Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kas keegi oska HV avarustest ülesleida võimalikult vaikse ~650 PSU? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
User32
Uus kasutaja

sõnum 04.07.2018 01:31 Kas keegi oska HV avarustest ülesleida võimalikult vaikse ~650 PSU? vasta tsitaadiga

Tere!

Komplekteerin endale arvutit. Kasutasin arvuti komplekteerimisel selist abimeest nagu pcpartpicker. Probleem on aga selles, et paljusid toiteplokke HV lehel ei listitagi. Eesmärk on saada võimalikult hähe müra tekitad blokk. võimsuls võiks olla umbes 650W. Siin on link nende osade nimekirjale, mida ma siiani olen suutnud väljavaluda: https://pcpartpicker.com/list/8tz7Cb. Hetkel küll nii suurt wattide vajadust ei tule, aga kui tahta hiljem täiendada (nt graafika kaart juurde, vms), siis tundub 650w hetkel hea.

Kuna olen mõned koorad kuulnud toitekaid, mis plärisevad nagu ajaks bensiini mootor venti ringi siis mõtlesin, et võiks ehk teilt siin nõu küsida, et mida teie soovitate. Eriti kuna CPU jahtutus peaks vähemalt kirjade järgi tasane olema siis ei tahaks, et toiteka vent ära nulliks selle vaeva, mis ma nägin tasase CPU jahuti otsimisel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.07.2018 02:48 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1145454/seasonic-prime-fanless-600w-80-plus-titanium/

Hetkel arvutitargas hea hind, aga ikkagi üle selle piiri, kus bang/buck kohtuvad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
Flab
HV Guru

Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.07.2018 08:27 vasta tsitaadiga

Tänapäevased kvaliteettoited on kôik hiirvaiksed. Suuremal enamusel ei hakka fan enne 50% jôudluse saavutamist töölegi. See olukird, mida sa kirjeldad tekib odavate hiina toidetega.
https://www.hinnavaatlus.ee/1048203/seasonic-focus-plus-650-gold/
Kommentaarid: 463 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 407
tagasi üles
User32
Uus kasutaja

sõnum 05.07.2018 11:01 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
Tänapäevased kvaliteettoited on kôik hiirvaiksed. Suuremal enamusel ei hakka fan enne 50% jôudluse saavutamist töölegi. See olukird, mida sa kirjeldad tekib odavate hiina toidetega.

Tänan. Eks siis umbes nädala pärast saab teada, et kas tasus ära.

Küsiks huvipärast, et miks https://www.hinnavaatlus.ee/1145454/seasonic-prime-fanless-600w-80-plus-titanium/ natuke üle 2 korra kallim on? Ja üldiselt, et mis vahe on 20 eurostel ja 100 eurostel PSUdel? Kas ainus vahe on selles kui vaiksed nad on ja mis märgis neil on (nt gold jne)?
tagasi üles
Mark0
HV Guru

sõnum 05.07.2018 11:14 vasta tsitaadiga

User32, mõtle selle nurga pealt, et PSU peab kõikidele komponentidele tagama stabiilse toite. Kallimad on paremini ehitatud, kvaliteetsetest komponentidest, SUUUUUUURE vaikse ventilaatoriga (mis pannakse alles ca 50% koormuse peal) tööle, efektiivsemad. Pealegi on 5 või isegi 10 aastat kallimatel garantiid - seega näiteks 60 versus 120 eurot, jaga see ära 10 aasta peale.

See on natuke mu kiiks aga ma eelistaks SSD osas Samsungi. On küll sutsu kallim aga üsna murevaba kokkuvõttes.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
anubis
HV Guru
anubis

sõnum 05.07.2018 12:18 vasta tsitaadiga

*12 aastat garantiid

Seasonic Prime Gold, Platinum ja Titanium isenditel

Kõik nad on sõltuvalt keskkonnast kuni 50C sisetemperatuurini hääletud, vetikas seisab kuni ~30-50% koormuseni.
Kommentaarid: 224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 192
tagasi üles
von Wu
HV Guru
von Wu

sõnum 05.07.2018 12:19 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:

Sellel on taga nupp (Hybrid mode kirjaga vist), kus saab sisse lülitada selle režiimi, milles madalal koormusel vent ei tööta. Seega juhul kui kohe pärast arvuti käivitamist vent tööle hakkab, vajuta nuppu icon_smile.gif

Mõttetu mees
HV Guru

sõnum 05.07.2018 19:32 vasta tsitaadiga

Hääletaksin ka selle poolt. Endal kolm tükki majapidamises. Isegi kui vent töötab, on see hääletu. Ühele sai kogemata ca 700W kanti püsivat koormust antud(kaevur). Kannatas päris kenasti. Ainult paar korda päevas pani pildi tasku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 572 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 474
tagasi üles
von Wu
HV Guru
von Wu

sõnum 05.07.2018 23:51 vasta tsitaadiga

Kui vent töötab, siis on see üsna kaugele kuulda ja häirib. Kui ütled, et on hääletu, siis on kas muud jahutid lärmakad või sain mina piixus vendiga toiteka.
Õnneks see vent eriti tihti ei tööta.

Mõttetu mees
HV Guru

sõnum 06.07.2018 10:24 vasta tsitaadiga

Minu omad tunduvad küll hääletud. Oleneb vist koormusest. 2 seda PSU-d on mul mängukastis, millel koormust nii 300-400W kanti ja mina neid vente ei kuule. Videoteks 1080ti-d, millel jahutus vahetatud ARCTIC Accelero Xtreme IV de vastu. Kogu see kupatus on täiskoormuse all väga vaikne. Ainus mida kuulda on, on Ryzen 1700 originaalvent. Kastideks lahtised Thermaltake P3-d. Ehk see ka muudab asja vähe.
Kahtlustan tõesti piiksus venti, sest isegi see, mis mul 700W kaela sai, oli vana vaikus ise.

Proovisin ka hetkel venti sisse-välja lülitada. No mina seda töötavat venti ei kuule ja kõrval ei lärma ka nagu midagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 572 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 474
tagasi üles
Auron
HV Guru
Auron

sõnum 06.07.2018 19:54 vasta tsitaadiga

Seasonicutel kui on hübriidseades käib vent koguaeg ringi ja pole kuskilt otsast hääletu kui ülejäänd sisteem on vägavaikne a'la noctuad @300rpm. Kuuleb kohe kui silent seadest sisse lülida.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
Firefly
HV Guru
Firefly

sõnum 12.07.2018 02:16 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/1048203/seasonic-focus-plus-650-gold/ kasutan ise ja hääletu ka mängides profiili kastiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 127
tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Kas keegi oska HV avarustest ülesleida võimalikult vaikse ~650 PSU?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.