseid laadijaid, iga kord pettud, aga jätkad sellise tegevusega.

Näen kõrvalt pidevalt neid hiinakate kogemusi (akud, laadijad, kaablid), mistõttu pole vuhvleid ostnud. Kusjuures, väga paljud kodumaised netipoed ja foorumid müüvad seda saasta juurdehindluse ning kvaliteedilubadustega.
Lauri76 kirjutas:
Mul on hiinast selline tellitud,juhtme otsas pistikusse käiv jubin.

ORICO
WHA 1U -10W
AC 100-240v-50/60Hz 0.5A
DC 5V 2A

On see norm? kiirlaadija

Orico on üpris kvaliteetne firma.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 13:50:01 vasta tsitaadiga

Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda. icon_smile.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:04:41 vasta tsitaadiga

Seejuures ütleb, et Orico on üpris kvaliteetne firma. Orico toodabki neidsamu hiinakaid. Okei kvaliteediga asju.

Etnoh, asi on selge ju, tegelikult... ostad odavaimaid asju, siis saadki vastavat kvaliteeti. Maksad natukene rohkem, saad hea alternatiivi.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:05:32 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda. icon_smile.gif


Mind häirib siit foorumist kohati kõlama jäänud - "osta suvaline hiinakas, pole mõtet rohkem kulutada".

Inimesed kes teemat ei jaga ostavadki sellise üleskutse peale 80 senti hiinaka ja võivad oma maja põlema panna halvemal juhul (eriti halval juhul on see sinu naabri maja/korter).
Seega tuleks lahmivate loosungite asemel rohkem lahti kirjutada mida täpsemalt vaadata et asja turvalisust hinnata, kui soovitusi jagada.

Sa võid osta "suvalise hiinaka" kui sa jagad piisavalt teemat, aga harju keskmisele mobiiliomanikule seda promoda on veidi kuritegelik.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:07:29 vasta tsitaadiga

Ei ole taolisi kommentaare kohanud, oskad viidata? Taoliste puhul tuleks küll sõna võtta ja öelda, et suvalise hiinaka ostuga võib tõesti asju põlema panna ja ei tasuks mitteteadlikele inimestele huupi soovitusi pilduda.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:20:15 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Betamax, no mis see nüüd siis ütleb? Näed kõrvalt, kuidas rahvas 80 sendist sõnnikut hangib ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?
Proovime mitte nii lihtsameelselt asjadesse suhtuda. icon_smile.gif

Pole öelnud midagi kräpist ja sõnnikust - ära pane mulle sõnu suhu. Jutt ei käi ainult nendest 80-sendistest isenditest. Kallimad on samuti 50:60 kvaliteediga.

Näen päevast-päeva neid vuhvellaadijaid-adaptereid. Nii Eestist kui Hiinast tellitud. Eriti läpakate ja telefonide brändide koopiaid, mida müüakse "kvaliteetsete" analoogidena ja kallimalt kui 80 senti. Kas laguneb korpus või juhe ära või siis kärssab läbi või lihtsalt on Dead on Arrival. Lahti võttes on hästi näha, millest nende "odavus" tuleb. Eelpool postituses võib sellest lugeda.

Nagu ütlesin - see, et sul veab ja midagi pole juhtud, ei näita miskit. Minu käest on neid kilode kaupa läbi käinud ja ausalt öeldes süda tilgub verd seda keskkonnareostust nähes. Õnneks töö juures on elektroonika jaoks kogumiskonteiner, kuhu need saan viia. Asi seegi.

Aga jah, neid, kes seda jama ostavad, on palju. Originaalidega pole selliseid asju veel ette tulnud. Nende puhul on tavaliselt kaks põhjust - adapter rikkis või juhe aastatepikkuse väntsutamise peale lõpuks lagunenud. Hinnavahe kaks-kolm korda suurem, aga tasub ära.

Ahjaa, paar tuttavat elektroonikaentusiasti on mul palunud vigaseid originaallaadijaid kõrvale panna, sest neid annab tihtipeale parandada - kondekas kerge vaevaga vahetatav või vigane juhe kokkujoodetav. Hiinakatel sellist võimalust pole - juhtme/adapteri korpuse materjal ülihabras ja elektroonika parandamatu.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:26:15 vasta tsitaadiga

Betamax, kus ma sulle sõnu suhu olen pannud? Ära ürita minu kirjeldusi enda omaks võtta!
5€+ maksta ali expressis mobla laadija eest ja saada pügatud - no selleks peab oluliselt rohkem annet olema, kui et leida õige ja toimiv asi.

Aga las jääda, sa ilmselgelt teiste inimeste kehvade ostuvalikute tõttu väga emotsionaalselt asja küljes.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:38:55 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Betamax, kus ma sulle sõnu suhu olen pannud? Ära ürita minu kirjeldusi enda omaks võtta!
5€+ maksta ali expressis mobla laadija eest ja saada pügatud - no selleks peab oluliselt rohkem annet olema, kui et leida õige ja toimiv asi.

Aga las jääda, sa ilmselgelt teiste inimeste kehvade ostuvalikute tõttu väga emotsionaalselt asja küljes.

jnt kirjutas:
ja siis ütled, et kõik aliexpressis on kräpp?

Khm, kus ma öelnud olen, et Aliexpressis on kõik kräpp icon_rolleyes.gif
Ma ei tea, mis sinu seos Aliexpressi ja vuhvellaadijatega on, aga emotsionaalselt võtad asja praegu just sina.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 14:54:33 vasta tsitaadiga

Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 18.07.2018 15:23:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline.


Xiaomi Redmi Note 5
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
quickmix
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 18.07.2018 16:33:49 vasta tsitaadiga

Kes tänasel päeval EU seest saadab Xiaomi telefone ? Ali's oli mingi pood, kes silma jäi aga meelde jäänud nimedest kumbki hetkel EU seest ei saatnud ( Goldway ja Topone ). Huvi pakub mi 8 explorer, ehk valikus võiksid olla uuemad mi telefonid.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 17:06:58 vasta tsitaadiga

https://www.honorbuy.com
Ise ostnud sealt mõned telefonid ja dhl-i abiga ca 36h kohal.
Päris kõik ei ole EU laos.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 17:26:53 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Kui sa maksad hiinaka mobla laadija eest 5€+, siis saad korraliku asja. Pole mõtet neid võrrelda tollede 80 sendiste käkkidega.


Hea meelega võtaks ühe sellise lahti ja testiks, palju voolu üldse pakkuda suudab.

Aga jah, minu jutt käis nende väga odavate asjade kohta, mida facebooki, osta jms ärihaid kokku ostavad ja suure juurdehindlusega müüvad. 5€+ toodetega pole kogemust, sest neid liigub siinkandis oluliselt vähem ringi.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2018 18:34:48 vasta tsitaadiga

The_Boss, hea meelega jagan üht konkreetset laadijat, mida mul endal juba mitmeid on: https://www.aliexpress.com/item/Ularmo-Travel-Quick-Charge-2-0-18W-9V-USB-Turbo-Wall-Charger-Fast-Charging/32816460971.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dVRJQvA
Olen teist varemgi siin foormis jaganud... Ja vot, pole isegi mitte 5€. icon_biggrin.gif

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.07.2018 19:08:16 vasta tsitaadiga

Jõle pikk vaidlus siin. Ma ikkagi ei räägi laadijast endast. Ma räägin sellest litrist.



Sellele paned siis kvaliteetse laadija taha ja ei juhtu seal midagi. Selline litter mingi brändi tootel lihtsalt maksab 20+ eurot.
Ja enamus sellistel pole mingit jahutit sees, mis siis telefoni jahutab. Mulle andis keegi selise siit foorumist tasuta.

Loogiline kui osta laadija, siis mingi tuntud firma poolt ja mitte mingi alla eurone jurakas mis seinas õhku lendab või korgid läbi lööb.

quickmix kirjutas:
Kes tänasel päeval EU seest saadab Xiaomi telefone ? Ali's oli mingi pood, kes silma jäi aga meelde jäänud nimedest kumbki hetkel EU seest ei saatnud ( Goldway ja Topone ). Huvi pakub mi 8 explorer, ehk valikus võiksid olla uuemad mi telefonid.


Itaalias, Prantsusmaal ja Hispaanias vist on ametlik Xiaomi pood Euroopa maades. Neid pidavat juurde tehtama ka.
Hetkel veel pole neid Mi 8-id globaalse bandidega vist, kuid üsna pea peaks ka need jõudma ja saab läbi Eesti neti poodide neid osta.
Miski kuu aega enamvähem peab kannatama.

rmc kirjutas:
Üks Huawei P8 Lite tahab väljavahetamist. Mis selle telefoni (hinna)klassis asendajaks hästi kõlbaks? P20 Lite on väidetavalt nõrga (vana) prosega ning perf pole üldse see, mida selle raha eest võiks saada. Lisaks notch, mille support on halb.
Dual sim oluline.


Oleneb mis su budget on. Kui oodata ei viitsi siis Redmi Note 5 on Eestis saadaval ja on täiesti ok telefon. Olen kasutanud mõned kuud ja ei saa millegi üle väga kurta. Kaks uuendust on ka juba saanud, mis on väikesed MIUI parandused ja security uuendused.
Kui pisut oodata, siis Xiaomi Mi 8 SE mis peaks jääma alla 300 euro ja on mõõtmetelt päris normaalne, kui arvestada et on 5.88 tolli ekraan ja pikkus on kuskil 148mm.
Raua poolest on ka hea ja esimene telefon millel on Snapdragon 710 prose peal.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_8_se-9219.php
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 23.07.2018 09:50:31 vasta tsitaadiga

Kes tahab endale SUUUUURT telefoni, siis Mi Max 3 on väljas. Ja seekord isegi B 20 sageduse toega. https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-max-3-6gb-128gb
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.07.2018 12:54:03 vasta tsitaadiga

telefon pakub mulle xiaomi mi a1 android one security update juli 2018
tavaliselt ma nende värskendustega kaasa ei lähe, kui telefoni juures midagi häirivat pole ... uurida ka ei viitsi selle kohta

Kas peaks?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 12:58:18 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
telefon pakub mulle xiaomi mi a1 android one security update juli 2018
tavaliselt ma nende värskendustega kaasa ei lähe, kui telefoni juures midagi häirivat pole ... uurida ka ei viitsi selle kohta

Kas peaks?


See peaks olema vähe suurem update, Android 8.1 tuleb sellega lisaks turvauuendustele. Vähemalt mul tütre omal tuli.
Kommentaarid: 127 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 24.07.2018 23:18:30 vasta tsitaadiga

B20 täitsa olemas.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi8

Kas on mõtet Xiaomi mi note 2 selle vastu vahetada?
Kas aku võib reaalselt ka vähem 8sal vastu pidada...kui 2hel
Sama hinnaklass,jne
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 23:41:52 vasta tsitaadiga

No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..

Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks

_________________
Kommentaarid: 352 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2018 00:20:56 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..

Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks

Täpselt, sama hästi võiksid küsida, kas võtta naiseks blond või brünett ?
Kommentaarid: 213 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.07.2018 12:15:33 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
No krt, sina ja lopes nagu kaks kanget siin, või nagu nukitsamehe laulus..

Sellise küsimuse peale on kõigil kama kaks


Ah mis sa plärtsud. Aita siis inimest ja kui midagi tarka pole öelda, siis ole vait.

Lauri76 kirjutas:
B20 täitsa olemas.
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi8

Kas on mõtet Xiaomi mi note 2 selle vastu vahetada?
Kas aku võib reaalselt ka vähem 8sal vastu pidada...kui 2hel
Sama hinnaklass,jne


Uuem säästlikum prose on ja säästlikum ekraan. Päeva peab kindlasti vastu kõvemal kasutusel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.07.2018 14:22:04 vasta tsitaadiga

Räägiks oma kogemusest Gearbesti garantiiga. Mul Vernee Mars Pro ekraan lõpetas töö ja oli jäänud kuu umbes garantii lõpuni. Käega ka ei tahtnud lüüa. Avasin siis ticketi. Gearbesti suhtlus oli üllatavalt viisakas ja abivalmis - google rääkis hirmujutte Gearbesti garantiist. Lubati kenasti korda teha ja anti andmed. Saatsin telefoni ilma lisaseadmeteta neile ära ja umbes 2 nädala pärast sain teate, et telefon pole remonditav ja kas olen nõus refurb telfiga. Olin nõus ja uus pandi teele. Nüüd siis umbes 2 nädalat möödas ja asi käes. Tähelepanekud, et telefoni imei ja karbil olev ei kattu. Samas paistab, et karp ongi vana. Lisaks välimuse järgi paistab ka laadija kasutatud. Samas telefon paistab ise uus, samuti ka laadimisjuhe. Muidugi vahepeal ostsin omale Samsungi S7 edge ja olgugi tegu mõni aasta vanema pilliga, siis hiinlast nagu enam ei taha kasutada üldse :/. Kuigi Vernee jms hiina telefonidega ikkagi rahul olnud, siis kuidagi "mittehiinakas" pakub paremat kogemust.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.07.2018 14:37:13 vasta tsitaadiga

Ma ei näe erilist vahet kas on Korea oma või on Hiina oma. Sama regioon on ikkagi. Lihtsalt on suurem kogemus, kui kauem tootnud ja oma nime teinud.
Vernee, Leagoo jne on sellised väiksemad tootjad, kui võrrelda sellistega nagu Samsung, Huawei, Xiaomi, LG ja Sony mis kõik toodavad väga metsikult igasugu seadmeid ja asju.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.07.2018 19:32:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ma ei näe erilist vahet kas on Korea oma või on Hiina oma. Sama regioon on ikkagi. Lihtsalt on suurem kogemus, kui kauem tootnud ja oma nime teinud.

Spoiler Spoiler Spoiler



Kusagil mingi video oli, et kuidas nad toodavad odavamaid telefone. Esiteks nende komponentide errori % on kõvasti suurem samade komponentide puhul kui näiteks samsung jne, sp saavad nad odavamalt neid kätte.
Suht huvitav vaatamine oli.
Linus vist käis hiinlaste tehases, üks pikem video oli

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.