Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 386, 387, 388  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 42 ]
1-3 aastat
35%
 35%  [ 131 ]
4-6 aastat
24%
 24%  [ 92 ]
7-10 aastat
16%
 16%  [ 60 ]
11-13 aastat
6%
 6%  [ 26 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 14 ]
17-20 aastat
1%
 1%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 374

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2018 11:06:57 vasta tsitaadiga

Quantum Dot LCD TV paneele on LG müünud juba 2015 alates (Sony juba 2013 - Triluminos nime all, kuni 2009 kasutas Sony seda nime RGB taustavalgusega LCDdel) nad lihtsalt ei nimeta neid QLEDiks. Kallimad UHD HDR paneelid on Quantum Dot lisafiltriga, LG Super UHD/Nano Cell on speki järgi tuvastatav.

Samsung rebrändis selle lihtsalt QLEDiks.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Neo/Hmhm
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2009




sõnum 16.07.2018 11:54:24 vasta tsitaadiga

Eix112 kirjutas:
Küsiks nõu, ehk keegi oskab natuke aidata, kuna ise olen segadusse sattunud. Sirvinud ka enamus teema läbi, kuid see ajas veel rohkem segadusse. Ühesõnaga, ees uue teleri ost. Sai paika pandud eelarve kuni 1000 euri. Kuna selle raha eest OLED'it ilmselgelt ei saa, siis võtsin eesmärgiks, et võiks saada mingisuguse 65" lahmaka, sest siiski väidetavalt, mida suurem, seda parem. Ja kvaliteedi osas nkn terve senise elu vanemate telekatega harjunud. Seega otsisin välja mingisugused suuremad telekat, mis poleks ka kõige odavamad.
1) https://www.euronics.ee/t/80310/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-philips/65pus6162-12
2) https://www.euronics.ee/t/83684/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-lg/65uj620v-aeeq
3) https://www.euronics.ee/t/79942/tv-ja-kodukinod/65-ultra-hd-led-lcd-teler-samsung/ue65mu6172uxxh

Hiljem avastades leidsin, et samas hinnaklassis (hinnavaatluse andmetel saab 925) mingisuguse väidetava OLEDi:
https://www.euronics.ee/t/81205/tv-ja-kodukinod/55-full-hd-oled-teler-lg/55eg9a7v-aee

Viimane küll 55", mis nagu natuke morjendaks, aga kui tõesti see eelnimetatud kolmest ikka parem, siis võiks pigem sellega leppida.

Seega kokkuvõtlikkult, kas keegi oskaks kommenteerida, milline neist parim oleks või leidub üldse sama raha eest midagi etemat?


Kas 65 või 55, see jah puhtalt vaatamiskauguse ja tarbitava sisu otsus. Endal see 55" nn A7 OLED teler ehk FullHD. Endal vaatekaugus 3,5m ja suurema teleka ostu "disainikomisjon" ei lubanud. Sellise kauguse pealt muidugi oleks 65 parem, aga ega SD kvaliteediga pilt suuremana paremaks ei lähe icon_biggrin.gif Korraliku kvaliteedi puhul kindlasti nö kinoeffekt parem.
Mis puutub konkreetsetesse teleritesse, siis nende 65 mudelite osas tasub arvestada, et pole tegu tippmudelitega. 4K ja HDR on kirjade kohaselt olemas, aga HDR võimekus ilmselt madal.
Puudub kogemus konkreetsete mudelitega, kuid foorumist loetu kohta Philipsit väga ei soovitata. LG ja Samsa osas paneelide erinevus, LG-l vaatenurgad paremad, Samsal mustad paremad jne.
OLED-i osas oskan öelda, et endal ca 7 kuud kasutatud ja väga rahul. Pilt väga hea, mustad head jne, 4k ja HDR tuge pole, aga sellist sisu ei tarbi ja selle pärast neid ka taga ei oska igatseda.
Kui võimalus on, käi kuskil Euronicsis telereid vaatamas. Ise käisin Ülemistes vaatamas ja võrdlemas. Enamusel tiksub sama pilt seal ja näed mingi vahe ka kohe ära. Kas kõik soovitud mudelid seal ka müügil/näha on, ei tea öelda.

Kokkuvõttes mida tasub arvestada ostul on kindlasti vaatekaugus (tabeleid terve nett täis ja siit foorumist ka läbi käinud), vaatenurk (sellest siis tead, kas oleks vaja IPS, VA jne), vaadatava ruumi pimedusaste (mida rohkem valgust on toas, seda rohkem annab tunda nt heledus ja kontrastsus teleka puhul ning kahtlemata ka ekraani peegeldused häirivad rohkem). Siin kohal mainil, et minu OLED peegeldab hästi, aga arvestasin sellega ja häirivaid peegeldusi ei teki vaatamisel.
Mis muidugi põhiline, rahanumber paneb piiri ette, pane vaid sobiva hinnaklassi valikute plussid miinused kirja, kui võimalus käi vaatamas ja selle järgi osta. Kui üleminek 32 või 40 tolli pealt, siis kaotada pole midagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 16.07.2018 12:50:27 vasta tsitaadiga

aap14,

Link

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011




sõnum 16.07.2018 13:28:09 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
aap14,

Nendel võrdlustel ei tundu mingit pidepunkti olevat. Mingit infot kalibreerimise kohta ei ole. Isiklikult sobivad sellised ülevaated mitu korda rohkem. Kõik jooksevad sama outputi pealt splitteri abil. Toob positiivseid ja negatiivseid punkte mõlema teleri kohta. Toob seal välja ka põhjuse, miks samade standardite järgi kalibreeritud samsungi telerid nii värvikirevad on võrreldes LG omadega, aga las igaüks teeb saadud infost omad järeldused.

Link
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2018 14:08:19 vasta tsitaadiga

Aitäh kõigile soovituste eest. Minu otsus QLED-i kasuks tuli lõpuks ka sellest, et elutoas on lausa kaks 2*2m akent + veel üks pikem ja mitte nii kõrge aken. Igatahes valgust on peaaegu alati toas palju ja kui päris ruloode taga kogu aeg istuda ei taha, siis peab telekas olema väga värvikirev ja hele. Selleks aga sobib, nagu ma aru saan, QLED oluliselt paremini.
2017 OLED tundub hetkel olevat rohkem selline magamistoa teleka super variant thumbs_up.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2018 14:19:20 vasta tsitaadiga

Asi pole sugugi nii hull, täpselt nagu kõigis ülevaadeteski mainitakse.

OLEDi maksimaalne valgustugevus on madalam kuid siiski ei jää ta igapäevakasutuses kuidagi jalgu. Valgustugevuse puudujäägi korvab ta kontrasti osas kuhjaga - asi pole mitte "musta öö" tumedates vaid selles, kuidas näiteks ka kõrge valgustugevusega kaadrites tumedad alad (varjud, näiteks) välja joonistuvad. LCD jääb siin hätta kuna taustavalgus alati lekib mingil määral. Pilt on loomulikum, lihtsalt.

Ja suures osas taandub kõik tarbitava signaali kvaliteedile.


viimati muutis anubis 16.07.2018 14:21:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 16.07.2018 14:22:49 vasta tsitaadiga

Niipalju võin öelda et kodus vaadates planet earth 2 (palju erksaid värve) on pilt C7 vs XE9005 viimase kasuks (LCD). Värvid erksamad, oled tuhmim ja kuidagi sinakam tahab vägisi olla. Tumedama keskkonnaga ja pimedas filmitud filmid on muidugi oledi kasuks. Kes mida tahab, igalühel omad plussid. Minu jaoks on Sony LCD-l mustad värvid piisavalt head võrreldes olediga (otse vaadates). Kui aga teler toa keskel ja vaatamiskohti eri nurkate alt, siis kindlasti OLED. Nurga alt muutub X9005 mustad värvid hallikaks. Nende odavate 65 tolliste LCD-dega on suurem tõenäosus koleda backlight bleediga teler saada. See on filmide vaatamisel eriti häiriv, vähemalt minu puhul.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2018 14:26:47 vasta tsitaadiga

Ei saa kurta OLEDi valgustugevuse üle. See oli ka ainuke kartus enne ostu, mis kadus peale teleka tööle panemist.
Päeval üldjuhul filmi ei vahi, lisaks saab toa rulooga pimendada vajadusel. Telaka vaatamiseks on valgust küllaga.
Pimedas mõnel juhul hakkab veel pimestamagi olenevalt kaardist.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.07.2018 14:44:15 vasta tsitaadiga

https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1506590109
https://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1525936564

Mõõtmistulemused, HDR heledus
739/780nit
vs
1500/798nit

Kui taustavalgus põhja pole keeratud ning dünaamiline ülevõimendus välja lülitatud siis juhul kui pilt mingilgi moel loomulik välja nägema peaks on nad suhteliselt võrdsed. Seda siis tippheleduses, kontrasti ja vaatenurga osas on OLED üle nagunii. Mitte-HDR sisu korral on olulisem signaali kvaliteet, maksimaalne valgustugevus peaks jääma 180-230nit vahemikku (OLED saab ilma igasuguse probleemita hakkama).

See kõik kehtib vaid parimate QLEDidega võrreldes, säästukamad LCDd jäävad pikalt maha oma taustavalguse tehnilise lahenduse (mitte-FALD) puudulikkuse tõttu.

Sama või lähedase hinna korral LCD ostmine ei ole minu meelest enam mõistlik.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 17.07.2018 00:21:21 vasta tsitaadiga

alar26t, olen nõus ja vaatan ka seda kanalit ning meeldib to reviewer. tema nitpickingust aru saamiseks peaks rohkem kui ühe video ära vaatama. Mis puutub minu postitatud videosse, siis see kanl as far as I know paneb kõigil default värviscemaga ilma kalibreerimata, nii nagu karbist tuleb pmst vähemalt enamvähem sinnkanati jutt paistis teistel videotel olema.

lauri23, nurga alt jahm... aga nelja istekohaga diivani puhul olid veel kõigile värvid väga ilusad, enda setupi näitel icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011




sõnum 17.07.2018 12:28:27 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Mis puutub minu postitatud videosse, siis see kanl as far as I know paneb kõigil default värviscemaga ilma kalibreerimata, nii nagu karbist tuleb pmst vähemalt enamvähem sinnkanati jutt paistis teistel videotel olema.

Seal videos 7:46 mainib, et mingi kalibreerimine nagu toimus. Samas tunnistan, et kalibreerimise koha pealt suht null teadmist, seega võisin valesti aru saada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 23.07.2018 23:26:10 vasta tsitaadiga

Otsin vanematele koju uut telekat.
Vana on 40" LG, mitmeid aastaid vana.

Siin teemas käivad läbi pigem kõrgema ja keskmise otsa telekad, kuid olen veendunud, et publikul pole "sügavatest mustadest" ja "tõetruudest punastest" sooja ega külma.

Mida silmas pidada.
Võiks olla 55" (vaatamiskaugus ~2 m).
Ei pea olema 4k - tarbitakse peamiselt Telia digiboksi materjali.
Kuna enamik telekaid tehakse niikuinii Smardina, siis võiks ju toetada Netflixi ja Youtube (tulevikukindluse mõttes). Samas menüüd võiksid olla pigem lihtsad ja kergesti navigeeritavad.
Võiks ka SD ja HD kraami vähe viisakamalt näidata ehk pilti võimalikkuse piires siluda.
Peaks olema OK heliga. Variant on ka osta eraldi soundbar juurde, aga usun, et pigem võiks muude parameetrite asemel panna rõhku helile.
Hinnaklass võiks olla minu arvates ca 700 €.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.07.2018 23:48:45 vasta tsitaadiga

LG WebOSi menüüdega saab hakkama nii kolme kui seitsmekümnekolme aastane. Isiklikult järgiproovitud ja julgen soovitada. Keskmisele Telia signaali tarbijale pole sügavatest mustadest nagunii midagi vaja rääkida, kuna sisendsignaal ei võimalda eristada 500 ja 2500 eurist paneeli nagunii.

Netflix ja YT toimivad WebOSiga muretult, lisaks suudavad lisakarbita maha mängida suuremat osa internetimaailmas levivatest videofailidest. Xplay ja Plexi koosluses ka kõike muud, kui piisavalt tegusa rauaga meediaserver.

€700 hinnaklassis normaalset heli ei leia, pigem võta säästukam telekas ja soundbar/lauakõlarid kohe plaani.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 24.07.2018 11:19:55 vasta tsitaadiga

Selles hinnaklassis digiboxi otsas tõesti väga vahet pole. 4K reso saab ikka kätte. Võta vanemad kaasa ja poes vaata, neil disain ka tõenäoliselt oluline. Võimalusel mälupulga peal backlight bleedingu test kaasa võtta ja konkreetsel teleril testida enne koju vedamist. TCL ja Vizio teevad muidu selles hinnaklassis okei telereid, kuid USA turult kaugemale nad pole veel nende mudelitega väga tahtnud tulla.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013



Online

sõnum 24.07.2018 11:32:20 vasta tsitaadiga

LG Magic remote AN-MR650A saab juhtida Telia digiboxi (valides Motorole Type 15), kuid helitugevust ei oska reguleerida. On kellelgi selline lahendus, millega saaks selle puldiga Telia Arris boxi ja ressiiveri helitugevust reguleerida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 11:58:43 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
LG Magic remote AN-MR650A saab juhtida Telia digiboxi (valides Motorole Type 15), kuid helitugevust ei oska reguleerida. On kellelgi selline lahendus, millega saaks selle puldiga Telia Arris boxi ja ressiiveri helitugevust reguleerida?

Mina küll saan magic remotega ressi helitugevust seadistada.
Pm mul arrisel ongi põhja pandud see oma puldiga ja kasutangi vaid ressi heli reguleerimiseks
Ressil on arc seaded õigesti pandud?
Mis ress üldse on , mul Denon

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013



Online

sõnum 24.07.2018 12:12:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
triu kirjutas:
LG Magic remote AN-MR650A saab juhtida Telia digiboxi (valides Motorole Type 15), kuid helitugevust ei oska reguleerida. On kellelgi selline lahendus, millega saaks selle puldiga Telia Arris boxi ja ressiiveri helitugevust reguleerida?

Mina küll saan magic remotega ressi helitugevust seadistada.
Pm mul arrisel ongi põhja pandud see oma puldiga ja kasutangi vaid ressi heli reguleerimiseks
Ressil on arc seaded õigesti pandud?
Mis ress üldse on , mul Denon
ress on Marantz. Puldi helitugevust vajutades läheb vastavalt + või - ekraanil punaseks (ehk näitab, et see funktsioon ei ole aktiivne) ja mingit muutust (kaasa arvatud näiteks teleka enda helitugevuse muutus) ei toimu. Millised seadistused selle ressiiveri helitugevust muutma paneksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.07.2018 12:13:17 vasta tsitaadiga

Kas ress on ikka ühendatud HDMI auku, kus kirjas ARC?
Peaks olema HDMI2.
Ja teleris: General -> Simplink (HDMI-CEC) -> ON

triu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
triu kirjutas:
LG Magic remote AN-MR650A saab juhtida Telia digiboxi (valides Motorole Type 15), kuid helitugevust ei oska reguleerida. On kellelgi selline lahendus, millega saaks selle puldiga Telia Arris boxi ja ressiiveri helitugevust reguleerida?

Mina küll saan magic remotega ressi helitugevust seadistada.
Pm mul arrisel ongi põhja pandud see oma puldiga ja kasutangi vaid ressi heli reguleerimiseks
Ressil on arc seaded õigesti pandud?
Mis ress üldse on , mul Denon
ress on Marantz. Puldi helitugevust vajutades läheb vastavalt + või - ekraanil punaseks (ehk näitab, et see funktsioon ei ole aktiivne) ja mingit muutust (kaasa arvatud näiteks teleka enda helitugevuse muutus) ei toimu. Millised seadistused selle ressiiveri helitugevust muutma paneksid?


viimati muutis Six 24.07.2018 12:15:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013



Online

sõnum 24.07.2018 12:15:15 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kas ress on ikka ühendatud HDMI auku, kus kirjas ARC?
Peaks olema HDMI2.

triu kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
triu kirjutas:
LG Magic remote AN-MR650A saab juhtida Telia digiboxi (valides Motorole Type 15), kuid helitugevust ei oska reguleerida. On kellelgi selline lahendus, millega saaks selle puldiga Telia Arris boxi ja ressiiveri helitugevust reguleerida?

Mina küll saan magic remotega ressi helitugevust seadistada.
Pm mul arrisel ongi põhja pandud see oma puldiga ja kasutangi vaid ressi heli reguleerimiseks
Ressil on arc seaded õigesti pandud?
Mis ress üldse on , mul Denon
ress on Marantz. Puldi helitugevust vajutades läheb vastavalt + või - ekraanil punaseks (ehk näitab, et see funktsioon ei ole aktiivne) ja mingit muutust (kaasa arvatud näiteks teleka enda helitugevuse muutus) ei toimu. Millised seadistused selle ressiiveri helitugevust muutma paneksid?
Jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.07.2018 12:17:27 vasta tsitaadiga

Ja teleris: General -> Simplink (HDMI-CEC) -> ON
Kas digiboks on otse teleri taga või ressiiveri taga?

triu kirjutas:

Jah
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013



Online

sõnum 24.07.2018 12:24:08 vasta tsitaadiga

Box otse teleri taga. Hetkel settinguid vaadata ei saa, aga CEC on kasutusel küll- sisse/välja lülitan ainult teleri ja teler lülitab sisse/välja ressiiveri.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.07.2018 12:25:17 vasta tsitaadiga

Võid proovida boks ressi taha ühendada.

triu kirjutas:
Box otse teleri taga. Hetkel settinguid vaadata ei saa, aga CEC on kasutusel küll- sisse/välja lülitan ainult teleri ja teler lülitab sisse/välja ressiiveri.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 12:26:56 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
Box otse teleri taga. Hetkel settinguid vaadata ei saa, aga CEC on kasutusel küll- sisse/välja lülitan ainult teleri ja teler lülitab sisse/välja ressiiveri.

pead valima tv audio puldi pealt, siis hakkab heli ka tulema
hdmi juhe peab arc toega hdmi pesas olema.

Kui oleks box-ress- tv, siis ei pea seda tv audiot puldi peal valima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran
Six

liitunud: 28.09.2002




sõnum 24.07.2018 12:27:39 vasta tsitaadiga

Kas üldse heli ei tulnud?
Ma sain aru, et helitugevust ei saanud regullida.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2018 12:28:09 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kas üldse heli ei tulnud?
Ma sain aru, et helitugevust ei saanud regullida.


aa, sorry. Vist lugesin risti

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 386, 387, 388  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.