Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 85, 86, 87  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.01.2018 13:48:33 vasta tsitaadiga

Witcher 3 küll igavaks ei saaks nimetada. Alati midagi toimus, alati oli vaja midagi teha. Ja niisama metas ringi kolada ja graafilist/leveli disaini imetleda oli kah täitsa kena. "3Dmark" vaatamis väärsus. Questid ei lõppenud alati etteaimatavalt. Kirjeldas hästi Witcher loo olemust (natuke raamatutega kaudselt tutvunud, raamatud on kohati aga liiga kirjelduste rohked). Otsused mida mängus teed on reaalselt mängu muutvad. Sellist omadust ei ole tänapäeva mängudes pea üldse näha. Teed vastavad otsused saad vastavad ülesanded ja tulemused, mis muudavad kogu mängus toimuvat ja nähtavat. Enamasti valikud teistes mängudes ei avalda suurt mingit mõju ja paar dialoogi teistpidi ja vsio.

Skyrim viskas esimesed kohad juba üle - iga quest oli samasugune ja toores. Autasustamist ei olnud. Kõik vastased leveldasid sinuga koos. Draakon oli sama raske kui sügavas metsas olev "tont".
DA: I üritan hetkel läbi närida aga kuidagi mage ja veider tundub. Kurb, et vana bioware on maha võetud. Tundub, et seda saab tarbida ainult main questi tehes muidu leiab liiga palju sisutut kondamist. Mängu tegemisel ei ole nn "hingega" lähenetud. Ja kuramsue iga tüüp tahab seal keelt kah veel kõrva ajada kui vaid lased, uue ajastu EA.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 18.01.2018 17:38:07 vasta tsitaadiga

Cronesi questis oli üksinda rohkem sisu kui mõne muu terve mängu peale kokku.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.01.2018 17:59:26 vasta tsitaadiga

Ma algul tegin vaid side queste, mis olid huvitavamad kui mõne teise mängu main quest...
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013




sõnum 18.01.2018 18:09:00 vasta tsitaadiga

2 korda witcherit ja dlcsi labi teind. Nüüd mõtlen eks võiks puldiga proovida. Esimene korda mängisin siis oli fast attack build ja teist korda tegin full fire mis tegi mängu suht lihtsaks Deathmarchiga kuid alguses ol piin kuna dmg oli 0
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2018 21:07:44 vasta tsitaadiga

esimesed kaks witcherit jäid mul pooleli ja pidin mõlemad hiljem selgeks õppima ja jätkama, tahtnud päris ripakile jätta

kolmas osa sai ka korduvalt pikemaid pause ja neid DLC'sid otsustasin mitte osta, kuigi kõik neid kiitsid
ma ei mõista, mis selle mängu puhul fanatismi esile toob, kuid mul seda ei tekkinud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014




sõnum 18.01.2018 21:13:33 vasta tsitaadiga

Esimesed kaks witcherit olid samuti ülihead. Mulle meeldis teise osa sünge atmosfäär ja mõnusalt karistav gameplay (dark difficulty), kolmas osa on tunduvalt lihtsam ja kasutajasõbralikum. TW3 on igatahes parim mäng mida ma siiani mänginud olen, omal oli ka lemmik quest Bloody Baroni oma - ülihästi tehtud lihtsalt. Expansionitest ei hakka rääkimagi, HOS oli täielik meistriteos ja B&W oli nagu täiesti omaette mäng icon_smile.gif thumbs_up.gif Main story kaks korda läbi tehtud, teine kord oli New game +'iga. Jubedalt palju on ikka avastamist, nii et korduval mängimisel igav ei hakka icon_cool.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 18.01.2018 21:27:33 vasta tsitaadiga

Mängu on "hingega" tehtud.

Õhustik, level disain oli väga hästi välja tulnud. Enamasti ei viitsi ega vaevu enam keegi originaalset maailma luua. Tehakse "generaatoriga" üks junn valmis ja moderid tegelegu ülejäänud elementidega.
Lugu - lool oli mõtet, sisu ja värvikust. Questid ei olnud etteaimatavad, alati ei olnud tulemuseks see mida eeldasid. Mängu maailma tegelased olid inimlikud ja realistlikud. Ei olnud mustvalge maailm kus ühed on paha paha ja teised oli head. Ja veelkord -> otsused mida tegid olid päriselt olulised. Pea kõik teiste mängude otsused on läbinähtavad ja sisuliselt olematute tagajärgedega. Witcher 'is aga on alati otsus muutnud seda kuidas mängu edasi saad mängida ja milliseid leveleid näed. thumbs_up.gif Witcher 2 sai 2x ainult sellepärast läbi tehtud, et tervet mängu näha. Witcher 3 teatud kohad pidi kah mitu korda läbi tegema, et näeks teist valikut. Ühe questi puhul sain alles hiljem teada, et kui ühe sündmuse ennem ära teed saad päästa mõlemad osapooled. Vastasel juhul pead otsustama kumb neist edukalt edasi jätkab (soo nõiad).
Isegi tavapärased fetch questid suudeti teha huvitavaks. Kui hakkasid mõnda side questi lahti arutama sai kenasti aru, et tegemist oli põhimõtteliselt -> dialoog, mine sinna, dialoog, too see ära, dialoog. Aga kuidagi õnnestus see sedasi serveerida, et koheselt ei olnud aru saada. Paljud poppimad mängud, mida on kergem tarbida ja seedida, on väga lihtsad ja üksluised just sellepärast, et enamik mängust mängid DHL/Fedexx tüüpi ja tatsad ringi.


Eks mängul olid ka oma vead - mõttetu on üritada suurema leveliga tonti maha võtta aga kui kas või ühe või kahe leveli juurde ja suur tont oli kergemast kergem (eelviimane raskus aste, mida viimati pakuti).
Loot oli kuidas kunagi ja sageli juhtus questi käigus, et saadud ülimalt hea perekonnas sajandeid olnud mõõk osutuks kehvemaks kui see metalli kolakas seljas mille just "kräääftinud" olid. Ehk siis need kes ringi tuiasid, side queste tegid ja asju craftisid ja korjasid võisid vabalt saada vahepeal parema varustuse kokku kui mäng autasuks andis. Kuigi sai leitud ka "eri" mõõkasid ja varustust kusagilt koopast millega pikemat aega ringi sai vehitud.

Külade "taas elustamine" oli möga. Alguses jäi mulje reklaamis, et näeb mingit "inimesed tulevad tagasi ja ehitavad asja ülesse" sündmust. See osutus aga hoopis selleks, et vana urgas oli lõpuni samasugune ja AI tegi seal skriptitud asju ehk siis üks saagis igavesti ühte sama toigast ja teine tassis kaste ühest nurgast teise. Reklaamis serveeriti seda natuke teisiti/huvitavalt. Sellepärast ei tasugi reklaame ja treilereid vaadata. Võib vale arusaam tekkida icon_lol.gif

Ah ja, mängu huumor (hobuse lugu) ja viis kuidas arendajad ise oma mängu bugide jüle naerda oskavad on muidugist tase omaette icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 18.01.2018 21:42:32 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
esimesed kaks witcherit jäid mul pooleli ja pidin mõlemad hiljem selgeks õppima ja jätkama, tahtnud päris ripakile jätta

kolmas osa sai ka korduvalt pikemaid pause ja neid DLC'sid otsustasin mitte osta, kuigi kõik neid kiitsid
ma ei mõista, mis selle mängu puhul fanatismi esile toob, kuid mul seda ei tekkinud



Mis fanatismi sa täpsemalt mõtled selle mängu puhul siis kah kui küsida võib ? Ma saan aru kui mäng ei meeldi.selles pole midagi halba kõigile ei saagi üks ja sama meeldida. Minu arvates oli witcher 3 puhul tegemist sajandi parima mänguga,olles ise ka eelnevaid witchereid mitte mänginud. Mulle ka näiteks far craid ja geeteeaad ei meeldi,selles pole midagi halba thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 18.01.2018 22:12:29 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
libe kirjutas:
esimesed kaks witcherit jäid mul pooleli ja pidin mõlemad hiljem selgeks õppima ja jätkama, tahtnud päris ripakile jätta

kolmas osa sai ka korduvalt pikemaid pause ja neid DLC'sid otsustasin mitte osta, kuigi kõik neid kiitsid
ma ei mõista, mis selle mängu puhul fanatismi esile toob, kuid mul seda ei tekkinud



Mis fanatismi sa täpsemalt mõtled selle mängu puhul siis kah kui küsida võib ? Ma saan aru kui mäng ei meeldi.selles pole midagi halba kõigile ei saagi üks ja sama meeldida. Minu arvates oli witcher 3 puhul tegemist sajandi parima mänguga,olles ise ka eelnevaid witchereid mitte mänginud. Mulle ka näiteks far craid ja geeteeaad ei meeldi,selles pole midagi halba thumbs_up.gif
mulle mäng meeldis, kuid see oli ka kõik
siin aga paljud kõnevõtjad ei tunnista teisi pelasi isegi mitte võrdeliseks - witcher on a ja o

witcheri story't ma ei suuda mäletada, aga siin on mängurid, kes on kõik teemakohased raamatudki läbi lugenud ja kiidavad seda stoorit võrreldes kõikide muude mängudega ja siis paar postitust tagasi öeldud: "mäng on tehtud hingega"
emotsionaalsubjektiivne hinnang

see fanatism peidab kõik vead mängus, kuid aitab leida teistes mängudes esinevaid vigu ja fanboide kokkukuuluvuse tunne, mis kajab teistesse teemadesse.

mäng oli kenasti mängitav õnneks bugide otsa väga ei perutanud, aga minu jaoks mingit halleluujat ei olnud icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010




sõnum 18.01.2018 22:15:26 vasta tsitaadiga

Ma olen ka korduvalt proovinud seda mängida aga ma olen aru saanud, et seda tüüpi mängud lihtsalt pole minu jaoks. Mäng on ilus, questid ka huvitavad aga mul lihtsalt juhtub see, et üks hetk hakkab igav ja ei tõmba uuest mängima võrreldes mõne teise mänguga. Aga ehk elu jooksul jõuan lõpuni ära teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2018 23:30:26 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Otsused mida mängus teed on reaalselt mängu muutvad. Sellist omadust ei ole tänapäeva mängudes pea üldse näha. Teed vastavad otsused saad vastavad ülesanded ja tulemused, mis muudavad kogu mängus toimuvat ja nähtavat. Enamasti valikud teistes mängudes ei avalda suurt mingit mõju ja paar dialoogi teistpidi ja vsio.



Yeah. Võtsid Radovid maha. AI rääkis igal pool ikka kuningast edasi järgmised 30h mängus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 20.01.2018 23:31:40 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
angel kirjutas:
Otsused mida mängus teed on reaalselt mängu muutvad. Sellist omadust ei ole tänapäeva mängudes pea üldse näha. Teed vastavad otsused saad vastavad ülesanded ja tulemused, mis muudavad kogu mängus toimuvat ja nähtavat. Enamasti valikud teistes mängudes ei avalda suurt mingit mõju ja paar dialoogi teistpidi ja vsio.



Yeah. Võtsid Radovid maha. AI rääkis igal pool ikka kuningast edasi järgmised 30h mängus icon_biggrin.gif


Mulle jäi kuni bloody baroni questini sh. mulje, et otsused mida SINA teed, ei koti mängutegijaid ning mängu muutus toimub hoopis NENDE suva järgi. Nagu automäng, kus keerad vasakule ja lisad gaasi siis tulemuseks on hoopis "kässar" ja parempööre. beer_yum.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 06.02.2018 00:27:53 vasta tsitaadiga

136 tundi ja 44 minutit läks, aga põhimäng ja 2 lisa said nüüd läbi. Vaatamata mõndadele bugidele ja tüütutele küsimärkidele vees, mida ma ju ehtsa korilasena korjamata ei saa jätta, oli see väärt igat sekundit ja müts maha - siga hea mäng.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.02.2018 13:26:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 06.02.2018 18:38:06 vasta tsitaadiga

neid ? märke veest tasub kohati otsida, vahest sattus mõne lühi questi või loo otsa beer_yum.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.07.2018 19:53:46 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/the-witcher-series-likely-to-return-hints-cd-projekt-red-ceo-kici%C5%84ski.html

selline artikkel jäi silma siin südasuvel icon_biggrin.gif Ühesõnaga oleks äge küll kui tuleks witcheri taoline mäng, mingi muu tegelesega sealt witcheri mängu keskkonnast .oleks äge Ciri või Yenneferiga mängida,muidugi Ciriga natuke sai viimases witcheris aga seda suht vähe... oleks päris palju võimalusi temast mäng teha ja tema edasistest tegemistest kuna ta oli ju alles noor viimases witcheris ja oleks huvitav teema sealt aretada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.07.2018 21:15:42 vasta tsitaadiga

Kui nad tugevuste arenduse(leveldamine) paremaks teeks ning võtlust veel lihviks, siis kindlasti.

Ise võtsin ette W2 ja no ajab ikka närvi mustaks küll kui võitlused algavad, mulle ei anta tegelase juhtimist üle aga samas Boss virutab selle ajaga pooled elud ära. W3 vahepeal rohkem mänginud ja no väga üksluine ja vanduma ajav võitlussüsteem ikka tundus W2 viimase osaga võrreldes. 1 bossidest oligi lihtsalt keeruta ja viruta süsteem. W3 on selle koha pealt natuke paremaks ikka lihvitud. Kuigi ka W3 oli üllatusrünnakuid väga palju, samas kui W2 vaheklippides nägi Geralt poole km peale ära põõsast vaenlased. Suht tobe on kui witcheri eelised kõik ära nullitakse juba enne võitlusse asumist.

Ühesõnaga loodame, et ei tule Andromeda taoline soperdis:P
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003




sõnum 14.07.2018 22:44:33 vasta tsitaadiga

Witcher 2 pidi enne võitlust minuteada ettevalmistuma. Witcher 3 on see asi kergemaks tehtud või siis selliseks nagu videodes ehk siis saad keset võitlust kah jooke pruukida.
Midagi ebaausat ei mäleta, et oleks W2 olnud. Sai Dark raskus astmega kenasti läbi tehtud ilma suurema jamata icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.07.2018 10:17:05 vasta tsitaadiga

ei mäleta ka et w2 võitluses midagi pahasti oleks olnud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2018 23:51:41 vasta tsitaadiga

Sai nüüd Witcher 3 ka Death March! raskusastmel läbi tehtud ja "Walked the patch" achievement sai tehtud. Väga väärt mäng ikka beer_yum.gif

Lisaks sellele said nüüd ka kaks DLCd death marchil läbi tehtud.
Damn, vaevalt enne cyberpunki midagi ülihead tuleb.


viimati muutis heretic666 18.12.2018 21:42:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 28.09.2018 10:10:38 vasta tsitaadiga

Eile kuulutati välja uus Witcher maailma mäng Thronebreaker: The Witcher Tales , müügile tuleb 23.oktoober link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2018 10:30:25 vasta tsitaadiga

Graafika oleks nagu veits kehvem kui W3 icon_smile.gif
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 10.11.2018 01:06:22 vasta tsitaadiga

Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert
link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2019 01:51:04 vasta tsitaadiga

Ei tea mida arvata. Loodan, et on hea aga näeb veidi crap välja icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.07.2019 10:46:08 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Ei tea mida arvata. Loodan, et on hea aga näeb veidi crap välja icon_sad.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
mingi poola keelne sari on ka olemas aastast 199x või 200x, pole jõudnud üle paari osa vaadata. kõlbab vaadata küll. toda netflixi sarja hakkan ka kindlalt vaatama.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 77, 78, 79 ... 85, 86, 87  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.